Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość do violki
przeciez to co napisała ja...18 o tej wadze no i wogóle to była zwykłą prowokacja:-p HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .... włąsnie nie wiem jak mozna wazy 36 kg... ja sobie po prostu tego nie wyobrazam ;) ja waze 49 i zle siez tym czyuje a co dopiero ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2 2
niewiem czy to prowokacja czy nie ale napewno spokojnie mozna tyle wazyc ja waze 37,5 i zyje nawet szczegolnie chudo nie wygladam raczej na twarzy ale z ciala normalnie jaknajbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2 2
niewiem czy to prowokacja czy nie ale napewno spokojnie mozna tyle wazyc ja waze 37,5 i zyje nawet szczegolnie chudo nie wygladam raczej na twarzy ale z ciala normalnie jaknajbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dziewczyny prosze odpowiadajcie jeszcze na moje pytania(napisałam je wyżej) to dla mnie very wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dziewczyny prosze odpowiadajcie jeszcze na moje pytania(napisałam je wyżej) to dla mnie very wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka
To owszem mogla być prowokacja, ale to wcale nie takie oczywiste. Zresztą po wypowiedzi JA 22 sama widzisz... No właśnie: JA..18 - to była prowokacja, czy naprawde tyle ważysz? JA 22 - ile masz wzrostu przy tak niskiej wadze? moze to kwestia genetyki, ale mam koleżanki ważące 48,50kilo i są chudziutkie jak patyczki. nawet nie umiem sobie wyobrazić wagi o której piszesz. chyba, że u modelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Hej dziewczyny! Ten temat rozwija się w złym kierunku :( Miałyśmy wymieniać się radami dotyczącymi urody :( No dobra, trzeba 'wyprostować' dyskusję :P Rzucam temat i mam nadzieję, że nie pozostanie bez odpowiedzi. Znacie jakieś dobre preparaty, sposoby itp. na ładne, zadbane skórki od paznokci? Moje są strasznie popękane, o wszystko się haczą i wyglądają jakbym je obgryzała :( Przydałoby mi się coś na poprawę ich kondycji, żeby ładnie rosły :) Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
DO KATE 18 ja stosuje krem miodowy z oriflame.Co tydzień usuwam skórki drewnianym patyczkiem.i są ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'amelia_17' - krem miodowy? smakowicie brzmi :) jak byś mogła to napisz ile kosztuje i ile ml jest w opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Ten krem nazywa się "krem uniwersalny" 15ml za 21 zł(w promocji 11,90 )znajdziesz go w katalogu oriflame.Jest bardzo wydajny jedna tubka starcza nawet na pół rokku!Można go tez stosować na wargi,łokcie,pod oczy czy inne wrażliwe bądx suche miejsca,Naprawde polecam. Kate 18 czy możesz mi odpowiedzieć na moje pytania na str 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora
hello wszystkim:)czy ktos zna agencje new face?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'amelia_17' - Odpowiadam :) 1. "Co to znaczy że ktoś ma długą czy krótką miednice?..." W modelingu liczą się wymiary. Najważniejszy jest chyba obwód bioder, dlatego pewne osoby nie mogą zostać modelkami chociaż by się bardzo starały i odchudzały. Jeżeli dziewczyna ma długą (czy też szeroką, różnie to można określić) miednicę to niestety nic już z tym nie zrobi bo przecież z kości nie da się schudnąć :( A 'rozmiar' miednicy jest też pewnie związany z tym czy w wieku nastoletnim dziewczyna jadła wszystko co chciała czy też raczej się kontrolowała (tak jak już kiedyś pisała 'modelka' - jeśli się kontroluje wagę, wymiary, dietę itp. w wieku dojrzewania to to wszystko przestaje być naturalne, i chyba większość modelek tak ma). 2. "Jak można się "wydlużyć" o kilka centymetrów?..." Nie można. Na wzrost nie mamy wpływu (chyba, że w odwrotną stronę - 'zmaleć' jest łatwiej :P ). 3. "Jakie agencje modelek są dobre..." Ciężko stwierdzić. Dużo linków do agencji znajdziesz tutaj: http://www.forum.promodels.pl/viewtopic.php?t=16 Po prostu wybierasz agencję i szukasz w necie itp. opinii na jej temat, wypowiedzi dziewczyn, które dla niej pracowały itd. 4. "Czy robiąc codziennie 100 brzuszków będę miała mięsnie?.Bo zależy mi tylko aby wyszczuplić talie a nie umięśnić.Jakie ćwiczenia są najlepsze także na pupe ,aby nie "urosły" mięsnie.?" Dobre pytanie :) Mierz się codziennie w pasie o tej samej porze i jak tylko zauważysz zmianę to ogranicz brzuszki. Innej rady chyba nie ma. Jeśli chodzi o pupę to parę stron wcześniej coś na ten temat było. Czekamy cały czas na więcej... :) 5. "Niedawno wysłałam swoje zdjęcia do kilku agencji do tej pory nie otrzymałam odp. czy powinnam wysłać je jeszcze raz bądż zadzwonić i upewnić się czy zdjęcia dotarly?a jeśli nie są mna zainteresowani to czy mogę spróbować za miesiąc znowu wyslac zdjęcia?" Nie wiem. Może jeszcze trochę poczekaj a jak bardzo się niecierpliwisz to napisz do nich maila i zapytaj. 6. "Powiedzcie mi szczerze co z moją sylwetką jest nie tak(co mogło mnie zdyskwalifikować) mam 172 cm biust-80,talia-62,biodra-91.tylko już schudłam ten centymetr w biodrach ale w zgłoszeniu napisałam 91." Chyba ok. Niedawno dowiedziałam się, że agencje aż tak bardzo nie zwracają uwagi na wymiary bo zawsze można je skorygować :) 172 wzrostu to jak na modelkę wybiegową trochę za mało. Standardy europejskie to: 175 - Paryż, Londyn 173 - Mediolan Ale z reguły przyjmuje się, że 175-176 cm :( 7. "Na co przede wszystkim zwracają w agencji uwagę?Jakie atuty powinna mieć dziewczyna?" To wiedzą tylko w agencji :) 8."NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE-czy mając 'kaszkę "(tzn.niezbyt idealną cerę,troszkę wypryskow i kilka przebarwień) mogę zostać modelką?czy wy modelki macie idealną cerę?czy to nie ma znaczenia?jak ma to proszę poradzcie mi coś aby pozbyć się defektu" Nie wiem, ja mam idealną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dzięki kate naprawde mi pomogłaś.tylko smutno mi sie z tym wzrostem zrobiło:(:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież na modelingu
świat się nie kończy więc nie ma się co załąmywać jeżeli nie uda się zostać modelką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak modelki dbają o urodę
no, właśnie,ciekawa jestem jakich środków modelki używają do depilacji,zwłaszcza włosów łonowych? jak one to robią,że mają taką gładką skórę np pod pachami? ja też tak chcę! pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funeral
naczytałam się trochę o tych nieciekawych sposobach na piękną i szczupłą [a raczej wychudzoną] sylwetkę (chodzi mi o koks i fetę). faktycznie - takie dziewczyny mają ciężko, a i szybko tracą pracę (bo włosy się zniszczyły, bo twarz pocięły pierwsze zmarszczki, a to znowu cera wygląda nieświeżo.. pierdoły :/ ). znam dwie dziewczyny, które mogłyby być modelkami, którym matka natura dała piękne (o ile mozna nazwać piękną dziewczynę wzrostu 170 o wadze 44kg i drugą o wzroście 176 i wadze 45kg :/ ) a może lepszym słowem byłoby "wybiegowe" ciało... jednak nie chcą. czemu? bo chcą być kimś w życiu, a nie porzuconym przed 30-stką wrakiem kobiety bez wykształcenia z nałogami i rozpadającym się ciałem od ciągłych "retuszy". dziewczyny, jak jesteście ładne, to tego nie marnujcie... pomyślcie czy warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie całkowicie z
moją przedmówczynią.W życiu jest tyle ciekawych,pięknych,interesujących rzeczy do osiągnięcia,nie trzeba za wszelką cenę wyniszczać sie psychicznie i fizycznie w modelingu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
co do depilacji, ta gładka skóra pod pachami to nic innego jak zasługa wosku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale depilacja woskiem
okropnie boli:-o szczególnie pod pachami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Nawet jeżeli to wosk to i tak foty są poprawiane komputerowo, np. wygładzają skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
O retuszu to nawet nie wpomniałam, bo ja miałam na myśli prawdziwie gładką skórę. :) Bo na zdjęciu to nawet orangutana można przemienić w stworzenie z gładką i jedwabistą skórą. :D A co do bólu, ja to dzielnie znoszę. :) Raz na miesiąc nóżki, bikini, pachy, i czasem ręce u kosmetyczki (albo sama) i potem mam spokój na jakieś 2 tygodnie. :) Wolę chwilę bólu i 2 tyg. gładkości niż codzienne zabawy z maszynką, po której włosów może nie widać po ogoleniu, ale czuć je w dotyku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
czy depilacja nóg zimnym woskiem w plastrach (np. z Veet lub Joanny) bardzo boli czy da się wytrzymać?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudyyyyyy
Nudno sie tu zrobilo :( Gdzie modelka i tamte ktore mialy cos do powiedzenia? Rozkręccie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAS
HEJ Można tak wyglądać naturalnie...znam trzy kobiety które są chude obojętnie ile by nie zjadły! Moja mama, siostra i była dziewczyna...na świecie jest dużo dziewczyn które mają 175 cm wzrostu i waga 46-50 kg ...to jest uwarunkowane od przemiany materii , ja też mogę jeść ile tylko podołam i to nic nie daje...dla nas jest t o problem życiowy a inni o tym marzą...rasowe modelki urodziły się z takim problemem...ale dzięki temu zarabiają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ... ja mam takie małe pytanko.. ile trzeba miec wzrostu, żeby zostac modelka ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimum 175 cm
:-o no i do tego zgrabna,szczupła,czasami wrecz chuda ale proporcjonalna sylwetka i ładna,interesująca twarz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Ailyn-> Mam nadzieję, że jeszcze tu zaglądasz. :) Mam jeszcze takie pytanie: czy podczas tego castingu na wybory Miss mierzono Was czy same podawałyście swoje wymiary? I jeszcze jedno: niektóre kandydatki przyszły pewnie z jakimiś osobami towarzyszącymi, np. chłopakami czy rodzicami, którzy je wspierali. Gdzie były te osoby towarzyszące podczas castingu? Patrzyły się na to wszystko? Ja nie mam z kim iść, bo moi rodzice uznają moje marzenia za fanaberie. :( Owszem, mówią, że mam duże szanse wygrać ale jakoś specjalnie mnie nie zachęcają... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywna
a co to za frajda byc modelka,a?rozumiem szybki zarobek,ale tych patyczkow jest tyle ze nie zliczycie i wcale nie jakies pieknosci.dla mnie kobieta powinna miec troche cialka(nie za duzo)zeby mozna bylo sie do czego tulic,a nie kosciotrup,blleeee!,jedzenie przedewszystkim!i to dla zdrowia,po kiego amfa?wyniszcza syf!a modelki wiadomo lubia latac po imrezach z ludzmi ze smietanki towarzyskiej,nachlac sie i nawachac koksu,a to jak wciaga..,i same poczucie ze jest modelka super brzmi ale niejedna da dupy zeby znalezc sie w ckm za grube hajsy.moj przepis na zgrabna sylwetke:jesc regularnie z umiarem zdrowo,i przedewszystkim ruszac sie to o to chodzi,fitnessik i te sprawy,polecam nie dosc ze tracisz kilogramy zbedne,sylwetka nabiera jakosci to masz kozak samopoczucie. i tyle.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×