Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Małgoniu, ja mam wrażenie, ze mi się ta wada pomału przekształca w starcze plusy:D:D:D No bo skoro mam coraz mniej na minusie:o No ale na miesiąc zwolnienia to sobie nie mogę pozwolić:( A w ogóle to nie znoszę chodzić do lekarzy:O Więc pewnie coś poważnego musiałoby się stać, zebym wkońcu poszła:o A gdzie miałaś zabieg? Na Ceglanej w Katowicach, czy w innym miejscu? A Ty się gdzieś wybierasz na wakacjez Oleńką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Aya, to nie jest sprawiedliwe. Tylko ja jestem taka wspaniałomyślna ;) :D Sama mu zaproponowałam :O, zeby odpoczął trochę. Chyba mu dam do przeczytania Wasze wypowiedzi, niech doceni jaką ma dobrą żonkę :D A gdzie Amamen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak daleko jest od was nad morze? Bo myśmy jechali 10 godzin😭😭 Najgorsza jest dla mnie podróż zawsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy zawsze 5 godzin nad morze. Mamo fasolki jesteś naprawdę wspaniałomyślna!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wspaniałomyslna, mamo fasolki:D Ale czy on to chociaz doceni? chociaz twoj maz jest wrazliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Co ja widze mama fasolki puszcza męża samego ? może to nie wspaniałomyślność tylko mama fasolki chce pofolgować :D Kupiliśmy panele, Miłosz był u babci ale jaki szczęśliwy wogule niechciał z nami wracać do domu , na ręce niechciał do nas iść. A dziś dentysta sadysta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, to teraz remoncik się szykuje..? :D nie zazdroszczę... może na czas remontu oddacie Milo do babci jak mu się tak u niej podobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas jak na razie słloneczko:) emilka jak była chora to tez miała węzły powiekszone, więc to chyba normalne;) emil śpi, mąż spi, obiad ugotowany, to ja mogę teraz na kompie posiedziec:) odkryłam nowy topki wczoraj bo już zywcem nie miałam co robić wieczorem (późnym), jakby była amamen to by ze mną pogadała, bo ona to tak do późna siedi jak ja, topik to; co faceci robią oblesnego i odwrotnie co wkurza facetów u zon, ale się uśmiałam, tylko chwilami mnie obrzydzenie brało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubiałam remonciki, ale teraz przy dziecku to by było chyba niemożliwe 30 jedziemy w te góry i mąż przyjedzie do nas prawie na cztery dni, wiem że dla was to może dziwne, że się z tego cieszę, ale on nie ma urlopy, poprostu jak chce wolne to nie idzie do pracy, ale wtedy nikt mu za to nie zapłaci, ale stwierdziliśmy, ze chociaż na chwile wpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiem, sylwek, o jakich topikach piszesz;) też je kiedyś czytałąm:D:D:D szkoda tylko, zę po kilku stronach zaczęły się same powtórki i obrzydliwości; u nas już też świeci słoneczko. Taaa...pewnie mama fasolki zostawi MIchała i pójdzie w tany:D:D:D SPRYCIULA:D:D:D A ja się dałam nabrać:o :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Babcia pracuje..... Ale panele mają kłaść dopiero w sobote więc pujde z Miłoszem do dzadków na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niexle to wykombinowała:P dziecko z babcią, a ona z siostra w tany, jakby co to była przeciez tylko na wsi z rodzicami hihihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez taka jestem, że mi go żal i puszczam go co roku na te cwiczenia do woja, a przciez móglby napisac odwołanie i nie musiałby jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My na urlop od 01.08. oboje:) ale jeszcze nie wiem czy gdzieś wyjedziemy, Ola nie bardzo lubi siedzieć w samochodzie a wydaje mi się,z e zasypianie nie w swoim łóżeczku też byłoby trudne. Może gdzieś wyskoczymy na kilka dni obawiam siejednak wyjeżdzać z takim maluchem , konieczność zabrania jedzonka i gdzie to podgrzać i fakt, zę Ola ma stałe rytuały napawają mnie naiepokojem jak czułaby się moja mała w obcym miejscu. Mój mąz to niespokojna dusza ale My z Oleńką raczej domatorki zwłaszca , ze dom z ogródkiem zapewnia przyjemny cień i zeieleń, tak więc prawdziwe wakacje planujemy w przyszłym roku a teraz może mały wypad. A co do remontu wiem cośo tym bo ostatnie 2 dniu wolnego było właśnie na sprzątanie po takim remonciku brrrrrrr ale teraz mam pięknie wszystko na błysk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI SIĘ STRASZNIE CHCE WYJECHAĆ!!! Do Kazimieża lub do Nowego Miasta nad pilicą, o Częstochowie nie wspomne co roku tam byłam , Gdzieś na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elicik a ty skąd jestes, bo mi jakos wyleciało z głowy? a ciekawe kiedy madzoa wraca po weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Mieszkam w Kobyłce pod warszawą blisko Wołomina.woj. Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny a moze Wy mozecie polecić jakieś fajne adresy gdzie można się zatrzymać z maluszkiem na kilka dni, gdzieś na południu Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy do ochotnicy to taka wioska koło szczawnicy w pieninach, tam jest dużo takich kwater do wynajęcia, ale konkretw ci nie podam, bo nie znam, my jedziemy do takiej rodziny co od małego jezdziłam z rodzicami na wczasy, ale tam nie ma kuchni, my poprostu zabieramy wszstko ze sobą , butle z gzem taką turystyczną i takie tm inne rzeczy, jadę z rodzicami więc oni mnie wyreczą w wielu rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam zrobić zeby nr na gg zostały zaimportoane na stałe?, bo mąż robił ostatnio format i mi wszystkie zniknełyście cie:( dawał import z serwera gg, ale mi i tak wykasowało, może coś źle zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D No wiecie co dziewczyny, jestem naprawdę oburzona Waszym posądzeniem mnie o tak niecne zamiary :D :D :D ;) Byłam z Michałem u lekarza. Wzrost 78,5 cm, waga 10,450. trochę mi sie nie zgadza coś z tym wzrostem, bo on ostatnio (2 miesiące temu) miał 77 cm , a urósł od tego czasu bardzo. No i zaszczepili mi go p/odrze, śwince i różyczce. Nie wiem czy dobrze zrobiłam tak przed wyjazdem, ale jak kobieta mi to zaproponowała to się skusiłam. Inaczej bysmy musieli wracać specjalnie na szczepienie, a ja nie wiem kiedy będę w Łodzi. Nie wiem czemu siedzę tu zamiast się szykować :O Kupiłam w Carrefour Baygon na robale pełzające. Podobno lepszy od Raida. Na tej działce jest kibel na dworze i mnóstwo pająków 😭. to znaczy jest też kibel w domku, ale teściowie mają płytkie szambo, takie symboliczne no i ten kibel jest na specjalne okazje np. leje deszcz. Nienawidzę robali. Od nas nad morze ok 5-6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nienawidzę wszelkiego rodzaju robactwa bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWEK NAJPIERW TRZEBA ZROBIĆ EKSPORT LISTY KONTAKTÓW DO SERWERA GADU GADU, I ZA KAŻDYM RAZEM JAK DOPISUJESZ NOWY KONTAKT TO TRZEBA TAK ZROBIĆ BO INACZEJ CI NIE ZAPAMIĘTA SORRY ZA CAPS LOCKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki a jak przebieg wizyty? nie płakał Michałek? Oliwia też ostatnio wolno rośnie, tzn. widzę że z ubranek wyrasta ale jak mierzę centymetrem to ma niby 72. Może źle mierzę, na 9 miesięcy miała 70 cm. Tylko w tych miesiącach przyrost wzrostu nie jest już taki duży jak na początku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki violkam:) jakbyscie mogły to przy okazji podajcie mi jeszcze raz nr gg bo mi się nie chce szukac, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka też już wolniej rośnie;) także norma to jest chyba:) Chyba raczej na pewno, mamo fasolki;) ( to a propos mojego niezdecydowania w pewnej sprawie kiedyś;):D:D ) A ja myślałam, ze to między 13 a 14 miesiącem:o to można wcześniej? widać można, skoro Michałka zaszczepili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widzę, ze z ubanek wyrasta, ale jakoś cm za bardzo się nie zmieniaja, teraz ma 70 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7222535 no Milo w maju miał 77 a w czerwcu już 79 jak go mierzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój numer gg 6650978 Ale ciągle nie mam internetu w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×