Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kate18
Tak, jestem w agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrog modelek
Dziewczyny przestancie myslec o prochach jak o dobrych srodkach na odchudzanie.Chcecie miec kiedys dzieci???.Jedna z czolowych modelek caly czas cpala,nawet gdy byla w ciazy cpala.Efekt?Jej syn jest od urodzenia niewidomy!!!!.Kazdy narkotyk,niewazne czy to jest marycha,amfa czy jakies inne swinstwa obok uzaleznienia powoduje trwale zmiany w genach.Poszukajcie w internecie hasla:choroby genetyczne.niektore dzieci ze "zlymi genami" umieraja w wieku 5,7 lub 10 lat,a niektore zanim umra przez cale zycie cierpia.Co do was,wbijcie sobie do glowy slowa:uzaleznienie,aids,hiv i rak.Kilka lat temu w telewizji pokazali dokument o dziewczynach ktore wygraly castingi i wyjechaly na kontrakty.Na 10 dziewczyn udaje sie tylko dwom lub trzem.Reszta albo wraca do domu,albo pozuje do zdjec w katalogach bielizny lub pismach dla panow albo zostaje paniami do towarzystwa.Zastanowcie sie czy warto zmarnowac sobie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna do kate 18
Ok moze i jestes ale w jakiej nigdy nie mowisz, swoich sesjach jakie mialas?? czy masz juz na koncie okladke itp?? Nigdy nie odpowiesz lub urywasz krotko temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave
puk puk wy wszyscy w leb.pojecie chcecie miec a najpierw mozgy poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmm
powoem ci tak:jesteś szczupła owszem,ale wtym zawodzie to zrobią z ciebie grubaske.Pooglądaj sobie strony z agencjami modelek to zobaczysz jakie mają wymiary.Ty masz idealne ale w tym zawodzie trzeba być wychudzonym więc przygotuj się na chudnięcie i deformowanie sylweki.No ale dobra skoro tak bardzo chcesz się dowiedzieć ile zarabiają to ci powiem. Nie ma dokładnych regół bo każda modelka zarabia inaczej-jedna za sesję jednodniiową dostaje 1000 zł a druga 400zł to zależy od modelki i klijenta.Za okłatkę dziewczyny dostaa średnio 300zł za pokaz mody w polsce nawet do 1500zł(tak właśnie moja kumpela zarobiła) a za granicą pokaz ok.4000 zł albo więcej.Moja koleżanka wyjechała na 2 miesiące do korei i wróciła z 12tys.zł. ale mówie jeszcze raz to zależy od klijenta i modelki acha jeszcze od agencji bo zależy ile sobie % pobierają z twojego zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...
Dziękuję bardzo:) (chyba w to wchodze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia......
up up 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia......
up up 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoOk
A jak ja bylem na castingu to chcieli mnie do singapuru wyslac, jejQ. wtedy pęknąlem ze smiechu ;]. Wiec im podziekowałem (wysmialem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nannu
A CZY WY ZNACIE AGENTURY / CASTINGI DLA AKTOREK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoOk
oO poszukaj w necie, ale to trzeba miec farta bo sa takie agencje co to niby pobieraja prowizje na poczatku albo robia ci sesje za 400 zl, takie cos to pic ;]. Trza miec szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoOk
oO poszukaj w necie, ale to trzeba miec farta bo sa takie agencje co to niby pobieraja prowizje na poczatku albo robia ci sesje za 400 zl, takie cos to pic ;]. Trza miec szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Nowego Jorku
Wszystkim dziewczynom, ktore nie urodzily sie z figura modelki polecam wyjazd do Stanow Zjednoczonych. Moje Drogie Panie - pomimo wielkiego wplywu Hollywoodu i popularnosci operacji plastycznych, europejska geba uwazana jest za ladna, a polska dziewczyna z nadwaga bedzie najszczuplejsza w okolicy. Kobiety tutejsze maja inny typ budowy - mimo waskiej talii, maja okragla pupy, grube rece, duzy biust, w Polsce widzi sie wiecej plaskich pup, chudych ramion i piersi proporcjonalnych do calosci. Tolerancja dla indywidualnego czlowieka wplywa tez na to, ze mozna szybko pozbyc sie kompleksow. Jest rzecza normalna, ze latem nosi sie krotkie spodenki lub spodniczke, poniewaz jest goraco, a nie bo ma sie co pokazac. Generalnie kobieta ma wieksza swobode ubioru, mimo swojej nieperfekcyjnej figury. Ja jestem szczupla, ale bardzo umiesniona (po AWF). W Polsce nie moglam sobie pozwolic na krotkie spodenki, komentarze, spojrzenia...Tutaj mam "super cialo" i kazda Amerykanka u mnie w firmie chce miec takie jak ja, a panowie tez patrza z zachwytem. Generalnie nie mam tez kompleksu wzrostu, zapomnialam dodac, przy 161 cm wreszcie nie jestem najnizsza w swoim otoczeniu... No i na koniec dodam, ze mam przystojnego, amerykanskiego meza, ktory gryzie mnie rano w pupe i uwaza , ze mam piekna. Och, jak cudownie nie miec kompleksow...Szkoda, ze nie wyjechalam z tej zgorzknialej Polski wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoOk
nO co ty sportowa sylwetka u kobiety jest super, moim zdaniem, cwiczyc dziewczyny cwiczyc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo chetnie
wyjechałąbym do USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa
hm a kto by nie chcial...? :) u mnie z figura jest ok, podobno nawet mam zgrabne nogi :) ale wzrost mi uniemozliwia (cale 166) praca modelki moze i trudna, ale ile mozna zwiedzic. kazda napewno chciala by miec taka przygode z modelingiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytania
hej wszystkim:):):)mam kilka pytań związanych z modelingiem,pliska odpowiedzcie mi bo już nie wiem gdzie się zgłosić z pytaniami. 1.Co to znaczy że ktoś ma długą czy krótką miednice?i czy w modelingu ma to jakieś znaczenie?Jak tak to jakie i jak to rozpoznać? 2.Jak można się "wydlużyć" o kilka centymetrów?i czy wogle są jakieś sposoby ?bo ja mam 172 cm a to troszke mało:( . 3Jakie agencje modelek są dobre(oprócz mango,division,jmb,easternmodel plus,hook,gudejko)bo ja już do nich składałam zgłoszenia ale się nie odzywają:(chodzi mi o agencje które współpracują z zagranicznymi agencjami. 4.Czy robiąc codziennie 100 brzuszków będę miała mięsnie?.Bo zależy mi tylko aby wyszczuplić talie a nie umięśnić.Jakie ćwiczenia są najlepsze także na pupe ,aby nie "urosły" mięsnie.? 5.Niedawno wysłałam swoje zdjęcia do kilku agencji do tej pory nie otrzymałam odp. czy powinnam wysłać je jeszcze raz bądż zadzwonić i upewnić się czy zdjęcia dotarly?a jeśli nie są mna zainteresowani to czy mogę spróbować za miesiąc znowu wyslac zdjęcia? 6.Powiedzcie mi szczerze co z moją sylwetką jest nie tak(co mogło mnie zdyskwalifikować) mam 172 cm biust-80,talia-62,biodra-91.tylko już schudłam ten centymetr w biodrach ale w zgłoszeniu napisałam 91. 7.Na co przede wszystkim zwracają w agencji uwagę?Jakie atuty powinna mieć dziewczyna? 8.NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE-czy mając 'kaszkę "(tzn.niezbyt idealną cerę,troszkę wypryskow i kilka przebarwień) mogę zostać modelką?czy wy modelki macie idealną cerę?czy to nie ma znaczenia?jak ma to proszę poradzcie mi coś aby pozbyć się defektu DZIĘKI WSZYSTKIM PROSZE ODPOWIEDZCIE TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka
Wymiary masz ok, a kiedy wyslalas zgloszenie?- bo chyba musisz poczekac, oni raczej odpisują- tak mi sie wydaje, cere wypadaloby miec ok- ale to mozna wyleczyc, ale chyba nie musi byc taka perfekt- wiadomo, kazdemu zdarza sie czasem wypryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka
nie wiem czy da sie wydluzyc ale kiedys czytalam wypowiedz dziewczyny ktora twierdzi ze cwiczenia rozciagajace , na drazku m . in pomagaja, ale nie jest tak znowu zle z Twoim wzrostem, trzymam kciuki, a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dzięki za odpowiedż.ja mam 17 lat.I bardzo chciałabym zostac modelką!Do tej pory wydawało mi się że się do tego nadaję.Co prawda nie słyszę na codzień-śliczna jesteś ale często słyysze że jestem inna."inna" czyli mam niespotykaną urodę.Chociaż przyznam sie szczeże że kilka osób twierdzi że jestembrzydka.Ale jak sądze modelki nie są ładne tylko orginalne.I ja sięsobie taka wydawałam do czasu... Moim największym marzeniem i głównym celem w życiu jest zostanie modelka.Nawet nie wyobrażacie sobie jak ja tego pragnę!!!żeby zostać modelką zrobiłabym wszystko.oddałabym życie za kilka chwil spędzonych na wybiegu.Może wydam wam się głupia ale ja naprawdę tego pragnę!i nie zrażają mnie opinie na tej stronie że modelki to anorektyczki,ćpunki itp.Zazrdoszczę wszystkim modelką.Nie wyobrażam sobie innego życia. Od kilku tat leczę się na depresję i jedyne co mnie utrzymuje przyżyciu to nadzieja.Nadzieja że kideyś spełni się moje marzenie. Ale wrócę do mojej histori...Tydzień temu wysłałam moje zdjęcia mailem do kilku agencji modelek(gaga,gudejko,hook,factory,mango,network,orange,division,sppjmb) i z nadzieją czekałam na odp. No i dostałam odpowiedx od division,mango,network że nie jestem w ich typie.Strasznie sięzałamałam.Ale czekam nadal na resztę odpowiedzi,tak mi na tym zależy że przestałam chodzić do szkoły i siedzę cały czas przy internecie szukając porad dla modelek.Stało się to obsesją.Zanużyłam się w tym świecie internetu i straciłam kontakt z żeczywistością.Proszę was o pomoc co zrobic aby spełnić moje marzenie.Dodam jeszcze że mam kłopoty z cerą .tzn nie mam pryszczy tylko kaszkę i kilka blizn poo pryszczach(czerwone plamki).Prosze odp. co mam robic bo jeśli nie zostanę modelką to nie mam czego szukać na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
sorki za moje blędy ale mam dys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek24
Do modelki Czytam co piszesz i uwarzam, ze masz dosc dobrze poukladane w glowie,az mi sie nie chce wierzyc ze masz 21 lat! Gratuluje i zycze sobie abym mogl znac takie takie kobiety w rzeczywistosci! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pytania
naprawde dobre pytania. Też bym pare z nich zadała, bo pragnę być modelką ijakoś mi to nie wychodzi. Co prawda nie jest to moim marzeniem tak jak twoim, ale chce zostać modelką. 1. O takim opisie miednicy nigdy nie słyszałam:P ale wydaje mi sie że to nie ma takiego wielkiego znaczenia w modelingu, ale jak już wspomniałam nie słyszłam o tym nic. 2. Ja też mam 172cm i mi sie wydaje że to jest idealny wzrost, widziałam niejedną modelką (może to była tylko fotomodelka:P) ze wzrostem 168cm. 3. Trzeba cierpliwie czekać, ja też wysłałam do paru agencji i w sumie dostałam od dwóch że przyjmą mnie od zaraz i od razu (czy coś takiego:P) chcą ze mną podpisać kontrakt. Poczekaj jeszcze trochę wydaje mi sie że w koncu się odezwa:) 4. Ja też mam z tym cholerny problem, też mam jakieś 2-3 cm za dużo w talii i chcę je trochę stracić, ja robie po 100-300 dziennie (zależy od humoru) i nic nawet centymetra nie schudłam, ale to chyba zależy od organizmu. Jeżeli ktoś zna jakieś inne ćwiczenia na brzuch i pośladki to proszę o ich podanie:) 5. Próbuj dopóki Ci nie wyślą że Cię chca, oczywiście jeśli coś w sobie zmienisz np. fryzurę, czy może poprawi Ci się cera, albo no nie wiem, Ja miałam proste włosy i wysłałam zgłoszenie do jednaj agencji i mnie nie chcieli:( ale jak tylko zrobiłam sobie inna fryzure (mam teraz loczki:) i wysłałam znowu to już powiedzieli, że mnie chcą:) 6. Według mnie masz idealną sylwetke moja bratowa ma prawie identyczną i ją wzieli do jednaj takiej agencji (nie wiem dokładnie jakiej). 7. to zależy od dziewczyny od urody. 8. To jest mój największy kompleks:( codzinnie robie sobie jakieś głupie maseczki, z cebuli:( albo jakieś inne, juz tyle kremów i innych takich stosowałam że nie wiem, ale jakaś poprawa jest:) Takze niestety jeżeli chodzi o to to Ci niestety nie pomogę, bo sama mam z tym problemy. Wiem, że dużo ci nie pomogłam, ale życzę Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..18
ja mam 18 lat washe 36 kg i mieshe 160 i dobshe mi z taka waga i nie wygladam jak wieszak ;P a brzuszek mam plasciutki i kazda mi zazdrosci hyhy hm..chocbym niewiem ile zjadla to i tak to spale..hehe szybka przemiana materi chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..18
ja mam 18 lat washe 36 kg i mieshe 160 i dobshe mi z taka waga i nie wygladam jak wieszak ;P a brzuszek mam plasciutki i kazda mi zazdrosci hyhy hm..chocbym niewiem ile zjadla to i tak to spale..hehe szybka przemiana materi chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dzięki za odpowiedzi.Będę próbować dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dzięki za odpowiedzi.Będę próbować dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedno pytanie
A możesz powiedzieć od jakich agencji dostałaś te propozycje?Czy oni wiedzą że masz problemy z cera i nieprzeszkadza im to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka
do ja...18 nie obraź się, ale 36 kilo to ważą dzieci w podstawówce! przeciez twoje BMI nie wynosi nawet 15... nie wierzę, że normalnie się odżywiając można dojść do takiej wagi. ale wierzę, że masz płaściutki brzuszek. pewnie widać przez skórę kręgosłupek, co? Jeśli musisz tyle ważyć, bo wymaga tego kontrakt, to nawet to rozumiem, ale w AŻ TAK dobrą przemianę materii w życiu nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×