Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

wrócilismy niedawno:)jechaliśmy ze siostrą i szwagrem moim do kinepolis i poszlismy na film\'\' ja wam pokaże \'\':) niby to druga część \'\'nigdy w życiu\'\' ale pierwsza lepsza jak na moje oko i stenka i zmiejewski lepiej zagrali niż wolszczkowa i delag:):):)kupiłam przy okazji dziewczynom płaszczyk dla Niani i kurtkę dla Niki :)...no a poza tym wkurzyłam sie na mamunię i sylwek:O:O:O no dziewczyny nie załamujcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jak jest wiatr to pewnie cegły w kieszeniach nosicie żeby was nie porwało co??????:O:O:O:O:O tyle to ja ważyłam chyba w podstawówce😭😭......miałam w planie najeść sie dobrego deserku ale żdżarłam wielką tytę popcornu i miałam obszczypane usta i całą gębę i pić mi się chciało a piotr wytrąbił całą wielką colę w sumie zmobilizowało mnie to do jedzenia mniej..ta wasza waga znaczy się:O:O:O:O 47 kg i 44 kg??????????????????? nie do wiary:O:O:O:O ja mam pełne 58 kilów przy wzroście 164 cm albo 166cm(chyba):O:O:O:O no tragedia...... jestem załamana ....... o widze że mama zuzi jeszcze się kręci:):):):):) to już dziś co mamo zuzi???halo!!!!!!!!!!!!:D:D:D OD DZIŚ SIĘ ODCHUDZAMY:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mamo fasolki:) dobrze wiesz ze nie ma przepisu na dziewczynke:O ale mój znajomy mówił ze trzeba miec wielkie oczy jak się robi dziewczynke ,znaczy się szeroko otwarte:D:D:D:D:D:D czyli zdziwione:D:D:D:D ale on głupoty gada i nie słuchaj go:D:D:D:D AHA I MNIE TEZ PRZYKRO z powodu twojej pani ordynator:(:(:( w twoim zawodzie chyba najbardziej doświadcza się śmierci i człowiek zdaje sobie sprawę jakie życie jest kruche:(:(:(:( to ide spać.......paaaaa....a i wiecie co chyba mam tremę:O stara baba a się boję tego ranka i tego głodu i ssania w żołądku:O:O:O:O..... damy radę!!!!!!!! co nie??? powiedzcie ze tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no to ja już jestem:) mam trzy jajeczka i serek:O:O:O ale po przeczytaniu postów sylwek i mamuni zastanawiam sie, czy w ogóle powinnam to jeść😭😭😭 Bo tyle, to ja też w podstawówce ważyłam:O:O:O Przykre z tą panią doktor, mamo fasolki:( a co do mojego przepisu, to ja w okresie, jak sie Julka poczynała i okolicach sama czułam się mega kobieco, to moze z tego:O:O:O Bo przy Mateuszu czułam się, jak zwykle:O:O:O No nie wiem, jak to wytłumaczyć:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki ja też nie wiem jak to zrobić żeby była dziewczynka.... Nam to powstało ot tak :D:D:D:D I jeszcze wszyscy mi mówili że na pewno będzie chłopak, bo tak ładnie wyglądam. Współczucia z powodu pani Doktor.... Ty się naoglądasz w tym zawodzie.... :( Aya 3 jajka? To nie za dużo o jedno??? :D Ja to chyba na wycięcie kawałów tłuszczu operacyjnie powinnam iść :O:O Bo jak wczoraj przeczytałam to co napisała Sylwek i Mamunie....to miałam koszmary nocne z sobą jako wielką kluchą w roli głównej :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to za dużo??? przecież jedno o 9-tej, a dwa o 17-tej:O:O a ponieważ postanowiłam mięcha do pracy nie nosić, to wzięłam te jajka w zamian:O:O:O kurdę, ale jak sobie poczytałam, to mi sie jeść odechciało, skoro taki pasztet jesten😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopieor teraz zrozumiałam, mamoZuzki:O:O:O No to myślenie mi sie jeszcze nie włączyło:O:O:O ale w końcu od przybytku głowa nie boli;):D:D jajek szczególnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie martw Aya :D:D:D:D Moje myślenie też dopiero się rozgrzewa :D:D:D Muszę iść bo mam w pip roboty. Zaglądnę później.... Małych żołądków Zyczę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już drugą kawę piję, zeby szare komórki rozgrzać, bo przeciez było napisane kawa, a nie było ilości:D:D:D:D też musze popracować;) ale jeszcze tu wrócę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem z Wami! od rana nic nie jadłam :D:D:D Tak do 9.00 wytrzymam ;) Amamen ja mam taki sam wzrost jak Ty i ważę nie wiele mniej, czyli jakieś 54 kg. Przytyło mi się 4 kg przez rok i nadal utrzymuje się tendencja wzrostowa. Jeszcze trochę i Cię dogonię, zobaczysz. Albo Ty zbliżysz się do mnie po tej diecie :D Przykro mi z powodu Twojej przełożonej Mamo Fasolki. Z tą dziewczynką to słyszałam że większa szansa jest jak się współżyje po jajeczkowaniu, bo jak przed, to któreś z plemników X czy Y mają dłużsżą żywotność i wtedy jest większa szansa na chłopca. Ale to już Ty będziesz wiedziała lepiej, ja tylko tak słyszałam, mam nadzieję że to nie jakieś pierdoły i że jest w tym jakaś prawda ;) U mnie przynajmniej to się sprawdziło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiłam czarna kawę:O z jedną!!!!!!!!! łyżeczką cukru...:O:O:O bleeeeee pozygać sie mozna:O:O:O:O:O zara se jajco zjem:)normalnie rarytas:D viola ja tak teraz myślę ze ja pewnie niższa jestem:O:O bo ty wydajesz mi się taka smukła a ja taki krasnal przy tobie:O to ja chyba niższa jestem:O:O moja waga po ciąży to 52-53 kg i tak było aż do jesieni:O:O:O:O:Oa teraz mam nadwagę:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś, amamen:) a ja myślałam, ze dziś spisz cały dzień:D:D:D ja bym tak chętnie zrobiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie ałamać się można waszą wagą....ja to kaban rasowy :O 48 kg 44 kg 54 kg 45 kg.....no w szoku cięzkim jestem ja rozumiem ze przy wiekszym wzroście musicie ważyć więcej bo tak juz to jest.....a krasnale mniej...ale to tez lekka przesada:(:(:(:(:(:( i mnie się wydaje że wy (asia i monia) przy swoim wzroscie macie wage idealna:O:O:O aby ja mała i pękata jestem......buuuu😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ano jestem.....wiecie co? trzyma mnie chyba żarcie jeszcze od wczoraj......ale co to będzie jutro?????????:O:O:O:O ale nie powiesz aya ich wagi te piórkowe...mobilizuja co??????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... czuję się, jak mutant jakiś:O:O:O:O zaraz się zabieram za serek:D:D:D nie wiem, czy się oprę złotku, w kóre jest owinięty:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya :D:D:D:D dobre!!!!! znikam ide Niki zaprowadzić do szkoły......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya złotko zostaw, pomyśl sobie że ten górnik co go uratowali 5 dni pod ziemią bez jedzenia wytrzymał, a Wy chociaż te jajka macie :D:D:D Nie powiem Wam co dziś jadłam... Czy słyszałyście coś o półpaścu? Mojej mamy brat zachorował, a on mieszka razem z nią, czyli tam gdzie przebywa Oliwia. Wczoraj dzwoniłam do lekarza żeby sie upewnić czy może Oliwia tam przebywać i powiedział mi tak: że dziecko nie zarazi się półpaścem, jednak to jest taki wirus który wywołuje ospę wietrzną, ale u małego dziecko są ponoć małe szanse na zachorowanie. Zresztą i tak już miała kontakt z wujkiem bo on to ma od paru dni. Teraz trochę żałuję że jej nie zaszczepiłam na ospę, nikt mi nie proponował, pamiętam że chyba Aya pytałaś się nas czy szczepimy. Szczepiła któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Elcik szczepiła:) Ja nie i nie będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zjadłam tego złotka;) i jak na razie nie jestem jakoś szczególnie nieszczęśliwa z powodu tej ilości jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie szczepiłam..i mama fasolki powiedziała ze lepiej jak dziecko przebędzie ta chorobę jak najwcześniej bo to gwarantuje że nie zachoruje później , bo to ma się tylko raz....ale ten wirus jest w organiźmie uspiony i po latach własnie może( ale nie musi) obudzic sie pod postacią połpaśca.....sory ze tak nieprofesjonalnie ale tylko tak umiem wytłumaczyć.....hihihihih:D:D..nikola miała ospę (pisąłam wam...jak ja byłam w ciąży w czercu zeszłego roku) i się bardzo cieszę teraz czekam na świnke bo wszystkie dzieci juz prawie miały a ona nie:D JA też zjadłam jajko właściwie 1,5........:O:O:O i kawałek jabłka bo Nadiś zazerał i ja też troszkę jej ugryzłam...no ale serek zjadłam ten trójkątny bo tamten za wielki jest:O:O:O:O tak??? cyz ten większy moge sobie zjeść???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do apteki.......niedługo wrócę:):):) no mnie też jakos szczególnie nie martwi to jedzenie...ale mówię ci aya dlatego ze mamy zapasy od wczoraj w żołądku:O:O:O:O :D:D:D..JUTRO BĘDZIE JUZ GORZEJ.......😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, ty w czerwcu ubiegłego roku byłas w ciąży?? :D chyba 2 lata temu to było? Właśnie zrobiłam wywiad i poczytalam w necie i jestem prawie pewna że Oliwia jednak zachoruje na ospę... Najwyżej będziemy to miały szybciej za sobą. Wtedy nie będę się z Wami kontaktować bo to netem się zaraża :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, tam jest napisane, ze ten prostokątny serek można wsunąć;) więc to pewnie dwa trójkątne będą:D:D violkam, to lepiej nie zarażaj, bo musiałabym pewnie wyjazd do tego snaatorium przesuwać:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe jesteście naprawdę, jak ja o platynku to Wy na kafe się chowacie przed mamąolinki:) ładnie to tak a feeeeeee Nie uciekajcie i moze tak o sexie co nieco a nie tylko o głodzeniu ludzi. Przecież to nieludzkie te jaja i serki ehhhhhhhhhh nie wolno jadać po 18 tak słyszałam i bez słodyczy i na wiosnęlaski będziecie a przez to głodzenia to tak paznikcie sie łamią, włosy wypadają . TEraz mnie zjecie ale to z troski, zębyście sienie zagłodziły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu ja ci odpisałam na Gazecie że platynek jest za 4 razy pod rząd, ale Ty i tak masz go , chyba ci jeszcze żadna z nas nie odebrała, jak myślisz Amamen? Dobrze pamiętam? Przynajmniej wiemy Małgoniu że dbasz o niego, że stoi u ciebie a nie leży :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo !!!! Tak szczepiłam Miłosza przeciw ospie ponieważ są niezłe powikłania i dlatego, On może mieć ospe ale bardzo łagodną i nie będzie powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A Wy co? sił nie macie żeby pisać? to chyba przez tą dietę ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć, cześć ja mam siły:) tylko spać mi się chce jakoś takoś:O:O:O💤💤 kawa jak najbardziej wskazana:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w Intermarche mleko Bebiko w płynie. Byłam w lekkim szoku, bo w Rossmanie 0,5-litrowe opakowanie kosztowała prawie 4 zł, a ja kupiłam litrowe po 2,59. I zrobiłam małej kaszkę manną na nim. Kurcze, fajna sprawa... Tylko tam pisze że nie wymaga gotowania i jeszcze że mleko to może być podstawą do przygotowywania kaszek, budyniów i naleśników, czyli chyba można gotować,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×