Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

o jejku Elcik :D przeczytałam pierwszą stronę i już nie mogę ze śmiechu. Dobrze że mój się pod tym względem nie zmienił, prawdziwy czyścioszek z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, koniecznie sie posmaruj;) Powinno pomóc:) Ja mam na udach i tyłku inajwiększe takie poprzeczne w okolicach krzyża:o No i mam jeden(!):D na piersi; to było jak karmiłam Mateusza i Robert myślał na początku, ze mnie tak Mati podrapał:D:D Bo jak sie zrobił, to była to taka czerwona krecha:D:D:D Ale z ten topik super, przynajmniej pna początku;) Ja kiedys znalazłam taki, gdzie faceci o żonach swoich gadali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dziś dzieje z netem!!! połowa stron nie może mi sie otworzyć, albo w takim tempie że zasnąć można... Poczytałabym sobie co faceci gadali na żony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio przerabiałam te topiki, ale pod koiec to mnie na wymioty brało:P emilka właśnie wstała, robert poszedł do pracy emilka ma taką książeczkę z lusterkiem, właśnie gada do tego odbicia w lustrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czułam, piorun, że się pojawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piorun, wybacz ciekawość, ale możesz jakoś NARYSOWAĆ;) czy Ty jesteś on, czy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) piękny piorun z Ciebie:D:D:D Bardzo obrazowo było:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego spaceru, Sylwek:) A ja zmykam do domu, a potem do lekarza z Matim na kntrolę:) Coś mam tydzień z lekarzami:D:D:D Słonecznego popołudnia wszystkim:) Może uda mi się odezwać wieczorem, ale nie liczę na to za bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzi 14 pomału zbieram sie do domku, męczący dzień dzisiaj a na rozstępy masaż z dodatkie olejku migdałowego ujędrnia ciałao, wygładza i dobry balsam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡😡😡 😡😡😡 Ale mi zrobili w pracy 😡 od 12.45 nie było prądu 😡 Jakaś awaria nastąpiła w tej dzielnicy co pracuję Jak komputer jest czyimś narzędziem pracy to w takim przypadku naprawdę ręce związane i nie ma co robić 😡 Ciemno i cisza jak makiem zasiał 😡 Piorun z twojego opisu wyglądasz mi na faceta... :P Ale i tak cieszymy się że nas odwiedzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie kochane czy doszły zdjęcia znaczy mail z podpisem\'\' nadal ja Ala....\'\' i \'\'ostatnie już zdjęcia\'\'......:0 wiem wiem jestem już nudna z tym ,ale ten komp mnie pomału już wk...........!!!!! nie mogłam do was się dostać dziś .......aya śpiąca królewna obudziła się dziś o 8!!!!! jak nigdy!!!! ale nie mogłam do was wejść a i maile wysyłaja się jak by były głupie mąż był na rybach wczoraj więc miałam wieczór solo,a nie mogłam otworzyc kafe!!!!! więc zaczęłam szukać tego świadectwa i ......ZNALAZŁAM!!!!!! .......w papierach od naszego samochodu:0:0:0 hm hm hm no przyznać się, która mi to tam wsadziła????no.......:D a zawsze wydawało mi się , że mam wszystko poukładane, ale tylko mi się wydawało:0 chcę iść do pracy!!!!masz racje viola!!!!! ty to jednak jestes detektyw!!!!!:D ALE PŁACA 1.600ZŁ TO DUŻO??????????? dla mnie dużo.....zwsze każdy grosz się przyda, ale nie wiem co z Nadią, mam problem jak mama fasolki......a przy okazji miłego wypoczynku dla całej waszej rodzinki!!! czekam na zdjęcia!!!!!!! viola jeśli mogę coś doradzić, to w Dźwirzynie nie byłam(a podobno jest tam ładnie), ale jak dla mnie Rewal odpada( to tam właśnie stoi ten hydraulik i sie we mnie wpatruje na tym zdjęciu:p), wybierzcie się do Pobierowa albo Dziwnowa :D jeśli zależy wam aby byc blisko plaży, ale to też zależy od kwatery , gdzie będziecie mieszkać..:0 elcik rozsmieszyłaś mnie z tymi rozstepami, że cie swędzą :D:D:D a propos moich rozstępów, mam ich sporo na brzuchu, mam nadzieję że na fotkach ich nie będzie tak widać:0 bo mam najwięcej powyżej pępka[zły[jakby nie mogły pojawić sie niżej dobra kończę tego kilometrowego posta i idę myć okna:) mam nadzieję ze wieczorem będę mogła się tu dostać....:0 PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze aby napiszę , że u nas w Gostyniu w szpitalu zmarło dziecko przy porodzie znaczy , że niby lekarze są winni:( rodzice nagłośnili sprawę, bo pierwsze dziecko tez im zmarło.:(....aż mną trzęsie jak pomyślę że zgony w tym szpitalu następują własnie w lipcu......wiem że to zbieg okoliczności, ale same wiecie....rok temu przecież ja rodziłam.....:0 no i jest z tego wielka afera.....to tak nawiasem....:) muszę iść sprawdzić ile Nadia waży, bo tyle jedzenia co ona pochłania to mnie trochę martwi:0....jest ciężka, to znaczy taka nabita....nie ma np. takich fajnych fałdków jak Julka:D ale jest cała taka nabita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, zdjęcia dotarły, rozstępów nie widać;) i wiadomo po kim Niki taka piękna:) Nadia oczywiście też;) Nie masz się chyba czym martwić, co? Że niby ona za dużo je:o Je tyle ile potrzebuje i już; ciesz się póki je, bo potem to różnie bywa, zresztą sama wiesz pewnie najlepiej;) Strasznie przykra sprawa z tym dzieciakiem:( Ale pewnie w każdym szpitalu sie takie sytuacje zdażają, tylko, ze ludzie tego nie nagłaśniają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a może Ci się komp zainfekował i przydałoby się windowsa ponownie zainstalować?:O Choć pewnie Violkam więcej w tej sprawie może mieć do powiedzenia;) Bo mnie nawet chodzi jak burza, o ile chodzi;):D Nic powiem, ale mnie piorun zaintrygował:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zaryzykuję, ze sie podtopi:o Bo mnie nuruje, ze zapomniałam zapytać, gdzie Amamen będziesz pracować i czy ta kwota to brutto? Bo jak netto, to całkiem, całkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj zwazyc emilkę i wazy 8200, pielęgniarka powiedziała, że dobrze, a mnie sie wydaje troche mało, jak przeliczałam od kwietnia to mniej wiecej przybywa jej 0,5kg na miesiac to duzo czy mało? kupiłam jej dzisiaj ładną sukieneczkę granatowa z zaszywkami i haftem na dole, z chicco, kosztowała 45 zł, ale babka mi obnizyła na 20 bo powiedziała, ze to i tak juz koniec sezonu:) amamen, nie wiem jakie sa u was zarobki, ale dla mnie to dosyc duzo;) i co to wogóle za praca, napisz coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya netto oczywiście:) ale zawsze jakiś grosz prawda? złożę podanie i zobaczymy...aha pytałas gdzie tak? jest u nas taki zakład co robią sery :0 hahahahahaah ale tak zarabiają ci co pracują na zakładzie , ja pewnie miałbym więcej gdybym siedziała w biurze;) znaczy tak sobie myślę skromnie:D:0 ale jestem pazerna co? Piotr mnie wyzywa, bo on niechce żebym zostawiała z kimś Nadię, to trochę taka męska jego duma.....jak narazie sam zarabia i jest tak źle według mnie, ale niepotrzebnie zapierdziela po godzinach:( no i on chce żebym, jeszcze posiedziała w domu:( no sama nie wiem co robić :0 muszę zaznaczyć ,że to byłaby moja pierwsza w życiu praca!!!!!!! może mi się zawirusował komp, ale teraz chodzi jak burza!!!!! bezsensu:0 muszę zawołać tego kumpla jednak mąż przywiózł mi węgorze i sandacze i szczupaki!!!!! ale mówię wam jakie wielkie!!!!!jestem pod wrażeniem dawno już tyle nie przywiózł!!!! całą noc nie spał a teraz jeszcze polazł na tv jednak on kocha wędkować!! opowiada o tych rybach godzinami : \'\'a tą złowiłem o tej godzinie\'\',\'\' a ta jak wyciągałem, to już wiedziałem że to coś dużego będzie.....\'\' :0 i ten błysk w jego oku!!!! a coś mi tu nabąkuje o jakiejś wędce, za bagatela! 5 tysięcy!!!!!!! normalnie waryjot!!!!! hihihihihihi powiedziałam mu , że narazie niech ta wędka pozostanie w sferze jego marzeń....... :D eeeee żadnej znowu nie ma :( a komisja siedzi i nie ma z kim poseksić sobie :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam napisać , że nie jest tak źle z kasą, jak mąż sam zarabia......:0 ale zawsze druga wypłatka by się przydała ;) mnie też intryguje ten piorun...więc co? myślicie że jest facetem...hm a ja myślę, że kobietą jednak:D sledzi nasze wypowiedzi, ale jest bardzo powściągliwa/y....opisał się ładnie, no brawo brawo! co jak co ale jest przesadnie tajemniczy, bo niby się odzywa, pozostawia jakiś ślad, ale tak poza tym się nie odzywa:( szkoda:( Emilka waży dobrze sylwek, nic się nie martw, Nikola podobnie ważyła w jej wieku:) a potem kompletnie przestała jeść:( i jest chudzinka jak zresztą widać na zdjęciach, więc aya masz rację z tym jedzeniem, lepiej niech Nadia wcina, bo jak będę miała dwa niejadki w domu to oszaleję! aha zapomniałam wam napisać , że wreszcie Niki przestała pić mleko z kaszką rano i wieczorem( a piła Nestle z miodem), teraz woli płatki na śniadanie i wieczorem też, a oduczyła się na wczasach! a piła nieprzerwanie od 5 lat(jak tylko rok skończyła) to mleko...teraz tak głupio, robię na wieczór tylko jedną butlę:0 ihihihihih tylko dla Nadii:) a wasze maluszki jakie mleko będą piły po roku albo jakie już piją? ja będę dawała Nadii to Nestle co Niki :) co by tu jeszcze napisać???? eeeee nikogo niema no niech wpadnie tu któraś po numerku........plisssssss Mcdzi dawno nie było:) ale to zrozumiałe, po ślubie wreszcie może!!!! teraz mają miesiąc miodowy ;):);) już to widzę!!!!!! ach.....a tak swoją drogą to nawet życzeń im nie złożyłam z okazji ślubu,,,,a więc wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Mcdzia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak przeczytałam, to ja rzeczywiście mam naryte.......jarzę jak diesel:0 ale ważne że chociaż teraz mi się przypomniało, że nasza Mcdzia już po ślubie jest no nie? :D:D:D mężuś pyta czy ma mnie posmarować balsamem...:D więc rozumiecie...lepiej pójdę, bo jak miałoby mnie coś ominąć...:p a właśnie wykapował , że okres mi się skończył......więc lecę.....obym nie musiała być na górze :p....bo coś mi przeskoczyło w kolanie....starość nie radość:D:D:D:D:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Amamen, Ty to jednak niesamowita jesteś:D:D:D Jak na rękę te 1600 to super:) Przynajmniej, jak na moje realia, ale z drugiej strony, skoro Piotr zarabia tyle, ze wystarcza, to może nie ma się co spieszyć:o A z trzeciej;) strony czas działa na Twoją niekorzyść:o niestety:o Nic tylko sie pochlastać:D:D:D Zastanów się czy na prawdę chcesz tej pracy i tyle:) Jak chcesz, to nie ma o czym dyskutować i już;) A ja ciągle plamię i plamię:( Jedna wielka plama ze mnie zostanie w końcu Za to wśród steku różnych bzdur na różnych forach ( m.in. że ten zastrzyk SKLEJA macicę), dowiedziałam się, ze po góra(!) 6 miesiącach - czyli dwa zastrzyki - brak @ gwarantowany! Rewelacja:) Ostatecznie się wykrwawię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×