Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość hahahahahahahahahahahahahaha
:-DTo było dobre hehehehehehehehehehehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowisia
Raz sama występowałam na wybiegu, byłam za kulisami i słyszałam rożne rzeczy. Wiekszość modelek głodzi się, wmasowuja sobie tony kremow i robia maseczki. Więcej nie pamiętam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ćpają na dodatek
:-P głupie,puste idiotki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Ailyn-> A napisz proszę jak wyglądał CASTING do wyborów miss w Twoim mieście. Bo ja chcę wziąć w takim udział (mam nadzieję, że starczy mi odwagi :D bo za rok będę już za "stara":P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz trzeba bylo podejsc do mikrofonu, powiedziec pare slow o sobie, a pozniej przejsc sie zgrabnym krokiem po sali:D a wczesniej to trzeba bylo ankiete wypelnic i wedlug tej ankiety niektorym dziewczynom komisja pytania zadawala:)ja Ci radze wez udzial, siwetna przygoda:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hople
do curious_serio chodziłaś po wybiegu??a do jakiej agencji należysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec z cala pewnoscia na pierwszym miejscu jest Mango Models:Dmoja matka wsrod agencji zawsze musi byc na pierwszym miejscu:Dpoziom agencji jest bardzo wysoki, a tym samym ciezko sie dostac. agencja znajduje sie przy Nowym Świecie 21 w Warszawie. z pewnoscia Orange nalezy do dobrych agencji, wypromowal kilka znanych w tym momencie modelek jak Malgorzata Teodorska czy Joanna Horodynska. takze warte polecenia sa agencje Network Talent Group, Model Plus czy Eastern Models. Jak mowie, to sa tylko te dobre agencje, znam tez mase bardziej podrzednych, jesli to kogos interesuje rowniez moge podac. oczywiscie nie sa to agencje, ktore oszukuja ludzi, czy wykorzystuja itp, ale sa mniej znane i nie promuja modelek z takim zaangazowaniem jak wymienione przeze mnie wczesniej. jak macie jeszcze jakies pytania to smialo:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hople
very thx:)a jakie są tej drudgiej jakości?? riccardo gay jeszcze istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam wspomniec o Gudejko - tez bardzo dobra agencja. nie wiem czy istnieje Riccardo ale dobre agencje nigdy nie gina, wiec pewnie tak.inne agencje: http://www.altestudio.com/ - dobra pod wzgledem pracy, czesto jest dla nich jakas robota. Zoom dosyc dobra agencja - http://zoom.agencjamodelek.com/. http://www.esensual.com.pl/ - E\'Sensual Vector Studio - ciezko mi cos o nich powiedziec... sa jacys nijacy:| http://www.arista.waw.pl - bardziej aktorska, ale wlasna baze modelek tez maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
hople-> Źle mnie zrozumiałe(a)ś. Nie chodziłam po wybiegu (zresztą mam tylko 165 cm, kto by mnie chciał na wybieg? :P ) i nie należę do żadnej agencji, choć starałam się o to. Pisałam też do tych najbardziej znanych, ale zauważyłam, że nawet jeśli zaznaczy się, że chce się pracować jako fotomodelka a nie modelka, to oni i tak nie przyjmują tych niższych dziewczyn...Wolą pewnie mieć "2 w 1" (ładna buzia+wysoki wzrost). :P A poza tym mieszkam w małym mieście, więc dochodzi problem dojazdów. Z tego powodu też często mi odmawiali. :( Ale za pomocą netu dostałam propozycję wzięcia udziału w sesji, ponieważ wizażysta chce uzupełnić swoje portfolio i szukał modelki. ailyn-> co do tego castingu, to właśnie zastanawiają mnie takie techniczne rzeczy, jak np. to mówienie parę słów o sobie. Rozumiem, że odbywa się to w obecności innych kandydatek? To chyba stresujące, co? Jak pokonałaś tremę? Jeśli w ogóle ją miałaś? ;) Czy każda dziewczyna musiała przejść po sali osobno czy szłyście wszystkie "gęsiego"?:D No i jeszcze jedno: paradowałaś w stroju kąpielowym czy w wieczorowym? A jeśli w tym i w tym, to jak organizatorzy "budują" jakąś przebieralnię? :) Bo chyba taka musi być... A może kostium ma się już na sobie pod tymi "grubszymi" ciuchami? Sorki za tyle pytań, ale ciekawość mnie zżera. :) I jeszcze: co było w tej ankiecie i jakie pytania odnośnie tej ankiety zadawali Ci organizatorzy? A ci organizatorzy jacyś mili czy jakieś nadętę stresujące bufony? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzimy sobie z natlokiem pytan:D mowienie odbywalo sie w obecnosci innych kandydatek, ale wiesz, to jeszcze nie bylo nic stresujacego, pomysl sobie o pozniejszym mowieniu kilku slow o sobie w obecnosci okolo 1,5 tys publicznosci (moja impreza byla w plenerze w czasie wakacji). mozna sie taka wizja pocieszyc i stres ucieka jak reka odjal:D chociaz juz pozniej na scenie, podczas gali finalowej, mimo tak ogromnej liczby osob, nie ma sie zbyt duzej tremy, bo reflektory tak padaja ze ludzi sie praktycznie nie widzi. generalnie chodze sobie tu i owdzie:D po wybiegu, wiec stresu jako takiego juz nie odczuwam. kazda po wypowiedzeniu swej kwestii szla sama po sali, zeby mogli kazda dobrze ocenic:) paradowalam w stroju kapielowym, wieczorowym, sukni slubnej i stroju rusalki:P(ten mialbyc wymyslony i skombinowany przez kazda kandydatke) przebieralnia jak najbardziej jest. zawsze do takich rzeczy jest wybierane miejsce, gdzie takowa sie znajduje:) mnie pytali akurat o prace modelki i tancerki (bo i tym i tym sie zajmuje, o co wlasnie bylo pytanie w ankiecie).za duzo pytan nie zadawali, tylko jesli uparcie chcieli cos wiedziec.jeszcze byly pytania w ankiecie o to, dlaczego postanowilam wziac udzial w takim czyms, pytania o wyroznienia, umiejetnosci, co sprawia ze jestem szczesliwa i zadowolona z zycia(jesli jestem:D)itp a organizatorzy rozni byli, ale w wiekszosci oki:)cala zabawe rewelacyjnie wspominam mimo ze nie wszystko bylo takie kolorowe:)ale z biegiem czasu na wszystko sie inaczej patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
ailyn-> Dzięki za odpowiedź. To Wam powymyślali stroje! Z tą rusałką i suknią ślubną to wg mnie przesada! Bo skąd takie coś wytrzasnąć? W moim mieście na szczęście nie ma aż takihch wymagan co do stroju. :) Wiesz co? Mnie bardziej stresowałby casting niż same wybory, bo na samych wyborach wystarczy, że patrzysz się ponad głowy ludzi i już jest lepiej. Przerabiałam to podczas występu teatralnego, jaki przygotowywaliśmy na studiach. :) To gadanie "face to face" mnie trochę stresuje i te inne dziewczyny obok... boję się, że będą się na mnie krzywo patrzeć, ogólnie, że atmosfera między dziewczynami będzie niezdrowa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusalka mial byc wlasny, ale suknie slubne nam dali, w ramach promocji jakiegos sponsora - salonu sukien slubnych nie przejmuj sie jakimis innymi dziewczynami, to Ty jestes najwazniejsza, Ty jestes w centrum uwagi, mysl sobie ze jestes najlepsza i tyle... miej w d... wszystkie konkurentki. sa takie co zawsze byly i beda zazdrosne i beda patrzec krzywo, ale Ciebie to nie powinno obchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
ailyn-> Dzięki za rady. :) Jakbym jeszcze miała jakieś pytania, będę pisać, OK? :) Może Twoje słowa sprawią, że nie wycofam się jak tchórzliwy gamoń w ostatniej chwili przed castingiem. :D Teraz idę spać. :) Pa! :) P.S. No rzeczywiście, nie pomyślałam, że z tymi sukniami ślubnymi to takie proste. :D A dużo było kandydatek? Ile mniej więcej i ile wybrali do samego konkursu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj o wsio co Cie interesuje - chetnie odpowiem kandydatek bylo okolo 30, a wybrali 12 ja tez ide spac - dobranoc, kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latka
a co powiecie o agencji Hook z Pozanania? bo bralam udział w castingu viva look 2005 i zaproponowali mi współpracę, a chcialam wyslac jeszcze zdjęcia do mango models, tylko muszę je zeskanowac- i jakos mi sie to tak przeciąga z tym skanowaniem trzeci miesiac( tak to jest jak sie nie ma skanera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje jednak zeskanowac te zdjecia:)im wyzej tym lepiej prawda?:Da na wspolprace z Hook tez mozesz sie zgodzic:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillala
hej! mam pytanko: ktory podklad jest najlepszy do cery mieszanej??? chodzi mi zwlaszca o taki, ktory idealnie kryje. myslalam o max factor albo revlon. co o tym sadzicie?? ktory jest lepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Factor
Colour Adapt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Factor
Colour Adapt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scupła
siemka ponownie wszystkim :) ja tu juz dawno nie byłam.. wybaczcie =] hmm ja mam pytanko :P jestem szczupła :) przy wzroscie 165 waze 49 kg.. i mimo to, ze jestem szczupła to chciałabym sie dowiedzieć jak najlepiej jest wyćwiczyć nogi .. płytwanie odpada, bo panicznie boje sie wody.. ale nie wiem... poradzcie mi coś =] niedługo lato... =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hmmm...
ale co to znaczy wycwiczyc?czy chcesz aby byly umiesnione czy masz jakis problem z udami?hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scupła
niom nie nie Z udami prolemu nie mam :) tzn... mam szczupłe ale chciałabym zeby były wysportowane :) umięśnione, bo tak to wiecie troszkem rozstepów :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki
wiec bieganie serdecznie polecam, rowerek i roznego rodzaju wymachy na wszystkie strony, nawet jak telewizje ogladasz, po prostu w kazdej wolnej chwili. no i na rozstepy to jakis krem czy balsam sobie kup:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Chorodynska
mnie denerwuje i nie uwazam ze jest ladna za to zakochana w sobie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ahh ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scupła
heh dziękuje :):) włąśnie biegałam kiedyś :) nie dośc ze fajnie to i pomaga :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ale
czy ktos mowil ze ona jest ladna? nie dosc ze nie jest to nie ma poczucia estetytki, mimo ze teraz pracuje jako stylistka.po prostu zostala wylansowana przez Orange zrobila ogromna kariere zwlaszczaw w Paryzu, a z uroda nie ma nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×