Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Alan
A tak wogóle to z was wszystkich modelki pewnie,jak z koziej dupy trąba,modelki od 7 boleści się znalazły i o pierdołach dyskutują!!!!hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimmmmmmmmm
rozka a jak udało ci się przytyć?? ??????????????????????????? kate18 - biore jedynie Asmag, czyli tylko i wyłącznie magnez, lae to od niedawna, nic wicej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanowcie sie co piszecie
W dyskusji biorą udzial takze modelki i dziewczyny ktore wyglądają jak modelki a wy piszecie ze są brzydkie i za chude. Zaraz one bedą mialy kompleksy... Do Modelki : Mam anoreksje i zachowywalam sie tak jak to opisalas. Ta dziewczyna miala sile a plywala zeby schudnąc. Wiem cos o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssonia
mam mały biust (75A, takie dwie cytrynki:(:() - czy ktoś może coś wie o jakiejś metodzie jak go powiększyć??? Oprócz skalpela, choć o tym tez już myślałam, ale to by była ostateczność... Podobno istnieją już jakieś pigułki na powiększenie i ujędrnienie biustu, ma ktoś z tym doświadczenie, czy to w ogóle działa?? Jeszcze słyszałam, że hipnoza moż epomóc, ale to już chyba jakies sience fiction. A może nie, może ktoś z was wie cos o tym? O operacji też myślałam, ale boję się, że to będzie nienaturalnie wyglądało, ja bym chciała tylko trochę zwiększyć a nie mieć takie kule, które będą sterczeć nawet jak się na plecach położę. To od razu każdy pozna, że sztuczne, a ja bym chciała, żeby to naturalnie wyglądało. Poradźcie mi coś, ale nie myślcie, że to jest dla mnie sprawa życia i śmierci, mam chłopaka, który mówi, że mu się moje piersi podobają, ja bym tylko chciała latem bez stanika chodzić i nie wyglądac jak kościotrup. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operetka
Pytanie do profesjonalistek :) Moja klatka piersiowa patrząc od przodu ma taką samą szerokość na górze, pod pachami, jak na dole- tuż przy talii. Wygląda to znacznie gorzej, niż klatki piersiowe, które się zwężają ku talii. W efekcie wcięcie w talii nie jest zbyt widoczne, odznacza się tylko na tle bioder (talia: 62 biodra: 92) W dodatku mam długą miednicę :prstokątną" a nie okrągłą... Jak skorygować tę wadę? Jak się ubierać (czy biodrówki wchodzą w grę?) a może są jakieś ćwiczenia "zaokrąglające" biodra albo rozwijające mięśnie klatki piersiowej pod pachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssonia
Aha, a co do Diane35 to też brałam, nie przytyłam wprawdzie, ale libido mi spadło, oj spadło... Nie miałam ochoty na sex, nawet się nie masturbowałam, zero myśli o seksie. Jak odstawiłam, to tak po 2-3 miesiącach się poprawiło:) A najgorsze, że jak mówiłam o tym koleżankom, to nikt mi nie wierzył, i m sie to wcale nie zdażyło, dopiero na tym forum odkryłam, że i inne dziewczyny miały tego typu problem... Już myślałam, że ze mna jest cos nie tak, ale to chyba naprawde od organizmu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
co do kremow nawilzajacych ja wybrubowalam krem z vichy-thermal fix 1 , jestem naprawde zadowolona bo mialam bardzo bardzo sucha skore! juz po jednym uzyciu skora jest delikatna i mila w dotyku, krem jest dosc drogi bo kosztuje kolo 65 zl ale jest godny polecenia :) jesli szkoda wam kasy to poproscie najpierw farmaceute o probke kremu-dostaniecie ja bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunieczka
A ja mam pytanie,czy zdarza sie,że by modelka miała rozstępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
znajdzie sobie najpierw dobrego lekarza, ktory po dokladnych badaniach i rozmowie z wami napewno dobierze wam odpowiednie tabletki!!! teraz jest duzo nowych tab o malej zaawartosci hormonow ktore sa naprawde dobre i prawie malo odczowalne! bo dla jednej moga byc dobre a dla innej nie beda sie wogole nadawaly. moj ojciec jest ginekologiem i mowi ze diane 35 jest teraz rzdako przepisywana, teraz przepisuje sie leki ktore mala sladowe ilosci hormonow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japoprostu
Biore Diane juz dlugi czas i co do tycia, to jak z kazdym innym lekiem hormonalnym - sprawa jest baardzo indywidualna.. U mnie waga jest bez zmian, cera ok, wiec nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
ssoonia poruszyla bardzo ciekawy temat :) ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie??? jak tak to piszcie chetnie poczytam. jestem chuda i przy tym mam maly biust :( niestety!!! sa tez wady bycia chudym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
ssoonia poruszyla bardzo ciekawy temat :) ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie??? jak tak to piszcie chetnie poczytam. jestem chuda i przy tym mam maly biust :( niestety!!! sa tez wady bycia chudym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
ssoonia poruszyla bardzo ciekawy temat :) ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie??? jak tak to piszcie chetnie poczytam. jestem chuda i przy tym mam maly biust :( niestety!!! sa tez wady bycia chudym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ja też jestem płaska! Szczerze mówiąc to nawet bardzo :( I mam tak, że obojętnie ile bym ważyła to biust i tak jest bardzo mały. Na początku mi to przeszkadzało ale teraz mam to gdzieś :) W modelingu większość dziewczyn to 'deski' więc nie jestem odosobniona :) Kurcze, kiedyś miałam fajnie - jadłam i nie tyłam. Później jak przytyłam (bo myślałam, że jak przytyję to będę miała większy biust, eh...) to wyglądałam śmiesznie - 'dół' zdecydowanie większy niż 'góra'. Schudłam i teraz muszę się pilnować, żebym znowu nie utyła bo ja tyję głównie na dole - biodra, uda, brzuszek, a biust jaki jest taki będzie, wiem coś o tym... Teraz przynajmniej jestem świadoma tego, że nie mogę przesadzać z jedzeniem bo piersi i tak nie urosną (jedyne co urośnie to tyłek :P ). I już nigdy mi nie przyjdzie do głowy pomysł tycia w celu powiększenia biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 18
alez jestem glupiutka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 185
alez jestem glupiutka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do tego wyżej - nie podszywaj się pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka do kate18
sluchaj a masz juz na koncie jakies osiagniecia w tym fachu ile juz w tym siedzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'anitka' - dopiero zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka do kate18
takze jeszcze nie masz na koncie wybiegow, wyjazdow itp?? w ktorej jasres agencji? pytam bo takze bylam w jednej w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka do kate18
takze jeszcze nie masz na koncie wybiegow, wyjazdow itp?? w ktorej jasres agencji? pytam bo takze bylam w jednej w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'anitka' - a ty masz na koncie jakieś pokazy itp.? byłaś za granicą? fajnie, że wpadłaś na ten topik :) może przybliżysz nam trochę pracę modelki :) aha, oczywiście prosimy też o jakieś rady dotyczące urody, utrzymania figury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka do kate18
tak bralam nagralam nawet reklame w TV, pare lat wstecz, jesli chodzi o prace to bardzo ciezka, dziewczyny aby zachowac figure, uczucie glodu tlumily poprzez jedzenie np. nasaczonego papieru toaletowego. odrazajace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnioljj
czy modelki miewają ROZSTEPY??????????????????????????????? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Pewnie tak, zdjęcia i tak są potem obrabiane w komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'anitka' - straszne z tym papierem :( Wychodzi na to, że modelki to narkomanki, bulimiczki, ludzie ze świetnym metabolizmem (w który ja jakoś nie do końca wierzę) albo osoby tłumiące głód innymi rzeczami niż jedzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo miło się was czyta:) ja mam problem z bardzo rozbudowanymi miesniami brzuchatymi lydki:/ nie jeden facet mógłby mi pozazdrościć. zna któraś z Was np. jakies ćwiczenia które mogłby by temu zaradzić? albo cos innego, byle skutecznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Nie wiem, może jakieś masaże. Ćwiczeń chyba na to nie ma :( Może przez jakiś czas przemieszczaj się autobusami i samochodem zamiast chodzić pieszo... Mięśni się chyba tak łatwo nie zlikwiduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Magda22
SORKI ze tak pozno odpowiadam, ale nie czytałam was dziewczyny ostatni dzień. Tak zabezpieczałam się plastekami EVA i to bardzo dobra metoda (dla mnie jednak ze wzg. na mój tryb życia nie odpowienia, bo wiąż mi te plasterki się odczepiały,np.po basenie- ale słyszałam że one w ogole nie spadają-tylko ja miałam takiego pecha za każdym razem) ogolnie samopoczucie było ok, nie przytyłam, wszsytko w normie;) tylko jak pisałam CILIEST rozstaja ciało kobiety, potem cykl trwa nawet 32 jest bolesny i obfity. EH;( Któraś napisała że ma problem z oczami, to na pewno jak już ktoś pisał_wysypiać się to podstawa, przed 12 (jest najlepszy sen) i w miarę mozliwości 8godz. Polecam okłady ze świetlika (jest też maść, na spuchnięte zaczerwienione oczy) a jeśli chodzi o cienie to bardoz dobre są kremy z rafą kolarową ( to nie sa przeciwzmarszczkowe, tylko typowe na przebarwienia), naprawde polecam, przy regularnym stosowaniu widać efekty, jaśniejsza skóra pod oczami i bardziej promieniste spojrzenie, polecam szczególnie ten krem z SOraya. pozdrawiam was młode szalone ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
dziewczyny czyzby sie juz tematy wyczerpaly...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×