Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Dzieki za odpowiedz, troche sie tym krawiweniem denerwuje, moze jutro pojde do lekarza, tak dla pewnosci,choc wiem, ze moze wystapic, to jest tej krwi jednak duzo i jestem bardzo oslabiona. a swoja droga to wiecie do ktorego dnia cylku, przy zalozeniu, ze cykl trwa 25-30 dni, mozna uprawiac seks? Chyba rzeczywiscie Postinor byl niepotrzbebny. prawde mowic bardzo sie boje ze ten lek niezle we mnie namiesza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallll
to znaczy ze moja dziewczyna nie potrzebnie wziela postinor. tyko jej sie okres rozregulowal i teraz jest stres kiedy przyjdzie miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę przerażona
a jak myślicie co ze mną......? bo jeden post na moje pytanie mnie nie uszczęśliwia ? nie będe już wprowadzac co się stało bo jest we wczesniejszych postach.... i wpisujecie się jak coś czy u was zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trochę przerażona
----> nie martw się. Naprawdę. Wzięłaś postinor. Nie ma szans żebyś zaszła w ciążę. Ja wogóle powiem Ci tak. Mimo wszystko w ciążę ciężko zajść. To się tylko tak wydaje że jeden kontakt spermy z pochwą i już. Nie prawda. Tak naprawdę w ciąże zachodzi się trudno. Trzeba naprawdę utrafić w moment najbardziej płodny. A poza tym stres, nieodpowiednia dieta to wszystko utrudnia zajście w ciąże. Ja mam 21 lat. Moja mama jest ginekologiem. Rozmawiamy ze sobą o wszystkim. Ja się kocham ze swoi facetem cały czas bez zabezpieczenia. Dopiero pod koniec stosunku zakładamy gumkę albo wyciąga go ze mnie i wytrysk odbywa się poza pochwa. Naprawde nie przejmuj się. Napewno wszystko będzie dobrze:)( Oczywiście zdarzają się wyjatki od reguły kiedy np dziewczyny zachodzą w ciąże podczas seksu oralnego poprzez przeniesienie nasienia na rękach--->ale to są wyjątki książkowe które zdarzają sie raz na 1000 takich dziewczyn)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazylam Postinor wczoraj okolo 4h po wpadce no i nastepna tabletke wiadomo po 12h i jak na razie wogole nie mam zadnych nudnosci, bolow jajnikow i tym podobnym...Zastanawiam sie czy powinnam robic test ciazowy czy nie bo okres powinnam dostac dopiero pod koniec stycznia.Czy Postinor jest 100% skuteczny?Zazylam go 1 raz w zyciu i mam nadzieje ze ostatni i wiele sie o nim dowiedzialam na lamach tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikita
przeraza mnie dziewczyny to, co piszecie(nie wszystkie)! Postinor to srodek wczesnoporonny! Zawiera duza dawke hormonow, majacych doprowadzic do zluszcenia sie blony sluzowej macicy, a wiec i kom.jajowej, ktora sie mogla zagniezdzic(dlatego wystepuje krwawienie- miesiaczka-przyspiesza cykl miesiaczkowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikita
i przepraszam bo ta wypowiedz padla dawno, ale do cholery..postinor wplywa na wynik testu ciazowego bo jest srodkiem wczesnoporonnym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mikita
---> niestey nie masz racji, postinor to nie jest środek wczesnoporonny. To .środek który zapobiega podkreślam ZAPOBIEGA zapłonieniu a nie niszczy płodu. Jeśli jest już za późno wzięty i do zapłodnienia doszło czyli po 70 h to wtedy jest nieskuteczny. Więc nie można powiedzieć że zabija dziecko.I nie wpływa na wynik testu ciążowego podobnie jak tabletki antykoncepcyjne, luteina, czy alkohol. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Klucha0
-----> słuchaj każdy organizm reaguje inaczej na dawke hormonów. Moze być tak że wogóle nie dostaniesz krwawienia popostinorowego i taka reakcja też jak najbardziej jest prawidłowa. Ale powiedz mi jak wygadała Twoja wpadka? Bo skoro okres masz mieć dopiero pod koniec stycznia to podczas wpadki miałaś chyba okres niepłodny tak? Podaj więcej szczegółów i wtedy postaram się odpowiedzieć dokładniej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikitaa
wczesnoporonny (wlasnie do 72 g); rozmawialas kiedys z lekarzem o tym jak naprawde to, dziala? Pozniej nie ma sensu go zazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikitaa
"Działa następująco: . opóźniania proces owulacji (jeśli jeszcze do niego nie doszło) . zagęszcza śluz w szyjce macicy, co utrudnia dostęp plemnikom. . utrudniani zagnieżdżenie zapłodnionej komórce jajowej (jeśli do zapłodnienia doszło) - działanie poronne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mikita
----> nie musze o tym gadać z ginekologiem bo mam ginekologa w domu na codzień od 21 lat. TO NIE JEST ŚRODEK WCZESNOPORONNY. Gdyby takim był to byłby nielegalny i żaden lekarz by Ci nie przepisał takiego leku( w kraju w którym propagowana jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia) a u nas przecież jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dziewczynki...
pewnie, ze jest a aborcji nie ma.. wiesz-ilu lekarzy tyle zdan. Nie bede sie spierac bo to nic nie da..Ja pracuje z lekarzami na codzien. Niech kazdy robi jak uwaza i ok. Ja tego nie wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikitaa
cytat- nie moj tylko z jednego z opisów skadu i dzialania Postinoru Duo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam tego swinstwa nie..
wezme! I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakul
----> "Gdyby takim był to byłby nielegalny i żaden lekarz by Ci nie przepisał takiego leku( w kraju w którym propagowana jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia) a u nas przecież jest." wiesz! Smieszna jestes dziewczynko w tym, co napisalas! A moze Ty nie mieszkasz w Polsce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaabsorbowana
zgadzam się z Wami dziewczyny. To lek wczesnoporonny. Ja tego nie wezme w życiu. A Ty dziewczynko chyba sie z choinki urwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie nie moge was sluchac ;/ najpierw sobie przeczytajcie na jakiej zasadzie dziala postinor a potem mowcie ze to forma aborcji;/ stabo mi sie robi jak czytam wasze wypowiedzi postinor to absolutnie nie jest lek poronny najpierw przeczytajcie sobie definicje poronienia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Rozbroila mnie troche Pani, ktora uwaza, ze postonor jest srodkiem poronnym. ZAPOBIEGANIE ciazy moja droga to nie to samo co ZABIJANIE dziecka. Nie porownuj postinoru z tabletka poronna RU-486, o ktorej sie pewnie sporo naczytalas i nie daj sie wiecej indoktrynowac fanatyczka religijnym! Czy rozbijajac jajko przy robieniu nalesnikow podzynasz łeb kurczakowi?? I przestan stresowac te biedne dziewczyny, ze ratujac swoje zycie przez niechciana ciaza popelniaja wielki grzech moralny bo to bzdura!! Tak sie sklada, ze jestem w tym temacie osoba kompetenta, bowiem sama prowadze z dzieciakami zajecia z zakresu przystosowania do zycia w rodzinie. Twoje poglady sa rowne pogladom tychze wlasnie dzieciakow. Pozdrawiam dziewczynki i blagam dzielcie przez 5 takie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Salmah
----> SALMAH zgadzam się z tobą. Z punktu widzenia ginekologii to nie jest żaden lek poronny. znam się trochę na tym. Widocznie te dziewczyny są niedojrzałe i niedość wyedukowane. Więć do książek i do szkoły dzieci a nie zajmować się seksem na który nie jesteście dojrzale emocjonalnie. A tak wogóle to chyba nie wiecie że seks to wyraz miłości a nie rznięcie się jak króliki. Sorryy ale jestescie smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wygladalo to tak ze bylam okolo tygodnia po skonczeniu sie okresu i pekla nam gumka i moj chlopak zdazyl spuscic sie we mnie.Czytalam ze podobno srodek ten przepisywany jest mlodym dziewczynom choc nie wiem czy to prawda ja mam jeszcze nie skonczone 18lat i zastanawiam sie czy Postinor na prawde podziala wzielam go najszybciej jak moglam i nie wiem czy mam robic test ciazowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Klucha0
---->Spokojnie mozesz wziasc postinor. No pora w ciagu cyklu faktycznie była niebezpieczna. Tym bardziej ze facet skonczyl w Tobie. Ale wzielas postinor i na dodatek dosyc szybko. Wiec spokojnie. Napewno zadziala. Mozesz zrobic test. Postinor nie wpływa na jego wynik. Wiec spokojnie. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->> Dla mnie to też śmieszne... jaki lek wczesnoporonny ?? Jak mozna zabić coś czego nie ma...?? Przeciez to tylko sperma... Trzeba sie doinformować :]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azallia
tez nie zgadzam sie z ta opinia. zaden srodek wczesno poronny. a wiecie ile moze spozniac sie okres? ja wzielam postinor w 70 godz po . czekam juz 44 dni i nie wiem co sie dzieje. Ale niedlugo ide do gina zeby spr czy to nie ciaza. jak cos wiecie to piszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciesz
do blondyneczka635 krwawienie po zażyciu postinoru ( 2-3 dnia) jest skutkiem ubocznym, jedne mają inne nie, wszystko jest w ulotce załączonej do opakowania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondyneczka635
---->jolciesz ma racje. To jest indywidualna reakcja na postinor. Jedne krwawią inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×