Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Susse Ty chyba nie mówisz poważnie? 5 cm w talii w 2 tygodnie?? Rety...to przecież \"ładne\" kilka cm :] Jestem bardzo zaskoczona....A powiedz mi...jadłas to o czym pisałas wyżej czy wspomagałas sie jeszcze czyms dodatkowym? ;} A co na obiadki? :P Jesli wogole były ;)Ja bym chciała wyszczuplic...wysmuklic nogi no i uwydatnic płaski brzuszek.... I jak usłyszłałam o tych Twoich wynikach to spadłam prawie z krzesła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno....na co tak dobrze działa ten rewelacyjny krem z Oriflame? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Jesli chodzi o talie to najłatwiej jest zrzucić.Mi się wydaje,że pomogły mi ćwiczenia w tym akurat wypadku.Po prostu tak sobie wyćwiczyłam mięśnie,że po jedzeniu nie miałam juz takiego "brzuszka",tylko ładnie wyprofilowana talię i chyba dlatego.Jadłam obiady normalnie.Jadłam tak,jak Ci pisałam.Tylko całkowicie zrezygnowałam z kolacji po 18 i ze słodyczy.A jeśli juz się skusiłam to odpracowywałam to na ścieżce zdrowotnej;). A krem Oriflame jest wyszczuplająco-antycellulitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
mam do Was pytanie moze nietuzinkowe ale zaryzykuje ;) czy macie jakis sposob aby urosnac z 5 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Jest jeden:natura;).A ile masz lat?Jeśli nie skończyłaś 20stki to piwnnaś urosnąć jeszcze.Ja nawet słyszałam,że rośnie sie do 25 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędnie myśląca
A co mam jeść na obiad?? A jeśli już zaczęłam pić tą hebratkę Pu-Erh i nic innego prócz wody nie piję i będę tak samo jadła jak Ty, to też powinno poskutkować, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
no wlasnie skonczylam 20:( ale tez slyszalam ze rosnie sie jeszcze troszke dluzej ;) macie jakies rady? moze rozciaganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
5 cm to baaaaardzo dużo. Jeśli już urośniesz to raczej z 2-3 cm :) Ale trzymam kciuki, że natura Cię wspomoże! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
no ok ale mozna o jakos wspomoc tak? podobno wit A+D3 jest ok ,wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Nie no,dziewczyny,nie przesadzajcie,przeciez nie rośnie skóra,tylko rosna kości.Nie ma na to wpływu!Nie wiecie,co robią w Japonii na to?Operacje wydłużania kości,drogie i bolesne,które i tak dają małe rezultaty.Naprawdę,troszkę wyobraźni... Do Błędnie myśląca:nie stawiaj sobie żadnych reguł.Żeby schudnąć nie trzeba się katować!Wystarczy jeść rozsądnie.Nie ma przepisu,że na obiad to,na śniadanie to...Ja jadłam i zupy,i ryby,i mięso,ale przede wszystkim dużo,dużo owoców i warzyw,i dużo wody.I ruch.A co do Pu-Erh to ja Ci napisałam,że polecam zieloną herbatkę,żeby właśnie się nie katować.Żeby sobie nie odmawiac pewnych napojów.Nie stosowałam Pu-Erh,więc nie wiem,jaki da rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +mini
Pewnie wszystko jest mozliwe ja zrzucilam z talii 9 cm w 10 dni,z bioder 6cm,ciwczylam 3 h dziennie i oczywisice racjonalnie sie odzywialam,same warzywka i owoce+ herbatki wspomagajace odchu8dzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +mini
w sumie bylo mi latwiej bo od urodzenia jestem wegetarinka i nie mam tak bardzo zanieczyszczonego organizmu,wystraczylo wyjsc z fotela na ktorym uczylam sie do maturki i troszke sie poruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczki stop
wow :) to pewnie szafa do wymiany bo ubrania za luźne ;P A tak swoja dorga jak pozbyć sie boczków ale na udach? Jak uważacie np z własnego doświadczenia, rower rozbudowuje mięśnie ud w dużym stopniu czy może pomóc je wysmuklić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
Siemka Dziewczynki :D Do: +mini - mogłabyś coś więcej napisać o Twojej diecie? Aha, i o ćwiczeniach, które robiłaś. Rezultaty są wspaniałe :) Pozdrowienia for ALL!! :):):D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlaśnie napisz coś
więcej +mini o swojej diecie i ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędnie myśląca
No wlasnie... Jakie cwiczonka?? :>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędnie myśląca
PS. Codziennie chodzę z górki 2 km i pod górkę również 2 cm... To również wyszczupli moje biodra, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędnie myśląca
pod górkę 2 KM* nie cm :P pomylka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Hmmm...to raczej wzmocni mięsnie nóg,niż wyszczupli biodra.Podałam Ci za pierwszym razem stronę, www.fit.pl ,tam są specjalistyczne ćwiczenia podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +mini
Cwiczylam joge,dokladnie astanga joge,daje lepsze rezultaty niz hata yoga bo jest bardziej energiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędnie myśląca
Po 3 dniach diety schudłam 3 cm w biuście, 1 cm w talii ale póki co wogóle w biodrach... To dobrze?? Niestety, ale ja nie umiem na tej stronie, Susse, znaleźć żadnych ćwiczeń na biodra... :( Za to urosłam w ciągu ostatnich kilku tygodni 2 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Bo z bioder jest właśnie najtrudniej zrzucić.A na tej stronie napewno sa ćwiczenia,tylko ja weszłam na nią przez wyszukiwarkę google,i jakoś automatycznie mnie przekierowało do działu z ćwiczeniami.A jeśli nie ma,to spróbuj na www.google.pl wklepać jakieś słowa kluczowe i ci znajdzie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błędnie myśląca....tylko pozazdrościc Ci tych 2 cm bliżej nieba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blednie myslaca
ile masz lat ze jeszcze rosniesz?cos cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędnie myśląca
W listopadzie skończę 16 latek :) No to schudłam po 5 dniach wreszcie 2 cm z bioder!!!!!!!!! :) Ale się cieszę :) Nie mogłam uwierzyć i kazałam zmierzyć swoje biodra mamie, tacie, bratu i siostrze :D No ale jak widzę- cuda się zdarzją :) Teraz jeszcze "tylko" 3 cm z bioder... A tak mi się chce jeść słodycze.. :P No ale cóż, żeby być piękną- trzeba cierpieć :P Pozdrawiam wszystkie kobietki z forum! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello darling
nie obraź się, ale ten twmat jest taki płytki wg mnie...weszłam, bo chciałam Cię zapytać czy naprawdę nic Cię jeszcze nie zainteresowalo bardziej od modelingu jak to sie ładnie nazywa ? Jest tyle super zajęć dających kobietom radoche, choćby sport nawet! ale modeling ??? to jest głupota dziewczyno! chyba że chcesz schudnąć i tyle. to ćwicz, ruszaj się i jedz zdrowe rzeczy - chude mięso, ryby, warzywa, owoce, pij herbatę ziolową, wodę. I wsio. A modeling sobie odpuść, po cholere Ci to ? Przemyślałaś to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisley 16
do BŁĘDNIE MYŚLĄCA: Jaką dietę stosowałaś?? Co jadłaś a czego nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędnie myśląca
Mam wielką szansę zarobić duże pieniądze w modelingu tylko muszę schudnąć. Więc sorry, ale to jest w pełni przemyślana decyzja, zawsze byłam chudziutka a ostatnio dużo przytyłam. Więc muszę się odchudzić. Już od dłuższego czasu marzę o modelingu i tyle :) Wiem że jeśli schudnę to mam już kontrakt załatwiony i to na dużą kasę więc się to opłaca :) Jeśli marzenia i pieniądze idą parą to głupio by było nie skorzystać z tego! Pozdrawiam Cię, obyś Ty dobrze spełniała swoje ambicje i marzenia ;) W sumie to zastosowałam się do tego, co mówiła mi Susse, tylko zamiast zielonej herbaty piję 4 razy dziennie herbatę Pu-Erh, dodatkowo oczywiście ćwiczę i chodzę codziennie 4km. Nie jem po 18 nic. Obiadek normalny, tzn. nie opycham się, ale się nigdy nie opychałam na obiad, tylko jadłam w sumie mały obiadek, więc dalej tak zostało. Na śniadańko kiwi, chrupkie pieczywo, dwa kawałeczki szyneczki, ogórek zielony i pomidorek. Jedyne słodkie co jem to kisielek :) I dzięki temu dziś mam już 2 cm mniej w biodrach, 4 cm mniej w talii i 3 cm mniej w biuście :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
HEEEJ :) Witam ponownie forumowiczki Patrzę, że sporo się tu pozmieniało, szczerze gratuluje wszystkim sukcesów Błednie myśląca- wow zazdroszczę Ci tego samozaparcia... Ja po moim przyjezdzie oczywiście nieco przytyłam, ale teraz mam już plan (taki jak zwykle czyli nieodjadanie się słodyczami i ruch) i jestem umówiona z 3 agencjami... ja już dobrze wiem że to moje ostatnie podrygi bo 19 lat to już niemal ostatni dzwonek na modeling... ale trzeba wierzyć! POZDRAWIAM! Kaka17, Estella, Natalia, Digga i inne dziewczęta które znam- piszcie jak tam u Was, bo jestem szalenie ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Meggan kochana do nas zawitała.. całuski dla Ciebie pochwal sie jak tam Ci maturka poszła i gdzie Ty teraz jesteś.. błednie myśląca gratulule wyników oby tak dalej, a co to za kontrakt..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×