Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

gdzie te zmiany widzicie? jakie zmiany Elcik? wszystkiego naj naj naj dla Emilki i Michasia 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasujemy, bo on ma bokserki, a jak się je wyprasuje, to zajmują mniej miejsca:D:D:D Nie, zeby jakieś namioty to były, ale my nie mamy garderoby i mamy mało miejsca na ciuchy;) ale swoich nie prasuję, bo sobie zawsze jakąś gumke przypalę;):D:D Ale nie dziwi mnie wasze zdziwienie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ,że są to bokserki......:D:D:D:D:D:D:D.... i gdzie te zmieny hę???????? ja jakoś nic nie widzę.....:( moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o powiadomienia że już przychodzi to co napisałyście a nie sam link do strony. Ale jestem niewyspana,zimno na dodatek a mężulek stwierdził że od dziś Miłosz śpi w swojm łóżeczku :D już to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, to znaczy, ze do tej pory Milo spał z wami? Całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety 😭 Może w końcu się nauczy sam zasypiać i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurzają te powiadomienia bo mam cała skrzynkę nabita koszą u nas trawe pod balkonami i hałas taki ze , chyba rzucę ziemniakiem;) dzieki za Zyczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ciemna jestem:0to muszę sobie zaznaczyć, żr chcę żeby przychodziły powiadomienia na maila? tak? i one przychodzą?????:0 ja się na niczym tu nie znam oswiećcie mnie? jak mam to zrobić? expert viola zapewne mi doradzi.....:) aha viola dzięki ci bardzo za musik! a fujt.....znowu.......musze uciekaćz tego pokoju:D nie wiem czy wy też tak macie ,że na drugi dzień po alkoholu tak namietnie puszczacie baki? :0 i to takie smrodliwe......a fujt......... aż Niki powiedziała do mnie: mama przestań!!!! tak śmierdzi że wytrzymać nie można! muszę sie ewakuować do łazienki wróce niebawem ...juz wypierdzona....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczucia elcik, to jak wy się kochacie z nim??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uśnie w na naszym łóżku to kochamy się w innym pokoju lub przekładamy go do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D Amamen, debeściak z ciebie:D:D:D na pytanie nie odpowiem, bo już nawet nie pamiętam kiedy piłam (poza lampką wina czy małym piwkiem;) ) alkohol:o A co dopiero o pamiętaniu skutków ubocznych po:o:D:D Elcik, jak już postanowicie, ze ma być tak a nie inaczej, to musicie oboje być do tego przekonani i choćby wrzeszczał Milo w niebogłosy, to nie możecie się poddać:o Jeśli nie jesteś całkiem przekonana (albo nie jesteś w wystarczającej desperacji:D) to lepiej jeszcze poczekaj;) ale się wymądrzam:o ale ja z własnego doświadczenia wiem, że jak Julce popuszczę, to potem przekichane, a jak już załapie, ze protesty na nic, to i lepiej zasypia i jakaś szczęśliwsza jest i ja też;) Sama wiesz, co najlepsze dla Milo:) i dla was też w tym momencie:0 Acha, oglądałam kiedyś program o dzieciach i tam mówili, ze wszelkie tego ttypu zmiany lepiej wprowadzićprzed końcem 1 roku życia, bo potem jest znacznie trudniej:o Ale to tylko teoria;) przeciez kazdy dzieciak jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli Milo śpi w łóżeczku, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, litości!!!!!! Zaraz mnie skręci w środku:O Prześlij mi choć trochę zapachu, albo fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki nie stety nie mam jak nie mam cyfrówki:) ale telepatycznie moge Ci przesłąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wcinam w myślach :D:D:D Idę po jakąś drożdżówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie w tym bloku to można sie pochlastać, jeden wierci drugi kosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to mam pod oknem w pracy najczystszą drogę w województwie:D Bo od rana jeźdxi taki warczący i huczący pojad i ją myje W jedną stronę i z powrotem;) A to droga, po której ze dwa pojazdy moze na dzien przejadą (w tym ten od mycia), bo to wewnętrzna droga w elektrowni, która jest obok:o Także się wyluzowałam odkąd przestałam słyszeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ej dziewczyny dostałyście zdjęcia od mnie z wesela????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie, Mcdziu:( Ale czekam...czekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych zdjęć nie dostałyśmy.......no witaj Mcdzia!!!!!! juz mi lepiej.....wietzę pokój teraz.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWEK NIE RÓB MI APETYTU!!!!!!! Mcdzia wysyłaj wysyłaj!!!!!!!!!! czekam z niecierpliwością!!!!!!!!! aya przeważnie tak sprzatają , tam gdzie nie mają... :0 wspólczuje wam z powodu tego warkotu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zdjecai Madzi piękne, naprawdę . MAdzia ale Ty laska jesteś, suknia odważna i sexy, bosko wygladałaś:)))) wpaniale! A mały JAś jaki słodki i elegancki. Jeszcze raz serdeczne życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡😡😡😡 Znowu pozbawili nas prądu na ponad godzinę 😠 i jak tu pracować, no jak??????????? A wy pędzicie z tymi stronami... :O zaraz sprawdzę czy są zdjęcia od Mcdzi, bo rano jeszcze nie było. No i muszę nadrobić stracony czas! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no viola nadrabiaj nadrabiaj!!!!! a u mnie ciągnie i ciągnie tak p o w o l i coś nie chcą mi nawet buźki wychodzić:0 nie wiem czemu:0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, doszły:) Piękna jesteś:) Ni i ta suknia super na tobie wygląda, o niebo lepiej niz na tej modelce, co kiedyś wysyłałaś;) I Jasiek super się prezentował w tym ubranku:) Ja chcę jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlaczego? :0:0:0:0 wycofali z obiegu ta buźkę????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są!!!! śliczne!!!!! fryzura piękna ,suknia wspaniała!!!! a i dekoracje ładne na sali!!!!!! a wy tacy radośni ,uśmiechnięci po prostu szczęśliwi! a Jaś no cóz jak dziewczynka:) słodki i taki elegancki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×