Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Napiszę rano, bo po ciemku nie znajdę, a to tam, gdzie Julka śpi:D:D To było takie dla mauchów specjalnie i działało, bo ani Julia ani Mati, nie byli pogryzieni:) eee...znalazłam jednak;): MOUSTIDOSE - krem przeciw komarom (odstrasza r,ównież gzy, kleszcze i osy) i jest dla dzieciaków już od 1 miesiąca życia:) Po ukąszeniu łagodzi podrażnienia;) Idę już spać, bo Robert walczy niemo o dostęp do sieci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ci Robert! za prasowanie się wziął :D Mój Paweł prasował ostatnio pieluchy tetrowe, jak po urodzeniu używaliśmy dla małej :O czyli będzie jakiś rok temu...:O U nas nastapiła zmiana planów !!! Nie jedziemy jednak do Rewala, bo mój szwagier zaklepał nam miejsce w Unieściu koło Mielna :D i z Rewala zrezygnowaliśmy. Trochę dalej ale przecież tam jeszcze nie byłam, a i dostęp do kuchenki będzie :D Czyli pod tym względem lepiej, a i do morza 2 minuty :) Tylko pokój 2-osobowy, chyba jednak ten duży materac weźmiemy, żeby na nim Oliwka sobie spała. Najlepiej Paweł wczoraj wymyślił że mala będzie spała na łóżku w....baseniku tym dużym... no pogięło go dokładnie :O Co prawda samej przyszło mi to na myśl, ale przecież to chory pomysł :O:O:O A co do błędów w naszej pisowni... już dawno przestałam zwracać na to uwagę, także luzik!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześlę Wam kolejną porcję Muzyki Bobasa. Jedna z piosenek jest ucięta, ale nie wiem która. Zaczyna się szumem morza, szkoda, tak ładnie się zapowiadała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dużo zdrówka dla Michałka i Emilki 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Czy u Was tez jest tak paskudnie? u mnie leje i jest ciemno i 💤💤 i zaraz pewnie odlecę:o Dzieciaki zaraz pojadą z moimi rodzicami, a my dołączymy po pracy, ale co tam będziemy robić w taką pogodę, to nie wiem😭 W dodatku gdzieś schowałam półbuciki Julki, po powrocie znad morza i nie mam pojęcia gdzie A w tych trzewiczkach bez palców, to ona nie pochodzi przecież po mokrym😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya też miałaś problem z wejściem na Cafe? bo Małgonia nie może wejść No tak, Ty już masz ten problem bo Julka tupta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie troche twardo byłoby Oliwce w tym baseniku:O Musielibyście go czymś miękkim wymościć:D:D A gdzie była amamen w nocy? Nie wiecie? Chyba że nie ma dostępu:o Bo sie zdziwiłam, ze to ja popełniłam ostatniego posta wczoraj:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie nie pada, wczoraj był okropny dzień, padało (lało) bez przerwy. Dziś też jest paskudnie, ale jeszcze nie pada i ponoć ma się wypogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę bez problemów:o iekawe co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen napisała do nas maila że nie może wejść na forum, bo są problemy techniczne. Ale była też na jakiejś imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadząc po mailu Amamen, to przez konserwację forum:o Byle tylko nie przekonserwowali go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Fajnie się gada na kafe:D:D Piszemy o tym samym;) Tylko dlaczego my możemy tu wejść, a one nie:o dziwne to jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy Amamen chyba śpi jeszcze, odsypia imprezkę ;) a problemy to miała w nocy kiedy chciała się wpisać tradycyjnie po północy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli u niej tak ciemno, jak u mnie, to pewnie jeszcze pośpi....:D Mam nadzieję, że sie w końcu wypogodzi, bo tam gdzie jedziemy w góry, pogoda podobna, a jak tam zacznie lać, to leje i leje i końca nie widać:O Może choć Rodzina Fasolek trafiła lepiej:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nawet nie chcę myśleć co będzie jak taka pogodę zastaniemy nad morzem :O OBY NIEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! Choć szwagier mój mówił że u nich było słoneczko przez cały tydzień, leżeli na plaży i sie kapali, dopiero wczoraj padało. Więc może nie będzie tak źle. A już całkiem rozbija mnie prognoza 16-dniowa prezentowana co niedzielę w TVNie :D:D W ostatnią niedzielę zapowiedzieli temperaturę 26-29 stopni do 2 sierpnia i co? :D Nie minęły 2 dni a temp. spadła do 20 stopni hahahahaha. Nie wiedzą co będzie na drugi dzień a biora się za prognozę 2-tygodniowa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu sa te długodystansowe prognozy, bo wszystko się ciągle zmienia, także ja im nie wierzę, choć w jakoąś optymistyczną prognozę pewnie bym uwierzyła:o:D;) A nad morzem na pewno będzie pieknie; zanim sie dzieci urodziły, to zawsze jeżdziliśmy nad morze właśnie na przełomie lipca i sierpnia i zawsze było ładnie i morze w miarę ciepłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas ciemno, zimno, leje troche, i mój humor tez taki:( chyba ta pogoda na mnie tak działa, ja mam nadzieję, ze jak teraz się wyleje to jak pojedzimy to bedziemy miały ładna pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek U Ciebie pewnie tak, ajk u mnie:o Ciemno i zaraz usnę:o Ja już chcę do domu! Mam nadzieję, ze nikt mi żadnej roboty specjalnej na dziś nie wymysli:o i jakoś przeżyję do 14 -tej;) Już odliczam:o:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki violkam za pioseneczki:), ale nie moge ich dokładnie odsłuchać, bo mąż jeszcze nie zainstalował pełnych sterowników do dxwięku i jak leci to cały czas przerywa, ale jak zamontuje to sobie w całosci odsłucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wreszcie jestem najpierw nie mogłam wejsc na forum, potem praca mnie dopadła:( Pogoda smętna brrrrrrr wczoraj minął tydzień od kiedy Olinka zasypia w łózeczku, jest naprawdę świetnie. Położę Ją daje mleczko i głaskam po buzi aż zaśnie ok 15 minut, naprawdę super i wydaje mi się, zę Ona też polubiła te \"procedury\" nawet nie protestuje kiedy Ja wkładam do łożeczka tylko kręci się i wierci a potem zasypia.:D NAprawę inny jest świat od kiedy mam wieczorem czas dla siebie i męża i wczoraj poszłam spaćo 21.30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma za co. Wiecie co wczoraj pół dnia w pracy przesiedziałam na necie, czytałam o Rewalu, wydrukowałam mapkę, spisałam najważniejsze adresy aptek ośrodków zdrowia i takie tam... więc jak mi mąż powiedział że jednak nie Rewal tylko Unieście to się zezłościła... ja to taka mało reformowalna jestem :D ale potem spoko juz było, no i muszę dziś odwalić tą samą robotę :D To znaczy poczytać o tej miejscowości :D Jak ja to lubię... :D A w pracy znowu nudny dzień się zapowiada więc muszę to wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę violkam, ze mało pracy ja sporo ale lenia mam i senna jest za długo chyba spałam;) Mam prośbęmam wszystkie numert gg z wyjątkiem amamen, ktoś moze mi podać, bardzo proszę. Cudownie, że piatek ale znowu zapłakany weekend siezapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu numer Amamen: 6495047 Żałuj że nie miałas wcześniej, miała fajny opis... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobietki! brzydki dzień dziś mamy....a fuj..... Małgoniu specjalnie dla ciebie moje GG 6495047.... nie zapowiada sie ciekawie, fajnie masz aya że wyjeżdżasz, ale w taką pogodę????? a może sie wypogodzi jeszcze.........:D A DZIECI TO ODPOCZNĄ OD CIEBIE SOBIE ;);):)....żartuję....... idę bo Nadia marudzi.......woła mamamamamamamamamamamamamamama ;) aaa Violka więc do Unieścia jednak.......napiszesz mi potem czy tam ładnie bo jeszcze tam w okolicach Mielna nie byłam.....ale juz chyba pisałam o tym :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zmiany na kafateri...... Dla Michałka i Emilki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam....aya to wy gacie też prasujecie????????? łeeeeeeee na serio? i wy drogie e-koleżanki też?????????.....hm hm hm u nas leje......normalnie tylko spać.................. viola nie śmiać się z mojego opisu..... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen dzięki za numer, podobno masz takie opisy, ze szkoda to przegapić ;) RAny ale pogoda brzydaka fuuu. Aya czyli masz wakacje. Zaraz mam spotkanie to znika ale jak wróce to wszystko poczytam:) Słoneczka NAm wszystkim. Emilce i Michałkowi[ kwiatek][ kwiatek][ kwiatek][ kwiatek] [ kwiatek][ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×