Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

A ja dostałam zdjęcie Mateusza :D Ładny z niego chłopczyk i rzeczywiście był szczuplejszy od Julki. Kupiliśmy tego lanosa. Jestem wykończona dzisiejszym dniem. A jutro moja babcia przyjeżdża do moich rodziców i my też jesteśmy zaproszeni. Jakoś nie mam siły na nic. Violkam, życzę żeby nowa pani doktor miała podejście do dzieci. Zresztą po tamtej może być tylko lepiej. Taka jestem zmęczona, ile stresu przez ten samochód...Może uda mi się namówić męża na masaż stóp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Mamo fasolki, gratuluję zakupu, oby Wam sie teraz dobrze jeździło !!! Amamen - no też wymyśliłaś, jaki kaban!?! Szczuplutka jesteś, zgrabna i co Ty chcesz? Ale za tego szparaga 😠 to się jeszcze z Toba policzę!!! :D;) :D Oliwia moja nadal zakatarzona, tzn. nie leci jej już z noska ale ma zawalony, bo słychac przy oddychaniu że jej to przeszkadza. Trochę jest przez to marudna ale na szczęście nockę przespała (z mlekiem oczywiście x2) Ostatnio na takie przeziebienie lekarz przepisał nam syrop Bactrim, mam go jeszcze , nie wiem może jej dać, jak myślisz mamo fasolki nic sie nie stanie jak jej dam tak na własną rękę? Miłego weekendu wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie Amamen, zapomniałam wczoraj o tym napisać. Jaki znowu kaban? :D Przecież nosisz rozmiar 36 :D Violkam, ja Michałowi w takiej sytuacji bym Bactrimu nie dała. Bo to jest lek przeciwbakteryjny tylko ze względu na budowę chemiczną nie zaliczany do antybiotyków. Ale sama będziesz widziała czy Oliwii się nie pogarsza, wtedy ewentualnie daj. Tylko regularnie tak, jak antybiotyk i minimum przez 5 dni. Popatrz jak tam jest w ulotce z tym dawkowaniem. ALe mi się nie chce iść na to rodzinne spotkanie :( Na allegro znalazłam fajne spodenki dla Michała. Aya, kiedyś pisała, że ogląda tam ciuszki. Kupowałyście coś na allgro? Bo ja jeszcze nic, a mam ochotę na te ogrodniczki, tylko jakoś nie mam zaufania do takich zakupów przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam napisać jak tu dziś pusto, ale na szczęście ktos się odezwał ;) :D Mamo fasolki dziękuję, właśnie mi się wydaje ze jej się troszkę pogorszyło, dlaczego? - bo weekend, ale zeby nie wzywać lekarza dam jej jak nie będzie przechodzić, a w poniedziałek do przychodni. A jesli chodzi o zakupy na allegro ja tez jakoś nie mam zaufania... :( A widziaam fajne body - te angielskie z serii Early days http://www.allegro.pl/showcat.php?id=11769 . Mam takie w rozmiarze 68 czyli wkrótce za małe (bo jeszcze nosi) ale z chęcią kupiłabym jej wieksze. Te mniejsze dostałam i jestem z nich b. zadowolona, jakością nie doganiają tych polskich i rzeczywiście po wielu praniach wyglądaja nadal jak nowe. No własnie czy kupowałyście cos przez Internet? Aya a jak z usypianiem Julki, czy nadal robi to Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku co ja napisalam - jeśli chodzi o jakość tych body to mialam napisać że te polskie nie doganiają tych angielskich :O wybaczcie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mamofasolki ale teraz będzieicie mieli wygodę z tym samochodem!:) U mnie cud!Wczoraj Jasiek spał do 11. Jak się obudziłam to nie wierzyłam własnym oczom. Ale to może przez nocne rozgrywki. Spał z nami i wiercił sie niemiłosiernie. Właził mi na glowę i tak zasypiał, byłam tak padnięta, że obudziłam się dopiero razem z nim. Aż mnie głowa bolała z tego ,,wyspania'':) Ja kupowałam nie raz na allegro i jak na razie jestem zadowolona. Te body earlydays mi też wpadły w oko. Musze kupić Jaśkowi. Czy wy też macie takie problemy z ubraniem waszych pociech? Jasiek mi dziś zwiał i golutki uciekał przez cały pokój. Acha co do allegro, to zanim się kupio warto sprawdzić opinie na temat sprzedającego. Ja się zgadzam z tym wiórkiem Amamen:) Chciałabym utyć trochę, ale mi jakoś nie wychodzi. W ciąży utyłam 18kg, a teraz to ważę z 3 kilo mniej niż przed ciążą i źle się czuję. Nos mi sterczy z twarzy i zaostrzyły mi się rysy. Nie pomaga, że jem dużo, póki karmię Jaśka to chyba nic nie wskóram. Ja kupiłam Jaśkowi noramlne buciki Bartek ( z poprzedniego sezonu).Zakładam mu na spacery i czasem po placu zabaw łazimy. Dzięki nim zaczął prosto stawiąc stopy, bo jak Go prowadziłam na bosaka to strasznie krzywo stawiał i się trochę martwiliśmy. W domu prowadzam go w skarpetkach. Teraz szukam sandałków takich usztywnianych, bo czuję że za jakiś miesiąc Jasiek ruszy z kopyta. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
witam mamo fasolki gratuluję nowego zakupu mam nadzieję że będzie się dobrze i wygodnie jeździło:) dzisiaj emilka obudziła się o 4 rano dałam jej pic wstała dopiero o 8.30 od 18 wczoraj to było nieprawdopodobne myślałam ze ona nigdy juz nie pospi dłużej niż do 6-7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam {cześć] My dziś po ślubie brata i mam trochę dość;) Julka wczoraj obudziła się tylko o 4-tej na cycy, a tak przespała CAŁĄ noc! Sukces; chyba te cieki wodne, czy inne promieniowanie, w które nie chce mi sie wierzyć tak na nią wpływało, że nie spała:O Mam nadzieję, że teraz już zawsze będzie ok Amamen, wyślę Ci zdjęcie, ale jutro, bo dziś nie mam siły czekać, aż coś drgnie;) Gratuluję zakupu, mamo fasolki, oby się dobrze sprawował:) Pozdrawiam wszystkie chudzielce:D Ale wymysliłaś, Amamen:D :D :D W sumie fajne to określenie:kaban:D :D :D Tylko nijak mi do Ciebie nie pasuje:D Zmykam do łózia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć na początku to gratuluję autka mamo fasolki! wczoraj wieczorem mała dostała temp. dałam jej czopek i było ok dzisiaj....a dziś znowu dostała, dopiero co usnęła...:( niewiem czy to na zęby, czy coś poważniejszego...hmmm no tak jutro komunia nie mogło obyć się bez jakiegos problemu....:( no ale w ciągu dnia było ok, więc już sama nie wiem........ nie bądźcie złe na mnie że was tak nazwałam.....chudzinki wy moje drogie...bo co prawda to prawda...:D...I nie mówcie że nie jestem kabanek, bo trochę jestem...:p prawda że ładne określenie????? ale mąż stwierdził, jak go zapytałam czy jestem kaban. że wszystko ze mną ok, tylko coś główka zaczyna mi szwankować.....no wiecie co!? jak on do mnie mówi!? jutro będzie z Nadią moja koleżanka, która jest pielęgniarką, więc trochę mniej może będę się martwić, ale znając siebie będę do niej dzwonić co 10 minut..... idę spać....aya nie zapomnij mi wysłać tego Mateuszka jak był mały! pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam zdjęcia ale jak zwykle ich nie zmniejszyłam :p mam na nich proste włosy :p tak sobie wymysliłam ostatnio......żeby je prostować.... aya doszło wreszcie zdjęcie Matiego, ale musze ci powiedzieć że on wg Nikolki wcale nie miał krzywych nóg! wiem że Niki miała na siłę rozszerzane przez to szerokie pieluszkowanie, które wcale nie było potrzebne! dziękuję Bogu że jej się w ogóle wyprostowały.....durny ten lekarz! śliczny z niego chłopczyk! no i \'\'ciutkę\'\' \'\'cieńszy\'\' od Julki był......:p to tak jak u mnie....Niki szczypiorek, a Nadia .....dwa szczypiorki...hihi teraz to już idę serio spać, leciał fajny film....i z tego tak siedzę i siedzę...pa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia z tego ślubu, żeby sie pochwalić sukienką pożyczoną dla Julki:D Ale na zdjęciach nie wygląda tak super, jakw rzeczywistości:( No i wysłąłam też scany z chrztu Mateusza, na których miałam pomarańczowe włosy! To ostatnie, tak a propos niedawnej rozmowy o kolorach i farbowaniu:D Wyglądałam, jak obca kobieta, w dodatku z lekka zdzirowato:D :D :D No, ale juz przynajmniej takiego eksperymentu nigdy nie powtórzę;) Amamen, fajnie wyglądasz z prostymi włosami :classic_cool:; acha, ja kupowałam pare razy na allegro i jestem zadowolona, tylko warto przed zakupem poczytać opinię o sprzedającym;) Elcik, super ten smoczek ze srebra:) Nigdy bym na coś takiego nie wpadła:D A nie boisz sie kupić Milo buciki bez mierzenia? Jakoś tak mam mieszane uczucia:o Ale ja może mam szczególny przypadek, bo i ja i Mati (Julia jeszcze nie wiem), mamy bardzo wysoki podbicie, no i nie zawsze buty pasują:o Jakimi smoczkami karmicie dzieciaki, bo ja kupiłam Julce powy żej 6 miesiąca do mleka, ale mam wrażenie, że ona się bardzo męczy, jak ciągnie, bo sie okropnie poci, a jak ją karmiłę piersią, to tak nie jest:O Acha, i jeszcze niew iem z jakiego adresu dojdą do Was te zdjęcia, bo nie weim, jaki mi mąż w domu ustawił:o W każdym razie mają tytuł: Zdjęcia i scany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Amammen a ja nie dostałam zdjęć. Mój e-mail to mcdzia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
O jeju a jednak dostałam zdjęcia...problemy ze skrzynką miałam i dopiero teraz się pojawiły nowe maile. Sorki. Ale super wyglądacie w tyvh różowych wdziankach, bardzo podobne jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Amamen, extra wyglądacie z Nikolą, obie na różowo i fajny samochodzik ;) Jakoś ostatnio zwracam uwagę na samochody ;) Aya, jeszcze nie doszły zdjęcia, ale cierpliwie czekam. Ciekawa jestem Ciebie w tych pomarańczowych włosach :D Ja nie karmię Michała z butelki, pije już tylko z kubeczka. Dziś wypił rano 180 ml mleczka, chyba powoli akceptuje nowy smak. Czyli jest szansa, że koniec z cycem. Wczoraj była babcia, przywiozła tort, cała rodzina się zajadała (babcia robi świetny tort) a ja mogłam tylko jeść kamyki orzechowe za 0,95 zł :( Violkam, mam nadzieję, że Oliwce lepiej. Amamen, jak Nadia, oby ta gorączka była od ząbków. Chyba kupię na allegro te ogrodniczki Michałowi, ostatecznie to tylko 15 zł, więc nawet ja mi nie wyślą, to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, jakbyś mogła wysłać do mnie zdjęcia jeszcze raz :) Bo chyba zaginęły gdzieś w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
witam ja tylko na chwilę bo jestem zmęczona po komuni aya wyślij mi zdjęcia bo nie doszły amamen świetnie wygladacie z Niki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek
witam ja tylko na chwilę bo jestem zmęczona po komuni aya wyślij mi zdjęcia bo nie doszły amamen świetnie wygladacie z Niki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też padnięta po komunii jestem, mąż nagrywał więc pooglądalismy sobie do teraz...... aya ja też niemam żadnych zdjęć, jakos nie moge sobie wyobrazić ciebie z tymi pomarańczowymi włosami...:p a jestem bardzo ciekawa jak wyglądałaś...:D WIĘC PROSZĘ DOSLIJ MI! Nadia była dzis z tą moją koleżanką i było ok....jesli chodzi o przystosowanie sie do niej....ale gorączkowała...temp. skakała jej od 37 do 38.5...myślałam że wieczorem jej wzrośnie , ale jest spokój narazie.....jutro a własciwie dziś chyba przejdę się do pani doktor....bo od piątku ma te skoki temp., możliwe że na zębiska, ale wolę się upewnić dobranoc moje panie....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Dziewczyny jestem pod wrażaniem zdjęć, które przysłałyście, pierwsze co zrobiłam po przyjściu do pracy to je oglądnęłam. Amamen - niezła laska z Ciebie w tych włosach!! Naprawdę super wyglądasz! Z Nikolą fajnie wyszłyście w tych różowych kostiumach. A Julka jak królewna w tej sukienusi, ślicznotka mała! Aya - zdecydowanie lepiej wyglądasz w ciemnych włosach niż w pomarańczowych :D:D ;) Ja jestem lekko nieprzytomna, tak mi się nie chciało dzis wstać, a czeka mnie ciężki tydzień w pracy. Przez weekend prawie się nie ruszałam z domu przez ten deszcz i przez przeziębienie Oliwii, wczoraj tylko byliśmy u mamy na obiedzie. Małej coś się nie polepsza, ale nie gorączkuje. Jeśli chodzi o smoczki do butelki to ja kupuję z NUKa powyżej 6-go miesiąca . Rzeczywiście fajny smoczek - ten ze srebra. Mcdzia - Oliwia też nie lubi ubierania, tylko że ona mi nie ucieka bo nie ma jeszcze takich umiejętności, jednak tak się skutecznie obraca, że nawet cieżko mi jej czasami zmienić pieluszkę. Aha - rośnie mi melomanka... ostatnio gości u nas muzyka techno - tak to wpadło Oliwii w ucho że jest cała szczęśliwa jak to słyszy:classic_cool:. A tak przypadkiem ściągnęłam tą muzykę, bo wcześniej tego nie słuchaliśmy. No i mile widziana jest Chomiczówka i nadal Pokonamy falę... Szukałam teledysków Arki Noego ale niestety jeszcze nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu poniedziałek 😭 Tak przypuszczałam, że z tej domowej skrzynki to sie raczej nie uda Ale mąż się ze mnie śmieje, że jemu się zawsze udaje, więc go poprosiłam, żeby to wysłął za mnie i co...echo Juz nigdy z niej nie skorzystam Wyślę Wam te zdjęcia jeszcze raz, ale jak wróce do domu dopiero:o no bo tu ich nie mam Mamo fasolki, jak sie jeżdzi nowym autkiem? Wybraliście się gdzieś w weekend? Amamen, u Was też tak lało w niedzielę? Jeśli tak to dzieciakom - koministom;) nie zazdroszczę:o No bo u Sylwka to chyba lało:o bo to w końcu niedaleko ode mnie;) Ale dziś świeci słoneczko, tylko strasznie zimno, aja już tak tęsknię do lata Violkam, a co u Was, znowu przyjechałaś samochodem do pracy, czy tym razem to mąż go sobie wziął? Mcdzia, super w sumie, że możesz jeść ile wlezie;) i nic; gorzej gdyby było na odwrót, a tak to pewnie wszystko wróci do normy, jak przestaniesz karmić:classic_cool: Elcik, a Milo juz przestał jeść w nocy, bo nic ostatnio nie pisałaś o tym? Julka niestety nie przestała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie Julka mi nie ucieka, jak ją ubieram, może jeszcze nie wpadła, że można:D Ale ze zmiana pieluchy to juz nie jest tak kolorowo:o szczególnie, jak zawartość jest \"niebezpieczna\", a ona wtedy się przekręca na wszystkie strony:D Violkam, widać już bardziej ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - nie dziś nie przyjechałam autkiem, mąż pojedzie do pracy, bo coś chciał przy nim sprawdzic razem z kolegą. Własciwie w ub. tygodniu wzięłam go bo mam pod nosem myjnię, a nie zamierzam nim dojeżdżać do pracy (chyba) Tak się przyzwyczaiłam do tych porannych spacerów, a poza tym szkoda mi tracić kasę na \"wożenie tyłka\", zwłaszcza że zawsze po pracy robię zakupy i nie cierpię szukać miejsc do zaparkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego jednego, który się przebił tydzien temu widać już bardziej. Myslałam że drugi jej wyjdzie teraz, ale jeszcze się nie przebił. Oliwia jak wkładała sbie paluszki do buzi do w pewnym momencie widać było jej zdziwienie jak coś ją udrapnęło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, że jak Julii wyszły ząbki, to kilka razy się ugryzła w paluszki i potem ze zdziwieniem płakała:D No bo jak to się tam znalazło??? Ale teraz już jak zaciska ząbki na swoich paluszkach, to tak bardzo delikatnie:D :D Co do smoczka, to może Julka musiała się nauczyć z niego pić, bo juz wczoraj się nie męczyła:O Tylko dziwię sie trochę, bo ponoc przez smoczek łatwiej niż z piersi:o Violkam a dodajesz kaszkę do karmienia na noc? Bo ja dodaję jedną miarkę, ale nie wiem, może to mało?A do lekarza pójde nieprędko, żeby się zapytać, bo najpierw muszę sprawę z Mateuszem do końca doprowadzić i jakoś nic innego mi nie w głowie na razie;) Ale jeśli do Ciebie doszły zdjęcia, to chyba do innych też powinny:) Tylko dlaczego tak długo szły:o Ja też wolę na zakupy wybierac się bez auta (no chyba, że do marketu), przynajmnie nie ma problemu z parkowaniem, a poza tym czasem zapominam, gdzie go zaparkowałam:D Albo czy go zamknęłam i takie tam:D Ale te pomarańczowe włosy :classic_cool: niezłe nie??? Odradzam odbarwianie domowym sposobem ciemnowłosym (czyli większości z nas:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aya ja takie buciki mam w sklepie w okolicy, co do jedzenia Miłosza w dzień je mało a w nocy nadal 3 butle potrawi. Niewiem to jego spanie w łóżeczku jego to koszmar budzi się i płacz, krzyk i odrazu siada przez sen daje mu smoka kłade go i usypia a za 30 min. to samo namawiam męża na powrut do naszego łóżka :( A pisałam że daje mu danonki ale daje te o smaku maliny dałam waniliowy i chyba od tego dostał rozwolnienia chyba że to od zębów bo bakusia jadł i nie dyło żadnych efektów. W środe idziemy na ważenie i mieżenie.amamen zdjęcia super szczegulnie te w tych kostiumach.Wezme aparat od siostry to wam pokaże nowe fotki Milo. A Pisałam wam że Miłosz nauczył się siadać? Już tak szybko to robi że przewijanie to masakra a i z pozycji siedzącej przechodzi do raczkującej i prubuje ale rozpłaszcza się :) i zaczyna pełzanie, już skończyło się zostawianie go na łóżku 2-2m i niestety już go musze pilnoać . Teraz mu zęby wychodzą i mętosi palce wskazujące są już opuchnięte i czerwone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ja na noc kaszki nie dodaję, a jak Ty dodajesz to musisz mieć smoczek z większą dziurką (taki do papki) żeby jej sie lepiej ciągnęło. Ja też mam wrażenie że jak pije mleko to się męczy a jak kaszkę to 5 minut i butelka oprózniona. W nocy takie karmienie 120 ml mleka zajmuje nam 30-40 minut (no bo ona śpi) Elcik no widzisz - Miłoszka nie trzeba przymuszać, sam nabierze wszystkich umiejętności. Mówię Ci zrezygnujcie z tych rehabilitacji, bo sie tylko chłopak zestresuje. Moja mała tez zaczyna sama siadać, najlepiej jej się to udaje w wózku i powoli jak siedzi na łóżku. A to rozwolnienie to może być od zębów, Oliwia też tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie trzęsie, oby mnie nie jakieś choróbsko nie brało. U nas pewnie niedługo lunie, bo tak się zachmurzyło... ech, oby do lata... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, a może przemeblujcie trochę:O U mnie podziałało i u tej koleżanki mojej też, więc może coś w tym jest? Wcześniej Julka się budziła w nocy i od razu na równe nogi stawała, no i płakała, a teraz nawet jak się obudzi, to taka nieprzytomna i często sama zasypia, zanim się do niej zwlekę:) Wiem, że to brzmi, jak jakieś czary, ale moja mama potrafi sprawdzić gdzie takie promieniowanie jest za pomocą obrączki na łańcuszku; ona jakoś to robi, a ja jakbym próbowała, to ta obrączka ani nie drgnie, a mojej mamie lata jak szalona:o No w każdym razie łóżeczko powinno być ustawione w miejscu, gdzie tego promieniowania nie ma albo jak nie ma wyjścia, to wzdłuż takich linii; no i odkąd my ustawiliśmy Julkę wzdłuż (czyli równolegle do naszego łóżka) to się polepszyło; No,a le ona nie krzyczała tak w nocy, więc z Milo nie wiadomo czy pomoże, ale może warto spróbować, jeśli macie jakieś \"pole manewru\";) To może ja niepotrzebnie jej ten kleik dodaję do mleka:o a kleik to to samo co kaszka? chyba nie, bo mniej gęte chyba:o Wcześniej napisałam, że jej daje kaszkę, a ja jej kleik daję; zakręcona jakaś jestem dziś (tak jakbym kiedyś nie była:D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×