Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

W zasadzie, to Cię Sylwek rozumiem doskonale:( Też tak miałam po Mateuszu:o Teraz jest w porządku, a nietykalska to jestem po kilku nieprzespanych nocach pod rząd :D No i jeszcze w jednym przypadku: mój mąż zazwyczaj przychodzi do łóżka, jak ja już śpię:o No i mnie budzi, czego w 8 na 10 przypadkach nie znoszę po prostu:( Ale jak przyjdzie wcześniej, to spoko:D Dobra, Mamo fasoli, specjalnie dla Ciebie zrobię zdjęcie z bliska, żeby zmarchy było widać, jak na dłoni:D:D:D:p i sińce pod oczami:D No mam już trzydziechę, niestety:D Ale jest jeden pozytyw takiego zaawansowanego wieku: jeszcze to przedWami, więc może nie wiecie, ale z wiekiem znacznie wzrasta samoakceptacja, więc już się tak nie przejmuję mankamentami swojej urody Acha, mąż też mi się czasem podoba (jak jest miły;) ), ale Waszym tez przecież niczego nie brakuje:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
aya to mam nadzieję ze mi to w koncu przejdzie i będę miała większą ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, jeszcze jedna sprawa, Sylwek, może to kwestia antykoncepcji:O Znacznie bardziej byłoby mi miło, gdybym znalazła jakiś cudowny środek, do którego w dodatku miałabym całkowite zaufanie:) Prawdopodobnie to kwestia biologii:o Może nie chcesz jeszcze drugiej dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak w ogóle, to milutkie jesteście, pisząc, że nie wyglądam ❤️ 🌻 ❤️ 🌻, będe się dalej konserwować:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja znowu nie mam zdjęć od ayi...., ale ze ślubnego zdjęcia wnioskuje że faktycznie mąż Asi jest przystojny...hmmm i ma na dodatek na imię Robert ;)....ale wiecie co? mój mężuś też jest przystojny i taaaaki postawny :D, ale ja jestem straszna zazdrośnica i nie mogłabym mieć aż tak przystojnego męża jak ma aya.....umarłabym chyba gdyby wyjeżdżał, podświadomość nie dawałaby mi żyć........ a poza tym lubie mężczyzn wysokich i masz rację aya , on to taki Misiu, taki pieszczoszek.. ach......hihihihhihi i zgadzam się z toba jeśli chodzi o akceptację mankamentów urody, ale wydaje mi się że jak ktoś jest spełniony w małżeństwie i czuje sie kochany( tak jak np. ja i Wy na pewno też :) ) to żaden mankament mu nie straszny :D aha Nadia zjada na obiad duzy słoik i zaraz deser....:0 i potem za jakąś godzinę pije sok albo herbatkę... no i wiecie co....dziś ja wysypało konkretnie i jutro jadę do pediatry, bo to chyba jednak będzie alergia..:( :( :( czy mam jechać do dermatologa? ja nie wiem doradźcie! aha i nie chce sie podlizywać aya , ale rzeczywiście pewnie młodziej wyglądasz ode mnie :( nadal zdjęć nie mam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam ubaw z tego co piszecie - tak tak aya - już widzę te Twoje zmarszczki na czole... DOBRE, we wszystko ale w to nie uwierzę! Ja też nie mam niebieskich oczu ale rodzice Pawła mają - nie wiem widocznie po nich to ma (i oby tylko to! ) A mnie po porodzie też się zmieniło - na szczęście na lepsze! :D Mam większą i częstszą ochotę niż przed ciążą, no i te doznania jakieś niesamowite :P ;) oczywiście tylko pod warunkiem jak mąż przychodzi do łóżka kiedy jeszcze nie śpię ;) i nie jestem zmęczona. Ja i tak podziwiam mojego męża - ubiegły rok upłynął mu prawie CAŁY pod znakiem totalnej abstynencji seksualnej... Ale mam nadzieję że w tym roku to nadrobimy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że tak pisze bez składu i ładu..... viola fotki z Oliwka i tatusiem doszły....ślicznie dziewczynki wyglądają w sukienusiach..:D Nadia tez ma taką sukienkę \'\'baletnicę\'\', muszę ja ubrać i zrobić jej zdjęcie. rozczulaja mnie zdjęcia na których jest tata z córeczką, nie wiem dlaczego....a i wydaje mi się że oni tacy dumni jacyś są...hihi jak te córy na rękach trzymają :D no i tatuś Oliwii nadaję się na \'\' podpasienie\'\' :D koniecznie! i mąż sylwek też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen ja bym pojechała z nią najpierw do pediatry może on doradzi czy masz się z tą wysypką udać do deramtologa. A nie podałaś jej czegoś nowego? Oby to nie była alergia! A jeszcze jeśli chodzi o mojego męża to ona jeszt szcupły zwłaszcza na twarzy ale jak się rozbierze ;) to wygląda bardzo fajnie, nie należy do \"szkieletorów\", dużo ćwiczył więc jest na czym \"poleżeć\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen ja bym pojechała z nią najpierw do pediatry może on doradzi czy masz się z tą wysypką udać do deramtologa. A nie podałaś jej czegoś nowego? Oby to nie była alergia! A jeszcze jeśli chodzi o mojego męża to ona jeszt szcupły zwłaszcza na twarzy ale jak się rozbierze ;) to wygląda bardzo fajnie, nie należy do \"szkieletorów\", dużo ćwiczył więc jest na czym \"poleżeć\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, że nie tylko mnie budzenie wkurza;) ale cóż z tego, skoro on zazwyczaj wieczory spędza przed kompem, a ja już śpię:o, no i kanał po prostu:( Dobra, Ala nie podlizuj się :D :D :D Ja nawet nie zauważyłam, że on takie reakcje (mąż mój) może wzbudzać:o :D Ale może masz rację, jestem pozbawiona uczucia zazdrości:o jakos tak jakby okaleczona chyba:O Nie wiem czemu, ale no po prostu nie jestem zazdrosna i już, no i wkurza mnie, jak on jest A tak poza tym, to mam same zalety:D:D:D Taaa... Ale poweim Wam w zaufaniu, że rano wygląda trochę inaczej niz na zdjęciach:D;) I tak muszę mu się dziś dokładnie przyjżeć:D :D :D Mati też ma jasne oczy, jak mój mąż, ale inny kolor, co wg praw genetyki (jeśli jeszcze coś w ogóle pamiętam) jest mało prawdopodobne, bo powinny \"wygrać\" ciemne:o Ale ja zawsze sentyment do jasnych oczu miałam;) A jak było z Wami i obecnymi mężami?Wiedziałyście, że to ten? Bo ja... od prawie samego początku sobie to uświadomiłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dzięki za zdjęcia. Aya no naprawdę wyglądasz młodziutko! A mężuś to przystojnaicha:) Wysyłam Wam zdjęcia Jaśka ostatnie. Jasiek dzis przestał być trójzębem i został posiadaczem czterech ząbków, co może wyjaśnie jego wczorajszy podły nastrój. Mój Jaculek ostatnio je jak ptaszek, ale to chyba przez stresy. Znoau teściowa będzie się pytać, czy ja oby na pewno gotuję obiady.Ja za to biję rekordy w jedzeniu w rodzinie, może uda mi sie trochę przytyć. A dziś zamawiamy pizzę, bo jest promocja w tellepizzy. A co zrobie sobię przerwę od garów. Aya mój Jasiek budzi się około dwóch razy w nocy i jeszcze czasem nad ranem dojada. Ja się zastanawiam czy on sie najada wieczorem, może gdyby wypił melko modyfikowane to by się nie budził? Jeszcze mu normalnego mleka nie dawałam, zastanawiam się, miałam iść do naszej pediatry,ale jest na urlopie... Wczoraj zważyli i zmierzyli mi Jaśka w przychodni. Waga 10,220, wzrost 76, w klacie mi schudł o 1 cm. Mamofasolki ja tez nie cierpię badań ginekologicznych, Chodze do kobitki, bo tak jakoś mniej się wstydzę. Facet to mnie pierwszy raz badał w szpitalu. Lecę bo Jasiek sidzi na nocniku i chyba własnie skończył swoją ,,misję''. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznacie że dobrana z nas para - szparag i szczypiorek :) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałam od zaraz że to ten! miałam tam paru jakichś ...ale to było takie mdłe.......ci co byli przed moim mężem to byli posągowo piękni...przystojni, ale trafiałam na samych lekkoduchów :( i niestety porzekadło sie spełniało w moim przypadku że\'\' ładna miska ci jeść nie da\" same niedorajdy jakieś poznawałam, a jak spotkałam męża ...to normalnie SZOK! wiedziałam że to ten i tylko ten! \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre hahahahahaha violka szparagu ty jeden............no tak siły muszą byc wyrównane...jak on szczypiorek to ty szparag......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja zakochałam się w moim obecnym mężu 14 lat temu, będąc w 7 klasie podstawówki ;) (a on w ósmej...) ale jak szybko ta miłość przyszła, tak szybko sobie poszła... Ale przez następne 5 lat coś nas do siebie ciągnęło, byliśmy jednak na stopie koleżeńskiej, próbując ułożyć sobie życie z kimś innym... Dopiero 9 lat temu postanowiliśmy znowu być razem i tak już zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to uczucie, no nie Amamen? i dla mnie w sumie taka pewność była tak samo oczywista i zaskakująca:D Tak jak imie dla Mateusza, które pojawiło się dopiero jak go zobaczyłam (wcześniej wybieraliśmy zupełnie inne) Amamen, dopiero teraz przeczytałam uważniej, to co napisałaś o wyjazdach męża:o Nie jestem może zazdrosna, ale zapobiegliwa owszem i...nigdzie go nie puszczam! koniec tego!;) Mcdzai, a Jasiu to tylko siku do nocnika robi? I zawsze, czy tylko czasami? Bo to niesamowite:D Zdolny chłopak:) Spróbuj z tym mlekiem na noc, jak juz lekarz wróci; Ja przynajmniej widzę teraz ile ona zjada, a z piersi... no to sama wiesz:o No o ile Jasiek raczy wipić oczywiście;) Bo z nimi nigdy nie wiadomo:o Dostałam własnie zdjęcia:0 Ale Jasiek jest już duży! Wcale się nie dziwie, że nie możesz przytyć, skoro na własnej piersi \"wychodowałaś\" taką kluseczkę:D Ciekawe ile waży teraz Julka? Jak patrzyłam ostatnio do książeczki, to jak skończyła 8 m-cy, to było 9830gram, wię cteraz pewnie też ma koło 10 kg;) Elcik, czekam na zdjęcia Miłoszka, wysyłaj:) Znowu się pomału otwiera A tak było fajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znacie sie od dziecka, Wiola, można powiedzieć:D Ależ macie staż! znajomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - dokładnie połowę mojego życia już znam sowjego męża. I też nie zamieniłabym go na nikogo innego ❤️ 🌻 Mamo fasolki jestem ciekawa czy Ty swojego męża poznałaś na studiach? i czy też jest lekarzem? Bo często tak bywa, że ona lekarka, on lekarz tylko np. innej specjalizacji. Ja mam tak wśród moich koleżanek z liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia Jasiek to duży chłopak!.....a jemu dziwnie te ząbki wyszły ,nie ma jedynek tylko dwójkę ma tak? chyba ,że źle patrzyłam... rośnie jak na drożdżach! aya to Julka jest zdecydowanie większa od Nadii , skoro miała 9830 a moja ma 9100...hmmmmm lepiej ją karmisz widocznie :0 a sukienusię na tym ślubie to miała śliczną( bo wreszcie dotarły fotki), a teraz wiem do kogo podobna jest Julka....czysty tatulek, kształt głowy, rysy twarzy tatusia....hmmm dopatrzyłam się nawet podobieństwa do Michalczewskiego u twojego męża.... naprawdę! no i faktycznie podaj mi przepis na to mazidło , którym tak fajnie się konserwujesz...:p :p :p ładnie wyglądasz naprawdę, młodziutko! ja przy tobie to stara baba :( no i koniecznie nie farbuj sobie sama włosów!!!!!!!!! proszę cię!!!!! hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie nie załamuj, Amamen, z tym karmieniem:o Czyli z praw logiki wynika, że Julka do Michalczewskiego jest podobna:D :D :D No to gittarrra:D :D :D Chyba z nosa, ten mój mąż podobny:D To się zgodzę:D Przecież Ty super wyglądasz, wię c nie rozumiem:o A tak na serio, jeśli o mazidłach mowa, to może polecicie jakiś krem pod oczy, bo nijak sobie dopasować nie potrafię:( albo za gęsty, albo za \"cienki\", no i jeszcze żeby któryś działał:O Ostatnio w jakiejś gazecie była próbka vichy miyokin czy jakoś tak (mam problemy z zapamiętywaniem nazw:o), no i on jest nawet spoko, tylko przypuszczam, ze jego cena nie jest:o Używacie w ogóle czegoś pod oczy? A tak generalnie, to nie mam żadnych ulubionych kosmetyków;) Dobra, włosów już nie rozjaśnie;) Chociaż teraz zastanawiam się nad jakimiś farbami do robienia refleksów na włosach, bo balejaż u fryzjera trwa kilka godzin, no a tyle czasu to ja nie mam:o, żeby siedzieć w salonie; ostatnio przed tym ślubem, byłam przez półtorej godziny i wyszłąm z takim GŁADZIUTKIM kokiem (chciałam gładki), jak widziałyście na zdjęciu:o Po prostu fryzjerka miała inna wizję, a ja niestety talentów żadnych nie posiadam, zeby się uczesać, a ostatnio wysiadła mi suszarka, więc nawet włosy muszę myć teraz na noc, bo rano mi nie wyschną:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zdjęcia Jasia! ALe ma extra huśtawkę, Michałowi by się taka przydała, bo on niestety lubi jak sie go huśta na rękach. I gratulujemy ząbka :D Ja mojego męża znam od 9 lat, to była taka damsko-męska przyjaźń. Miałam innego faceta (szkoda wspominać) a tak naprawdę to on mi się zawsze podobał. Przyjaźń przeszła w miłość jakieś 4 lata temu, a od prawie dwóch lat jesteśmy małżeństwem. Artur nie jest lekarzem, u mnie na studiach nie było fajnych facetów. Może tak zewnętrznie jeszcze nie było źle, ale wszystkie jakieś takie puste te chłopy były :( Amamen, a jak wysoką gorączkę miała Nadia? Bo może to gorączka trzydniowa. 3-4 dni wysokiej temp. bez innych objawów, potem temp. spada i pojawia się wysypka. Taka plamista, głownie na tułowiu, karku, ramionach, mało na buzi. Blednie w ciągu 24h. Nie wymaga żadnego leczenia. Może Mała ma to właśnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jaki duży ten Twój Jasiu Mcdziu! dzięki za zdjęcia. Ładnie wyszedł na tej huśtawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki...temp. miała od piątku od 37 do 39 i dziś ta wysypka....oczywiście innych objawów nie miała , aby była ta temp. to może faktycznie to jest to co mówisz????? poczekam do jutra i zobaczę czy ta wysypka zniknie, jest na karku, ramionkach, buźce i brzuszku.....hmmm ty jednak jesteś dobrym lekarzem :D no i jest plamista, taka czerwonawa...nie próznowałaś na tych studiach :D aya ja używam róznych kremów, szczególnie na kurze łapki czy jak tam to się nazywa, u siostry i u mnie najwcześniej właśnie pojawiły się te zmarszczki w kącikach oczu.. :( i teraz mam taki z Avonu pod oczy cena ok. 30 zł ( kupiłam jak była promocja :p) a z kupowaniem to jest tak , że jak coś usłyszę to kupuję, też nie mam jakichś ulubionych...:0 moja siostra jest lepszy ekspert na te kremy i muszę ja podpytać, ja się nie znam, ona mówi że ten i ten jest dobry i ja wtedy kupuję :) a co do włosów ,to podejrzewam że jaśniejsze refleksy na włosach jeszcze bardziej cię odmłodzą i wtedy będziesz mogła śmiało mówić że masz 18 lat...serio! ja \'\'robię \'\' włosy tylko u fryzjera, więc nie bardzo ci potrafie doradzić, ale zrób sobie , zrób!!! mężuś będzie jeszcze bardziej zazdrosny o ciebie ;) mamo fasolki. masz rację, najgorsze jak facet jest mało inteligentny a mówiąc prościej po prostu pusty.....żal mi cwaniaczków, narcyzów, pijaków itp. stworów...hihi ...cieszmy się że mamy fajnych chłopów! ;) i fajne dzieciaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya ja nie mówie, że Julka jest podobna do Michalczewskiego....tylko mąż!!!! Julka ma dziewczęce rysy, takie delikatne.....no nie mów ,że nie widzisz podobieństwa mężusia do Tygrysa?!? jak tak czytam to dzisiaj jak takie dzikie baby , niewyżyte, napaliłyśmy sie na twojego mężczyznę...hihihihhihihih :D :D :D gdyby nam dziś wpadł w ręce :D :D :D :p no to ja nie wiem, no naprawdę nie wiem :p , biedny by był.......hihihihi pewnie od dziś bardziej go będziesz pilnowała przez nas...:D ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ayu ja go sadzam jak usłysze że zaczyna stękać i wtedy robi kupkę. Ale chyba się trochę uwarunkował, bo jak moja mama go posadziła po spacerze to sam z sibie zrobił:) Moja ciocia, która ma 80 lat opowiadała, że jej synek(teraz 50 letnie chłopisko) zaczął wołać siku i kupkę jak miał rok i 3 miesiące. Ona go wysadzała od 6 miesiąca życia. Wtedy bez papmersów to wogóle było ciężko:) Amamen jemu to najpierw wyszła ta górna dwójeczka, woęc jakos zupełnie nietypowo. Ja Jacka poznałam 4 lata temu, mimo iż chodziliśmy do tego samego liceum wcześniej. On jest takim kochanym wrażliwcem, mimo iz czasem udaje że nie jest:)Prawie od samego początku wiedziałam, że to będzie coś baaardzo poważnego:) Poszłam dziś na spacerek z Jaśkiem i natknęłam się na ekipę filmową. Niedaleko mojego osiedla kręcili odcinek Kryminalnych:) Komisarz Zawada to jesstt....maciupki. Za to Zakościelny taki fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam z Nikolą na zapisy do zerówki....pytali czy umie się ubrać sama, do ilu potrafi liczyć, czy zna litery i cyfry i kolory i takie tam....Nikola była bardzo przejęta, bo w końcu pójdzie do dużej szkoły...:D bo u nas zerówka mieści się w szkole podstawowej....a szkoła stoi tuz obok nas, więc będzie miała blisko, zreszta tak jak ja miałam.......:D Mcdzia to gratulacje, że Jaś tak robi kupke na zawołanie! wszędzie piszą że naukę sadzania na nocnik zaczyna sie od 1,5 roku, ale wiadomo że to żaden wyznacznik :) no i że się nie buntuje! aha i nie myślałam, że ten komisarz to taki kurdupel!?? no a Zakościelny to hm hm hmmmmm, noooo przystojniak i tyle...noooo :D normalnie jak patrze na Nadie to wygląda jakby miała różyczkę... mam nadzieje że to pewnie ta 3- dniowa temp. tylko, obyś miała rację , mamo fasolki ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, dzięki za zdjęcia:) Pięknie się Milo śmieje:) I ząbki widać;) I śliniak ma jak Julka:D No i nogi Twojego męża (chyba) też całkiem, całkiem;) Bo my tu dzis dużo o mężach piszemy:D Amamen, masz rację, obejrzałam Michalczewskiego i na niektórych fotkach można sie podobieństwa dopatrzeć;) Oby to była tylko taka wysypka, o której pisała Mama fasolki; Ale nie dokucza jej chyba, bo nie piszesz, że jest niespokojna:o Trzymam kciuki, żeby jutro rano wszystko było już w porządku; Mcdzia, świetnie, że Jasiek tak szybko załapał o co chodzi z nocnikiem:) Spokojnej nocy wszystkim życzę, a szczególnie Sylwek, żeby Ci noc szybko minęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
moja emilka tez miała kiedyś wysoka gorączkę przez 3 dni i byłam u lekarza bo ona strasznie wygladaa przytej gorączce jak na wpół zywa , a po 3 dniach wyszła jej wyspka na całym ciele i lekarz powiedział że to była tak jaby rózyczka taka zakaźna choroba, a chrostki przeszły jej dosłownie po 1 dniu, dostała wtedy antbiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
jak czytam ile te wsze dzieciaczki ważą to wydaje mi się że emilka ma chyba niedowagę:( ja swojego meża poznałam jak miałam 21 lat ot tak w dyskotece (na Kantym może aya słyszałaś? w jaworznie) po 3 latach wzielismy słub wiec w tym roku już bedzie 7 lat jak jestesmy razem on był moim pierwszym....:) wiec chyba to cos znaczyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×