Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Gość bentanita
Kasiu, naprawde jestes fajna mama. Ja troszke Ciebie i siebie nazywam bycie kwoczka pielegnujaca swoje gniazdko i jajeczka, a ra czej juz piskleta :- ). Instynt macierzynski jest ponad wszystko. Ja tez mam dzieci i czasami nachodzi mnie mysl, ze gdyby dziala sie im krzywda to zadziobalabym ;-) kazdego kogutka, ktory staje sie zagozeniem dla mojego gniazdka. Tak jest, po prostu. Oj, hormony buzuja, moje matczyn ;-) Zawsze, gdy buzuja zadaje sobie pytanie, czy jestem dobra matka? Napewno jestem :-) , ale moge byc jeszcze lepsza :-) :-) :-) To moja wlasna pociecha. Uszki do gory dziewuszki i mamy, wszystko bedzie dobrze, trzeba byc pozytywnym zyciu ! :-). bentanita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoolka
Kinga - przeczytalam "Samotnosc w sieci". Super, dzieki za podpowiedz ze warto. Zrobila na mnie duze wrazenie. Ale mam pytanie. Pisalas kiedys ze to tryptyk. Nigdzie, ani w prologu, ani epilogu nie natknelam sie na informacje, ze sa inne czesci. I tego nie rozumiem. Wyjasnij prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoolka
Zagapilam sie - trzymam kciuki, abys w swoim postanowieniu wytrwala, chociaz pewnie nie jest to latwe, skoro dalej go kochasz. Wierze jednak, ze my kobiety podejmujemy rozsadne wybory i potrafimy w nich wytrac. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko Wczoraj a właściwie dzisiaj o1 w nocy żaliłam się Kindze że wcięło mi cały tekst jaki napisałam na topiku. Ale ja jestem uparta i piszę jeszcze raz, co prawda nawet w środku nocy zaczęłam pisać jeszcze raz ale umysł odmawiał posłuszeństwa i nie mogłam sklecić sensownie zdania. Całkowity brak polotu. Zrezygnowałam i poszłam do łóżka. Do 5 czytałam SAMOTNOŚĆ W SIECI- skończyłam i zalana łzami usnęłam. DLACZEGO ONA NIE WYBRAŁA KUBY? Bliska 40 witam i pozdrawiam jak masz ochotę na pogaduchy odezwij się do którejś z nas Dfw –. Jaki cudowny byłby świat gdyby każda z nas miała swojego Kubusia.. Ty już masz. Ale może tak ma być i dlatego świat jest taki ciekawy? Ty kochasz i jesteś kochana, inna kocha bez wzajemności, następna kocha z wzajemnością ale coś jest nie tak jeszcze inna płacze w poduszkę, kolejna myśli czy ja wogóle kocham? ... i tak dalej ..życie, Właściwie w każdą z powyższych sytuacji mogę się wczuć I Z KAŻDĄ MOGĘ SIĘ ZIDENTYFIKOWAĆ Kingo dziękuję Ci za prezent jaki zrobiłaś mi w postaci tej książki. Jak listonosz doręczył przesyłkę to siadłam i czytałam a na obiad zrobiłam KUPNE PIEROGI Przeczytałam ¾ książki a dzisiaj..jak już pisałam o 5 rano skończyłam.. Dzisiaj usłyszałam że dla własnego dobra powinnam iść do pracy. Dlaczego? Bo podobno wariuję i urządzam „jazdy” córce i mężowi. Ale jak tu zachować stoicki spokój jak wszędzie bałagan robią? Podobno jak pracowałam to byłam bardziej tolerancyjna. Może ze zmęczenia słabiej widziałam i nie raził mnie bałagan. Współczuję firanek i wyobrażam sobie jaka jesteś wściekła. Ale najbardziej jest irytujący fakt jak nie ma na kogo zwalić winy i jest się złym na samego siebie. Trochę Ci ulży jak zwalisz całą winę na męża;-) no bo przecież mógł przewidzieć że Ty nie zauważysz tych czarnych skarpetek. Yolly – ja również kocham muzykę. Jaka jest Twoja ulubiona? Ja uwielbiam Bjork, uwielbiam taką muzykę jej głos odpływam dosłownie słuchając jej jednak jest coś dziwnego po ok. 30 min słuchania zaczyna boleć mnie głowa , zupełnie tego nie rozumiem ale pomimo tego i tak słucham Bjork Tak na marginesie nie znam nikogo kto podzielałby moje upodobania muzyczne. Nikt mnie nigdy nie poprosił abym pożyczyła jakąś płytkę, Moi ulubieni wykonawcy są nie tolerowalni w domu jak i w kręgu moich znajomych. Bjork- Jarek powiedział że jemu wystarczyłoby 5 min jej „chorej muzyki” i ma na bank ból głowy, pod warunkiem że dałby radę w ogóle jej posłuchać więcej niż minutę. Czasem w naszym mieście pojawia się jakaś polska sława i jeżeli chcę się udać na występ najczęściej nie mam kompana. Do teatru na solowy występ Kuby Sienkiewicza POSZŁAM SAMA. Na koncert DŻEMU wyciągnęłam pewnego ignoranta z sąsiedztwa zapewniając go że to jest „klasyka metalu” najzabawniejsze jest to że po koncercie nie skomentował moich zapewnień może zdurniał najzwyczajniej w świecie? Ale jest i tak fajny bo na KAZIKA też ze mną poszedł. Pamiętam że kiedyś pojawił się zespół Ich troje, Koleżanki i koledzy z pracy umówili się na koncert no i zaprosili mnie również, ło maatko zemściłam się i powiedziałam że disco polo nie dla mnie ale mogę się poświęcić jak pójdą ze mną na NOCNĄ ZMIANĘ BLUESA niebawem.L Jakoś nie wydało im się to nęcące i pogodzili się szybko brakiem mojej osoby na koncercie Ich troje. Krótko po tym incydencie torturowali mnie w pracy muzyką Ich troje ale ja dzielna byłam,nie burzyłam się, tylko kiedyś włożyłam płytę do koperty i wrzuciłam za regał. Szukali a póżniej przestali bo ktoś przywlókł ŁZY i mieli następne superhity i jeszcze poparcie dyra bo on również był fanem tej muzyki Mam w samochodzie płytę fajnej Niemieckiej grupy rockowej DIE TOTEN HOSEN. Jest tam utwór pt. \"Alles aus Lebe\". Wiśniewski zerżnął muzykę , sprofanował no i mamy w Polsce „A WSZYSTKO TO...” w wykonaniu Ich troje. Któregoś dnia jadąc z koleżankami włączyłam tą płytę,Boże to cud że nie doszło do żadnej kolizji. A było takie zagrożenie – moje szanowne koleżanki jak jeden mąż stwierdziły ze zdumieniem że to jest PODRÓBA ICH TROJE!!!! Rozwaliło mnie to i zrezygnowana odpowiedziałam że całe TOTEN HOSEN z Campinem NA CZELE SĄ FANAMI Ich troje i że naśladują Wiśniewskiego. Nie wiem jak to odebrały, ale mniejsza z tym. Nie wiem czemu to wszystko piszę, tak mi się dzisiaj zebrało na wspomnienia, zwierzenia. Kite – ja też nie mam 40stu lat , uświadomiłaś mi że mój stary właśnie w tym roku skończy czterdziestkę. U niego jest pewna sprzeczność. Odbieram go jakby stanął w miejscu w wieku nastolatka, ale z kolei syndrom 40-latka ma już od 10-ciu lat. A mówi się że to kobiety są skomplikowane. Jagodo J wnosisz tyle optymizmu na topik. Czasami aż mam wyrzuty sumienia że jestem taka marudna i tyle kwękam. Jest w Tobie tyle ciepła , wrażliwości, energii. Jesteś dla mnie wzorem ale nigdy Ci nie dorównam chociażby w gotowaniu. Moja rodzina raczej nie doczeka się obiadu z tylu dań jakie Ty serwujesz. Gdzie Ty znajdujesz siły jeszcze na pracę? Manolka- tak już jest z tymi mężami, są uroczymi facetami ale nie tam gdzie mają być. Czy Twój mąż na widok obcej babki prostuje się i wciąga brzuch? Kiedyś mnie to irytowało , teraz bawi. Manolka dzisiaj to my nadajemy na tych samych falach jesteśmy na świeżo po przeczytaniu SAMOTNOŚCI ach taki Kubuś to jest facet... ciekawe czy tacy istnieją? Tryptyk- pewnie dlatego że jest POST EPILOG, oraz listy od czytelników. Tak sądzę ale może Kinga się wypowie. Zagapiłam się- a może to nie jest miłość. Jeżeli teraz się nie układa, nie wiadomo jak mogłoby być później. A może gdzieś masz swojego Kubusia w świecie a jeszcze nie wiesz? Danusiu taka fajna dziewczyna jak Ty na pewno jest warta faceta który jest chociaż przynajmniej w połowie taki fajny jak Ty. Głowa do góry co nas nie zabije to nas wzmocni. Redrose witaj. Dobrze że przynajmniej dostrzegasz że coś jest nie tak, to oznacza że nie jesteś zaślepiona. Życzę Ci faceta Takiego jak Jakub z SAMOTNOŚCI W SIECI dla którego będziesz najważniejsza. Co ja dzisiaj z tym Jakubem?? Starzeję się chyba, jakaś sentymentalna i ckliwa się zrobiłam ULA witaj cieszę się że Ci się u nas podoba. Pisz na nasze gg albo zostaw na topiku namiary Robalu Kaśka dziękuję za fotkę. Jesteś super babka J Twoja postawa jest taka jaka powinna, nie załamujesz się tylko walczysz. Jestem z Tobą trzymam kciuki za Twojego syna. Wiem że przy takiej mamie da radę. W całym tym nieszczęściu chłopak ma ogromne szczęście że ma Ciebie. Dobrze że złapałaś kontakt z rodzicami którzy mają taki sam kłopot, kieruj się sercem i ich radami i wygracie wiem to. Akrim – mam nadzieję że do świąt w natłoku wielu spraw i obowiązków, wygospodarujemy chwilę dla siebie i poklachamy na skype Bentanita witam . Ładnie to napisałaś J odezwij się do nas na gg lub zostaw na topiku kontakt pozdrawiam.J Kingo dzisiaj w nocy może pogadamy?cały dzien mam zajęty. Muszę się Ciebie zapytać Dlaczego ONA NIE WYBRAŁA JAKUBKA? Ciekawe czy masz takie samo zdanie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko Wczoraj a właściwie dzisiaj o1 w nocy żaliłam się Kindze że wcięło mi cały tekst jaki napisałam na topiku. Ale ja jestem uparta i piszę jeszcze raz, co prawda nawet w środku nocy zaczęłam pisać jeszcze raz ale umysł odmawiał posłuszeństwa i nie mogłam sklecić sensownie zdania. Całkowity brak polotu. Zrezygnowałam i poszłam do łóżka. Do 5 czytałam SAMOTNOŚĆ W SIECI- skończyłam i zalana łzami usnęłam. DLACZEGO ONA NIE WYBRAŁA KUBY? Bliska 40 witam i pozdrawiam jak masz ochotę na pogaduchy odezwij się do którejś z nas Dfw –. Jaki cudowny byłby świat gdyby każda z nas miała swojego Kubusia.. Ty już masz. Ale może tak ma być i dlatego świat jest taki ciekawy? Ty kochasz i jesteś kochana, inna kocha bez wzajemności, następna kocha z wzajemnością ale coś jest nie tak jeszcze inna płacze w poduszkę, kolejna myśli czy ja wogóle kocham? ... i tak dalej ..życie, Właściwie w każdą z powyższych sytuacji mogę się wczuć I Z KAŻDĄ MOGĘ SIĘ ZIDENTYFIKOWAĆ Kingo dziękuję Ci za prezent jaki zrobiłaś mi w postaci tej książki. Jak listonosz doręczył przesyłkę to siadłam i czytałam a na obiad zrobiłam KUPNE PIEROGI Przeczytałam ¾ książki a dzisiaj..jak już pisałam o 5 rano skończyłam.. Dzisiaj usłyszałam że dla własnego dobra powinnam iść do pracy. Dlaczego? Bo podobno wariuję i urządzam „jazdy” córce i mężowi. Ale jak tu zachować stoicki spokój jak wszędzie bałagan robią? Podobno jak pracowałam to byłam bardziej tolerancyjna. Może ze zmęczenia słabiej widziałam i nie raził mnie bałagan. Współczuję firanek i wyobrażam sobie jaka jesteś wściekła. Ale najbardziej jest irytujący fakt jak nie ma na kogo zwalić winy i jest się złym na samego siebie. Trochę Ci ulży jak zwalisz całą winę na męża;-) no bo przecież mógł przewidzieć że Ty nie zauważysz tych czarnych skarpetek. Yolly – ja również kocham muzykę. Jaka jest Twoja ulubiona? Ja uwielbiam Bjork, uwielbiam taką muzykę jej głos odpływam dosłownie słuchając jej jednak jest coś dziwnego po ok. 30 min słuchania zaczyna boleć mnie głowa , zupełnie tego nie rozumiem ale pomimo tego i tak słucham Bjork Tak na marginesie nie znam nikogo kto podzielałby moje upodobania muzyczne. Nikt mnie nigdy nie poprosił abym pożyczyła jakąś płytkę, Moi ulubieni wykonawcy są nie tolerowalni w domu jak i w kręgu moich znajomych. Bjork- Jarek powiedział że jemu wystarczyłoby 5 min jej „chorej muzyki” i ma na bank ból głowy, pod warunkiem że dałby radę w ogóle jej posłuchać więcej niż minutę. Czasem w naszym mieście pojawia się jakaś polska sława i jeżeli chcę się udać na występ najczęściej nie mam kompana. Do teatru na solowy występ Kuby Sienkiewicza POSZŁAM SAMA. Na koncert DŻEMU wyciągnęłam pewnego ignoranta z sąsiedztwa zapewniając go że to jest „klasyka metalu” najzabawniejsze jest to że po koncercie nie skomentował moich zapewnień może zdurniał najzwyczajniej w świecie? Ale jest i tak fajny bo na KAZIKA też ze mną poszedł. Pamiętam że kiedyś pojawił się zespół Ich troje, Koleżanki i koledzy z pracy umówili się na koncert no i zaprosili mnie również, ło maatko zemściłam się i powiedziałam że disco polo nie dla mnie ale mogę się poświęcić jak pójdą ze mną na NOCNĄ ZMIANĘ BLUESA niebawem.L Jakoś nie wydało im się to nęcące i pogodzili się szybko brakiem mojej osoby na koncercie Ich troje. Krótko po tym incydencie torturowali mnie w pracy muzyką Ich troje ale ja dzielna byłam,nie burzyłam się, tylko kiedyś włożyłam płytę do koperty i wrzuciłam za regał. Szukali a póżniej przestali bo ktoś przywlókł ŁZY i mieli następne superhity i jeszcze poparcie dyra bo on również był fanem tej muzyki Mam w samochodzie płytę fajnej Niemieckiej grupy rockowej DIE TOTEN HOSEN. Jest tam utwór pt. \"Alles aus Lebe\". Wiśniewski zerżnął muzykę , sprofanował no i mamy w Polsce „A WSZYSTKO TO...” w wykonaniu Ich troje. Któregoś dnia jadąc z koleżankami włączyłam tą płytę,Boże to cud że nie doszło do żadnej kolizji. A było takie zagrożenie – moje szanowne koleżanki jak jeden mąż stwierdziły ze zdumieniem że to jest PODRÓBA ICH TROJE!!!! Rozwaliło mnie to i zrezygnowana odpowiedziałam że całe TOTEN HOSEN z Campinem NA CZELE SĄ FANAMI Ich troje i że naśladują Wiśniewskiego. Nie wiem jak to odebrały, ale mniejsza z tym. Nie wiem czemu to wszystko piszę, tak mi się dzisiaj zebrało na wspomnienia, zwierzenia. Kite – ja też nie mam 40stu lat , uświadomiłaś mi że mój stary właśnie w tym roku skończy czterdziestkę. U niego jest pewna sprzeczność. Odbieram go jakby stanął w miejscu w wieku nastolatka, ale z kolei syndrom 40-latka ma już od 10-ciu lat. A mówi się że to kobiety są skomplikowane. Jagodo J wnosisz tyle optymizmu na topik. Czasami aż mam wyrzuty sumienia że jestem taka marudna i tyle kwękam. Jest w Tobie tyle ciepła , wrażliwości, energii. Jesteś dla mnie wzorem ale nigdy Ci nie dorównam chociażby w gotowaniu. Moja rodzina raczej nie doczeka się obiadu z tylu dań jakie Ty serwujesz. Gdzie Ty znajdujesz siły jeszcze na pracę? Manolka- tak już jest z tymi mężami, są uroczymi facetami ale nie tam gdzie mają być. Czy Twój mąż na widok obcej babki prostuje się i wciąga brzuch? Kiedyś mnie to irytowało , teraz bawi. Manolka dzisiaj to my nadajemy na tych samych falach jesteśmy na świeżo po przeczytaniu SAMOTNOŚCI ach taki Kubuś to jest facet... ciekawe czy tacy istnieją? Tryptyk- pewnie dlatego że jest POST EPILOG, oraz listy od czytelników. Tak sądzę ale może Kinga się wypowie. Zagapiłam się- a może to nie jest miłość. Jeżeli teraz się nie układa, nie wiadomo jak mogłoby być później. A może gdzieś masz swojego Kubusia w świecie a jeszcze nie wiesz? Danusiu taka fajna dziewczyna jak Ty na pewno jest warta faceta który jest chociaż przynajmniej w połowie taki fajny jak Ty. Głowa do góry co nas nie zabije to nas wzmocni. Redrose witaj. Dobrze że przynajmniej dostrzegasz że coś jest nie tak, to oznacza że nie jesteś zaślepiona. Życzę Ci faceta Takiego jak Jakub z SAMOTNOŚCI W SIECI dla którego będziesz najważniejsza. Co ja dzisiaj z tym Jakubem?? Starzeję się chyba, jakaś sentymentalna i ckliwa się zrobiłam ULA witaj cieszę się że Ci się u nas podoba. Pisz na nasze gg albo zostaw na topiku namiary Robalu Kaśka dziękuję za fotkę. Jesteś super babka J Twoja postawa jest taka jaka powinna, nie załamujesz się tylko walczysz. Jestem z Tobą trzymam kciuki za Twojego syna. Wiem że przy takiej mamie da radę. W całym tym nieszczęściu chłopak ma ogromne szczęście że ma Ciebie. Dobrze że złapałaś kontakt z rodzicami którzy mają taki sam kłopot, kieruj się sercem i ich radami i wygracie wiem to. Akrim – mam nadzieję że do świąt w natłoku wielu spraw i obowiązków, wygospodarujemy chwilę dla siebie i poklachamy na skype Bentanita witam . Ładnie to napisałaś J odezwij się do nas na gg lub zostaw na topiku kontakt pozdrawiam.J Kingo dzisiaj w nocy może pogadamy?cały dzien mam zajęty. Muszę się Ciebie zapytać Dlaczego ONA NIE WYBRAŁA JAKUBKA? Ciekawe czy masz takie samo zdanie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalsza część urwało tekst
Manolka- tak już jest z tymi mężami, są uroczymi facetami ale nie tam gdzie mają być. Czy Twój mąż na widok obcej babki prostuje się i wciąga brzuch? Kiedyś mnie to irytowało , teraz bawi. Manolka dzisiaj to my nadajemy na tych samych falach jesteśmy na świeżo po przeczytaniu SAMOTNOŚCI ach taki Kubuś to jest facet... ciekawe czy tacy istnieją? Tryptyk- pewnie dlatego że jest POST EPILOG, oraz listy od czytelników. Tak sądzę ale może Kinga się wypowie. Zagapiłam się- a może to nie jest miłość. Jeżeli teraz się nie układa, nie wiadomo jak mogłoby być później. A może gdzieś masz swojego Kubusia w świecie a jeszcze nie wiesz? Danusiu taka fajna dziewczyna jak Ty na pewno jest warta faceta który jest chociaż przynajmniej w połowie taki fajny jak Ty. Głowa do góry co nas nie zabije to nas wzmocni. Redrose witaj. Dobrze że przynajmniej dostrzegasz że coś jest nie tak, to oznacza że nie jesteś zaślepiona. Życzę Ci faceta Takiego jak Jakub z SAMOTNOŚCI W SIECI dla którego będziesz najważniejsza. Co ja dzisiaj z tym Jakubem?? Starzeję się chyba, jakaś sentymentalna i ckliwa się zrobiłam ULA witaj cieszę się że Ci się u nas podoba. Pisz na nasze gg albo zostaw na topiku namiary Robalu Kaśka dziękuję za fotkę. Jesteś super babka J Twoja postawa jest taka jaka powinna, nie załamujesz się tylko walczysz. Jestem z Tobą trzymam kciuki za Twojego syna. Wiem że przy takiej mamie da radę. W całym tym nieszczęściu chłopak ma ogromne szczęście że ma Ciebie. Dobrze że złapałaś kontakt z rodzicami którzy mają taki sam kłopot, kieruj się sercem i ich radami i wygracie wiem to. Akrim – mam nadzieję że do świąt w natłoku wielu spraw i obowiązków, wygospodarujemy chwilę dla siebie i poklachamy na skype Bentanita witam . Ładnie to napisałaś J odezwij się do nas na gg lub zostaw na topiku kontakt pozdrawiam.J Kingo dzisiaj w nocy może pogadamy?cały dzien mam zajęty. Muszę się Ciebie zapytać Dlaczego ONA NIE WYBRAŁA JAKUBKA? Ciekawe czy masz takie samo zdanie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirsti
Cześć Dziewczyny - ja dziś skończyłam czytać samotność... Uryczałam się okrutnie-piękna historia. Ale fakt: nie takiego zakończenia się spodziewałam lub raczej nie takiego zakończenia chciałam:( Gdzieś wyczytałam, że jest wersja książki z e-mailami od czytelników-ja takiej niestety nie posiadam. Czy może wiecie czy gdzieś w wersji elektronicznej jest ona dostępna? chodzi mi o te maile własnie. Zaglądnę tu wieczorkiem-może będziecie miec dla mnie miłą wiadomość: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... kilka minut temu skonczylam ogladac \"Zatancz ze mna\"... przepiekniaste filmidlo... nie obeszlo sie oczywiscie bez wiadra lez, jakzeby inaczej ;) agataaa2 ----> dziekuje Ci dziewczyno za wszystkie te pokrzepiajace slowa 🌼... od razu lepiej na duszy sie robi.... tymczasem wracam sobie pod kolderke pochorowac dalej ;) pozdrawiam wszystkie topikowiczki bardzo serdecznie i wszystkiego przyjemnego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa
Ja też przeczytałam i szok poprostu , nie moge sobie znaleźć miejsca teraz , i nawet wiosna za oknem mnie nie cieszy tak jak jeszcze wczoeaj . Całuski z Obornik Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
pozdrawiam cale forum milo i serdecznie , ciesze sie ze tyle jest wpisow i jak zwykle nie bede wymieniac was pokolei . dzisiaj postanowilam odpoczywac po pracy , pije kawe . i na dodzinke sie poloze abym mogla wieczorem zasiasc przy komputerze . kinga dziekuje tobie za przesylke , ale jeszcze nie przeczytana , i napewno jak zaczne czytac to w spokoju i w ciszy bo przez moj dom to nieraz jak by przeszedl tajfun , jak sa dzieci < dorosle > i wnuki i czesto sa u mnie a ja jak zwykle racze je moja kuchnia . kinga szkoda firan ale coz , tak sie zdaza , a mezowi pokasz rachunek za nowe firany i bedzie pamietac o skarpetach gdzie ma je zostawic . aga rozpisalas sie i to dobrze jest tak nieraz napisac co ma sie w sercu aby tak dalej . , postaraj sie aga odpoczywac nabierac sily i z taka energia znajdziesz prace ktora tobie bedzie odpowiadac masz czas < nie wiem czy pamietasz o czym, pisalam do ciebie jak stracilas prace , bo ja bym z tego skorzystala > PRZEPRASZAM was dziewczyny kinga aga i leja 63 za wczorajsze pogaduchy bylam malo aktywna a to dlatego ze pisalam na gg i na poczcie wiec nie moglam byc wszedzie , mam nadzieje ze to rozumiecie . KASIU 7 jak wiesz jestem z toba , i jak my wszystkie mamy to zawsze bedziemy za dziecmi < nawet jak popelniaja bledy > staramy sie im pomuc i zrozumiec dajemy im rady cieplo i przygarniamy je do siebie < jak matki polki bo nimi jestesmy > kasiu 7 nie poddawaj sie jak pisalas to walka z wiatrakami ale tez pszyjdzie czas gdy wiatrak przestanie sie krecic < to jest ten czas walki > kasiu 7 wytrwalosci tobie zycze . pisza tu panie gdzie zycie sie pokrecilo , ale tez sa drogi wyjscia i zawsze gdzies na drodze zaswieci male swiatelko i warto go uchwycic i dazyc za nim tego wam zycze drogie panie . koncze dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko O rany, ale był ciężki dzień. W pracy taki młyn ze nie znalazłam ani chwilki by tu zajrzeć. Teraz dopiero dorwałam się do komputera i spokojnie moge nadrobić zaległości (na szczęście rodzinka już śpi). Agataaa - co do moich upodoban muzycznych to mozna pisac długo. Nie dziele muzyki na gatunki, poprostu pewne utwory mi się podobaja i juz. Moge słuchać jazzu, metalu (ale takiego nie zbyt ostrego) np. Scorpions, lubię Toma Waitsa, Beatlesów, uwielbiam Johna Lennona (no w sumie mam małego fioła na jego punkcie), od słuchania Seala dostaję dreszczy ... uch, ten cudny głos. No a teraz słucham duzo rapu i hiphopu. Okryłam ten gatunek dzięki mojemu dziecku. Okazało sie ze jest to muzyka zupełnie ok. Fakt, że nie wszystko, bo duzo jest też chłamu gdzie jako cały przekaz jest tylko jeden wielki wulgaryzm. Jednak gdy wsłuchałam sie w teksty , okazało się że ta młodzież ma coś wartościowego do przekazania, że to co śpiewają ma głebię. Więc słucham np. Fenomenu, Łona , Mor W.A. A jeżeli chodzi rap to słucham DMX, Tupaca, Eminema. Wiem, wiem troche dziwne upodobania jak na panią która skończyła już 40 lat. No ale cóż na to poradzę że to mi się podoba. O Bjork nie moge niestety nic powiedzieć, bo jakoś niezbyt kojarzę ją myzycznie, za to kojarzy mi się z ekstrawaganckimi ubiorami, bo chyba takie lubi. Widzialam troche jej zdjęć. To faktycznie dziwne że boli Cię głowa gdy jej słuchasz. Nigdy nie doznałamczegoś takiego. Owszem też odpływam jak słycham muzyki, przenosze się w zupełnie inny świat i jest mi wtedy dobrze. Uch, sorry, rozpisałam się znowu za bardzo. Zagapiłam się - zdrówka życzę, to przykre że przed świętami Cie tak dorwało. Trzymaj sie ciepło :-) Manolka - widzialam że byłaś dziś na gg do południa (mam tak ukradkiem właczone gg w pracy). Ucieszyłam sie że zapukam do Ciebie i choc chwilke pogadamy, ale wyszła chala z tego :-( . Zrobił sie taki młyn w pracy, ciągle ktoś mi sterczał nad głową i nijak nie mogłam choćby powiedzieć Ci cześć. Potem jak się uspokoiło, Ty niestety już zniknełaś. Mma jednak nadzieję że nadrobimy to. Pozdrawiam wszystkich ciepło i kończę, bo czuje ze zaraz mój mąż wybuchnie. Ciągle mi robi awantury o to klikanie. Miłej nocki wszystkim : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoolka
Czesc dziewczyny. Pada deszcz, a ja moglabym gory przenosic. Ide dzis na rozmowe w sprawie pracy. Jestem nastawiona baaardzo bojowo. A co Yolla - czesto mam wlaczone gg, chociaz nie zawsze mam czas porozmawiac. Ale zawsze serdecznie zapraszam. Agataaa2 - na mnie Kuba tez zrobil wrazenie. Maaatko - gdzie tacy mezczyzni sa, i czy w ogole sa. Po prostu ideal. Nie moge zapomniec o tej ksiazce. Wiem jednak, ze na co dzien, niestety, nie mozna karmic sie fikcja, bo zycie nie jest az takie piekne. Nie, bzdury pisze, jest piekne, tylko czasami niebo sie chmurzy i pada deszcz. Z tym brzuchem mnie rozsmieszylas. Musze sie przyjrzec czy wciaga hahahah. To bylby fajny widok. Kirsti - tez mam "Samotnosc ..." bez listow od czytelnikow i takze chetnie bym je przeczytala. Jezeli je gdziesz znajdziesz, prosze daj znac. Jagoda - to cudownie miec duza rodzine, mam na mysli dzieci i WNUKI. Moze to smieszne, ale juz od wielu lat marze o wnukach. Wcale sie nie dziwie, ze dogadzasz im kulinarnie, i pewnie nie tylko. Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie sie cieplo. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Witam serdecznie i dziekuje za zyczenia zdrowia Yolly :) Piekne, choc nieco mgliste, slonko za oknem :) od razu cieplej na duszy... przez ta chorobe nie zrobilam jeszcze zadnych przygotowan swiatecznych - mam straaaszne wyrzuty sumienia... mam jednak nadzieje ze skoro coraz lepiej sie czuje to w ostatniej chwili zdaze cokolwiek przysposobic dom do swiat ;)... chociaz i tak nie bardzo ma na to ochote moje serce zlamane... eeeeech zycie... zobaczymy, czas pokaze ;) a tymczasem: Wraz z zajączkiem wielkanocnym koszyczek przynoszę a w koszyczku z życzeniami jajka od kokoszek W pierwszym jajku – samo zdrowie w drugim – złota mieszek w trzecim – szczęście, co się Wam bezsprzecznie należy W czwartym, piątym, oraz szóstym jest miłości siła żeby wciąż o każdej porze Wam towarzyszyła W siódmym zaś mój uśmiech siedzi w ósmym – dobre myśli a w dziewiątym, tym największym to, co Wam się wyśni… Zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim topikowiczkom i topikowiczom życzy – \"Zagapiłam_się\" vel \"Niebieska w czasoprzestrzeni\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie też pada deszcz, ale o dziwo nastrój pozostał słoneczny :-) Piję teraz poranną kawę i wykorzystuję tą chwilkę by zajrzeć co u Was słychać. Manoolka - zycze powodzenia na tych rozmowach. Napisz prosze jak poszło :-) Myslałam że troszkę więcej napiszę, ale niestety , znowu sie zaczął młyn w pracy. Na razie więc pozdrawiam wszystkich i zyczę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znalazłam topik ale niestety zmykam do pracy, póżniej wpadnę na dłużej. Pa, pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie ! Tak sobie usiadłam na 10 minut , aby odsapnąć bo już padam na ...nos, a roboty przede mną .....makabra . Zastanawiam się w tej chwili nad ...WYŻSZOŚCIĄ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA NAD WIELKANOCĄ ... i wiecie co dziewczyny ? WYBIERAM GRUDNIOWE ŚWIĘTA ...- bo po zmroku tych wszystkich \" niedoróbek \" już nie widać a ja udaję ,że nie widzę różnych plam i innych wstydliwych rzeczy . W tym roku wyjeżdżamy do Koszalina na całe święta , ale do jutra muszę upiec ( i udusić) 8 kg karkówki dla 30-stu osób I gar modrej kapusty ( pyzy zamówiłam i tylko jutro odbieram ) . musze wracać , postaram sie dokończyć w nocy jak już rodzinkę spakuję . Ula 39 ! - świetnie ,że przeczytałaś \" o kubusiu\" , ale z tym zabezpieczaniem swoich wpisów to ja ...zielonego pojęcia nie mam ! Agata mi to załatwiła ina pewno Ci pomoże zmienić kolor pomarańczowy na czarny .. Zagapiłam się ! - jeśli to był \" związek bez przyszłości \" to podnoś szybko wysoko do góry głowę i ...zamknij za sobą drzwi .Dziękuję za przesympatyczny wierszyk ( wydrukowałam go sobie nawet na pamiątkę ) ... Witaj Kite - kryzysy 40-letnich facetów , związane ze swoja tożsamością , rzeczywiście są nieznośne , chętnie otym pogadam , ale po świętach, bo za chwilę muszę do garów wrócić Manoolka ! może czytałaś pierwsze wydanie powieści Wiśniewskiego ?tam rzeczywiście nie ma post - epilogu - \" 15 minut później \" i wymiany korespondencji z czytelnikami . W najgorszym przypadku mogę skserować i Tobie wysłać faksem . No i tak z 10-minutowej przerwy zrobiło się pół godziny , muszę lecieć Pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoolka
No nie, juz ze cztery godziny temu wszystko opisalam jak z ta rozmowa o prace, a teraz widze, ze pojego posta (czy postu?) nie ma. Pewnie zapomnialam go wyslac, bo wszystko dzisiaj robie w biegu. Co za zwariowany dzien!!!! Postaram sie opowiedziec od poczatku jeszcze raz. Dzisiejsza rozmowe (pierwsza) traktowalam jako "przymiarke" do zasadniczych dzialan. To nowe dla mnie doswiadczenie. Bylo niezle, oni powiedzieli czego oczekuja i ja zrobilam to samo. Po swietach mamy sie zdzwonic. Ja rzecz jasna nie zamierzam poprzestac na tej jednaj rozmowie, bo powinnam rozeznac rynek pracy i dopiero wtedy podjac decyzje. Jutro zamierzam zarejestrowac sie u internetowych posrednikow, ktorzy do mnie beda przesylac oferty. A co dalej - jeszcze sama dobrze nie wiem, bo troche okres swiateczny nie sprzyja energicznym dzialaniom. Pewnie zabiore sie za to dopiero po swiatach. Wybaczcie ze tak nudze, ale chcialam sie z Wami podzielic tym co zaczyna byc teraz dla mnie wazne i takie bedzie jeszcze jakis czas. Dopiero dzisiaj dotarlo do mnie tak naprawde, ze juz wkrotce swieta. Caly czas wydawalo mi sie, ze to jeeeeszcze czas. A tu nagle zostalo tego czasu bardzo niewiele. Zycze Wam i sobie sily i wytrwalosci w przygotowaniach. Uf skonczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-Alicja
Witam wszystkich . Czy mogę się do Was przykleić?. Samotność nieraz dodkwiera. Po Samotności w sieci czytam teraz "Los powtórzony" J. Wiśniewskiego. Narazie nie mogę się za bardzo wczytać i zachwycić. "Samotność w sieci" jest wspaniała. We mnie wzdudza jakieś tęsknoty akle codzenność skutecznie je eliminuje. Może wiosna pozowoli wyfrunąc i poszybować.Pozdrawiam bardzo wiosennie. Jestem z Mazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-Alicja
Sorki ale byków narobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 Od razu widać że towarzystwo zapracowane przedswiątecznie bo jakoś mniej wpisów ;) Słonce za oknem świeci mocno, no i żeby juz tak zostało. Jakoś mi tak dziś lekko i wesoło. Nie wiem , moze to dlatego że jutro jadę do rodzinki, a moze to za sprawą nowej fryzury? Zaszalałam, zmieniłam ją całkowicie. Podobno jest zmiana na korzyść :) wszystkim sie podoba. A najważniejsze że podoba się mnie, czuję sie super :). Niby niedużo, a cieszy. Pewnie juz dziś nie bedzie czasu by tu zajrzeć więc na wszelki wypadek wszystkiego naj, naj. 🌻🌻🌻Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do Was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I jak najwięcej słońca i wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoolka
Zagapilam sie - alez z Ciebie ranny ptaszek! Ja sobie dzisiaj troche dluzej pospalam, bo nie ide do pracy. No ale czas sie wziac za porzadki. Zapowiedzialam moim chlopakom ze dzisiaj nadszedl "ich czas" heheheh Miny mieli straszne, ale nie zamierzam sie tym przejmowac. Wyznaczylam "rewiry" i ..... juz slychac odkurzacz. Wreszcie jakis pozytek z tych dzieci. Wpadne tu jeszcze pozniej. Zycze duuuzo sily i cierpliwosci. Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! juz jutro wyjezdżam do kochanej mamusi , /zostawiając ukochana teściową z psem/ no i w związku z tym, skladam wam wszystkim i waszym rodzinkom życzenia zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
na wstepie pozdrawiam was wszystkie na forum i ZDROWYCH SPOKOJNYCH SWIAT ZYCZE SMACZNEGO JAJKA DLA WAS I GRONA RODZINNEGO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ .........Na stole święcone, a obok baranek, ......Koszyczek pełny barwnych pisanek .....I tak znamienne w polskim krajobrazie .....W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. ....Zielony barwinek, fiołki i żonkile -.... Barwami stroją uroczyste chwile. .....W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, .......Gdy wielkanocne na stole śniadanie ........ Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie........🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ .........Na stole święcone, a obok baranek, ......Koszyczek pełny barwnych pisanek .....I tak znamienne w polskim krajobrazie .....W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. ....Zielony barwinek, fiołki i żonkile -.... Barwami stroją uroczyste chwile. .....W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, .......Gdy wielkanocne na stole śniadanie ........ Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie........🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ .........Na stole święcone, a obok baranek, ......Koszyczek pełny barwnych pisanek .....I tak znamienne w polskim krajobrazie .....W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. ....Zielony barwinek, fiołki i żonkile -.... Barwami stroją uroczyste chwile. .....W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, .......Gdy wielkanocne na stole śniadanie ........ Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie........🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki!!to nie było zamierzone...to wina kompa:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×