Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zmartwiona_Młodziutka_Ja*

Kobietki pomozcie...Jestem za młoda na mamusie Zaglądnijcie tutaj błagam!!!

Polecane posty

Gość Artulllka
No i wreszcie mówisz rozsądnie! To leć teraz, kut taki Baby Quick View, zrób i napisz o wyniku, który NA BANK będzie jedną kreską a nie dwiema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...znowu
dzieki wam slonka jak tylko test zrobie to na pewno napisze jaki wynik... ale wolalabym zrobic go rano...chyba bedzie najbardziej prawdopodobny :D Buźka dla was:D pozdrawiam i juz sie uspokoilam ... dziekuje Wam .. jak bede wiedziala to na 100% sie odezwe a teraz juz koncze zagladac na to forum bo Artullka ma racje ze byle glupi post i ja juz nie mysle logicznie i wpadam w panike :D Buźka kobietki :D do napisania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja...znowu
dzieki wam slonka jak tylko test zrobie to na pewno napisze jaki wynik... ale wolalabym zrobic go rano...chyba bedzie najbardziej prawdopodobny :D Buźka dla was:D pozdrawiam i juz sie uspokoilam ... dziekuje Wam .. jak bede wiedziala to na 100% sie odezwe a teraz juz koncze zagladac na to forum bo Artullka ma racje ze byle glupi post i ja juz nie mysle logicznie i wpadam w panike :D Buźka kobietki :D do napisania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wladyslawa
widzisz..a jednak sa jeszcze na swiecie takie idiotki jak ja :D pocieszylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaaaaaa
A ja mam pytanko...czy kochajac sie z facetem w ostatnie dni miesiaczki..kiedy krwawienie bylo juz prawie znikome i po miesiaczce 2 dni, bez zabezpieczenia (nie skonczyl we mnie) jest ryzyko zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewciaaaaaaa od autorki
no widzisz ewciaaa ja mam to samo i tyle ze mialam globulke i tez we mnie nie skonczyl... ale boje sie jak taka idiotka :/ wiec juz mam tego dosc i pojde po ten zakichany test :/ i kochalam sie z moim facetem tak jak ty...kiedy bylo juz krwawienie baaaaaaardzo znikome... ale nie powtarzalismy tego 2 dni po calkowitym zakonczeniu miesiaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artulllka
Zrób go teraz, bo rano ma znaczenie tylko około 5 dni po zapłodnieniu, a ty jestes baaardzo długo po stosunku. Teraz wyjdzie ci w sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaaaaaa
eech....nio i juz sie zaczynam stresowac:( prosze powiedziec cos....skoro zaraz po miesiaczce sa dni bezplodne...to chyba nie ma takiego ryzyka..prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueee
teraz to juz przesadzilas kurwa dziewczyno zastanow sie , bylas zabezpieczona, wytrysk na zewnatrz, seks w koncowce okresy i ty sie martwisz chyba liczysz na jakis cud i ksiege rekordow guinesa zawracanie dupy , wkolo macieju to samo, albo uparlas sie miec rekord na dlugosci topika i zkumpelami teraz polewasz, albo to juz gruba prowokacja sie robi jest oczywiscie plus edukacyjny ale nie ciagnijcie za dlugo bo sie przyslowiowy kloctz tu zaraz pojawi zastanowta sie po co ladujecie sie w seks, ma byc chyba radocha a nie dreczeniem otoczenia nerwice trzeba leczyc u psychologa a nie na forum, psychoanalize se zrob, jak ktos gdzie tu juz radzil bo to przez cale zycie bedzie sie ciagnelo, tam byl dobry motyw, moze mama zawczesnie na nocnik sadzala i teraz masz problem???? pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Ryzyko jest zawsze - uprawiajac seks trzeba sie z tym liczyc... Nie ma takiego dnia anitakiej metody antykoncepcji ktora dawalaby pewnosc ze w ciazy sie nie jest !! Jedynym znanymmi bezpiecznym sposobem jest szklanka wody - zamiast... Natomiast inna sprawa to realne prawdopodobienstwo. Seks z zabezpieczeniem, w dni teoretycznienieplodne a na dodatek stosunek przerywany to juz duza szansa ze sie w ciazy niejest... Ale tunie jest gabinet wrozek zebysmy mowily wam czy jestescie lub nie w ciazy !! Jesli macie watpliwosci to trzeba czekac i sie schizowac albo zrobic test ciazowy... Nie przesadzajmy jednak - wcale nei jest tak latwo zajsc w ciaze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnik
To z tym nocnikiem to bylo na topiku schizolki. Moim zdaniem to jest prowokacja. Bo jak nie chce robic testu, to pewnie na serio chce zwrocic na siebie uwage. bez przesady. Zrob ten test, albo przestan zawarcac dupe, bo to przestalo byc smieszne. Jesli myslisz, ze my od patrzenia sie w monitor wyczujemy, ze jestes w ciazy, to sie mylisz. Ja uprawiam sex bez zadnych oblesnych gumek albo globulek bo biore tabletki. Jak nie biore, bo mam przerwe, to nie wpadamy na pomysl, zeby moj chlop se wchodzil we mnie na chwilke. Na nastepny raz, jak masz sie tak schizowac, bierz penisa do ust, a nie do ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka
ehhh no trudno:( ale zapewniam ze ten topik nie powstal po to zebym miala jakakolwiek radosc z tego... ludzie ja naprawde nie zartuje :( nie moja wina ze inni zakladaja topiki zeby miec z tego ubaw:( ja go zalozylam tak zupelnie na serio.. bo strasznie sie boje... ale skoro tak do tego podchodzicie....szkoda :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze raz ja...
ale dzieki niektorym... dzieki wielkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
rzeczywiście trochę przesadzasz,zamiast seksu moze powinnaś pouczyć się biologii,nie zadawałabyś takich kretyńskich topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pojazd równy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co
zrobilas ten test w koncu??co do kolezanki w liceum...jak sobie poradzila no jak byla w 4 miesiacu ciazy nic juz zrobic sie nie dalo.... w mlodym wieku miala dzidzie wyszla za maz za tego chlopaka...teraz konczy studia bo rodzina pomagala wychowywac dziecko i tak to jakos sie jej zyje.... zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka123456789
wierzę, że to nie prowokacja i że ona się naprawdę martwi... dziwi mnie tylko, dlaczego nie chcesz zrobić tego testu?! w ciazy raczej nie jestes, ale jezli jednak, to wolisz sie dowiedziec w 5 miesiacu? czy 2? ;/ dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka87..
wierzę, że to nie prowokacja i że ona się naprawdę martwi... dziwi mnie tylko, dlaczego nie chcesz zrobić tego testu?! w ciazy raczej nie jestes, ale jezli jednak, to wolisz sie dowiedziec w 5 miesiacu? czy 2? ;/ dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci stokrotko ze wierzysz ze to nie jest prowokacja... bo zapewniam ze naprawde nie jest... test zrobie na pewno... juz sie zbieram na odwage:( ostatnio brzuszek mnie cos boli i momentami mnie mdli... poza tym piersi wieksze a jak narazie okresu ani widu ani slychu :( chociaz moze te objawy spowodowane sa tym moim stresem... autosugestia?? chyba jednak tak... ale test zrobie na pewno.. dziekuje :D co do kolezanki z liceum...fajnie miala bo wsparcie ze strony rodziny jest bardzo wazne... ja raczej bym na to liczyc nie mogla :( ale nie o tym jest ten topik:( zrobie test i wszystko stanie sie jasne :D dziekuje Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtamktoczyta
Ale napisz o wyniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka123456789
dlaczego stokrotka skopiowała mój wpis ;/ ? podziel sie z nami wynikiem testu!!!!KONIECZNIE!! zrob go jak najszybciej!! bo my sie stresujemy razem z tobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkojasne
To rusz wreszcie k..a dupsko i zrób ten test , bo flaki sie normalnie przewracają " nie wiem, moze zrobię, strasznie sie boję, ale zrobię, no może itd bla, bla , bla..." Jak chcesz sie zadręczać, bo niestety tez mam watpliwości, czy nie jestes masochistką mentalną, to rób to może poza forum. Chyba sa jakies ciekawsze tematy, niż psychoza małolaty, którą sama sobie tworzy!!!! Matko, czy ja w Twoim wieku tez byłam taka "mądra"??? chyba jednak nie można tego usprawiedliwiać wiekiem;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnik
oki. Mozesz sie martwic, ale dlaczego tego testu nie zrobisz?? jezusicku. na serio jak masz sie tak schizowac co miesiac to uprawiajcie milosc francuska. Napisz jak tam test. P.S. Gdybys jednak nie robila tego testu, bo dostaniesz okres, to nie zawracaj potem dupy, ze moze mam okres w czasie ciazy. Zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku
wlasnie kupilam ...za kilka chwil zrobie ten test 3majcie kciuki babki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Profesor
Ale bzdury- tak to jest, jak dzieci bawią się w zabawy dla dorosłych. Tylko dlaczego niuniu nie zrobisz tego testu?? Żeby przeciągać w nieskończoność. Ja nie wierzę, że to jest prawdziwie twój problem bo gdyby tak było, nie przeciągałabyś tego w nieskończoność, tylko dawno zrobiła test. No ale baw się dalej- i ja się pośmieję:)) :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co
zrobilas juz ten test? Pisz, bo ciekawosc gryzie mnie juz wszedzie. Pozdrawiam, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro
jak w telenowelii dowiemy sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telesma
I co, mała? W porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×