Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Meggan
Paulo, przede wszystkim jesli chcesz zebysmy ci choc troche pomogly swoja ocena to napisz ile masz lat, wzrost i wymiary. Chociaz twarz tez bardzo sie liczy. Najlepiej wyslij kilka dobrych zdjec zrobionych przez kolezanke przy dobrym oswietleniu twarzy i sylwetki a w agencji Cie ocenia i odpisza (lub nie). trzeba troche cierpliwosci i samozaparcia i bedzie ok Pozdrawiam P.s ja tam o estern nic w sumie nie wiem tyle co po stronce widac, tak samo o division (chociaz ich modelki sa czesciej pokazywane wg mnie) MATURAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWODZENIA MATURZYSTKOM! 3MAJCIE TEZ ZA MNIE KCIUKI--> START_CZWARTEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No wszystkim maturzystkom życzę POWODZENIA!!!!!!! Ja dopiero za dwa lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
paula.. jeśli chcesz to wyślij też do mnie foty :P fffkasiek@op.pl i mozemy pogadac, moze cos pomoge :) Pozdrawiam buźka:*** P.S. To co lasskii.. co z tym Elite?? Któraś coś wie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na elite ale skoro mówicie ze juz powinni sie odezwac tzn ze mnie nie wybrali:P pozatym masakryczne wymiary mi wymierzyli... w tali 65!!!! (mialam taką bluzkę tunikę, na brzuchu marszczoną) heheh;) powodzenia dla Was maturzystów! ja zza rok;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
heh bo wy się znacie że ma wam fotki wysyłąć heh:P pozdrawiam :) a z elite cisza jakaś ściema heh:P trzymamy kciuki za maturzystó:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Przeciwnie.. nie uważam że się znam ale mogę powiedzieć co sama uważam :D :P To chyba nic złego??? Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie również możesz wysłać.. zawsze to jakaś obiektywna ocena.. szyszynia i co nic z elite sie nie odezwali..? to wcale nie musi oznaczac ze to jakies przekrety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh..
Moim zdaniem oceniasz pochopnie Szyszuniu! Może jesteś poprostu zawiedziona że się nie dostałaś? Wcale to nie oznacza że ten caly konkurs to jakiś przekret. Moja kumpela się dostała :D:D Więc bardzo mi przykro.. że się niedosotałaś ale nie krytykuj od razu wszystkiego. Przepraszam jeśli cię uraziłam.. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram to co powyzej.. jak tam dziewczyny idzie wam z modelingiem.. ja niedlugo wybieram sie do warszawy, zobaczymy jak pojdzie.. a narazie maturka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Ja chyba zostane na stałe po drugiej stronie aparatu... robienie zdjęć sprawia mi więceje przyjemności i zdjęcia zaczynają wychodzić coraz ciekawsze to znaczy że nie stoje w miejscu ale sie rozwijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No Digga.. to gratulacje :D A ja też się wybieram do Wawy.. :P Nazbierało się już tych hmm.. "zaproszeń" :P więc trzeba wreszcie ruszyć w którąś strone :D:D Ale ja do Wawy pewnie dopiero w wakacje :P Chyba że będę miała troszke czasu wcześniej :P Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj3001wpis
buhhahah:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to 3002 tez bedzie moj
hehehehehehe ale jestem zajebioza:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ej laski luzik nie o to mi chodzi ale poprostu jak nam laska wyśle jakieś fotki z zapytaniem czy się nadaję nie możemy tego powiedzieć każda agencja preferuje inny typ urody laska może być szkarada a agencja zrobi z niej modelke . I tak to jest każda dziewczyna się nadaję co jest bardzo chuda i wysoka i git:) po9zdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Nie zgodze sie z Tobą niestety to że dziewczyna jest wysoka i chuda nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Estello.. dokładnie nie pamiętam ale tyle co wiem to od : Adeli MOdels, Moda Forte, Free Models, No people, Marotje, Beaty-box, ChocoModels, Id Models.. jeszcze z Rores, Baltic Models, Gaga i Ml Studio. Nie wszystki są z Wawy ale napisalam te które sobie zapisałam :P Chociaż nie wątpie że wolałabym jednak zakęcić w wyżej rangą agencjach:P No cóz warto spróbować :D:D .. a tak to później będę załowała.. A do Ciebie któtraś Agencja się odezwała?? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Co do rozsyłania fotek to owszem najlepiej do agencji a nie "po ludziach" ktoś doda odwagi piszac "fajna jestes nadajesz sie" ale to Agencja wie lepiej... to oni oceniaja.. to oni wybierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Hmm.. moim zdaniem głównym atutem modelki jest wysokość oraz "chudość" i także się zgodzę, że każda agencja ma inne gusta co do urody dziewcząt, ale jednak jak się nie ma czegoś w sobie to nie ma mowy o karierze.. twarz musi być ciekawa.. dużo bardzo chudych i wysokich dziewcząt startujących w modelingu nic nie zadziałaa.. ponieważ , np. nie maja takiej urody jakiej poszukują agencje lub np. dla tego że ich uroda nie jest akutat "modna"! Ale cóż trzeba zawsze próbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No okej
nie mówie ze się znamy, czy coś takiego ale co komu szkodzić obejrzec zdjęcia i się wypowiedzieć ale ok.. jesli to problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
To nie tylko kwestia urody, prócz niej trzeba mieć też tego orzeszka w głowie... pozatym dziewczyna musi czuć sie swobodnie przed obiektywem nie czuć skrępowania, mieć bardzo plastyczną twarz, ciekawą mimike to ma ogromny wpływ na to jak wyjdzie na zdjęciu. Pozatym w agencjach odrazu wyłapują wszystkie defekty o których nie ma sie czasem pojęcia np lekko opadające ramie, opadajacą powieke, niesymetryczne usta, złychód etc, są komputery i takie małe defekciki na zdjęciach tuszują ale rzecz jasna wieksze szanse mają dziewczyny bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie mówi że to problem
tylko wydłużenie drogi, wyśle do agencji to dostanie informacje z pierwszej ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kaka_17 ja uderzam przede wszystkim do warszawskich, zaproszenia mam od tree models, id models i free models, poza tym gaga i metro models.. moim najwiekszym marzeniem jest model plus, ale szanse mam marne, nie ten wzrost:/ chociaz znalazłam na strone pare dziewczyn ze wzrostem 170 czy 172.. spróbować zawsze warto.. a co do tematu dyskuji to bez obrazy szyszunia, ale nie wszystkie wysokie i chude mogą być modelkami.. a poziom Twoich wypowiedzi czasem mnie szokuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam dziewczynki czego nie probujecie w pure models? www.puremodels.pl - na prawde bardzo dobra agencja! moja kolezanka, w moim wieku - 16 lat, leci we wtorek na 1,5 miesiaca do grecji, a na wakacjach do tokyo. wiem tez od niej ze jedna dziewczyna z agencji leci do grecji, tokyo, mediolanu i bedzie mialam kontrakt z woman. ja sama dostalam zaproszenie, ale narazie jakos nie mam kiedy sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
HEJ LASKI!! WCZORAJ WRÓCIŁAM Z BRAZYLII-ZAJEBIŚCIE BYŁO...ŁĄCZNIE MIAŁAM TAM 4SESJE RESZTA LUZ WAKACJI:) BYŁA TAM 10-OSOBOWAEKIPA-BYŁAM NAJMŁODSZA(ALE FAJNIE BO "FASOLKA"DO MNIE MÓWWILI:)Z POCZĄTKU NIKT JAKOŚ Z NIKIM NIE ZNALAZŁ KONTAKTU ALE PO KILKU DNIACH SZALELIŚMY NA MAKSA;p JA OCZYWIŚCIE KRĘCIŁAM Z GOŚCIEM Z EKIPY ALE O PORTUGALCZYKACH I WŁOCHACH PRZEBYWAJĄCYCH TAM NIE ZAPOMNIAŁĄM:P OGÓLNIE JESTEM OPALONA I MAM ZAJEBISTE WSPOMNIENIA:) A JAK TAM U WAS?KTÓRAŚ JEST W JAKIEJŚ AGENCJI...PROSZE NIE KAŻCIE MI CZYTAĆ POPRZEDNICH STRON BO JESTEM CHORA I MI Z NOSA KAPIE BOLI GŁOWA I NIE CHCE MI SIĘ CZYTAĆ POPRZEDNICH STRONEK(SZCZEGÓLNIE ŻE SKOŃCZYŁAM NA JAKIEJŚ 90STR)POZDRAWIAM WSZYSTKIE BAAARDZO CIEPLUTKO I LICZE ŻE KAŻDA W SKRUCIE OPOWIE CO U NIEJ PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pure Models..
Ofco jestes pewna że Pure Models to dobra agencja?? Kurcze jak tak piszesz to wydaje mi się, że jest to dobra agencja ale naczyatałaś się bardzo dużo o tej właśnie włąściciekce Pure Models - Pani Ewy Ch. która pracowała w Metropolitan i założyła now agencje.. Jeśli kogoś interesuje to zapraszam do wątków: http://www.forum.promodels.pl/4254.htm?postdays=0&postorder=asc&highlight=pure&start=0 http://www.forum.promodels.pl/4359.htm Zapraszam do dyskusji na ten temat:D Bo wsumie sama jestem ciekawa co i jak z tą agencją i czy warto się tam "zakotwiczyc' :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Estello kiedy się wybierasz do Wawy?? :D Ja najpierw spróbuje w tych agencjach z najwyższych półek :D Co mam sobie żałować :P Nie no żart.. ale lepiej zaczynaj od gory niz od dołu ;D No to Estello jedziemy na podbój Wawy :D:D:D Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No to natalio wielkie gratulacje :D:D Mam nadzieję ze moze kiedys i ja gdzies wyjade :D Noo.. zobaczymy.. :] A tak to trzeba brac sie juz do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem pewna, ze to dobra agencja. tymi wypowiedziami nie zawracalbym sobie glowy, bo rowniez sledzilam ten watek i doszl;am do wniosku, ze uzytkownicy prowadza z p. ewa jakas wojne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×