Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość Magda467
Cześć! Jestem konsultantką firmy Oriflame od półtora roku z okolic Gorlic, ale mile widziane osoby z całej Polski. Gdy pierwszy raz spotkałam się z kosmetykami Oriflame zrozumiałam, że są świetne i zostaną ze mną na dłużej (może na zawsze?) Jeszcze dwa argumenty mnie przekonały do tego aby wypełnić wniosek i zapisać się: - zamawiam kosmetyki taniej o 30% z dostawą do domu. -mogę najpierw wypróbować kupując próbkę, a jeżeli jakiś kosmetyk mi nie spasuje mogę go zwrócić bez problemu (zużycie mniej niż 30%). Ile razy zdarzyło się, że kupiłam w sklepie kosmetyk, który mi nie pasował i nie mogłam go zwrócić. Pozostało albo go komuś sprezentować lub wyrzucić. Teraz nie mam takiego problemu. Opłata wpisowa - 19 zł. Jak się zapiszesz u mnie otrzymasz katalogi, cennik, kilka próbek i drobny upominek (kosmetyk) w prezencie. Dla nowych konsultantów atrakcyjne bony na zakupy w Programie Witamy o wartości 20 zł, 30 zł i 40 zł oraz nagrody w programie lojalnościowym. (Żeby zdobyć te nagrody to zamówienie musisz złożyć za min. 100 punktów tj. około 230 zł) przez 3 katalogi. W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby ze zniżką - bez obowiązku zamawiania z każdego katalogu czy za określoną kwotę. Oszczędzasz na własnych zakupach!Masz dostęp do dodatkowych ofert - tylko dla członków firmy. 2. Możesz polecać kosmetyki znajomym - zarabiasz 30% wartości kosmetyku. Klient płaci cenę katalogową - a ty firmie cenę hurtową. Różnica to twój zysk. 3. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię 3-21% od sprzedaży całej grupy.W miarę rozwoju biznesu zyskujesz coraz więcej: premie, nagrody, zaproszenia na konferencje w egzotycznych miejscach. Osoby chętne i zainteresowane zapraszam na GG 10136969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA_KWIATEK ORIFLAME TORUń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME TORUń
Witam, jestem z pod Torunia. Zapraszam na moja stronę www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek Bieżący katalog SZAł WYPRZEDAżY dostępny na www.oriflame.pl Dla nowych klientów - karta stałego klienta :D Dla nowych konsultantów, etui a w nim 60szt próbek (wody, kremy, podkłady, pomadki) Od Oriflame otrzymujesz bony o wartości 90zł na zakupy! Otrzymujesz rabaty 23% Twoja sprzedaż to zysk 30% od każdego produktu Produkt do wyboru o wartości 100zł w programie lojalnościowym Próbki po 0,50zł A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy oczywiście w miłej atmosferze teraz wpisowe do kluby 19zł, jednak otrzymasz zwrot tej opłaty przy zamówieniu 200pp (punktów) Służę wszystkim pomocą i radą i dbam o moje konsultanki oraz klientów Czekam na odpowiedzi Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706 Pozdrawiam wszystkie konsultantki i klientki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM Group Perfumy
Witam Proponuje wspolprace z firma Fm Group. Perfumy b.dobrej jakosci - nuty zapachowe odpowiadajace znanym markom Komsetyki kolorowe Chemia gospodarcza . Marza 43%!!!! Zarobek na jeden perfumie 10 zl lub 16 zl! Zapraszam serdecznie! efmworld@gmail.com lub 663 300 886

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcialabym
od czasu do czasu cos kupic z oriflame ale nie znam zadnej konsultanki z lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem z Łodzi. zapraszam osoby chętne kupić kosmetyki oraz osoby zainteresowane zapisaniem się do klubu Oriflame. gg1022009 xara4@op.pl Pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkak
WITAM, jestem konsultantką Oriflame z WROCŁAWIA. Zapraszam do zakupu kosmetyków u mnie z 15 % RABATEM na wszystko z katalogu. Aktualny katalog można obejrzeć na stronie http://www.oriflame.pl/prod/offers/CurrentBr ochureFrontpage.jhtml Jeśli jesteś zainteresowana(y) kupnem kosmetyków jeszcze taniej, zapraszam do przyłączenia się do klubu Oriflame. To nic trudnego a ja z przyjemnością wytłumaczę co i jak. Zamówienia i kontakt email : joannak.oriflame@gm ail.com tel. kom. 606 55 73 52 GG: 872657 SERDECZNIE ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME TORUŃ
Witam, jestem konsultantką ORIFLAME z pod Torunia :) Zapraszam na moja stronę www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek Już jutro NOWY WALENTYNKOWY KATALOG na www.oriflame.pl Dla nowych klientów - karta stałego klienta Dla nowych konsultantów, etui a w nim 60szt próbek (wody, kremy, podkłady, pomadki) -Od Oriflame otrzymujesz bony o wartości 90zł na zakupy! -Otrzymujesz rabaty 23% -Twoja sprzedaż to zysk 30% od każdego produktu -Produkt do wyboru za 1zł! o wartości 100zł w programie lojalnościowym (co trzeci katalog) -Próbki po 0,50zł A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy oczywiście wszystko w miłej atmosferze TERAZ WPISOWE DO KLUBU 19zł, jednak otrzymasz zwrot tej opłaty przy zamówieniu 200pp (punktów) Służę wszystkim pomocą i radą i dbam o moje konsultanki oraz klientów Czekam na odpowiedzi, Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706 Pozdrawiam wszystkie konsultantki i klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiolkaaa
Hejka! Dziewczyny z Olsztyna które chcą zamówić kosmetyki z Oriflame zapraszam. moje gg: 9434698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2452
Szukam konsultantki z Zabrza albo Gliwic pisać na nr 9385044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola2452
Szukam konsultantki oriflame z Zabrza albo Gliwic pisać na nr gg 9385044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudii_a
Witam. Jestem konsultantką, poszukuję osób zainteresowanych kupnem kosmetyków Oriflame. Osobiście mogę dostarczyć na terenie: Kraków (Kozłówek oraz okoliczne osiedla), Skawina i okolice, Świątniki Górne. Oraz wysyłka na cały kraj bez dodatkowych kosztów, płacisz tylko tyle ile kosztują kosmetyki. Moje Dane: 4182527 - GG rudii_a@o2.pl - e-mail Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka z wrocławia
Jestem z Wrocławia . U MNIE JEST PROMOCJA ! W każdym katalogu -10% każdy produkt.Opłaca się bardzo. Kontakt gg : 242421 Odbiór kosmetyków w filii we Wrocławiu lub w innym umówionym miejscu ;) Mogę również wprowadzić chętne dziewczyny do bycia konsultanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka z stg
Jestem konsultantką ze Starogardu Gdańskiego.. jeśli by ktoś chciał coś zamówić piszcie na nr gg 9057874

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata.Bialyoriflame.biz
KOSMETYKI ORIFLAME-WROCŁAW! Chcesz zamówić kosmetyki Oriflame?! Wejdź na moją stronę i zobacz katalog on-line.Jesteś z Wrocławia? Zapraszam,bezpłatna dostawa do klienta do 3 dni. Zamówienie można złożyć na stronie www.my.oriflame.pl/gisia kliknij na "Zamów kosmetyki" lub na GG 9052425; Malgorzata.Bialy@oriflame.biz; tel.0606-638-894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia - Ori
Witajcie! Nie macie jeszcze swojej kosultantki, a chcecie zamówić kosmetyki Ori - piszcie do mnie:) Jestem konsultantką Oriflame z okolic Lubrzy, Świebodzina (lubuskie). ***Przy zamówieniach powyżej 40 złotych prezenciki gratis:)) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia - Ori
Możecie też pisać na gg: 109902 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiolkaaa
Jestem konsultantką Oriflame z Olsztyna. Zainteresowanych kupnem proszę o kontakt na adres e-mail wiola-morella@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam FM GROUP ŁÓDŹ
Chcesz wprosty sposób dorobic sobie troche pieniędzy?? Oferuje bardzo korzystne warunki współpracy. Az 30 % od każdego sprzedanego produktu firmy FM GROUP są nimi perfumy, kosmetyki, chemia dla domu oraz telefonia komórkowa. Odwiedz moja storne internetowa www.inspiracje.perfum-fm.eu ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME Toruń
Witam, jestem konsultantką ORIFLAME z pod Torunia Zapraszam na moja stronę http://www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek www.oriflame.pl zobaczysz aktualny katalog Dla nowych klientów - karta stałego klienta Dla nowych konsultantów,odemnie etui a w nim 60szt próbek (wody, kremy, podkłady, pomadki) -Od Oriflame otrzymujesz bony o wartości 90zł na zakupy! -Otrzymujesz rabaty 23% -Twoja sprzedaż to zysk 30% od każdego produktu -Produkt do wyboru za 1zł! o wartości 100zł w programie lojalnościowym (co trzeci katalog) -Próbki po 0,50zł A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy oczywiście wszystko w miłej atmosferze TERAZ WPISOWE DO KLUBU 19zł, jednak otrzymasz zwrot tej opłaty przy zamówieniu 200pp (punktów) Służę wszystkim pomocą i radą i dbam o moje konsultanki oraz klientów Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam wszystkie konsultantki Ori oraz klientów :D Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME Toruń
Witam, jestem konsultantką ORIFLAME z pod Torunia Zapraszam na moja stronę http://www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek www.oriflame.pl zobaczysz aktualny katalog Dla nowych klientów - karta stałego klienta Dla nowych konsultantów,odemnie etui a w nim 60szt próbek (wody, kremy, podkłady, pomadki) -Od Oriflame otrzymujesz bony o wartości 90zł na zakupy! -Otrzymujesz rabaty 23% -Twoja sprzedaż to zysk 30% od każdego produktu -Produkt do wyboru za 1zł! o wartości 100zł w programie lojalnościowym (co trzeci katalog) -Próbki po 0,50zł A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy oczywiście wszystko w miłej atmosferze TERAZ WPISOWE DO KLUBU 19zł, jednak otrzymasz zwrot tej opłaty przy zamówieniu 200pp (punktów) Służę wszystkim pomocą i radą i dbam o moje konsultanki oraz klientów Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam wszystkie konsultantki Ori oraz klientów :D Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam osoby chętne zostać konsultantką oraz osoby które chciałaby kupować wyłącznie dla siebie . od 8.lutego2010r. wpisowe w promocji-1zł Zapraszam- Łódź,okolice oraz cała Polska Osoby które chciałyby kupować dla siebie z 30% rabatem Jak i osoby zainteresowane budowaniem grupy . Zapraszam osoby ambitne ,lubiące pracę z ludźmi,bez ograniczenie wiekowego. kontakt: xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz GG 1022009 Tel 501572516 Łódź i okolice zapraszam Pozdrawiam Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORIFLAME co znaczy dla mnie - kosmetyki które lubie, wolność, śmiech i zabawa, wspaniałe zapachy przypominające egzotyczne wakacje ... A dla Ciebie co oznacza ORIFLAME? Może chcesz się dowiedzieć? Zapraszam do niezapomnianej przygody! W katalogu nr 3 polecam antyperspiracyjny dezodorant Silk & Cashmere - kto powiedział że antyperspiranty w kulce nie są skuteczne!!! Ten mało, że ma przystępną cenę (jedyne 5,9), subtelnie pachnie to jeszcze chroni na cały dzień. Odbiór osobisty Wrocław i okolice, przesyłka cała Polska Kontakt, pytania, zamówienia joannak.oriflame@gmail.com tel. 606 55 73 52 GG 872657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Błażk
witam wszystkich jestem z Gdyni zapraszam do mnie www.my.oriflame.pl/adagio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata.Bialyoriflame.biz
Zapraszam Cię do świata Oriflame - u mnie możesz złożyć zamówienie z aktualnego katalogu, a także chętnie pomogę Ci zostać konsultantką(em) i kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach oraz zarabiać na ich sprzedaży. Dla nowych konsultantów atrakcyjne bony na zakupy w Programie Witamy o wartości 90 zł, nagrody w programie lojalnościowym oraz próbki za 1 zł. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. www.oriflame.rfv.pl GG 9052425, Malgorzata.Bialy@oriflame.biz, Tel.606638894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ooooool
Kochane:) Kochani:) Bardzo chetnie służe pomocą:) Jestem juz 10 lat w ori mimo mlodego wieku (:D) Tychy,Bieruń,Lędziny, Oświecim,Ruda Slaska. EWentualnie wysylkowo w kazde miejsce , w ktore sobie zarzyczycie:D Dlugo juz jestem wiec naprawde nie ma dla mnie tematu tabu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame.lublin
Witam, jestem konsultantką Oriflame z Lublina - zapraszam do składania zamówień - bieżący katalog na stronie www.oriflame.pl Zapraszam także osoby chętne zostać konsultantką - od 8 lutego wpisowe tylko 1 zł oraz dodatkowe prezenty przy składaniu zamówień z 3 kolejnych katalogów: 20 zł, 30 zł oraz zielony kuferek Oriflame za 19,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy, jako konsultant firmy Oriflame. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków. Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej- 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie "Witamy", a w nim kupony na zakupy o wartości 20zł+30zł+ kuferek w cenie 19,90 Dodatkowa oferta - suplementy diety - WELLNESS BY ORIFLAME. Pracując w Oriflame masz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, uzyskania stałych dochodów, uczestniczenia w darmowych szkoleniach i międzynarodowych konferencjach. Praca połączona ze świetną zabawą. Zostając konsultantem Oriflame możesz odmienić swoje życie i sam ustalić przebieg swojej kariery zawodowej. Przeszkolę i zatrudnię osoby, które chcą osiągnąć niezależność finansową w perspektyw... Teraz 1zł za wstąpienia do klubu gg 1022009 xara4@op.pl lub ewa.kubik1@oriflame.biz tel.501572516 Łódź oraz cała Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caro90
hej jestem konsultantka z myszkowa jesli ktos chetny na kosmetyki piszcie na gg 3721702 pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×