Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

❤️ Mimo, że nie jest twoją rodziną, wyjawiasz mu prawdziwe sekrety. Mimo, że zawsze może odejść, opowiadasz mu o swoich marzeniach. Mimo, że nie jest z tej samej krwi, nie traktujesz go jak obcego przybysza. Czujecie do siebie coś więcej, niż zwykłą znajomość, Ufacie sobie, jesteście szczerzy Mimo, że każdy pójdzie kiedyś w swoja stronę, ale po latach się znowu spotykacie I już wiecie jak na siebie mówić Przyjaciel...❤️ Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ ! Oj...to się porobiło .... Otóż nie jest tak jak próbują to w panice duszyczki wyjasnić - rzucając błotem przy okazji. Prawda jest taka ,że w środę po południu poprosiłam jedną z moderatorek forum , aby - jeśli to możliwe- wykasowała na naszym topiku \" samotność..\" obraźliwe , pomarańczowe wpisy . Zgodziła się , podałam jej link na nasz topik i zaczęła od ostatniej strony - wtedy jeszcze 46 . I okazało się ,że z chwilą gdy skasowała wpis \" ale durny topik , a ta Kinga to jakaś pokręcona \" , czy \" psy śpią a karawana w wariatkowie \" - to automatycznie poleciały wpisy autorstwa : Emik na topiku \" Szukam bratniej duszy ..\" Dzieje się tak dlatego , że kasując wpis pomarańczowy leci też ostatnich 20 postów z tego samego IP ( komputera z którego to napisano ) . I niewinny w formie i treści wpis z godz. 00/19 \" poleciał \" W momencie , gdy moderator kasował wredne wpisy szyszuni : \" jakie to straszne\" \" to orgia dla diabłów\" \" jakie to straszne - a gdzie obiady dla mężusiów i dla dzieci , przez to gadanie dom zaniedbany , katechetki to wyczuwają kto ma diabła za skórą \" - to automatycznie poleciały jej wpisy na \" Szukam ..\" \" witam i pozdrawiam jestem juz myślałam, ,że będzie gorzej . Imionka mi sie bardzo podobały Jolu brawo ale na czerwono wyjatkowo trafnie zwłaszcza moje , Uśmiałam się \" \" DZIĘKI ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ , WYTARZAŁAM SIĘ. MAM ZAJADY I MOKRE STRINGI. SUPER NAPRAWDE\" \" Witam jakis czas mnie nie będzie wersja optymistyczna to tydzień, ale myślę usilnie tęsknię na smski moge nie odpowiadać..\" \"Acha ! zapraszam wszystkie piękne Panie na tort orzechowy , który mi sie wczoraj udał jak nigdy . o tego naleweczka..\" \" Witaj Justynko wpisuj sie dowoli. Moje ulubione kwiatki to róże- wszystkie irysy , konwalie, anemony i peonie oraz garść ogrodowych kolorowych . Jolu wiem co miałas na mysli - Czy te oczy mogą kłamać ...\" I tak dla kontrastu , poleciały też inne wpisy szyszuni na jakimś topiku gdzie już nie o kwiatkach tylko o piciu wódy jest : \"a beeeeeee już mam po kokardkę, chyba skończe pić \" a beeeeeee nalej bo zasycha a tu pić się chce , piję bo mam za co \" \'a beeeeeee- wsadź sobie te imprezę między drzwi \" \" pijaki ciągną z butli aż pluska fuj \" Analogicznie : pomarańczowy wpis malamychy na \" samotności..\" : \" Kingus tobie to ja wspolczuje. na studiach nie uczyli o powstrzymywaniu swoich emocji Myslal ze to studia aby niedouczonym chamom, prymitywnym i psychicznym pomagac opanuj sie kobieto bo zezre cie twoja zawisc zlosc do calego swiata tylko nie dla ...siebie \" sprawił ,że poleciały inne wpisy na \" szukam ..\"; \" Dzisiaj mam troche luzu i poczytalam sobiewiersze kiedys wklejal je piotr nie wiem czy ten juz byl mnie sie bardzo podoba a Wam ? wislawa Szymborska \" nic dwa razy sie nie zdarzy\"\" \" Szyszunia wierszyk niestety tez nie moj ale uwazam ze daje do myslenia nawet takim jak my . chcialam z Toba dzisiaj poklikac wiesz o czym . Ale bylam pozniej na tlenie [ beksa] Mam nadzieje ze bedziesz jutro . Kaska tez . moze ja ktos w koncu obudzi . niema tu zakletych zabek moze by Francuzi jedna dla Kaski odpuscili < Dobranoc kochane \" Kasowane złosliwe , pomarańczowe wpisy na \" Samotności..\" - autorstwa malamychy - sprawily ,że na zupelnie innym topiku polecial jej wpis : \" Wyrzuty sumienia \" \" Napisze ci ze nigdy nie beda tak szybko jezdzic kupia autka ktore maja na liczniku o do 30km a i tak z ostroznosci pojada 15 km na godz. a za to ze Otilia spieszyla sie z bratem i napewno zadne z nich o takim czyms nie myslalo, gdyby z nim zginela to by ja pod niebiosa wychwalali, moze by sie pomniku nawet dorobila a tak ? \" Ponieważ Emik swoją oficjalną twórczość topikową ogranicza WYŁĄCZNIE do swojego tematu \" Szukam..\" - to poleciały równo jej jej suche , jak suchar pozdrowienia dla duszyczek , powitania nowych , czy zaproszeń na konferencję .... Szyszunia i malamycha pisuja na różnych topikach , więc ich oficjalne wpisy na duszyczkach poleciały wybiórczo . To tyle Rozmawiałam już z moderatorem i obiecał mi ,że oficjalnie potwierdzi przedstawioną przed chwilą zasadę kasowania pomarańczowych , obraźliwych wpisów i konsekwencji wynikających z IP - znikania niewinnych wpisów na innych topikach . Jeśli ta sama osoba , wypisuje obraźliwe posty - będąc teoretycznie anonimowa - jako pomarańczka . To automatycznie przy kasowaniu takiego pomaranczowego postu lecą posty pisane przez tę samą osobę na innych topikach pod stałym czarnym nickiem . Mam nadzieje ,że po tych wyjaśnieniach Emik , Szyszunia , czy Malamycha nie odważą się dalej \" rżnąć głupa\" i kompromitować się absurdalnym tłumaczeniem znikających postów ( vide : \" na wykasowanie swoich i szyszuni wpisów z topiku mam tylko jedno wytłumaczenie problemy psychiczne Kingi \" autor : Emik )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej samotności w sieci to ci chyba w Twoim MÓZGU klepki popszeskakiwały kasuj sobie dalej bo masz co i demaskuj ale to nie oznacza że jesteś mądrzejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAM,OTNOŚC W SIECI PO 40 JEST ŻAŁOSNA I SMUTNA -------SIEDZENIE I KASOWANIE , KASOWANIEI CZYTANIE , CZYTANIE I DEMASKOWANIE ...........hahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga nadal uważam, że wykasowanie naszych wpisów to wynik twoich problemów psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja drogą to BRZYDZĘ SIĘ ludźmi , którzy w obronie własnej d..y wyciagaja argumenty = armaty : \" zamiast wymiatac topiki zainteresuj sie komórką swojego męża... masz tam ciekawsze wiadomosci od jego panienek \" Po co Ci to ? Zastanawiam sie w jakim celu próbujesz upokorzyć Moniał ? Noo Emik , przykro mi ale to nie \"jest mania przesladowcza na Twoim punkcie \" bo ukrywałaś się pod pomarańczowym nickiem smrodząc ( jak to przysłowiowe gówno , o którym pisałaś dzisiaj o 15/57 . ) I co z tego , że Moniał zwierzała sie Tobie ze swoich problemów ? ja tez - kiedy mnie do tego sama namawiłaś wysyłając maile . I przypuszczam, że niejedna normalna kobieta , która zaplątała sie w waszym topiku .. Co probujesz tym osiągnąć ? Czyżbys chciała przestraszyć ? - to ma być komunikat dla innych , które cos Ci tam w dobrej wierze o sobie opowiedziały ? - uważajcie bo jesli staniecie przeciwko mnie to pożałujecie ? Tę swoja dzisiejszą \"armata\" zdradziłaś swoją małostkowość ... I wiesz , jakos tak kojarzysz mi sie z babą w futrze z szynszyli i brudnymi paznokciami .... Zreszta ten problem \" przerabiałyśmy juz w lutym i na początku marca....Postaram sie wkleić Wam moje posty z tego okresu . Zastanawiam sie co ja Wam takiego zrobiłam, że przez tyle miesięcy mnie atakujecie . Napisałam , ostatni , pozegnalny post na poczatku marca , tlumacząc dlaczego nie chce miec z Wami nic wspólnego . I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O q..cze , ale wy jestescie czujne ! pozwólcie mi skończyc post , bo przerywacie mi swoimi wpisami .. Pytam tak z ciekawości : WY NIE MACIE CO ROBIC ? tylko podgladac nie swój topik ? po jaka cholere tu włazicie ? żadna z nas sobie tego nieżyczy , rozumiecie ? Ja wam , jak juz skończe , to wkleje to co teraz pisze na wasz topik. A teraz WYNOCHA z \' Samotności ..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga szkoda mi czasu na odpieranie twoich chorych ataków. Nie zdradziłam i nie zdradzę nigdy o czym rozmawiam z ludżmi na osobności - ty robisz dokładnie na odwrót.Naprawdę lecz się kobieto, bo żle z tobą. Albo nagraj znów swojego męża jak wraca pijany i oglądaj to na okrągło, to jest chore jak wszystko co robisz ale może ci ulży i odczepisz się od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kingo tego tylko potrzebowalam na poniedzialek, odwalilas kawAl dobrej roboty tylko ze ja mam dlaczego CI TO NAPISALAM PROWOKACJA PLUCIE JADEM NA NASZ TOPIK JAK TEGO NIE MASZ POPROS MODER ONA TO MA TYLKO ZE JUZ NIERDLUGO.A ZE PISZE NA INNYCH NIE JA JEDNA I OSTANIA NAWET MAM I CZARNE ZAPYTAJ JA :D..BAWCIE SIE DALEJ MILEJ ZABAWY ALE SPOJZYJ CZASAMI NA SIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pochlebiasz mi Emiku , widze ,że dośc wnikliwie czytasz mój topik ! , zastanawiam sie po co ? nudzi Ci sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzę obserwację ludzkich zachowań, a twoje wpisy polecam nawet znajomym, mamy później z czego się \"ponabijać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spodziewam sie ,że Twoi znajomi sa na takim rynsztokowym poziomie jak Ty , nabijajcie sie , przyjemnej zabawy ale teraz juz WON z mojego topiku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WON - no, no - salonowe wychowanie wychodzi u ciebie na każdym kroku. Zapewniam, że bliżej do rynsztoka tobie niż mnie i moim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już skończysz te swoje wypociny to wydrukuj i ... użyj jako papieru toaletowego. Ja też życzę sobie twojej twórczości na swoim topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już skończysz te swoje wypociny to wydrukuj i ... użyj jako papieru toaletowego. Ja też nie życzę sobie twojej twórczości na swoim topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może nie \" na każdym kroku \" , nie przesadzaj , ale dzisiaj juz mam Was naprawde dość ! Jeśli po 10 minutach , dkąd, napisałam na swoim topiku rzeczowe wyjaśnienie zaistniałej sytuacji - pojawiacie sie jak hieny i w sposób małowybredny atakujecie -dla mnie to jest dość czytelny komunikat : siedzicie tu od dawna , komentujecie na pomarańczowo nasze ( głównie moje ) posty w sposób złośliwy i obraźliwy . Jakim prawem ? czy ja cokolwiek u Was napisałam od czasu jak się pożegnałyśmy na początku marca ? Skad ta pomarańczowa złośliwość ? Nie macie co robić ? nudzi Wam sie ? A może macie jakis swędzący problem psychiczny ? Dlaczego mój topik ? za co ? Co ja Wam takiego zrobiłam ? Wstydźcie się ! , mam nadzieje ,że moderator dotrzyma słowa i potwierdzi w jaki sposób poznikały Wasze oficjalne , pod czarnymi nickami , wpisy na Waszym topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie....... Kinga...daruj sobie....To jest nie tylko poziom rynsztokowy to coś o wiele gorszego. To choroba - nienawiśc jest chorobą a te kobitki są wręcz zawalone żółcią. Nie upokorzą mnie...takiej szyszuni wydaje się, że jak wyciągnie coś z czego zwierzałam się rok temu to mnie zaboli. Pomyliła się. To było i to minęło - i na ich topiku o tym pisałam. Może mój mąz będzie miał \"panienki\" a może ja będę miała kochanka.....To moje życie i nic wam do tego. Ale to własnie brak kultury i obycia - daje o sobie znac. Walą bo chcą uderzyć...a nie potrafią :D. Patrz...siedzą tu non - stop...po co???? Matko....to psychopatki jakieś :D Kinga...one i tak nie zrozumieją dlaczego ich wpisy poleciały - albo może głupa udają??? bo chyba niemożliwe aby były tak nierozgarnięte???? - dajmy sobie spokój. Wiesz....niedorozwój umysłowy to nieszczęscie a przecież...\"res sacra miser\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnie dusz23.09] 22:54 ale śmieszne hihihiuhihihi..........i inteligentne............hihihihih!!!!!!!!!!!!!!!!!! e do awantur 23:21 malamycha tylko nie rozumiem co ty piszesz???? Może to trza mieć zawodówkę do tego zamiast studiów???????????? 00:34 lubię Was 01:56 najlepszego fajny topik MIALAS JUZ TAKIE WPISY ????????????TO CIE BOLI?????????? 08:42 swietny topik jeden z najlepszych 23:25 hłe hłe ... ale jaja . no niech mnie drzwi .. wy jakies głupkowate jesteście ! 23:36 żarty na poziomie zerowym Bo topik nas śmieszy? To odreagowanie frustacji? I jak tu się nie śmiać? Jesteście chyba dorosłe, wręcz dojrzałe a piszecie o takich bzdetach. \"Piękny dzień, pozdrawiam duszyczki\" i żarty na poziomie pijaczka . Gratulacje czterdziestki!!! Mądre babki z was...hłe, hłe 22:48 hłe hłe ... a najlepsza jest \" Kasiczka\' z ty swoim \" zdążyłam \" prze rz ... brawo .. macie poziom ! 22:51 ale teamat...hihihihihihihi wręcz gorąco... hehehe...Paniusie bez mężów szukają pocieszycielek? Śmieszne są.. hehehe myślisz o tym gównie które właśnie masz w łapach? 23:30 ale temat...hihihihihihihi jestem świnia, ale może mnie przyjmiecie do swojego grona - plisss 23:32 ale teamat...hihihihihihihi Ale się duszkom mój nick spodobał. Aż się pod mnie podszywać zaczęły-oj dzieciaki hehehe. Stare a trywialne. Hehehehe. 23:33 ale temat...hihihihihihihi wiem co mówie bo też jezdem stara i trywialna hihihihihihihi 23:34 ale teamat...hihihihihihihi Hehehe...coraz weselej się robi. Dajcie duszki więcej hehehehehe. 23:36 ale temat...hihihihihihihi 23:45 ale teamat...hihihihihihihi To podnosimy ten głupawy topik? Hehehehehehehehe. 23:50 ale temat...hihihihihihihi przeszkadza 1- złośliwym 2- zfrustrowanym 3- nielubianym 4- psychopatycznym wiem co gadam bo posiadam wszystkie te cechy hihihihihihihi 23:55 ale teamat...hihihihihihihi A ja nie posiadam a topik mnie śmieszy. Hehehehehehehe. 23:56 ale temat...hihihihihihihi cierpię też na schizofrenię - to tak dla jasności moich tu wpisów 23:59 ale teamat...hihihihihihihi Jakaś duszka spać nie może? Hehehehehe.Śmieszne babeczki z was. 00:00 wietrzyk hihi, lubię Cię za... szczerość... dobranoc, miłej zabawy... słabości są sprawą ludzką... może istotnie śmiech z nich jest najbardziej na miejscu... 00:01 ale temat...hihihihihihihi a z ciebie drętwa baba hehehehehehehe 00:03 ale teamat...hihihihihihihi Dobranoc Wietrzyku.... Śmieję się z wielu rzeczy na tym świecie ale nie wyśmiwewam się z z nikogo. Miłej środy, tak? Paaaa...duszki i duszyczki. Hehehehehe. 00:04 ale temat...hihihihihihihi mam u was jakieś szanse? plisss 00:07 wietrzyk Tak trzymaj hihi Pa 00:15 cate2 bosze a co to bylo nie wiem czy przeciwbolowiec dal wrazenie omamu dziwczyny znowu 00:44 cate a ty pijana ciezko zrozumiec tresc twoich wpisow 06:13 cate2 kto wie to rozumie tak juz tu mamy same wtajemniczone dzien dobry duszyczki miłego dnia Wam zycze Ulka Ty to masz głowe do kawałow pa do popołudnia 18:00 panie zdaje się mają ok 40 w tym wieku problemy z emocjami wykazują osoby wychowane w patologii. Dodając fakt niskiego poziomu wypowiedzi łatwo zauważyć braki w wykształceniu. Ubogie słownictwo , agresja, ataki....nie trzeba żyć w slamsach aby odróżnić osobę kulturalną od prymitywnej. Osoba dobrze wychowana zauważa niestety deficyt w tej kwestii u innych TO TYLKO MALA CZESC Z TEGO CO ....................Ktos PISAL U NAS OCZYWISCIE NIKT Z WAS WIERZE BOM KATOLICZKA PO SPECJALNEJ SZKOLE MAM nADZIEJE ZE TO SIE SKONCZY DO PONIEDZIALKU NIE LUBIE STRASZYC TO OZNAKA BEZSILNOSCI I TO CO TY KINGO ROBISZ ,TYLKO ZE JA POJDE DROGA PRAWA NIE PO \"TRUPACH\" i Z TWOIMI METODAMI BO TO JUZ PODLEGA POD PARAGRAF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Małamycho zdemaskowałaś towarszystwo które od dłuższego czasu u nas kadziło a jakby wykasować te wpisy to Kinga i Moniał ze swoja samotnością znikną w tej sieci I KTO ZACZĄŁ -MY KOŃCZYMY PO MĘSKU NAWET SPLUNĄC NIE WARTO .TAK TAK KIJ MA DWA KOŃCE A PRAWDA JEST POŚRODKU . SWĄD SIE ROZCHODZO WIĘC CZAS SAPADAĆ STĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończycie po męsku \" .. hmm to fakt szyszuniu - bo subtelnej kobiecości to u was na próżno by sie doszukiwać ( vide ordynarne wpisy na poziomie rynsztoka). Własnie miałam taki pomysł aby zaproponowac malamysze , ze jutro o konkretnej godzinie moderator pokasuje te liste wpisów ( rzekomo mojego autorstwa) i same sie przekonacie ,że ZADEN , mój wpis na \" samotnosci ..\" nie poleci ... Nigdy nic nie napisalam , na waszym topiku po ostatnim pozegnalnym wpisie na poczatku marca ,,, to nie jest mój poziom , niestety (dla was) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wariatkami nigdy do czynienia nia miałam. Ze swojego topiku wyploszyły szereg osób...teraz próbują tego tutaj. Za mojej \"bytności\" u duszyczek odeszło sporo osób ( z ktorymi do dzisiaj mam kontakt na tlenie czy gg). One żyją aferami....Bywa. Kinga...mialas rację - przenosimy swoje zabawki na inne podwórko. Lepiej pisać na forum zamkniętym. Szkoda słów............... I patrz...jak na każdy nasz wpis reagują....Ja na duszyczki od paru godzin nie zaglądałam...a te siedzą tu jak zaklęte :D Ranyyy.... moje 10 letnie dziecko jest mądrzejsze. Kinga...guru Ty moje :D chodź na gg............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe szyszunia nie w tym wypadku nie zemna uprzedzilam juz Ich ,kolezanke BRATNIA DUSZE ze NIE BEDE NA TEN TEMAT ROZMAWIAC ,TO BYLA PRZED MIESIACAMI, AG...... .A KINGA jak tylko weszla do nas wkleila nasza konferencje na topik bylo nas duzo i nikogo nie zapytala o pozwolenie ?????KOBIETA PO STUDIACH ROBI TAKIE RZECZY??? hmm kryminalistka i jeszcze wciaga w to babki ktore straca prace za dobre serce tylko ze ona nie moze sobie poradzic z problemami ktore lata studiowala? musi lamac przepisy? Wiecie tak oglupila nasze dziewczyny ze dzwonili z komorek na pogotowiei wchcieli jej pomoz a ona z naszymi uczuciami bawila sie myslcie sobie co chcecie wierzcie komu chceciePO POGOTOWIE DZWONILI TO BYLA TYLKO GRA NA ICH UCZUCIACH I ROBI TO NADAL CHCIALAS KINGO Z SOBA SKONCZYC? POMOGLI ALBO CHCIELI CI TE POLGLOWKI Z BRATNICH DUSZ pomoz juz zapomnialas???????????MOZE????????????????? TAKIE JESTESMY naprwde??? DORE JESTESMY TYLKO W POTRZEBIE ALE NASZ TOPIK BEDZIE TO DALEJ ROBIL WIECIE DLACZEGO?????????????????????????????DOMYSLCIE SIE JESTESCIE AUSGEBILDET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola...sorki...twoim językiem - zrozumiałym chyba - odwal się!!!!!!!!!! Mało wiesz a raczej nic.... I nie próbuj takich chwytów.... Jesteś dnem........... Bo jeżeli na amnezję nie cierpisz ( tak to twoja kumpelka nazywa) to chyba wiesz o co wtedy chodziło??????? A Emikowi słownik polecam - bo amnezja jej się chyba ze sklerozą pomyliła? A tym chciała walić we mnie???? Może wyciągnijcie jeszcze więcej zwierzeń???? No.... Ja mogę swoje posty sama wyciągnąc. Nie mam czego się wstydzić. Dołka???? Kretynki...sorki - wasz język, na to czekałyście to macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wariatkami nigdy do czynienia nia miałam. Ze swojego topiku wyploszyły szereg osób...teraz próbują tego tutaj. Za mojej \"bytności\" u duszyczek odeszło sporo osób ( z ktorymi do dzisiaj mam kontakt na tlenie czy gg). TALKO MONI my z nimi tez mamy kontakt i wiemy ze maja dosyc.............................................................................................chca odpoczac i to u nas maja i wracaja bo´my nie chcemy ´ZEMSTY JAK JUZ TO ...........................SPRAWIEDLIWOSCI I W JAKIS SPOSOB ........................SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!...................I.................................ZAPOMNIENIENIA W KLOPOTACH!!!!!!!!!!! TO KINGA WESZLA NA NASZ TOPIK A NIE MY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE MY KASUJEMY NIELEGALNIE to ona DLACZEGO?????????WPISY .........................................................................................................PRAWYTNE ROZMOWY Z ARCHIWUM Z CZYJA POMOCA WIECIE WASZA PANi JUZ WAS POINFORMOWALA, ALE ZNACIE TO NAPEWNO BO NA \"OBCZYZNIE\" TEGO JESZCZE NIE ZAPOMNIALAM TEN SIE SMIEJE........................ A TO DLA CIEBIE KINGO ZA WSPANIALA PRACE I MOJE WYPOCINY!!!!! Witam nareszcie znowu wekend ,w pracy bylam tasme wlaczyli na najwyzsze obroty 100-wa chyba cholera leciala ,ale odwalilam pare telefonow, rozmow (z tasmy) i mam termin w poniedzialek, jak juz komus mowilam od naszego specjalisty z EDV i adwokata uslyszalam to samo Datenschutz a dokladnie pogadamy w pon i co z tym zrobimy Co do mojej firmy to to nie jest taka sobie drukarnia, jezeli ktos sobie ten wyraz przetlumaczy to zrozumie DATENTRÄGER chociaz specjalsci informatycy w Polsce powinni wiedziec co to EDV i DATENTRÄGER ta firma ma wiecej komputrow niz ludzi ale lubie moja tasme .Do wiadomosci ogolnej mam w domu 5 kompow i jak laikowi wiadomo 5 IP adresow,klawiatorke hmmm sa programiki nawt mam taki przeprogramuje i juz mam POLSKIE literki z kropeczkami i kreskami proste nie? nawet w przeczkolu to juz wiedza,dlaczego to pisze????? Nudzi mi sie a kawaly mi sie narazie skonczyly ale jeszcze do nich wroce AHA zapomnialam w naszym sklepie mam jeszczue 3 kompy to juz 8 IP moge sie swietnie bawic nie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOla , kochanie , Ty masz bardzo poważne zaburzenia osobowości , związane z samooceną , Wstydzisz sie swojego wykształcenia ? Czy moze charakter pracy wywołuje u Ciebie poczucie nizszej wartosci ? Chcesz o tym porozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×