Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Na pewno będzie dobrze! Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania30x - na pocieszenie mogę Ci napisać, iż włosy wrastają dopiero po którymś uzyciu tego cudu:) nie od razu. Niestety nie znam osoby, której by to nie spotkało (oczywiście używającej depilatorów). A i nie wiem czemu napisałam, że jedziemy w niedzielę a my wyjeżdżamy w poniedziałek. pakowanie mnie przeraża, zwłaszcza iz jutro rano mąż wyjeżdża na koncerty i wróci w poniedziłek rano, a wyjazd w południe, więc zostaję ze wszystkim sama. A jesli chodzi o pogodę to ja tym źródłom w ogóle nie wierzę - zapowiadali lato dziesięciolecia i gdzie ono niby jest?? tez mielismy jechać nad polskie morze, ale dalismy sobie spokoj, o powodach pisałam poprzednio. Jokas - mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Eli - tak czy siak te aparatki być może mylą to rozwarcie z czymś innym:) Kamilkowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia. A my dzisiaj byliśmy u chrzestnej Konrada w odwiedzinach u jej synka niedawno urodzonego. Mój syncio omal nie zagłaskał i nie zacałował go:) Śmieję się, że gdybyśmy teraz zdecydowali się na drugie, to zostałoby przyjęe przez starszego brata bezproblemowo, ale cóż sytuacja z praca nie pozwala, no i ja chciałabym dojść jeszcze do siebie, po tym karmieniu długim. thefly - odezwij się, wieki całe nie widziałam zdjęcia Adula:) i jesli będziesz cosik wpisywać w tabelkę, to poprosze o wpis 21 m-cy i 18 zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wam tez ta masyzca tak zniszcyzla wsze plantacje? Mi poleciało ponad100 punktów w dół. Roslina znacznie siez mniejszyła. A taka była juz dorodna. Az się odechciało grac. A do konca 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli mi też zniszczyła tylko że ja miałam 120 punktów i teraz spadło do 90....mi się już odechciało od wczoraj jak przytoczyłaś te cytaty o oszustwach......:) Ale za to byłam wczoraj w Tesco i polecam wam ten konkurs ze zbieraniem punktów( przepraszam ale nie pamiętam kto o tym pisał ale jeszcze raz dzięki za informacje!!!!) my kupiliśmy wczoraj za 200 punktów produktów i odebraliśmy od razu trzy zwierzaki z farmy które są naprawdę super!!! Franek sie nimi bawi bo one wydają dźwięki i świecą:) i są dla mnie szokująco duże bo jak patrzyłam w necie to myślałam że to takie małe trzy zwierzątka i jak Pani w sklepie je wyciągnęła z szafy to myślałam że dostaniemy jedno a tu niespodzianka jednak trzy:) polecam bo w regulaminie przeczytałam ze do wyczerpania zapasów i my w naszym sklepie wzięliśmy akurat ostatnie trzy sztuki a Pani mówiła że ona nie wie jak to będzie do października -czy będą dostawać następne.... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem .. roślinka zdycha chyba mam teraz 169 pkt-ów Adi z babcią prawie codziennie na działce siedzi, zdjęcia obiecuję wyślę w ten weekend Dota życzę miłego wypoczynku my na następny weekend ruszamy na Mazury aż wstyd się przyznać ale ja nigdy tam nie byłam choć od nas to całkiem blisko - teraz jedziemy do Rucianego-NIda bo właśnie najblizej - 200km. Jokas wierzę że będzie dobrze czego Ci z całego serca ... na poprawę maleńką humoru posłuchajcie letniego hitu: http://pawel0010.wrzuta.pl/audio/iQYvFSwDfW/bum_-_kanikuly_2006 siedzi mi w głowie ta melodia, w kółko i w kółko ją nuce a ze mną wszystkie babeczki w pracy :) pierdzielnik mam taki w domu ze ho ho ale skoro to weekend to pal licho, zaraz sie zrobi :) Adi od wczoraj mówi : \"nie chcę\" do tej pory było tylko \"nie\" takze postepy są :) ma tyle enrgii że normalnie nie wyrabiam a szczególnie ze mną wariuje jak wrócę z pracy musze z nim tańczyc, skakac po łóżku, biegać za rączkę, podskakiwac i kręcić w kółko, łaskotac , przewracać, robić babach normalnie szok :D A i co raz mówi \"Mama nie chtie pa\" czyli nie chcę spać Waga z tym chorowaniem u kolezanki to faktycznie lepiej przeczekac te 30dni tabelkę uzupełnię wieczorem pa bo mąż siedzi mi nad głową i pogania zeby brać sie za porzadki i za malowanie gebuli bo na miasto chce zajrzeć bo tam wieelkie wyprzedaże pomódlcie się za pomyslność u Jokas a zarazem za taka małą kruszynke która ma dopiero tydzien a wykryto u niej cytomegalie, mama tej dzieciny miała nowotwór płuc jakis czas temu także jest przerażona, że z dzieckiem jest źle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Thefly aż przykro słuchać że małe dzieciaczki już choróbska łapią,takie to smutne. Jokas bardzo Ci współczuję tego co teraz przeżywasz,ale napewno wszystko będzie dobrze wiem że takie zapewnienia Cię nie pocieszą dopiero się uspokoisz jak lekarz powie że to były tylko niesłuszne podejrzenia. Dota a ja dla przykładu lubię się pakować bo czuję już wtedy klimat urlopu nawet dokładam się wtedy do sprzątania samochodu choć tak nigdy tego nie robię. Thefly w takim razie słonecznego wypoczynku nad jeziorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli ten link się niestety u mnie nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami sobie polacze, chodz jestem dobrej mysli, mysle tylko pozytywnie. Najgorsze jest tylko to czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje serdecznie za życzenia udanego urlopu:) i nawzajem dla thefly, Ani30x i pozostałych, które gdzieś się wybierają!!! Jokas - modlę się za Twoją Dzidzię naprawdę mam nadzieję że wszystko w porządku, a że czekanie Cię dobija to akurat mnie nie dziwi:(, chyba nie ma innego wyjścia, dasz radę, jestes silna, a Olivier na pewno wspiera Cię samą swoja obecnością. Ania30 - mnie nigdy nie przeszkadzało pakowanie, ale tym razem jakoś nie czuję klimatu:(, tak jak pisałam zostałam z tym sama, a że będziemy sobie sami gotować, to zabieram też dużo różnych gratów dodatkowych no i jedzenie. Najbardziej mnie nerwi że nasze auto zepsuło się na tyle, że dostaniemy je dopiero po wyjeździe i teraz jesteśmy skazani na obcych ludzi, więc to pakowanie też trochę stresujące, bo muszę się spakować dosyć konkretnie (adnych luźnych reklamówek, konkretny podręczny itp.). Choć mogę poszaleć z ilością, bo kumpel ma busa i zabiera cały nadbagaż (mój męzulo bierze gitarę i maleńki klawisz na przykład:)) Thefly - ja dziękuję Bogu że Konrad jest zdrowy, AZS to nic w porównaniu z tym, z czym zmagają się niektóre biedne maleństwa. Z całego serca współczuję im i ich rodzinom. Najgorsze jest to że często nie można zbyt wiele zrobić i człowieka dobija bezsilność. Pozostaje tylko mieć nadzieję że I u JOkas i u tego maleństwa wszystko skończy się dobrze. Eli - fakt, ten link się nie otwiera:( A jak się czuje Kamilek?? zaglądnę jeszcze jutro przed wyjazdem, bo znowu będę samotnie wieczór spędzać:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdźcie czy się wszystko zgadza :) •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 20M 10,5kg...84cm..14z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 20 M 12kg..88cm...17z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 13M 8700..71cm..7z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..16z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 21M 10800 86cm..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 19,5M 10kg..80,5cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 21M 11kg..87cm..18z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie ciepłe słowa dopisuję co pominęłam wczoraj: malutka_de - ja tez Was widziałam dzieki zdjęciom pierwszy raz bardzo urocze kobietki z Was :) Eli - Kamila obcałuj jak wyzdrowieje od nas a ma to zrobić szybko !!! a i wracajac do naszej wizyty w Wa-wie to Tomas Lis był z jakimś facetem na tym obiedzie a lokal to BoatHouse dla mnie nazwa nic nie mówi ale rzekomo eksklusive no w sumie ceny takie były :) a na powaznie to mi się bardzo tam podobało bo jadło się pod parasolami w ogrodzie a obok był specjalny plac zabaw dla dzieci co było rajem dla Adasia kupiliśmy spacerówkę wczoraj Baby Design ale i tak pewnie częściej bedziemy używac tej od pierwszego wózia bo miała duży kosz i koła i po piachu szła jak burza a to ecie pecie kółka sie krecą we wszystkie strony jak u wariata koszyk jak dla krasnoludków wrr no ale róznica w wadze znacząca (ta 6kg tamta 16kg) no i w samochodzie mało miejsca zajmuje. 🌻 Spóźnione ale szczere życzenie dla naszych Aneczek (moja mama też Anna i właśnie dziś imieninowy obiad robi) wszystkiego co najlepsze najwłaściwsze najprawdziwsze i potrzebne w życiu człowiekowi 🌻 Dota zamawiam juz dzis zdjęcia z Chorwacji mnóstwo zdjęc - my tak bardzo byśmy chcieli tam pojechać ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek już prawie zdrowy,ale znowu widze, żaczyna z noska ciurkiem leciec... Ale wrócilismy do chodzenia i spania bez pieluchy. W sumie caly czas chodził w dzien bez ale na noc mu zakładałam na wszelki wypadek. tak jak wczesniej- zwykle zawoła ale dzis zdarzyła się wpadka i sie zsikał. To chyba tyle. W poprzedniej ciązy jadałam na slodko a teraz zajdam sie ogórkami kiszonymi i w occie oraz śledziami w occie. Pycha. W tamtej nawet na to nie spojrzałam. A płec ma byc ta sama. Ciekawe jak to będzie. Apetyt mam juz duzy. Z dnia na dzien zaczęłam jesc duzo. Jak wstaję to natychmiast musze zjesc bo umieram z głodu a z a pół godziny jestem potwornie głodna :D Zaczęłam wymyslac- kopytka, placki, leniwe, i spelniam swoje kulinarne zachciewajki ;) Dziś w nocy nawet wstałam o w pół do drugiej bo byłam strasznie głodna! Chociaz poszłam spac po obfitej kolacji! Coś czuje, że znów duzo przytyję. Moja bratowa jest w 28 tygodniu a je tyle co kot napłakał, wcale nie ma apetytu. Ja bym zjadła konia z .. kopytkami ;) Koncze bo jestem straszliwie głodna :D Jokas trzymam ksiuki aby było dobrze! Co do tego linku do Ani , który sie ie otwiera- tam nie było nic waznego tylko forum z nrzekającymi dziewcyznami co to im włoski po depilacji wrastają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam dziś duuuzo fotek . Jak nie dosłży dajcie znac. Mam zwrot od malutkiej_de. pewnie masz zapchana skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto mam czysciutkie, bo ostatnio kopiowalam i kasowalam. Moze sprobujesz jeszcze raz? Strasznie nam minal ten deszczowy dzien :( nuda i sennosc..Dzis maz kapie i usypia mala.. :D istny luksus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly - dzieki za uzupełnienie, a u nas nowy 19 ząbek sie jednak pojawił dzisiaj:) Jednak nadal zębowy przodownik z niego:) Alez bym chciała żeby do końca wakacji wylazły mu już wszystkie piątki bo marudny okropnie bywa przez nie. Dla Adula buziole, a dla mamci spóźnione życzonka:) A jak Twój jęzor??? :P Choć odpowiedź na to pytanie pewnie odczytam po powrocie:) Chociaż może się uda wcześniej:) A zdjęcia wyślę oczywiście:) Jak bedzie fajnie to Wam podam namiary, bo wychodzi stosunkowo niedrogo, ale cóż najpierw sama muszę sprawdzić, bo oferta z netu i tylko obdzwonione. Może więc być różnie. Ania30x - a ja za Twoim przykładem zdepilowałam nogi ciekawe jaki będzie tego efekt?? Mojemu depilatorowi muszę przyznać jedno - po miesiącach grania roli doskonałej zabawki dla KOnrada, nadal działa dokładnie tak jak na początku. Eli - Twoje upodobania kulinarne wg moich okolicznych przesądów faktycznie zapowiadają chłopca:) Smacznego Mamusiu - a kilogramy zrzucisz:) buziaki, muszę się wyprać i wyspać, bo ciężki dzień i noc przede mną. odezwę się po powrocie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - na zdjęciach zdecydowanie widać, że kamil świetnie się bawi, a Twój brzuszek słodki jest:):) Thefly - niesamowite jak Adi urósł, rozsmieszyło mnie to najciekawsze zjawisko w ogrodzie botanicznym:) Laura - Nadia też duża dziewczynka i chyba udał się wyjazd? teraz już zmykam i dziękuję za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
oficjalnie zmieniam adresmailowy, gdyz na ten co macie nie moge juz od 2 tyg wejsc a chce zdjecia poogladac od was, takze prosba,ten kto ostatnio wysylal zdjecia o wyslanie ponownie na adres madzia2406@interia.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dotka no to wypoczywaj sobie i czekamy na fotki z niecierpliwością. Thefly dzięki za ślicznego Adulka przystojniaka,kiedy patrzyłam na zdjęcie na którym Adi zagląda do kosza to zaraz mi się mój chrześniak 5 letni przypomniał który był kilka dni temu w zoo cały czas przesiedział na placu zabaw bo stwierdził że zwierzątka to on wszystkie w telewizji widział. Eli brzusio pięknie rośnie a wnim Puszuś Okruszuś naturalnie,Kamilkowi chyba najbardziej podobały się różne pojazdy których tam nie brakowało,dziękuję pięknie za duuuuuuuuuuża porcję zdjęć,które się zawsze bez problemów otwierają.O tej depilacji to w jakim dziale Eli szukałaś na forum może sama to znajdę. Thefly dziękuję również za życzenia. Agus widzę że wróciłaś,śliczne fotki z gór,dobrze że miałaś zmienników do noszenia na plecach Sebastianka bo tak to by ciężko było zwłaszcza w dalszą drogę pod górę,nawet babcia z wami się wybrała-najfajniejsze są właśnie takie rodzinne wypady,pogoda widzę że wam dopisała i humory na zdjęciach a najbardziej urzekł mnie śpiący w nosidle Sebuś. Dziewczyny jestem przerażona tą pogodą mówili że z początkiem sierpnia miało się ocieplić a teraz mówią że dopiero 7,8-kiedy będziemy miec to lato???Malutka wiem że wy jedziecie też do Mielna nie obawiasz się pogody bo ja dostałam hopla i tylko prognozy czytam i oglądam-człowiek cały rok czeka żeby na tydzień gdzieś jechać a potem słyszy -deszczowo,można się załamać. Jokas wiesz już coś-czy z maleństwem wszystko dobrze,oby,oby tak było daj Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja całe szczęście już po urlopie nad morzem (tydzień Gdańsk i tydzień Ustka)-zdjecia już wysłalam. Pogoda była piękna, szczególnie pierwszy tydzień-po prostu upał. Nadia szalała na plaży z wiadereczkiem . Mówi już całymi zdaniami, np. mama siedzi na ręczniczku itp. Waży 12,5 kg, ma ok. 90 cm wzrostu.Ma na pewno 16 zębów, tak było z miesiąc temu teraz nie wiem, wyrżnęły się już na pewno kły.Siusia na nocniczek, trzyma aż na nim siądzie, zatrzymywaliśmy się nawet w czasie jazdy samochodem-krzyczała \"na nocniczek!\".Wczoraj byliśmy na basenie w Nałęczowie-sama radość. Jokas -trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia z ta pogoda, a wczesniej zapowiadali, ze poczatek sierpnia i koniec lipca ma byc upalny :( Pozostaje nam tylko liczyc na bledy w prognozie badz pomyslne wiatry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nie wiem. Dstalam termin dopero na srode, a wyniki maja byc po tygodniu. Beda mi pobierac krew i komputerowo obiczac jakies prawdopodobienstwo wystapienia wad genetycznych. Przed tym jednak zrobia mi bardzo dokladne pomiary i 3D usg. Lekarka powiedziala, ze prawdopodobnie wyjdzie wynik pozytywny, ze wady sa, ale to o niczym nie przesadza. W 16 tygodniu beda mi pobierac wody pldowe i na tej podstawie powiedza cos wiecej, a w 22tyg bedzie bardzo dokladnie sprawdzane serce dziecka. Tyle sie dowiedzalam. Tak jak widzicie do polwy ciaiazy mam wielka niewiadoma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre - i jak tam kaszel ? może to alergia ? eli - jak chcesz to moge ci wysłać, napisz tylko których płyt ci brakuje to ci przyślę . Teraz zbieram przytulaki !!! Jesli jest też ktoś chętny na te płytki to niech da znać . a bajek nie chcecie , bo mam też dużo. I gratulacje z pojętnego synka, fajnie już mieć spokój z pampersami, może też się zabiorę. I kiedy ci już zleciało 5 miesięcy ? Jestem w szoku , bo mam wrażenie że dopiero co się chwaliłaś fasolką a tu już fajna dzidzia !!! Imię Marta podoba mi się bardzo, natomiast Marcin ..... Kamilku życzę zdrówka !! a ja tą nakładkę na kibelek już mam i czasami Sebka sadzam, mam tez taki podest żeby sam mógł usiąść a;e na razie robi to z moją pomocą. a ztymi oszustwami przy roślinkach to mnie nie zdolowałaś bo ja mam UWAGA 10 PUNKTÓW !!!!!! HIHIHIHIHIHI flowers - fajnie że Bartuś był taki dzielny!!! malutka de- ja zbieram płyty z gazet z bajkami więc może ci jakieś przegram ? Jak będziesz zainteresowana to napisz, wtedy wyślę ci tytuły jakie mam . jokas - mam nadzieję że wszystko będzie dobrze !! waga - ja też ostatnio robiłam zakupy w tesco, musze tylko znależć ten rachunek i pojechać po zabawki. thefly - ja tez mam wózek z baby design i średnio jestem zadowolona a te kręcące się kółka mnie dobijają Jutro obejrzę wszystkie zdjęcia i opiszę jak było !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Agus mam termin u Laryngologa 16 sieprnia, bo pediatra nie wie co to moze byc, płuca sa czyte mówi, czyłi nic tam nie siedzi, a ona kaszlei kaszle.dawałam syropek, juz druga butelka się kończy i niby cośpomaga ale dalej kaszle, niewiem co to jest. Eli wysłalabys mi zdjecia brzuszka twojego i malutkiej de bo jej nigdy nie wiedzialam.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Agus zdjecia ogladam juz 2 raz-sliczne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre juz wcozraj wysłałam Ci zdjecia. Nie dosżły? zaraz wyśle malutkiej_de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ostatni dzien konkursu nestle. podobno. Wiecie, że niektórzy mają ponad 500 punktów? ! Ja po ostatniej mszycy juz nie wróciłąm do dawnego poziomu i teraz mam najwięcej 291. A z tydzien temu miałam koło 350.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×