Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Elodie 17
hey :D bebe lily TYLKO 82?? Jak ja bym chciała tyle mieć... :( Mi już nawet 91 by wystarczyło... Szyszunia a jak rozwija się Twoja kariera?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysuznia123
Jak tam u mnie pytasz hmm w sumie to spoczywam na laurach heh musze się wziąść za siebie ale coś motywacjii nie mam za dużo słodyczy kusi heh:) No chyba że powysyłam zgłoszenia do agencjii i dostane zaproszenie ale w sumie też taki kawał ze szn do wawy heh.. leń się ze mnie zrobił :) Hmm może sie pochwalicie swoimi fotkami a o to moje: www.szyszka123.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mqp
hmm a ja bym chciala sie dowiedziec czy nadaje sie na fotomodelke. Tak wygladam--> www.fotka.pl/profil/mqp/ moje wymiary nie bardzo pasuja ale potrafie szybko schudnac. mam 172 cm wzrostu 96 w tylku, 63 w pasie i 88 w biuscie.Wysylalam ostatnio zgłoszenie ale nie dostalam odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyyta
wg mnie nadajesz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyyta
wyslij jeszcze raz; nieraz nie dochodza zgłoszenia; musisz chyba z bioder też schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mqp
nie bardzo wiem co jesc zeby tracic na wadze zdrowo. Musze zrzucić z bioder ale musze zrobic tak aby tylko tam mi zmalalo a nie w biuscie i nie zrobila mi sie wydłuzona twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
mgp: hmm wydaje mi się że fotomodleką można być bez względu na wymiary dlatego jest się fotomodelką gdyż robią CI tylko zdjęcia nie chodzisz po wybiegach i wymiary tu znaczenia nie mają. Tak poza tym w Polsce nie ma raczej agencjii fotomodelel lepszych bynajmniej ja się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka285
a ja chyba sie pozegnam z modelingiem :( nei chce juz mi sie jezdzic na te wszystkie spotkania... pozatym to te umowy na 5 lat :(( i te dojazdy 3 godzinne :(( Jak schudlam z 57 kg do 50 i zrzuciłam z talii 5 cm ( z64 na 60 ) to mi sie odechcialo wszystkiego:(.... moje fotki: http://maya285.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZET
powiedzcie mi dziewczyny, co robia modelki ze maja takie ladne grube brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
dlaczego Ci się odechciało hmm??? ja tam bym schudnąć chyba chciała heh:P ale brak mi samozaparcia heh:) jedzonko takie dobre:) a słodycze mm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie17
teraz chcesz się poddać? a tak poza tym to w ile czasu schudłaś te 7 kg i co jadłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivetaaaa
hej :) mam pytanie - znacie ciwczenia jakies na uda ? bo w tali mam 58 / 59 w biodrach 89/ 90 ale uda mam duze jest na to jakis sposob ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gah
Mam pytanie...Otóż mam ok.184 cm wz i 54 kg 74/60/98 czy nie jestem za chuda na modelkę ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gah
Mam pytanie. Mam ok.184 cm wz i 54 kg 74/60/98 czy nie jestem za chuda na modelkę? (15 lat podobno ten wiek jest najlepszy na modeling.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia1234
gah wow co za wzrost ee coś chyba źle biodra zmierzyłaś 98 ?? hmm w pracy modelki max 91 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gah
Masz racje przesadziłam :) z 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zapytanie
jakie są wymiary idealnej modelki? czy modelka może mieć okrągłą buzię? jak zmierzyć swoje wymairy? czy modelka może mieć wadę postawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
idealne wymiary hmm wzrost: 175 i więcej biust nie ma reguły talia max 63 biodra max 91 no i proporcjonalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniiiii
modelka nie powinna miec wiecej niz 91 chyba ze taki typ budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkum-szalom
hej dziewczyny! mam 175 cm. wzrostu, nad wymiarami pracuje a twarz.. no coz, wyslalam rok temu zgloszenia do new age models i d'vision i w momencie odpisali, ze chca sie na spotkanie umowic. no tylko, ze to bylo rok temu... i teraz mam pytanie: czy nie jestem juz za stara na modeling? prosze o odpowiedz! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkum-szalom
aha, mam 17 lat! zapomnialam napisac ;P to jestem za stara czy nie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkum-szalon
mam jeszcze jedno pytanie- czy modelka moze miec zafarbowane wlosy? ale chodzi mi o bardzo naturalny kolor, tzn. ze jesli dziewczyna nie powie, ze miala farbowane to nikt by sie nie domyslil..... Bo chodzi o to, ze jestem brunetka a chcialabym zafarbowac sobie na jasny braz.... ale bardzo naturalny braz, ze nikt by nie zauwazyl, gdybym nie powiedziala, ze mialam farbowane.... to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_18
Wiele agencji wymaga od modelek naturalnego koloru włosów. Ja np. nie mogę farbować. Liczy się naturalność, jeżeli trafisz do agencji już w pofarbowanymi włosami - mogą kazać Ci powrócić do naturalnego koloru. Zdarzają się też przypadki gdzie dana modelka trafia do bardzo dobrej zagranicznej agencji i wtedy ona może zadecydować że np. przyciemnienie koloru lub rozjaśnienie może pomóc jej w karierze. Ale to już inna bajka :] Ja radzę Ci nic nie robić z włosami i dopiero gdy trafisz do jakiejś dobrej agencji, możesz ewentualnie przedyskutować rozjaśnienie koloru. Naturalność przede wszystkim ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkum-szalom
ale jesli zafarbowalabym sobie wlosy, tzn. rozjasnila i powiedzialabym to w agencji, a wiadomo, ze jak sie ma dekoloryzajce zrobiona to sie nie wroci do swjego dawnego koloru to mogloby mnie to wykluczyc z przyjecia do agencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_18
Myśle że jeśli agencji się spodobasz to powinni Cię przyjąć :) I wtedy sami już zdecydują czy masz przefarbować je na inny kolor czy poczekać jak samoe odrosną i wrócą do anturalnego koloru :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkum-szalom
a moze moglabym Ci wyslac swoja fotke zebys sama ocenila, czy wg. osoby zyjacej w swiecie modelingu (czyli Ciebie) lepiej bym sie nadawala z moimi ciemnymi wlosami czy jasniejszymi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_18
Wiesz zdjęcie możesz zawsze wysłać, ale ja nie wiem czy tak bardzo się znam.. ;P Ale postara się pomóc. Radzę Ci jednak już nie farbować włosów i starać się wrócić do naturalnego. Ja kiedy podpisałam umowe z moją agencją to też miałam pofarbowane włosy w sumie nie dużo bo tylko lekko przyciemnione, ale po wakacje mi farba wyblakła i miałam jakieś takie rudawe :/ i strasznie mi się one nie podobały, no ale wytrzymałam i nie farbowałam a teraz mam już ponad 70% długości w naturalnym kolorze ;) Reszty zresztą tak na prawde nie widać. I w najbliższym czasie nie mam zamiaru ih farbować chyba że jakaś agencje będzie miała na mnie wizje i zaproponuje jakiś kolor to wtedy inna sprawa. Wysyłałaś już jakieś zgłoszenia do różnych agencji?? odpowiedziała jakaś?? Czy najpierw zbierasz info o modelingu ?:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkum-szalom
To jest tak, że rok temu wysłałam do New Age Models i do D'vision i momentalnie mi odpisali, że zapraszają na spotkanie i podali mi kiedy. Ale nie przyjechałam. Tzn. New Age Models zadzwonilo a D'Vision napisalo. No i teraz troche przytylam i pracuje nad wymiarami bo jednak chce jeszcze raz sprobowac ;P Fotki wysylam :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gah
mam 185 cm wzrostu...ile powinna miec modelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×