Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość i tak jest
z wiekszoscia polskich modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllaaa
hej dziewczyny! mam pytanie: jaki podklad uwazacie za najlepszy?? chodzi mi o podklad do cery mieszanej i idealnie kryjacy. myslalam nad max factor albo revlon. co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka
dzieki za odpoweidz, ale wlasnie nie mogę i w Hook i w mango models- bo nie wiem jak hook, ale z mango models podpisuje sie umowę na wyłączność-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
trzeba być kompletnym idiotą, żeby robić z sibie taki obleśny wieszak :) w obiektywie wyjdziecie ładnie, bo fotogram albo kamerzysta jest dobry, ale na żywo to aż się wymiotowac chce jak się widzi tkaie sztuczności :) nie polecam.. girls, be yourselves! przynaj,mniej tak to wyglada z perspetywy faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hople
dzieki ailyn.Chodzi mo głównie o agencje modelek które współpracuja z zagranicznymi agencjami.A factory models.??Jeszcze jedno-może głópie pytanie -znasz jakiś sposob aby troszkę urosnąć bo ja mam 172 cm a to troche za mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszyna2
myślę, że dzisiejszy pęd aby być na topie to jedna wielka pułapka.. szkoda że zobaczycie to dopiero kiedy będzie zbyt późno..bo później to już tylko wielak beznadzieja.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszyna2
myślę, że dzisiejszy pęd aby być na topie to jedna wielka pułapka.. szkoda że zobaczycie to dopiero kiedy będzie zbyt późno..bo później to już tylko wielak beznadzieja.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...
mam pytanie... ile zarabiają modelki? bo ja dostałam pare propozycji zeby zostac modelka ale nie wiem czy sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozeznana
DO HMM...-oj.to że zarabiaja dobrze to wszyscy wiedzą ale jakim kosztem...Wybraź soie że pomimo że jestes chuda będziesz musiała sięograniczać z jedzeniem.Zabraknie ci czasu na spotykanie się z przyjaciółmi czy naukę.Będziesz bardziej zestresowana wykończona.Będziesz żyła na walizkach i w każdej chwili będziesz narażac swoje zdrowie.Dziewczyny które narażają się na to tylko dla kasy to idiotki.Bycie modelką to dobra sprawa dla tych króre pragna tego od małego i jest to ich marzenie.A co do zarabiania to radze poszukać sobie stałego etatu w jakies firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZEZNANA
dziewczyny mam sporą wiedzę na temat modelek czytałam sporo książek i poradników więc jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZEZNANA
dziewczyny mam sporą wiedzę na temat modelek czytałam sporo książek i poradników więc jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hople
DO KATE 18 I MODELKI dziewczyny czemu tu nie zaglądacie bez was ta dyskusja to nuda.pozdrawiam was i szybko wracajcie mam sporo pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka
mam pytanie odnosnie umowy z agencją: a wiec po 1: w mojej umowie pisze ze jest ona na 3 lata, i jesli sama j ą rozwiążę to musze zaplacic karę 5 tys zlotych- czy wiekszosc agencji sobie to zastrzega? po 2: co to sa zdjęcia beauty? po 3 napisano ze mam obowiazek uzupelniania portfolium- bodajze co pol roku, czy wy tez tak macie- zwracam sie do modelek- jest to umowa z hook i nie wiem czy podpisac , a jest to warunek uczestnictwa w finale viva look- do ktorego sie dostalam- blagam o szybką dopowiedz, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulloks
wiec tak,ja dokladnie nie wiem jak modelki dbaja o urode,ale napewno niektore z nich malo jedza,ja nie mam tego problemu bo natura mi dala szczuplosc i w sumie moge jesc co mi sie podoba,moj lekarz kiedys jak bylam na badaniach to powiedzial mi ze ja to chyba bede gruba kiedy dziecko urodze ,bo teraz to nic nie da mi tluszczyku bo mam szybka przemiane materii i tyle;-) wiec moze niektore modelki tez tak maja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka
mam pytanie odnosnie umowy z agencją: a wiec po 1: w mojej umowie pisze ze jest ona na 3 lata, i jesli sama j ą rozwiążę to musze zaplacic karę 5 tys zlotych- czy wiekszosc agencji sobie to zastrzega? po 2: co to sa zdjęcia beauty? po 3 napisano ze mam obowiazek uzupelniania portfolium- bodajze co pol roku, czy wy tez tak macie- zwracam sie do modelek- jest to umowa z hook i nie wiem czy podpisac , a jest to warunek uczestnictwa w finale viva look- do ktorego sie dostalam- blagam o szybką dopowiedz, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do '20latka' - nie wiem co Ci doradzić :( ale skoro dostałaś się do finału viva look to może podpisz umowę? swoją drogą to serdecznie gratuluję :) może kiedyś zobaczymy Cię na jakiś paryskich wybiegach w TV :) kiedy będzie finał? do 'anja_hi' - tutaj masz spisy polskich agencji modelek: http://www.kmodels.com/Poland-modeling-agencies-links2.htm http://www.e-model.net/Agencies/Poland.html http://www.kmodels.com/Poland-modeling-agencies-links1.htm http://www.fashion.pl/strony/agencje_modelek/agencje_modelek_1.html http://www.jurgita.com/agencies/polish-agencies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate18
dzieki za gratulacje, final 5 kwietnia, a Ty dla jakiej agencji pracujesz? i na ile oodpisywalas umowę? no i czy masz takie dziwne warunki tej umowy jak ja?- 20 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm... po raz 2 P
ja bym chciała wiedziec tak bardziej dokładnie ile sie zarabia. No bo dla niektórych dużo to może byc dla mnie mało, albo odwrotnie. a co do tego, ze muszę się odchodzac , czy coś takiego to nie muszę bo ja akurat mam taką przemiane materii że mogę sobie jeść i jeść i nie przytyje ani jednego kilograma, a żyć "na walizkach" to mogę bo mi to nie przeszkadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmm
to co że jesteś chuda! ale i tak każą ci schudnąć!!!!mojej koleżance-modelce kazali do wakacji(ma akurat wyjazd do japoni)schudnąć 4 cm w talii.Wyobrażasz to sobie!!!teraz ma 60 a musi zejść do 56 w kilka miesięcy bo takie są warunki umowy.Bidula teraz sie głoduje i wszyscy ją wytykaja od anorektycznek.I żałuje że podpisała jaką kolwiek umowę ale teraz juz nie ma odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hople
DROGA 20 LATKO moim zdaniem to ty powinnaś to podpisać i zgodzić sie na warunkI.Większośc znanych agencji "rezerwuje"sobie modelki na 3 lata.tylko musisz wcześniej przemyśleć czy na pewno chcesz być modelką i katowac się przez tyle.Napisałam katowac bo to naprawde nie jest łatwy zawód i droga do kariery jest bardzo długa i kręta.Musisz się przygotować na to że na pierwszym miejscu będzie agencja a na drugim rodzina przyjaciele nauka.Jeśli jesteś na to gotowa to podpisuj śmiało.Hook to renomowana agencja więc na pewno cię nie oszuka.A swoją drogą to ci zazdroszcze sukcesu.GRATULUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiamysia
A co wy za glupoty gadacie !!!!!!!!!!Na fecie owszem sie chudnie ale po dłuzszym czasie sie tyje!!!!!!!!!!!!Cyba ze biezesz caly czas nonstop ale to mozna sie wykonczyc a nie odchudzic!!!!!!!!!!Nawet tego nie probujcie wazylam 42 kg a teraz waze 50 i tak sie lepiej czuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiamysia
A co wy za glupoty gadacie !!!!!!!!!!Na fecie owszem sie chudnie ale po dłuzszym czasie sie tyje!!!!!!!!!!!!Cyba ze biezesz caly czas nonstop ale to mozna sie wykonczyc a nie odchudzic!!!!!!!!!!Nawet tego nie probujcie wazylam 42 kg a teraz waze 50 i tak sie lepiej czuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiamysia
A co wy za glupoty gadacie !!!!!!!!!!Na fecie owszem sie chudnie ale po dłuzszym czasie sie tyje!!!!!!!!!!!!Cyba ze biezesz caly czas nonstop ale to mozna sie wykonczyc a nie odchudzic!!!!!!!!!!Nawet tego nie probujcie wazylam 42 kg a teraz waze 50 i tak sie lepiej czuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka
dziekuje za odpowiedz, na prawdę mnie pocieszylas, ja zaryzykuję bo poszukuje w zyciue sensu, a narazie moje zycie jest do d.., jeszcze pol roku temu modlilam sie co dziennie o smierc, wiec jesli da mi to namiastke szczescia to jestem w stanie ciezko pracowac, dzieki Ci bardzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52413253
'; ]' ;;lllllllp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...
Ale ja wątpie, żeby mi kazali schudnąć jak mam 60/90/60 waże 55kg i 175cm. Ja chciałabym sie tylko dowiedzieć ile zarabiają modelki. Proszę was powiedzcie mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ci sie pomylilo sliczna
:) 90-60-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna do kare 18
Sluchaj czy Ty w ogole podpisalas umowe czy moze jestes w jakies agencji bo nic o tym nie piszesz czy moze bys tego tylko bardzo chciala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×