Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

do hogi : oj masz racje kiedyś sobie postanowiłam że już nigdy tego nie wezme a jednak jestem zmuszona bo to jest mój 12 dzień cyklu i dlatego sie boje chwila nie uwagi i niestety :( Ale mam taką sama nadzieje jak Ty że to zakonczy sie dla nas pomyślnie choć ja jeszcze tą recepte musze mieć echh mam nadzieje , że mi ją wypiszą..3maj sie ciepluteńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddenerwowana
W koncu okres! =D powodzenia dziewczyny.. =D zycze aby wszystko szlo po waszej mysli =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko takie male do was..ostatnio z wtorku na srode byl u mnie chlopak mial orgazm...po ograzmie poszedl zmyc sperme do lazienki dotknal ja palcami..ale za chwileczke zaraz je umyl mydlem i pod ciepla woda..gdy wrocil wlozyl mi te palce do pochwy...czy myslicie ze moglo dojsc do zaplodnienia? tak sie balam okropnie ze poszlam do ginka i wzielam postinor..myslicie ze moze cos z tej sytuacji wyniknac? cyz moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agrafa87: spokojnie nie masz sie co martwić jeśli zaraz po tym jak dotknął spermy poszedł i ją dokładnie zmył to możesz odetchnąc nawet myśle , że postinor nie był Ci potrzebny :) bo może Ci troszku namieszać w organiźmie ..w każdym bądź razie niczym sie nie przejmuj A ja mam do was pytanko co myślicie 12 dzień cyklu wpadka :( wziełam postinor pierwszą tabletke po 20-1 godzinach ( lekarz nie powiedział mi kiedy nawet mam brać drugą)...więc wziełam tak jak w ulotce po 12 h w sumie odczuwam tylko zmęczenie senność troszku było mi nie dobrze i jak czy w tym przypadku postinor zadziała ..?:| heh cykle mam od 28 dni do 31 przeważnie ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeli
hej dziewczynki:)mam pewne obawy...moze ktoras mi pomoze?otoz zazylam w poprzednim cyklu postinor,minelo pare dni i mialam okres.potem tydzien przerwy i wystapilo plamienie:/a teraz juz od 2tyg.czekam na okres,bo tyle mi sie spoznia.musze jeszcze dodac ze nigdy nie mialam regularnych miesiaczek a w tym cyklu wspolzylam tylko dwa razy raz przed tym plamieniem i raz po.myslicie ze moge byc w ciazy???czy zdazylo wam sie ze postinor opoznil okres??odpiszcie co wy na to:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamite
czesc mam pytanie moze ktos sie orientuje jakie mam szanse na zajscie w ciaze? problem jest dosc zlozony. mialam 2 stosunki bez zabezpieczenia jeden jakies 2,5 doby, 2 jakies 12h temu. zeby bylo ciekawiej 3 miesiace temu odstawilam pigulki antykoncepcyjne, co po 1 kompletnie namieszalo mi w cyklu (brak okresu przez 2 miesiace a potem 2 pod rzad z tygodniowym odstepem), a po 2 podobno moze podnosic znacznie plodnosc. zaraz lykne pierwszy postinor. juz to kiedys robilam i bylo ok. tzn mama nie jestem:). ale tym razem troche sie boje. czy ktos byl juz kiedys w podobnej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamite
znowu ja;) przed chwila byl u mnie lekarz i troche mnie uspokoil. uff... ale dal mi darmowa probke postinoru a za wizyte z dojazdem do domu wzial 120 zlotych:/ tak na przyszlosc mam pytanie: czy ktos zna moze gin w warszawie ktory przepisuje postinor za darmo? i nie stroi przy tym fochow, bo podobno tacy tez sie zdarzaja:/ bede wdzieczna za odpowiedz. trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeli
ej nikt mi nie pomoze;(?? pisalam wczoraj:hej dziewczynki mam pewne obawy...moze ktoras mi pomoze?otoz zazylam w poprzednim cyklu postinor,minelo pare dni i mialam okres.potem tydzien przerwy i wystapilo plamienie:/a teraz juz od 2tyg.czekam na okres,bo tyle mi sie spoznia.musze jeszcze dodac ze nigdy nie mialam regularnych miesiaczek a w tym cyklu wspolzylam tylko dwa razy raz przed tym plamieniem i raz po.myslicie ze moge byc w ciazy???czy zdazylo wam sie ze postinor opoznil okres??odpiszcie co wy na to buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci niewiele pomoge bo sama 3 dni temu lyklam i tez bede trzasc gaciami ok 30 .12 ale na razie jestem dobrej mysli i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
meeeli ... postinor to taka dawka hormonów że strasznie moze namieszac w cyklu - mnie wprwdzie sie spoznil tylko 3 lub 4 dni okres, ale tu sie dziewczyny wypowiadaly ze nawet kilka tygodni. jesli sie obawiasz zrob test, ale sprobuj sie uspokoic, bo to sie wydaje głupie, ale stres dodatkowo Ci opozni miesiaczke. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeli
dzieki za odpowiedzi troche mnie uspokoily:)zycze dobrej nocki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus18
hej laseczki...jestep przerażona czytając o postinorze...wziełam go w piatek 16 grudnia, 2 godziny po stosunku... a tak w ogóle to cholernie głupia sytuacja!!!nie dosyć ze miałam bardzo dziwny cykl to jeszcze gumka pękła...wiec wyczytałam ze ma 80%skuteczności i ktoś napisał ze wpływa na wynik tesu ciążowego.dzień po czułam sie fatalnie nie dość ze byłam rozbita,nie wiedziałam co sie wokół mnie dzieje itp.to jeszcze ból podbrzusza itp.jakoś na dniach powinnam dostac okres ale najbardziej boje sie tego poślizgu.nie chce nikogo martwić ale gdzies wcześniej wypowiadała sie dziewczyna która po wziąciu leku teraz niedługo bedzie szczesliwą mamusią!!!prosze uspokójcie mnie pisząc ze znacie na pęczki dziewczyn którym sie udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil18
Martuś wiem co przeżywasz... Z cztery miesiące temu miałam podobną sytuację. W czasie stosunku pękła nam gumka - ja zmieściłam się co prawda w okresie dni niepłodnych ale strach był wielki... Postinor wzięłam dopiero 60 pare godzin po stosunku... Byłam przerażona. Do tego mój okrest był BARDZO skąpy i trwał niecałe trzy dni... Ale następne miesiączki są już normalne takie jak zawsze. Nie zamartwiaj się na zapas będzie dobrze. Ja odczuwałam takie skutki uboczne jak bóle podbrzusza, bóle piersi - i chyba to wszystko. Ale miałam nauczkę - właśnie teraz czekam na okres by wziąc tabletkę anty. i nie miec potem takich przygód. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZABEZPIECZAJCIE SIE..... postinor to nie antykoncepcja:/ po co macie sie stresowac i paznokcie gryzc, zainwestujcie w tabsy i bedziecie miec spokoj. postinor niszczy gospodarke hormonalnaa waszego organizmu. P.S. w dzien po stosunku nie doszlo do zaplodnienia wiec wszwlki bole brzucha czy mdlosci spowodowane ciaza to jakas bajeczka:) zaplodnienie trwa wlasnie te 72 godziny po to tak na marginesie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinka
Hej dziewczyny... Mialam tą przyjemność zarzyć postinor w zeszłym miesiącu i zgodnie z planem co do dnia i godziny dostałam okres i tutaj mam pytanie czy to był normalny okres?? czy on wyklucza ciąże?? bo teraz następny spóźnia mi się 4 dni... i schizuje. Mam ogromną nadzieje, że to tylko postnor namieszał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..juz raz pisalam o swoim problemie tutaj..teraz mam 2 problem..a mianowicie taki ze tydzien temu wzielam postinor..nie mialam zadnych objawow plamienia mdlosci itd...za 2 dni powinnam dostac okres i mam nadzieje ze tak bedzie...ale zauwazylam ze od 2 dni cos jest ze mna nie tak...co zjem to zaraz to zwracam..czy to normalne??co sie ze mna dzieje...?? aha..a moja sytuacja przedstawiala sie tak ze byl u mnie chlopak mial orgazm i dotknal palcami spermy..ale zaraz poszedl ja zmyc pod ciepla woda i mydelkiem...hmm po kilunastu minutach wlozyl mi te palce do poch**...nie kochalismy sie..mozliwe jest zeby doszlo do zaplodnienia?albo zebym byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agejszyn
co sie martwicie ze mna bylo dobrze to i z wami bedzie.teraz mam inny problem zbadrzalam i poszlam po tabsy ale nie wiem ktora jest pierwsza bo na opakowaniu nie ma numerkow tylko dzni.mam zaczac od poniedzialku??plis szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
pierwsza to jest ta ktora bierzesz w danym dniu - np. jesli pierwsza bierzesz w piatek to szukasz tabletki z oznaczeniem piatek (bedzie ich oczywiscie kilka, ale to nie ma znaczenia) i to jest Twoja pierwsza tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agejszyn
hmmmmmmm a jesli zamiast czwartkowej wzielam poniedzialkowa jesli nie zatrzymmam ciaglosci i bede je brala dokladnie co 24 godziny czy to cos zmieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
z tego co ja wiem to nie ma to żadnego znaczenia - te nazwy sa tylko dla ułatwienia :) tak mi sie przynajmniej wydaje i nie sądze żeby to była jakaś różnica, ale jak sie obawiasz to wez dzisiaj piątkową :) i leć z dniam tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie po wzięciu postinoru dostałam krwawienia które po paru dniach ustąpiło, po 28 dniach dostałam normalnie okres i z pierwszym dniem cyklu zaczęłam brać pigułki anty. martwi mnie to że krwawienie nie ustępuje (to już 13 dzień), czy to normalne czy powinnam zgłosić się do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midian
ja mialam dokladnie jak ty. PO postinorze sa male krwawienia ale to nie okres i tabletki dobrze ze wzielas gdy dostalas prawdziwy. Minusem tego jest wlasnie to ze pierwszy okres trwa bardzo dlugo, on sie ciagnie i ciagnie ...sa nawet male kapki krwi ale sa ... to normalne. dokladnie tak samo mialam jak bralam kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
DZIEWCZYNKI POMOZCIE! ZAWIODLA MNIE DZIS PREZERWATYWA I LEKARZ PRZEPISAL MI POSTINOR, KTORY WZIELAM NAPRAWDE SZYBKO.JEDNAK ZROBILAM STRASZNA GLUPOTE, BO NIE DOCZYTALAM ULOTKI, W KTOREJ BYLO NAPISANE, ZE POSTINOR NIE ZABEZPIECZA PO DRUGIM STOSUNKU. A JA MYSLAC, ZE SKORO 20MIN. TEMU WZIELAM POSTINOR KOCHALAM SIE JESZCZE RAZ BEZ ZABEZPIECZENIA. CZY POSTINOR NIE ZADZIALA?KOLEJNA TABLETKE BIORE ZA 6 GODZIN.BLAGAM POMOZCIE MI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midian
to porządna dawka hormonu, napewno zadziala, i tak zrobi ci mały buredlik w organizmie ale ....zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Dzieki Midian za wsparcie, denerwuje sie jak cholera a juz zwlaszcza odkad czytam Wasze wypowiedzi, bo zazywam Postinor po raz pierwszy w zyciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmah
Cholera na tej stronie wpadka.pl jest napisane, ze drugi stosunek po zastosowaniu postinoru trzeba traktowac jak niezabezpieczony, bo postinor zabezpiecza tylko po stosunki... no ale logicznie rzecz biorac skoro uprawialam sex godzine po przyjeciu 1 tabletki, to w pochwie mogla zostac jeszcze sperma z poprzedniego stosunku... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
no - pisze ze IInalezy traktowac jako niezabezpieczony -wiesz "podziwiam" Twoja odwage - ja po takiej sytuacji nie mogłam nawet myslec o sexie - ze strachu - mi to dało nauczke, boje sie ze Ty traktujesz to jak zwykłą landrynke - postinor to cholernie poważna sprawa - jak również niezabezpieczony sex - chyba ze niezabezpieczony z wyboru. nie martw sie - po to sa 2 tabletki - jak szybko wzielas postinor - to luz - potem tabletka nr 2 - powinno byc ok. a jakie masz dni? płodne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmah
Nie traktuje postironu jak landrynki i zawsze bardzo sie zabezpieczalam. Swiadczy o tym fakt, ze mam 26lat i jestem zmuszona siegnac po niego po raz pierwszy. Z powodu podejrzenia bialaczki musialam odstawic w tym cyklu cilest. Nie jestem z tego dumna, ze mnie ponioslo, ale moj blad polegal na tym, ze przeoczylam to w ulotce.Bylam pewna,ze postinor zabezpiecza mnie na ten dzien skoro i tak stalo sie co sie stalo. Nie osadzaj mnie wiec w taki sposob. Jesli chodzi natomiast o moje dni plodne to raczej bylam przed owulacja,ale nie umiem tego stwierdzic jednoznacznie, bo po odstawieniu pigulek rozregulowal mi sie cykl. Czy ktos z Was wie moze ile czasu wchlania sie postinor?Pozdrawiam Was cieplo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Miałem wpadke z moją dziewczyną 23.12.2004 podzcas jej dni płodnych.Od razu wykupilsimy tabletke i 1 tabletke wziela po 1 godzinie od wpadki a nastepna na 2 dzien Dziasiaj jest 29.12.2004 a moja dziewczyna nadal nie dostała 1 krwawienia o którym tu sie dowiedialem ,ze powinno wystapic po zazyciu tej tabletki. Minęlo 6 dni a ona nadal nie dostala krwawinia. Czy to oznacza ze postinor nie zadzialal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×