Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podobna

Dorosłe Dzieci Alkoholikow

Polecane posty

Hmmmm, dziękuję Wam za dobre chęci wsparcia mnie, ale chyba trochę się rozmijamy. Wasze słowa: zastanów się, masz szansę itp. Ja właśnie piszę że się zastanawiam, że zobaczyłem niebezpieczeństwo zanim naprawdę w to wlazłem. Mimo wszystko, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolinno co sie dzieje?????????? Pamietasz ze mna tez ostatnio było zle ,nie poddawaj sie masz nas tutaj ,napisz co sie stało????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilaa
Ja mam prawie 21 lat... W srodku czuje sie jak to male zagubione dziecko. Tam mala xxx z ktorej juz dawnop powinnam wyrosnac. Nie umiem. Nie umiem sobie z tym poradzic... Czy ma to zwiazek z tym ze jestem DDA? Ja nawet wstydze sie o tym pisac. Tu gdie nikt oprocz mnie nie ma wstepu. Co dopiero mowic.. komukolwiek.. Nawet nie potrafie juz plakac. Chcialabym to wszystko z siebie zmyc. Obudzic sie ktoregos dnia i poczuc ze mozna zyc inaczej, bez tego balastu z przeszlosci. Mimo to ja go wciaz buduje... Z kazdym dniem. Szukam wrazen. Przez te wszystkie lata. Te imprezy, ci ludzie ... tak samo samotni i zagmatwani jak ja. Niedorosli... Mam żal. Do swiata NIE WIERZ MI KIEDY MOWIE ZE NIE POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY. To cala ja...Potrzebuje pomocy. Dlaczego nikt nie nauczyl mnie jak zyc??? Wolam o pomoc. Ale nikt tego wolania nie widzi... Ciezko je zobaczyc. Jedynie w moich oczach...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shilla,dobrze rozumiem mialas przypadkowe kontakty seksualne???? Posłuchaj to nie koniec świata!!!!!!!!!!!!,zdarza sie!!!!!!! Zapamietaj ,że jestes jedyna w swoim rodzaju!1,i nie ma drugiej takiej jak ty kobiety!!!! Dołacz do nas .czasami mnie to pomaga,może i tobie pomoże Widzisz tu na tym forum staramy sie wspierać i zawsze nam to wychodzi npisz cos wiecej o sobie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi że to iz jesteś DDA nie przekreśla ciebie w terazniejszym życiu:) Przepraszam jak ciebie zle zrozumiałam w pierwszej wypowiedzi ,wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam i mam nadal. Mam chlopaka ale nie takiego normalnego. Spotykamy sie na dyskotekach . Raz w tygodniu, dwa. Odpowiada mi taki uklad bo boje sie zaangazowac. Z jednej strony odpowiada. Najgorsze jest to ze ja go powli zaczynam nienawidziec . Dopiero jak sie napije to wszystko mi jedno. Wtedy jest fajnie. Do nastepnego dnia rano. Wtedy boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shillo nie pakuj sie w to nie brniij w taki zwiazek bez przyszlosci bo to nie ma sensu!!!!!!!zniszczysz sobie życie .Najważniejsze że zdajesz sobie z tego sprawe,teraz postaraj sie coś z tym zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jak taki układ może odpowiadać???/sama sie z tym żle czujesz.I tak naprawde sie w głebi duszy bronisz przed tym:(.Boisz sie zaangazować wszyscy DDa tak maja boja sie kochac bo kiedys to nas ktos krzywdzil prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napijesz się?????????-jaki to ma sens niszczysz sama siebie:(kobitko. Pewnie jestes fajna dziewczyna ,nie niszcz tego i siebie. Chyba nie chcesz powtórzyc losu rodziców lub rodzica(nie wiem bo nie napisałas kto pił?)może napisz cos wiecej o sobie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z woj. podlaskiego. Nie uwazm sie za zbyt atrakcyjna. Mam niskie poczucie wartosci. Podnosi sie ono ostro we czwartki w nocy. Ubieramy sie w wydekoltowane bluzki idziemy na impreze. Pijem . Duzo pijemy. Niby jest zabawa ale... no wlasnie. Ch cialabym z tym skonczyc. Boje sie ze moge miec problem z alkoholem. Tylko gdzie ja mam inaczej pozanc faceta jak nie na dyskotece? Minus jest na pewno taki ze oni tez przychodza w jednym celu. Chodzi o zabawe dobra przede wszystkim. Nie wiem co ja mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jest ktos jeszcze z( podlaskiego lub nie niewazna) i chce pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie spotkasz faceta w dyskotece.Tzn,spotkasz ale nie na cale życie chyba ze zdarzy sie cud.A o twoim niskim poczuciu własnwej wartosci swiadcza twoje wypowiedzi.Kobietko posłuchaj ja moge tobie tylko radzić i tak zrobisz to co uwazasz za sluszne musisz czuc aby tak zrobic:) A o faceta nie trudno na jedna noc ,takich jest wielu.Zacznij pracowac nad poczuciem wlasnej wartosci!!!!!pomysl o terapii dla DDA zapytaj w poradni????????!!!!!!!wtedy bedzie bezplatna. Przemysl to co napisalam ,zreszta przeciez ja nie musze tobie tego pewnie mówic jestem niewiele starsza od ciebie wiec chyba cie rozumiem . Rozumiem dlaczego masz poczucie wlasnej wartosci,ale takie zachowanie nie dowartosciowuje ,dzila wrecz w odwrotna strone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolino widze ze chyba dopadla i ciebie depresja zimowa:( Nie smuc sie zobzczysz bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shilaa, ja z podlaskiego nie jestem, ale moje województwo graniczy z Twoim. Do woj. podlaskiego zresztą mam sentyment. Pogadać możesz zawsze z nami, bywalcami tego topiku, albo poGGadać, albo poSkype\'ować. Chętnych nie zabraknie :) Student, nasze reakcje na Twoje wyznanie z przedostatniego posta były wywołane niepokojem o Ciebie. Gdybyś nie był świadomy, że Twoje kontakty z alkoholem zaczynają być niebezpieczne, nie podzieliłbyś się tym z nami. Zachęcamy tylko do podjecia działań zmierzających do oddalenia niebezpieczeństwa, zresztą i tak masz znacznie większą szansę na to niż ktoś, kto niewiele wie o tym, co to jest alkoholizm i jakie są jego konsekwencje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym ze ja nie znam innego zycia ( ani tym bardziej towarzystwa) moze i nawet bym chciala pozanc jakiegos faceta ,,normalnego\" ale zawsze trafiam na takich sk**** Ę a ty skad dokladnie jak mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes wogole k czy m? ja mam jeden problem. Kompa mam tylko w weekendy bo mieszkam gdzie indziej a studiuje gdzie indziej:( a bym mi sie przydal tak na co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z \"Wawki\", czyli \"stolycy\" i jestem istotą rodzaju żeńskiego. I może jeszcze jeden przydatny parametr techniczny - mam 26 lat. Ja w swoim życiu też wiele razy miałam konfrontację z tzw. sk***, ale miałam też szczęście poznać fantastycznych ludzi, z którymi się przyjaźnię od lat. Takim bezpiecznym dla mnie środowiskiem do zaciągania wartościowych znajomości był chór, w którym kiedyś śpiewałam oraz wolontariat, w którym działam do dziś i nie zamierzam porzucać tej działalności :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada śnieg w woj. Dolnoślaskim też .Jeszcze dopadły mnie przypadłosci kobiece rany umieram:(........ Shillla-sprubój iśc na spacer sama,albo chociazby zniezauwazona kolezanka z roku,taka osoba moze byc wartosciowa:).Ludzie którzy sa zazwyczaj skromni tacy sa,chociaz nieraz pozory moga mylic:(.Ale warto spróbowac nawiazac nowe znajomosci puki nie jest zapuzno:)Powodzenia shilla GWENDOLLINO UŚMIECHNIJ SIE:) miłego dnia:)wszystkim życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zaglądam
tu czasem, ale jakoś nie mogę się przemóc i odezwać. Pochłonęły mnie problemy. ciężko mi bardzo. czytam tylko jak się wypowiadacie, nawzajem wspieracie. To wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie kochani i widze , ze tu wrzalo :) gwendolinna alez ci wspolczuje takie nastroje nie pomagaja ....Ulla jak zwykle starala sie wszystkim pomoc :) Ę i Student i inni bywalcy serdecznie Was pozdrawiam , nie bylo mnie tu dwa dni , myslalam o Was ale nie pokazuje nikomu w domu gdzie ja pisuje ;) o moje prywatne miejsce spowiedzi :) Shilaa czytalam twoja wypowiedz i juz mnie cieszy to , ze masz swiadomosc , ze zycie jakie prowadzisz nie jest dobrze obrana droga to jest duzo i teraz kwestia czawartkowych wieczorow ...zabawa owszem ale bez alkoholu prosze ;) my tu nie lubimy imprez alkoholowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbi
Siedzę i myslę skąd wszyscy biorą pieniądze na alkohol. Dobrze jeśli ktoś ma, a jeśli ma za mało to nie je czy jak. Może i miałabym ochotę czasem, ale wiem że nie starczy mi na co inne. Jeśli są to rodziny to przecież rujnuje to dom. Jeśli młodzi ludzie to jak z tym bedą żyć dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:),dzis cieżki dzień za mna pełęn doświadczeń złych :( kłopoty w pracy dobrze że nie z szefem:).Ale wiecie co zauważyłam że nauczyłam sie być asertywna.Już nie pozwalam sie kopac po tyłku,tylko oddaje jesli mi nie pasuje:),i dobrze mi ztym:) Podobna wysle zdjecia jak znajde chwilke,ę co u ciebie?,student????nie odzywasz sie???,Gwendolinno jak nastruj poprawił sie?mam nadzieje ze tak:). Kochani trzymam kciuki ze bedziecie ti czesciej zagladac ,a teraz ide wziąśc gorąca kapiel i spać:),jestem padnieta bo dopiero weszłam do domu:) Bużiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolinno ciesse sie ze nastruj sie tobie poprawił Kochani pozdrawiam was bardzo serdecznie ,i uciekam do obowiązków pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani pustki tu co sie dzieje,pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek666
ja tez mam codziennie doła, nie mam pracy i nie moge się wyprowadzic, musze z "nią" żyć, bo słowa "mama"od lat nie mówiłam. I te wieczne pretensje do mnie o wszystko, wyzwiska,poniżanie,nigdy nie spełnione obietnice...oprócz tego inne problemy, które w zasadzie wywodza się od tego głownego...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczku 666 znam to doskonale o czym mówisz niestety coz można zrobić:(.JEdyne co mozesz zrobić to chyba oderwanie sie psychiczne i nie dolowanie sie sdytułacja:(.Znajdz sobie zajecia ja tak zroilsm zajecia mnie wciagnely i było lepiej:)pozdrawiam ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×