Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kate18
Tematy się nie wyczerpały :) Może znacie coś na wypadające włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Nikt nie zna żadnych rad na słabe i wypadające włosy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joł Joł
ale ktore Cie wypadaja? bo na lonowe chyba nic nie poradzisz.. za duzo sexu pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka19
na wypadajace wlosy powinnas brac skrzy polny.. to swietnie dziala takze na paznokcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'Zuzka19' - ten skrzyp to jest w tabletkach? może być całkiem fajny bo na paznokcie też by mi się coś przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
czytam sobie ten topik od kilku dni z zainteresowaniem. pozdrawaim modelke i kate18. sssonia i kate18: nie ma zadnego prostego sposobu na powiekszenie biustu. Oprocz skalpela nie dziala nic. No chyba ze ciaza... alepotem jak sie karmi dziecko piersia to biust sie znowu psuje..Takie zycie. Tabletki nie dzialaja. Wiem bo sama probowalam 3 rodzaje. Mieszkam w USA i tu takich "lekow cud" jest do groma. Same oszustwa!! Ja tez mam malenki biust (po mamie). Wogole jestem szczupla i wysoka (173, 52 kg). Aha, pigulki antykoncepcyjne jednym powiekszaja innym nie. Mam dwie kumpelki ktorym po pigulkach biust urosl z A do D. Ja bralam te same pigulki i nic. Wszystko jest w genach. Mnie sie zawsze marzylo modelowanie albo cos w tym stylu. Moja przyjaciolka byla modelka, wygrala nawet konkurs na Miss Malopolski. Zabrala mnie na kilka castingow do swojej agencji, ale nic z tego nie wyszlo. Ale nie przejmuje sie bo zycie mi sie i tak genialnie ulozylo. Ale rozumiem dziewczyny, ktore chca schudnac, bo nie czuja sie atrakcyjne. Sama tak mam. Jak mi tylko przybedzie pol kilo to zaczynam szalec. Najwazniejsze jest chyba zeby poznac swoja granice. Bo mozna byc chudym i zdrowym. Wlasciwie lepiej jest byc chudym niz grubym. Ze wzgledow zdrowotnych. Ale od chudosci do anoreksji jest jeden maly krok wiec wazne jest aby znalezc dla siebie jakis zdrowy tryb zycia i odzywiania i sie go trzymac a nie skakac od opychania sie ciachami do glodowek... To tyle ode mnie. Ciekawe czy ktos mnie teraz obrzuci wyzwiskami.... Jak chcecie ze mna gadac (to do stalych bywalczyn) to dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy wypadają często z
powodu nadmiernego ograniczenia jedzenia:-o Składniki odzywcze nie są dostarczane do organizmu i włosy wypadaja:-(Witaminki w tabletkach nie pomogą.Trzeba zdrowo się odżywiać.Jesc NATURALNE witaminy zawarte w wzrzywch,owocach,ziarnach zbóż,nabiale.Przy złej diecie żadne kosmetyki nie pomogą:-oA wiecc trzeba zadbac o zdrowe odżywianie jesli nie chce się zostać łysą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję na wypadające włosy...pyłki kwiatowe!Jest to naturalna bomba witaminowa.Zawiera prawie wszystkie najważniejsze witaminy oraz makro i mikro elementy!A zimą niestety dostęp do naturalnych witamin jest ograniczony.Piję sobie te pyłki codziennie(najlepiej z miodem dodawać do herbaty) i niczego mi nie brakuje.Zdrowa jestem cały czas,z cerą problemów nie mam i przede wszystkim nie mam problemów z wypadającymi włosami.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssonia
Do Anulagula: A gdzie można dostać te pyłki??? I jaką to ma formę, miodu, tabletek, kropli? Bo by mi się przydała jakaś bomba witaminowa:) bo rozdwajają mi się paznokcie, cera szara, zmęczona, beznadzieja:( A może ktoś ma jeszcze inne rady na takie problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
na takie problemy najlepsze sa tebletki skrzyp polny-takie w zielonym pojemniczku, ja sama je biore :) widzoczna roznice widac juz po okolo 2 tygodniach, a szczegolnei teraz po zimie potrzeba takiej dawki witaminek :) serdecznie polecam! a na szara cere swietny sposob (przynajmniej na mnei to dziala) 1) zamiast wody z kranu do mycia twarzy uzywaj wody thermalney 2) dobry krem nawilzajacy 3) raz w tygodniu maseczka 4) jedz owoce i wazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliijja
Hej! Tak sobie czytam i doszłam do wnioksu że bycie modelka wcale nie jest takie ciekawe. Mam kompleksy i jakby jeszcze mi przyszło żyć tak żeby sie spodobać jakimś tam ludziom od modelingu to chyba bym zwariowała. Wszystko co robie robie dla siebie. Też mam już takie odchyłki że jak przytyje kilogram to sie wściekam, ale nie jestem chuda i boje sie ze szybko utyje. Mam 177 i ważę 68 kilo. Liczyłam BMi itd i mam idealną wagę, nikt też nigdy nie twierdził że jestem gruba. U mnie dużo ważą chyba piersi 75 D i no przy tym wzrości kości też coś ważą. Bardzo bym chciała schudnąć tak do 60-62. Nie więcej bo lubie swoje kobiece kształty które naprawde działają na facetów. Dąże tylko do tego żeby mieć weższą talię(tak poza tym to też mam jakąś taką kwadratowa miednicę) i troche szczuplejsze nózki. Na stronie www.modeling.pl jest podany pewien sposób na schudnięcie. Trzeba pić co rano na czczo wapno z miodem i wodą. Czy to tylko taki wymysł czy rzeczywiscie coś w tym jest?? Raz już podczas odchudzania piłamto i schudła prawie pięć kilo, ale nie wiem czy to nie była zasługa cwiczeń i dietki. Czy któraś z was modelek wie cos może o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby schudnać należy przede
wszystkim CWICZYC.Wysiłek fizyczny ruch jest bardzo wskazany.Wazniejszy nawet niz dieta!!!Żeby mieć węższą talie rób brzuszki,żeby mieć szczuplejsze nogi biegaj ,pływaj i wskazana jest jazda na rowerze z małym obciazeniem.Wtedy na pewno schudniesz w tych miejscach w jakich chciałąs schudną.Oprócz cwiczeń jedz dużo warzy i owoców,pij duzo niegazowanej wody mineralnej,zielonej herbatki,ogranicz słodycze i chipsy oraz słodkie gazowane napoje.Ale podstawa to duzo cwiczyć!!!Wysiłek fizyczny przynosi o wiele lepsze efekty niz głodówka lu ostra dieta,która tylko sprawia,ze sie odwodnisz(i dlatego mniej wazysz ale tylko pozornie bo tracisz tylko wode z oranizmu:-o)Poza tym głodówki i drakonskie diety powoduja,ze biust staje sie strasznie obwisły:-o A facetom na pewno nie podobaja sie obwisłe biusty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
No cóż... ja też robiłam brzuszki (i nadal robię), żeby mieć szczuplejszą talię. I to nieprawda, że robiąc brzuszki chudnie się tylko w talii. Ja straciłam 6 cm w talii, ok. 3 w biodrach i ok. 3 w biuście (niestety). Ponoć od ćwiczeń się nie chudnie, a ja schudłam 5 kg (teraz ważę 48-49 przy wzroście 165 cm). Choć był okres, gdy ważyłam 46.5... Zwracam uwagę na swój wygląd, chyba aż za bardzo... :( Pilnuję wagi, a kiedy jem, zastanwiam się, ile mogę przytyć po tym posiłku... :( Najgorsze jest to, że czytałam na stronie o anoreksji, że anorektyczka nie musi być przeraźlwie chuda (ja nie jestem), ale dużo myśli o tym co je i ile je. Ja właśnie dużo myślę o tym... i w zasadzie tylko na śniadanie pozwalam sobie jeść co chcę i ile chcę... A co do modelek, to nie rozumiem, dlaczego ten wątek ma tytuł:"Jak modelki dbają o urodę? ". Przecież modelka to normalna dziewczyna, i dba o siebie jak większość zwykłych dziewczyn. Nie trzeba być modelką, żeby być zgrabną i ładną. :) Zresztą jest naprawdę dużo anonimowych dziewczyn, które pracują jako fotomodelki. Ja sama ostatnio dostałam propozycję wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. :) Cieszę się, zawsze jest to w jakiś sposób przyjemne. :) A tak w ogóle to nastały takie przykre czasy, kiedy wyglądem zarabia się więcej niż wykształceniem... :( Ale z tego drugiego nie można rezygnować, bo potem mamy stereotyp głupiej modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sssonia: Pyłki kwiatowe można dostać w sklepach zielarskich,ale możesz również popytać w aptekach. Mają postać maleńkich kuleczek,które rozpuszczają się w płynie.Na ulotce napisano,że można te pyłki mieszać z masłem albo miodem,ale ja wolę pić herbatę z pyłkiem i z dodatkiem miodu.Ważne,żeby pyłków nie wrzucać do płynu o temperaturze większej niż 45 stopni.Kosztują ok.8 zł. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
nie mogę uwierzyć w to, co tutaj wypisujecie- mam 176 cm wzrostu i waże 54 km i nigdy nie miałam problemów z tym,zeby się odchudzić- po prostu jadłam normalnie ,ale na małych a nie na duzych talerzech- pracowałam dla jednej z warszawskich agencji modelek przez 3lata-i to co inne dziewczyny wyprawiały,żeby zachować linię, to przechodziło ludzkie pojęcie. Dlatego nigdy nie próbujcie naroktyków, bo to się nie może dobrze skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ja nigdy nie brałam i nie zamierzam brać narkotyków. Nie wyobrażam sobie ćpania po to, żeby zachować szczupłą sylwetkę na potrzeby modelingu :( Są inne sposoby. Fakt, trzeba mieć silną wolę, żeby przestać jeść to co lubimy albo chociaż się ograniczyć i zacząć chodzić na siłownię itp. A jeżeli do kogoś to nie przemawia to dziewczyny pomyślcie, że przecież każdy organizm jest inny i nie wiadomo czy narkotyk, który 'pomógł' koleżance zrzucić kilka cm w pasie nam ich nie doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'normalka' - ja też jem na małych talerzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko na temat
kate18 ma całkowitą rację.Dziewczyny trochę rozsadku i dystansu do samej siebie a szczególnie do swojej wagi:) NIC NA SIŁĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może wie jaka agencja modelek jest najlepsza??dziewczyny modelki a do jakich wy należycie czy należałyście i czy jesteście zadowolone z ich działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialas problemow ze schudnieciem mimo ze jadlas dlatego ze masz dobra przemiane materii, nie kazdy jest tak idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppprrroszeeeee odpowiedzcie mi czy znacie adres e-mail agencji riccardo gay albo strone internetową bo szukam szukam i znależc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Czyli jeżeli nie ma się szybkiej przemiany materii to nie da się odchudzić do bardzo małych wymiarów bez głodówek? Fajnie wiedzieć, że ja mam szybką przemianę materii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ricardo Gay chyba już nie istnieje albo zmieniło nazwę :( Poza tym oni chyba nigdy nie mieli swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Chyba znalazłam mail do Ricardo Gay, tylko nie wiem czy jest jeszcze aktualny: modelnet@pol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam bardzo duzo przed wyborami miss, mimo ze nie mam szybkiej przemiany materii, dlatego ze nieduzo jadlam a bardzo duzo cwiczylam. ruch jest najlepszy na schudniecie, wiem po sobie... mysle ze nikomu nie zaszkodzi, kazdemu pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam dobre agencje:) chetnie podam namiary, tylko szczerze mowiac nie czytalam wczesniejszych wypowiedzi wiec nie wiem czy juz jakies namiary padly, nie chcialabym sie powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze są agencje
towarzyskie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżulia
POZWÓLCIE ŻE ZACYTUJĘ "21": "1) zamiast wody z kranu do mycia twarzy uzywaj wody thermalney" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ludzie trzymajcie mnie! :D :D :D :D :D "wody tHermalneY" :D :D :D :D :D I jak tu nie wierzyć stereotypom? Modelki faktycznie są chuderlakami o bardzo małym rozumku, co więcej niektóre najwyraźniej są nawet półanalfabetkami. woda tHermalna- dobre, bardzo dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×