Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

to dobrze ze z tym autkiem tak sie skonczył:) a nie jak z naszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia przesłała nam ślub!!!! ale ja nie moge tego otworzyć, nie ma obrazu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to całe szczeście, że tak sie skończyło z tym autkiem. Ja tez jestem takim śpiochem że hej... Dopóki mała nie zaczyna marudzić ja spię jak zabita, nawet nie wstanę jej przykryć. Czasami Paweł sie przebudzi to przykrywa, on ma bliżej bo śpi od brzegu :D Oliwia ma 3 pory karmienia w nocy 😠 najpierw ja wstaję o 1.00 potem Paweł o 4.00 i nad ranem ok. 7.00 ostatni raz. Wypija za każdym razem po 120 ml. Może gdyby wypiła na raz 220 to by jej starczało na całą noc, a tak niestety... :( Dobrze że jedziemy w pierwszym tygodniu urlopu bo napewno się nie wyśpię, więc w drugim tygodniu będę odsypiać. Sylwek przepraszam Cię, ale zapomniałam że już pisałaś że jedziesz w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Amamen to nie raczy nas odwiedzić?? Najpierw ma jakiś dziwny opis na gadu \"zakolesiujmy się\"...? :D tak, tak, - mąż w pracy albo na rybach to wyrywa facetów przez internet :D:D:D a do nas nie raczy zajrzeć 😠 :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest ten ślub od Mcdzi:D:D:D Amamen może nowego towarzystwa szuka:(:(:(😭 Zostawia nas😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam, ze to ze ślubu, a to cos innego, głosniki mi sie wypeiły i nie chciało iść aha ja mam wiadomość od ali na skrzynce, ze moze miec problemy z kafe i moze jej nie byc tydzien, ale to wczoraj przyszło wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się przygotowałam do wyjazdu: wydrukowałam sobie mapkę Rewala i najważniejsze imprezy, a będzie ich trochę, np. Papa Dance, Ivan i Delfin i Czerwone Gitary ;) Jeszcze zrobię tylko listę rzeczy które mamy zabrać do naszego bardzo pojemnego auta... tylko nie mam takiej długiej kartki :O:O:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam w pracy głośników i nic nie słyszę co do mnie przyszło 😭 Widzę że Amamen jest na gadu, ale co jej będę przeszkadzać we flirtach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki! jestem ale była jazda w nocy mówię wam!!!!! jak tylko poszłam to do 3.20( PATRZYŁAM NA ZEGAREK HIHIHIHHIHIHIHI) aż poobcierana jestem czy coś...:0....a może to ze starości????:D ...eeee raczej nie....!!!! sylwek ja ci napisałam wczoraj że Emilka waży tyle co Niki jak była w jej wieku więc spoko!!!! waga w normie! viola w sumie nic nie mam do Rewala......:) ale porównujac go z Dziwnowem to lepiej wypada i tyle! ale też jest tam ładnie, najważniejsze że tobie się podoba!!!!! fajnie że tez jedziecie!!!! siostra jest teraz nad morzem ale niestety tam pada i mocno wieje więc nie trafiła w pogodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen ale masz zdrowie, ja bym ze trzy razy przykimała w trakcie:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś ciągnie i ciągnie.....znaczy chyba ten ślub.....od Mcdzi:) viola piękna muzyka bardzo dziekuję!!!! no tak lista najważniejsza;) koniecznie zrób a kartki to doklej najlepiej ;););)......ale dacie radę!!!! i ty sylwek też!!!!!! a viola zapytaj czy może bedziesz miała dostep do kuchni czy jakiegoś aneksu? bo raczej jak są maluchy to pozwalają gospodarze coś podgrzać ; mleko to jeszcze dasz radę bo czajnik będzie na pewno, ale słoik to gorzej znaczy dłużej!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mcdzia te dzieciaki sa świetne!!!!!!!!! musze tego posłuchać na spokojnie!!!!! dzieci wypowiadaja sie na temat ślubu!!!!!! normalnie leżę tu!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D JA NIE FLIRTUJĘ!!!!! tylko próbuję:D czy nie wyszłam z wprawy:p.......ja mam zawsze głupie opisy...więc się mna tak bardzo nie przejmujcie, bo to niewyleczalne jest.....:D hihihihihihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kurczę, nawet nie mogę poflirtować:(😭😭 Ani w pracy gg, a w domu strażnik nade mną stoi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie amamen ty to masz zdrowie;) ja kiedyś tez miałam takie maratony,ale jak byliśmy sami, a teraz ja w małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Amamen - to Ci mąż dał popalić :D:D pewnie wynagrodził Ci tą samotność jak on na rybach jest ;) Ale 3 godziny??? Jeju, ja bym chyba padła! Do dobrze że nie masz nic do Rewala ;) ja też chciałabym odwiedzić Dziwnów, ale może w przyszłym roku. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy że za bardzo się staram??????:0 ??????nie ale to on mnie wołał i on tak długo sie rozpędzał....zamiast cykcyk to on z namaszczeniem.....:D ok idę coś robić......np. jakiś obiadek..... aha a Nadia śpi ostatnio raz dziennie, idzie o 11 i śpi do 14-15 i na wieczór zasypia ok 19-20.....ale zobaczymy może jej sie zmieni jeszcze.... ale jak popołudniu jest na spacerku to zasnie we wózku na godzinke :D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro Emilka kończy 11 miesięcy a Michałek Roczek! No i gdzie oni wyjechali, nawet życzeń nie będzie można złożyć. Chyba że przez siostrę mamy fasolki, o ile nas czyta :O Nic nie napisala gdzie i kiedy będzie obchodzić te urodzinki, może u swojej rodziny?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a na długo wyjachała rodzina fasolek?.....no tak....ani życzeń ani torta nie spróbujemy...:p ładnie to tak? viola co do Dziwnowa to możecie sie przejechać , przecież to kawałek, zwiedziliśmy trochę i teraz wiem, że jeszcze nie byłam tylko w okolicach Mielna......a jak dotąd to najbardziej podobało mi sie w Łebie.....byłam tam 3 razy i jeszcze chcę pojechać ;)...tak sobie myślę i nawet nie wiem gdzie była aya?...:0 możecie mnie oświecić? co to? wszystkie tak pracują ciężko na kieliszek chleba? hmmmmmm no tak , jak ja jestem to was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, właśnie do was pisałam, ale się zaczytałam... A pewnie że się przejedziemy do Dziwnowa. Ciekawe jaka będzie pogoda jak pojedziemy. Byle nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja:D korzystam póki Nadia śpi :p wiecie co? wszystko mnie dziś boli, mięśnie i teraz dopiero współczuje mamie fasolki :( bo dawno mnie tak nie bolało....;) a jeszcze kolano mnie boli.....i głowa zaczyna boleć......no chyba już wszystko wymieniłam ....:D i co? jaka diagnoza???? :D:D:D :0:0:0 wiem co viola będziesz chciała napisać! ani się waż!!!!!!! :D:D:D ja też muszę w końcu wybrać się do tego gina , bo za bardzo folguję, ale kto bedzie mi przypominał o tych tabletkach żeby zażyć????!!!!!????? i w dodatku o jednej porze??????... a może ja tez poproszę o ten zastrzyk, a do mnie się takie coś też nadaje???:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam parę lat temu w Rewalu to zwiedziliśmy Niechorze, Pogorzelicę Trzęsacz i Pobierowo, ale najbardziej mi się Rewal podobał. I podoba mi się jeszcze plaża w Dzwirzynie. Kołobrzeg też jest ładny, ale za dużo ludzi, wolę spokojniejsze mieściny. Chcieliśmy do Mielna, ale może innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, na pewno będzie słoneczko i gorąco;) Nawet nie myśl inaczej:) Ja byłam w Wicich koło Jarosławca albo koło Darłowa, jak wolisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, plaża tam była paskudna:( A nawet nie plaża, tylko wejście do morza - takie kamcory, ze aż strach:o Ja nie jestem w stanie chodzić po czymś takim:o Nawet ta zimna woda mi tak nie przeszkadzała, jak te kamcory własnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, Wiola, plaza w dżwirzynie była rzeczywiście suuper i wtedy, gdy ja tam byłąm to morze było nawet ciepłe (jak na Bałtyk oczywiście;) ) I w łebie tez była fajna plaza, a najgorsza to w Jastrzębiej Górze: tam to kamień na kamieniu:O A i we Władysławowie też jest fajna plaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej....ja to jestem ale wsiok...:D:D:D przysięgam jednak , ze to literówka :D:D:D .....WYJACHAŁA rodzina fasolek........:D:D:D idę po ścierke żeby wytrzec monitor.......... tak viola potem mi powiesz jakie wrażenia, ja Dziwnów chwalę dlatego ,że blisko do plaży (30 metrów) mieliśmy, a w Rewalu jeździłyśmy z Niki na karuzeli, tej fali...:) bo tatuś to nie, powiem wam w sekrecie , że on to siĘ boi takich wynalazków.....:D:D:D niby mówi , że nie, ale ja wiem swoje hihihihhihihihihihi tera to se ide na serjo...(patrz: wsiok).....:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, jak znajdę link, to podam:) O zastrzyku;) też się nadaje o ile nie chcesz mieć @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie z tego co pamiętam to w rewalu było dużo patyków od tych wydm... no ale przecież nie wszędzie będą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert też nie znosi karuzeli:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×