Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość messtres
a wiecie co jest najgorsze slyszalam kiedys ze kobieta w ciazy miala okres przez cala ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messtres
a i cos jeszce w ziazku z moim stanem czesto chodze siku i mam nudnosci male i mam wrazenie ze mi brzuszek troszke urosl.prosze uspokojcie mnie i powiedzcie ze to tylko moje wymysly glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
No bo tak może być przynajmniej przez trzy miesiące...ale przez całą ciązę nie słysząłam. Dziewczyny,nie martwcie się postinor pomoże,jeżeli wzięlyście w miare wcześnie i zgodnie z ulotką Jeszcze raz - Krwawienie nie musi wystąpić,a jak wystąpi to jest to skutek uboczny.Ja miałam wszystkie skutki uboczne jakie były możliwe ale plamienia nie.Nie martwcie sie!! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Do messtres Ja też tak miałam,chodziłam siku( a to jest objaw ciązy) też miałam wrażenie jakby miała coś w środku brzucha,ale przestan.,to za wcześnie na stwierdzenie ciązy.To tylko twoja psychika,boisz sie tego co zrobiłaś i dlatego masz takie urojenia...nie martw sie !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANA 17 LATKA
BLAGAM POMOZCIE MI ! ! ! KOCHALAM SIE I WZIELAM POSTINOR GODZINE PRZED KOCVHANIEM SIE I DRUGI PO 12 GODZINACH OD PIERWSZEGO ! ! ! MIALAM KRWAWIENIE ZARAZ PO POSTINOZE KTORE TRWALO OKOLO 4 DNI ALE BYLO TAKIE JAKIES NUIKLE OKRES NORMALNY POWINNAM DOSTAC TERAZ ALE GIO NIE MA IZA ILE MOGE DOSTAC OKRES ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANA 17 LATKA
BLAGAM POMOZCIE MI ! ! ! KOCHALAM SIE I WZIELAM POSTINOR GODZINE PRZED KOCVHANIEM SIE I DRUGI PO 12 GODZINACH OD PIERWSZEGO ! ! ! MIALAM KRWAWIENIE ZARAZ PO POSTINOZE KTORE TRWALO OKOLO 4 DNI ALE BYLO TAKIE JAKIES NUIKLE OKRES NORMALNY POWINNAM DOSTAC TERAZ ALE GIO NIE MA IZA ILE MOGE DOSTAC OKRES ? ? ? DO BEACI powiedz mji jak wygladalo twoje piopostinorowe krwawienie ?? czy bylo normalne czy jeies dziwne ? >? > > i czy jezeli doatalsm krawawienie 3 dni po postinorze to jest mozliwosc ze jestem w ciazy ? ? > jesli krwawilam to chyba nie prawda ? ? ? ? kiedy o pomocpowinnam dostac nastepny okres ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? BLAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANA 17 LATKA
Do POLA 19 Uwaz asz ze jesli mialamn krawawienie po postinoze takie slabe przez okolo 4 dni to w ciazy nie jestem tak ? ? ? ile taraz moze mi sie okres spozniac ? ? ? ? a co do Postinoru to wziaelam go juz drugi raz ale gdy bralam go 3 iesiace temu to krawaienianie dostalam a w aciazy nie ejstem choaziez teraz to juz nic nie wiadomo :( : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Do ZDESPREOWANEJ 17 LATKI Jeżeli wzięlaś postinor godzine przed stosunkiem to była to tak jakby antykoncepcja na szybko.Postinor ma za zdanie utrudnić droge plemnikom i zagnieżdzeniu sie zapłodnionej komórki jajkowej w macicy.Jeżeli zazyłaś postinor przed to chyba ci już ten śluz zgęstniał i plemniki nie miały szans.Kilka posów wyżej jest napisane przez kilka osób,że krwawienie to nie jest objaw ciązy,ani jej braku. Co do okresu,może ci sie rozregulował,po takiej dawce hormonów to wcale nie takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messtres
chodzi mi tylko o to aby ktos mnie upewnil ze ten fakt ze po postinorze mialm okres na 100% swiadczy o tym z e nie jestem w ciazy.prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Do ZDESPEROWANEJ 17 LATKI Zrób tes,bedziesz wiedziała na 100%.Powodzenia...trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messtres
i to ze teraz czekam na ten drugi okres i nie moge sie na niego doczegac o niczym zlym nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
do messtres Jak chcesz wiedzieć,czy jesteś lub nie jesteś w ciązy - najlepiej zrobić test...bedziesz wiedziała napewno:) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messtres
wiecie co dostalam tych glupich krwawien popostinorowych i pozniej znow jakis drugich i pozniej normalnej miesiaczki i myslalm ze to juz koniec ze nastepna miesiaczka juz bedzie normalna a tu guzik spoznia sie te4 dni i znowu jestem zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messtres
wiesz co robilam test po tych drugich plamieniach i wyszlo ze nie jestem. kurcze myslalm ze juz sie wszystko skonczylo a tu znowu...dzieki marunia 2807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Do messtres Jedna dziewczyna na tym forum miała podobny prolem do twojego. Wzięla za pierwszym razem postinor dostała okres w czasie...potem wzięla po jakims czasie drugi raz Postinor ( to nie było w tym samym cyklu) i też okres przyszedł w czasie...(nie wiem jak tam z tymi krwawieniami wyglądało0,druga miesiączka też była jak w zegarku,a z trzecią już były schody.Spóźniła się jej chyba o 12 dni.Też sie bała...ale teraz wiem dlaczego...bo Postinor tak miesza w naszych organizmach ,że głowa boli(dosłownie).Poczekaj na okres,albo dla sprawdzenia jednak zrób ten test,bedziesz wiedziała napewno i nie bedziesz musiała sie już tak denerwować. Nmcz :* chce wam tylko pomóc ,bo ja tez takie cos przechodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkam
a czy jezeli wzielam postionr po 66 h to czy na pewno on pomoze?? jaka jest mozliwosc ze moze zawiesc?? bardzo sie boje ze moge byc.... :( a postionr wzielam dwa dni temu i od wczoraj bola mnie jajniki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkam
a bylam w 16 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo czy na pewno.. nigdy nie ma pewności. :P ale myślę, że ochroni cię przed ciążą. postinor do 72h ma bardzo dużą możliwość zapobiegnięcia niechcianej ciązy, po tym czasie też zachowuje swoje właściwości tyle że im później tym słabiej... głowa do góry, na pewno sie uda :) wiele jest dziewczyn które brały na ostatnią minutę i mamusiami nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
Postinor zabezpiecza tak samo jak wkładka wewnątrzmaciczna więc bardzo bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Do Elizka Ja wzięlam po 63 h i pomogło :) tobie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
messtres ja tesh tak od jakis paru dni mam ze ciagle chodze siku i troche mnie mdli i tesh taki jakis wiekszy brzuch mi sie zdaje ze mam....heh,ja nie wiem czy to moje schizy czy nie ale sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO SMUTNEJ KOBIETKI i RESZTY DZIEWCZYN: Zrobcie wreszcie test dziewczyny. Ja nie wiem,czemu wolicie zyc w strachu i niepewnosci? Lzej wam jest czy co?? Ja tez wczesniej strasznie panikowalam,ale chocbym nie wiem jak sie bala,to zawsze robie test. Chocby po to zeby wiedziec. A wy tu panikujecie (co bardzo dobrze rozumiem,bo ja przezywalam to samo,z taka roznica jednak,ze ja zrobilam test i to nie 1) i dalej schizujecie,bo boicie sie zrobic test. To oczywiscte,ze nastepnego dnia strach nie przejdzie tak szybko i blyskawicznie a nawet moze sie nasilic.Dlatego tez prosze was drogie kobietki nie bojcie sie testow i zrobcie je. Ulzy wam od razu. Chcecie tak czekac w niepewnosci i ogromnym strachu na jakies konkretne i jednoznaczne dowody,na to ze jestescie w ciazy? A co jesli nie jestescie jednak i nadal bedziecie sie doszukiwac 100% dowodow na ciaze tak przez najblizesze 2 m-ce bo boicie sie zrobic test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
dziewczyny...kupilam test,zaraz go zrobie...jejeje boje sie....POMOCY,trzymajcie za mnie kciuki,prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
kochane...zrobilam!!!!pre-test wykrywajacy ciaze po 6 dniach a jestem od zacycia postinoru prawie 3 tygodnie.....wyszedl 1 pasek...czyli....CIAZY NIE MA!!!!!jejej jak ja sie ciesze!!!buziaczki dla was i nie bojcie sie ...postinor zadziala...idzcie i zrobcie sobie test :):):):):):):):):):)napewno wy tesh niedlugo sie bedziecie cieszyc:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
a nie mówiłam ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messtres
o boze dostalam dzis rano okres ale jeszcze takich bólów to chyba nigdy nie mialam.nie wiem jak sie dowloklam do kompa nawet.nie moge sobie znalezc pozycji ratunkuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messtres
wiecie co?cos wam powiem.ten postinor to zajebista sprawa z jednej stony bo jest bardzo skuteczny.ale pozniej trzeba sie niezle nacierpiec po 1 stres po2 rozregulowany cykl po3 cholernie bolace miesiaczki na poczatku .wiem to z autopsji . uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ita-25
hej!od czego tu zacząc...zrobilam sobie 2miesięcza przerwę od pigułek antykoncepcyjnych.52 godzin temu pękła gumka.postinor wzięłąm w 48 godzinie \"po wypadku\".a z wyliczeń wychodzi że jestem w czasie dni płodnych.mam się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz sie nie martwic
Zadziala 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin.ka
ita-25 nie martw sie...ja tak strasznie sie martwilam i mialam schizy ale zrobilam test i wszystko oki:):)wiec zadzialal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×