Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

dokamcia2525 --- ojj ja tez tak mialam stosunek w 7 dniu cyklu tez po 4 dniach dostalam krwawienie i trwalo 3 dni nio i okres dostalam po ponad dwoch tygodniach z 3 dniowym opoznieniem takze będzie dobrzee :* bo z mojego punktu widzenia to skoro dostalas to krwawienie popostinorowe to znaczy ze zadzialalo :) wiec nie martw sie ja tez przez caly miesiac przezywalam koszmar.... ehhh wiec wiem co czujesz :( ale będzie dobrze uwierz :*:) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy troszke nie jasno napisalam wyzej bo normalny okres dostalam po dwoch tygodniach od tego krwawienia popostinorowego :) jasniej napisalam chyba teraz :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! postinor wzięłam mieszcząc się w czasie, do tego przeznaczonym.Po kilku dniach wystapiło krwawienie trwające kilka dni ,zbiegające się z lekko wyprzedzoną datą okresu.Minął juz teraz miesiąc a okresu nie mam nadal, tylko lekkie krwawienie zresztą przedwczesne ,któremu towarzyszą niestety nudności, bóle nerek i głowy ... co o tym myśleć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
ze to tak jest po tych tabletkach i nie stresuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam mysle ze okres powinien sie u ciebie pojawic w najblizszym czasie takze spokojnie nie panikuj bo to nic nie da wiem z doswiadczenia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wyczytalam na jednym z forum cytuje: Nie stosujcie postinoru on jest nieskuteczny a ta cała gadanina to chwyt marketingowy, ktoś kto go wziął i niby zadziałał to tak naprawdę nie był w ciązy, a jeżeli był to jest nadal....stad w innych tematach tyle sie pisze o dzieciach po postinorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
to tak samo jakby napisali na IBUPROMIE to nie dziala tylko po prostu przestaje bolec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wiekszosc rzeczy dziala na psychike...to tak jak testowano leki przeciwbolowe niby a podawali ludziom zwykle nic nie znaczace wyglajace na tabletki przeciwbolowe i przestawalo bolec...psychika nasza duzo potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie oceniajcie mnie bo to nie byla moja opinia pisze wyraznie ze to cytat, poza tym tu jest tak duzo tematow o postinorze wystarczy poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do gosiek ** wiesz co ten cyctat to chyba napisal ktos komu sie nie udalo. No coz nie pisza ze musi zawsze w 100% zadzialac no nie, tak samo jak inne leki nie dzialaja na kazdego. Jedni moga zjesc 10 tabletek ibupromu i nic, a wziac jedna tabl etopiryny i isc na dyske za 30 minut. Tak wiec badzmy dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
a tak w ogole to zapis na ulotce w sumie sie sprawdza jak czytma inne wypowiedzi. U mnie tez 14.08 mial byc okres a ze wzielam postinor to przesunal sie o 2 dni i dostalam w srode. Wyglada jak normalny i w sumie sie ciesze, ze sie przesunal bo zawsze tabl anty bralam od srody wiec teraz tez zaczelam :) nie bedzie sie mylic. Niby nie ma tego zlego ............ Aha i wiecie co?! Moze postinor to "syf", ale same powiedzcie czy go nie kochamy?! :) Oprocz leku na raka i AIDS to chyba najwazniejszy lek na rynku ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
chyba masz racje. a ten ktos kto napisal ten cytat po prostu chcial nas zmartwic;/ moze w jego zyciu cos sie nie ulozylo i teraz nas straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Dziewczynki kochane pociesze Was :) wzielam postinor 1 czerwca i dopiero teraz dostalam okres !! czyli moze sie Wam kochane sporo opoznic ale przyjdzie pamietajcie ze jak testy wychodza negatywnie to znaczy ze sie w ciazy nie jest !! i nie stresujcie się ...ale ból straszny siedze w pracy teraz i wymiekam normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alissa20 GRATULUJE :):) ulga prawda:)?? nio i ja cztalam kiedys tez ten komentarz i uwazam ze to jakies glupoty ktos kto to napisal moze miec teraz satysfakcje ze nam cisnienie podniosł wrr:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
dziewczyny nie bojcie sieu one działaja !!! jak cos sobie wkrecicie robcie test i tyle jak wyjdzie negatywny to juz naprawde nie ma sie co martwic ja zrobilam chyba z 15 testow wkrecalam sobie ze zle wychodza no bo same dziewczyny powiedzcie spoznia wam sie tydzien to sieu juz czlowiek zaczyna denerwowac a co dopiero ponad 2 miesiace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2525
Jesuuu chyba bym zawalu dostala. Ja mam oficjalnie jutro dostac okres kurcze ale od kilku dni zle sie czuje juz dawno ich nie pamietam bo jak wczesniej bralam tabletki anty to nic mnie nie bolalo. Mam nadzieje, ze pojawi sie okres. Juz nawet test robilam i wyszedl negatywnie, wiec jestem dobrej mysli. Tabletki anty juz zakupilam, aby wiecej nie przezywac stresu :) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
kamcia 2525 moja krew :) tak trzymac dokladnie to samo zrobilam a okres moze Ci sie spozni tak jak mnie ze dwa dni albo tak jak alissie20. Zycze Ci zeby tak jak mnie :) pozdrawiam wszystkie panie i .......tylko pozytywne myslenie!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie chcialam straszyc, bo jednoczesnie straszylabym sama siebie, jakby niektore osoby poczytaly kilka stron wstecz to by wiedzialy...tylko, ze ja staram sie myslec optymistycznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
pewnie ci chodzi o Malutką ale jej testy wychodzily pozytywnie dlatego tak teraz juz wszystko okej z tego co pamietam ..własnie maluuusia odezwij sieu :) jak sieu czujesz? pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzejjj
no dokladnie to byly po prostu jakis bzdury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2525
Bozeeeee kiedy ten okres sie pojawi?? jak zaczelam czytac poprzednie posty to lapie dola :( ehh niech ten cholerny okres sie pojawi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos20
ja tez czekam i czekam ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 8 dni temu jadlam postinor nawet zadnego plamienia nie mialam o okresie juz nie wspominajac bo powinien byc 4 dni temu...ale mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia2525
gosiek i tak spokojnie o tym piszesz?? czy odnioslam takie wrazenie. kurcze u mnie wsumie byla troszke inna sytuacja z tym wzieciem postinorku, bo tak naprawde to u mnie do stosunku nie doszlo, ale po milosci francuskiej zachcialo nam sie drugi raz milosci ferancuskiej i tak wyszlo ze jego narzedzie znalazlo sie na kilka chwil u mnie. ale samo to ze sie tam znalazlo. wytrysku nie bylo, ale wzielam postinor bo slyszalam wielokrotnie ze nie tylko nasienie zapladnia lecz wczesniejsze plyny rowniez. moze ktoras wypowie sie na moj problemotemat?? wzielam postinor dla bezpieczenstwa. Nie chce miec dziecka bo chyba bym oh nie chce nawet myslec. wzielam postinor wogole w 8 dniu cyklu, na drugi dzien po skonczonej miesiaczce. coprawda nie ma wtedy dni plodnych o ile pamietam, ale zawsze pozostaje ale. Boze daj mi ostatnia szanse na moja glupote, mysle ze calomiesieczny stres nauczyl mnie wiele, naprawde wiele. I mam nadzieje ze okres sie wkoncu pojawi, no ma pojawic sie oficjalnie jutro moze w nd a moze w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jefart
Proponuje POSTINOR, cena 40zł za blister (2 tabletki). Data ważnośći do 2010 r. i 2011r. kontakt: +48 500 316 416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kamcia2525 wiesz po tym wszystkim co przeczytalam staram sie byc spokojna, czasem to sie udaje, ale nie zawsze...moj facet tez mnie probuje pocieszac, chociaz tak na prawde stwierdzil, ze by sie cieszyl...tylko mam jakies dziwne wewnetrzne przeczucia, ze bez konsekwencji to sie nie obejdzie...staram sie nie dopuszczac tej mysli, ale czasem mnie nachodzi...poza tym codzien rano budza mnie okropne mdlosci, dzisiaj zreszta tez...wiec juz sama nie wiem, czyto dzialanie postinoru przez tyle dni, czy cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiek
Gosiek... pociesze Cie 3 miesiace po wzieciu postinoru i dalej mam mdłosci czasami takie ze nic nie zjem ..najgorsze dni sa przed okresem i podczas niego wiec to normalne i nieprzejmuj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×