Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość kamcia2525
Dziewczyny dostalam okres, kuzwa jak mnie zalalo a jak boli ulala. PSYCHOZA... Ta luteinka chyba zadzialala, wzielam trzy tabletki wczoraj i jedna dzisiaj z rana i mnie krew zalewa Jestem juz spokojna, ale oczywiscie bede was regularnie odwiedzac i trzymam kciuki. Dziewczyny to dziala naprawde, a jak nie macie okresu to idzcie do lekarza np wlasnie po luteinke. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
kamcia2525 .......... hurrra GRATULUJE!!!! ale tekst byl przedni "krew mnie zalewa" (mozna dwojako rozumiec hihi ), ale zes sie wczesniej rozpisalaaaaaaaaaaa ulaalaaaa masz polot kobieto :) pozdrowienia i tylko tak dalej trzymam kciuki co by Cie zbytnio nie zalalo :) ktos20 ........ Ty sie minelas z powolaniem :) ja mysle ze spokojnie na studia o specjalonosci ginekolog/poloznik mozesz sie zapisac :) na wyklad przyjde pierwsza i bede siedziec w pierwszym rzedzie - serio serio :) daniela....... :( kobieto Ty musisz zawsze o sobie pamietac! Jestes najwazniejsza! Mam wielka nadzieje i trzymam kciuki za Ciebie zebys nie byla w ciazy bo troche pokpilas sprawe :/ W kazdym razie jesli mieszkasz na wsi to pamietaj ze do miasta jest niedaleko i trzeba sie w koncu tam wybrac zanim wskoczysz pod kolderke. Tam jest tyle ludzi ze w aptece i u lekarza nikt nie bedzie sie zastanawial kim jestes i mozesz prosic o co chcesz. Szkoda ze nie zasiegnelas porady zanim "to" zrobilas bo teraz nie potrzebnie sie stresujesz. Proponuje w kazdym razie kupic test ciazowy i sprawdzic wynik powinien byc juz prawie 100%. Pozdrawiam i czekam na wynik .... odezwij sie jak tylko zrobisz test! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
heh dzieki psychoza :P jak na razie studiuje prawo moze 2 kierunek biologia?:D heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ////
do psychoza_maniakalna cytuje: "Aha jesli zazylas tylko 2 tabletki to jest szansa ze dostaniesz okres dzis lub w najblizszych 2 dniach (do 5 dni od majacej wystapic w normalnym terminie miesiaczki)" Ale jeśli zażyła 4 (3 od razu, i 1 po 12 godz) to okres ma prawo spóźniac mi się dużo dłużej, nie? pocieszam się chyba na silę... nikt nie wie jak to jets z tymi dniami niepłodnymi?;> i ostatnie pyt;/ po postinorze alkohol można spożywac normalnie? jeśli to taka solidna dawka hormonów to zaczynam się zastanawiać;/ proszę o odpowiedź;/ z góry dziękuje wam wszytskim;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
do kurcze: możesz pić alkohol. dni MNIEJ PŁODNE są po owulacji czyli około 10 dni przed okresem, aż do 8 dnia cyklu (owulacja jest 15, ale plemniki mogą przeżyć u was nawet 7 dni!) wieksza część cyklu jest więc MNIEJ PŁODNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ///
MNIEJ płodna;p czyli w dni niepłodne przy odrobinie pecha da sie w ciąże zajśc, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
matka natura jest czasem ponad nami i sa niespodzianki. dlatego pamietaj MNIEJ PŁODNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisa28
Cześć kobietki jak ja strasznie żałuję że wcześniej nie trafiłam na wasze forum!U mnie cykl trwa jakieś 40 dni więc okres powinnam dostać ok.20sierpnia miesiąc temu pękła nam gumka i brałam postinor ale nie dostałam jeszcze okresu przed wejściem na to forum w ogóle nie wiązałam tego z zażyciem tabletki robiłam już test ale wyszedł negatywnie i teraz po przeczytaniu waszych problemów z misiączką po p d jestem pełna nadziei pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
mysle ze jesli test wyszedl negatywnie to nie masz sie czym martwic. byla juz na tym forum dziewczyna ktorej sie spoznil 2 miesiace. postinor naprawde dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ///
Miałam dni bezpłodne, ale nie miałam pewności własnie czy sa one w 100% bezłodne więc wzięłam postinor a okres się spóźnia już 3 dzień, a od ponad roku miałam regularnie, czasami z różnicą 1 dnia... ;/ pocieszam się że się spóźnia ze względu na tą końską dawkę hormonów ;/ bo mieć dni niepłodne, wziąść postinor [fakt że dopiero w 40 godzinie ;/] i być w ciąży to już bym chyba ostrego pecha musiała mieć ;/ przepraszam, że tak tu pisze po raz setny ale jakoś tak lepiej mi jak się moge z kimś podzielić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
doskonale cie rozumiem tez tak mialam! u mnie ookres sie spoznil 2 tyg. glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ///
a okresy miałaś regularne? w której godzinie wzielas postinor? pocieszające jest jak inne dziewczyny piszą, że miały podobnie i skończyło się dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonmaj
Okres spóźnia mi się 2 tyg postinor wzięłam miesiąc temu , ale dziisaj wykonałam test ciązowy wyszedł negatywny. Czy jest jeszcze możliwość ,zre jestem w ciązy ? Wydaje mi się ,ze chyba nie , ale wole się Was poradzić . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kamci2525 jutro ide do lekarza, bo normalnie w tyg. nie mam czasu, a szkoda, bo mialabym juz pewnosc co jest...dam wam jutro znac...pozdrawiam was kobietki goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
do kurde: okresy wahaly mi sie i spoznialy 1 do 2 dni, a postinor wzielam po okolo 38h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczee ///
Przepraszam, że zadaję może bezsensowne pytania, ale nie dostałam ulotki do tabletek (lekarz dał mi je "do ręki") więc wole zpaytać o pare rzeczy;> postinor wzięłam w pn wieczore,. po 12 godzinach wtorke rano. W środe miałam dostać okres. Dzisiaj z rana dostałam "coś" co bardziej przypomina te plamienia niż okres... ;/ chociaż cały czas mam nadzieję, że to jednak okres;) możliwe żeby dostac te plamieia dopiero po takim czasie? i od plamienia liczy się już normalny cykl? proszę o odpowiedź;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
kurde: tzn ja mialam tak ze tez dostalam plamienia tak po 5 dniu, a potem po 9 dniu od zazycia tabletki cos na wzor okresu tzn nie bylo tego duzo ale to nie bylo plamienie i potem po rowno 28 dniach od tego "niby krwanienia" dostalam okres. mysle ze to niby krwawienie to byl okres. ale plamienie to rzecz normalna. mnie się wydaje ze po prostu organizm usuwa wtedy ta komorke ktorej nie pozwolilismy na zagniezdzenie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
ups nie kurde tylko kurcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonmaj
Proszę odpowiedzcie na moje pyatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczee ///
czyli to już chyba nalezy liczyć jako 1 dzien cyklu? i jeszcze pyt odnosnie testu ciążowego;> mówi się, że najlepiej po 12 dniach albo w dniu w ktorym powinna przyjsc miesiączka;> miesiączke miałam miec w sr a 12 dni mija dopiero pod koniec przyszlego tyg... ciekawe czy juz test moge robic;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
nie no ja liczylam od tego mojego krwawienia i wyszlo idealnie. test mozesz zrobic po 12 dniach, ale sa tez takie np bobo test co wykrywaja ciaze po 6 dniach. ja robilam po 2 tyg 2 bobo testy i jeden inny i wyszly negatywnie czyli prawidlowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
sonmaj: nie jestes w ciazy przestan o tym myslec a dla pewnosci zrob jeszcze jeden test jakbys byla w pierwszym miesiacu to na pewno czylabys juz duze nudnosci ;) zrob test dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ////
Jeszcze jedno pyt;> jak u was wyglądały te plamienia po postinorze? bo za wszelką cenę próbuje określić co w tej chwili jest u mnie;/ pplamienia= dosłownie tylko troszkę poplamiło, pokapało? czy coś jak mniejszy okres? ja mam coś jak okres [wyjątkowo boli;/] tylko o wiele mniejszy niż zazwyczaj, dlatego nie wiem jak to traktować i nie wiem czy już mogę być szczęśliwym człowiekiem ;) bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ///
nie wiem czy moge już się cieszyć czy nie;/ jak poznac czy to krwawienie czy okres kurde!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
traktuj to jak okres i licz sobie od niego. na plamienie wystarczy wkladka higieniczna wiec jest to prawie niezauwazalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawpadka
Dziewczyny, nie chce was specjalnie martwić, w moim przypadku postinor nie zadziałał (12 tydzień ciąży). Może dlatego, że stosunek odbył się w dniu jajeczkowania, a pierwszą tabletkę wzięłam po ok 18 godz, a może się po prostu nie wchłonął. Czekam na badanie usg i drżę, chociaż lekarz zapewnia mnie, że skoro nie zadziałał tak, jak powinien, to nie zadziałał w ogóle. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turqska
czesc kobietki:) fajnie ze piszecie tak teraz CIagle sledze co sie u Was dzieje hehe:) wiecie bylam przerazona poniewaz jak juz wspominalam mialam mala wpadke a w moim przypadku trudno w sumie okreslic kiedy mam dni plodne a kiedy nie poniewaz moj cykl jest baaardzo zawahany przez chorobe(tarczyce) i praktycznie wypada mi kiedy mu sie chce:/ i w przed dzien kiedy mialam sie wybrac do gine po postinor w nocy dostalam ten uteskniony okres tak wiec nie musislam sie zglaszac po niego:) co nieoznacza z nie bede czytala Waszych korespodencji hehe mozna sie tu doedukowac wrazie czego i wymienic doswiadczeniami:) no nic dzieki za odp na moje pytania i pozdrawiam wszyztkie babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska
Do: mamawpadka!! Bierzesz oprocz tego jakies tabletki anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
to znowu ja:) dzisiaj rano dostałam chyba "okres",tak sadze bo bardzo boli mnie brzuch i leci bardzo duzo..postinor wzielam w poniedzialek i pare godzin po jego przyjeciu mialam pare brazowych plamek,wiec dzisiaj zdaje mi sie ze to okres..a wy jak myslicie?a okres powinnam dostac 10 ale mam nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara08
no to napewno postinor zadzialal nie ma sie co martwic pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×