Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

hej, ja zazywalam tabletki antykoncepcyjne do poloy grudnia, potem odstawilam je, okres mialam 22 grudnia, a potem czasie 11-15 stycznia kochalam sie bez zabezpieczenia ( bylo to niby po 20 dniu cyklu...) jako ze nie mialam postinoru, zazylam wieksza ilosc zwyklych tabletek ( Yasmin) i teraz czekam na okres, mam takie objawy jakby ojres lada chwila mial przyjsc, ale nie przychodzi, dzis jest 29 dzien....:( mysle ze te tabletki mogly mi cos rpzregulowac i okres sie spoznia...ale ja juz wpadam w nerwice... Prosze...napiszecie...moze ktoras miala podobne przezycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinek
Wypadek zdarzył sie idealnie w środku cyklu... dokladnie w dniu owulacji... pierwszy test zrobilam 3 tygodnie po planowanym okresie... nastepny niecale 4 i dzisiaj kolejny... wszystkie pokazaly dokladnie to samo czyli wyszly negatywnie ( na wszelki wypadek ten dzisiejszy test kupilam innej firmy i w innej aptece) a okresu dalej nie ma :( denerwuje sie... bo teoretycznie dzisiaj mialam miec termin drugiego... ale chyba 3 testy nie powinny sie pomylic?? Możliwe żeby to postinor przesunął okres o 5 tygodni?? Lekarz mnie uspokajal, ale i tak jestem pełna niepokoju... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monton-radze sobie, jestem w podobnej sytuacji co jennny, która pozdrawiam-dodała mi otuchy :) teraz jest wszystko ok, ale nigdy nie zapomne tego co sie wydarzyło, łez i żalu do samej siebie, stresu i bólu. nikomu tego nie życze. pingwinek-skoro wyszło że nie jesteś w ciąży to napewno nie jesteś! a ten lekarz badał cię jakoś aby wykluczyć ewentualne schorzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinek
neko: Jeszcze nie... dzwoniłam do lekarza (bo jest teraz na urlopie i wraca w poniedziałek) mowilam co i jak w momencie kiedy okres spoznial mi sie 3 tygodnie. Stwierdzil, żebym narazie sie nie denerwowała... i poczekała do terminu następnego okresu... a jeżeli sie nie pojawi to mam przyjść do niego... ale i tak sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem cię denerwować, to może być \"nic takiego\", ale równie dobrze może to być początek jakiejś poważnej choroby. skoro testy wyszły negatywne (zapewne nie masz też objawów związanych z ciążą-ja miałam mdłości od 2 tyg.) to nie jesteś w ciąży. wiesz, na twoim miejscu poszłabym do jakiegoś ginekologa już teraz. pozdrawiam, życze dużo zdrowia i pogody ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennny111
Neko!!! czemu Ty sie nie odzywasz na gg?? hmm?? martwie sie o Ciebie! Chociaz z tego co piszesz wnioskuje, ze jest juz dobrze ?;> odezwij sie:) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
wziełam 4 postinory w czwartej dobie!!!moj facet nawet nie doszedł czy jestem w ciąży, miałam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
dodam, ze mam problemy z macicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
czy ktoś tu wogole jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataforgana
a ja zrobiłam wczoraj test. wynik - negatywny. po Postinorze na dobrą sprawę prócz bólu jajników i piersi nie miałam żadnych dodatkowych sensacji. krwawienia tez nie. za tydzień powinnam dostać planowo okres. a jak będzie - zobaczymy... mam nadzieję, że okej, bo test mnie uspokoił i przestałam schizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennn111
Myszko44!! w 4 dobie to baardzo pozno i niewazne , ze wzięłaś cztery naraz!! Skoro Twoj facet nie doszedl, to szanse nie sa zbyt wielkie choc sa!! Powiem tylko tyle, jezeli przed zazyciem postinoru nastapilo zaplodnienie, to postinor juz nie zadziala, a wrecz przeciwnie podtrzyma ciaze, gdyz lewonorgestel jest progestagenem czyli hormonem prociazowym!! ale glowa do gory!! powtarzam szanse sa niewielkie!! :) postaraj sie nie denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela22
Ja dla pocieszenia zjadlam postinor 16h po stosunku i dzis dowiedzialam sie ze jestem w 3 tygodniu ciąży. eraz wydaje mi sie ze caly ten postinor to pic na wode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa28
Dziewczyny mam pytanie: wziełam postinor w 6 dniu cyklu, po 5 dniach doatalm krwawienie (ok. 4 dni) - planowana miesiaczka spoznia mi sie juz 6 dni!!! Czy to możliwe zebym była w ciazy???? Plisss odpowiedzcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela22 witaj w \"kubie\" :/ moniaaaaa28 a może tamto krwawienie to był okres? wiesz, najlepiej zrób test! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa28
neko - dziekuje za odp. ale czy jest prawdopodobienstwo zebym byla w ciązy (tym bardziej ze postinor wzielam 8 h po stosunku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysiaczek
MATKO angela22 mnie zeschizowala na maxa!!!!!!!!prostinol wzielam 22 dni temu i normalny okres spoznia mi sie trzeci dzien!Miski zaczyna mnie to martwic!angela22 mam pytanko czy mialas krwawienie po prostinolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennn111
Niestety Postinor zawodzi! choc krwawienie po to dobry znak:) bardzo czesto tez rozregulowuje cykl, jednak max. okolo 7 dni! wiec dla spokoju zróbcie test! i nie czekajcie na okres, bo moze nie nadejsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
zrobilam z dziesięć testów dzis mineło 10 dni od stosunku na tescie nic nie wyszło wariuje! a teraz jeszcze dostałam krwawienia tydzień przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
jezu co ja zrobie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mam rozumieć że jest dopiero 10 dni po wpadce i zrobiłaś już 10 testów? A jakie to testy? Wiesz, chyba jeszcze nie były zbyt wiarygodne (troche zawcześnie je zrobiłaś), ale skoro krwawisz to jest to zapewne działanie postinoru. Do okresu masz jeszcze tydzień więc nie rozumiem, czym się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa28
dziewczyny to znowu jak - kolny dzień a ja wciąż nie mam miesiączki!!!! czy to może być ciąża????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sierpniu
przeżywałam to co Wy teraz, daltego czasmi tu zagladam, jestem z Wami... u mnie skonczyło się wszystko dobrze, chociaż nie powiem miałam wszystkie objawy ciąży... na szczęście urojonej:)) na początku było OK, ale nie wiem dlaczego 3 miesiace po zaczęłam swirować.... ufff minęło:)) Życzę wytrwałosci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennn111
Moniaaaaa teraz jest juz czas by zrobic test ! to Cie uspokoi! ale jesli krwawilas to jak juz pisalam powinno byc wszystko dobrze! :) glowa do gory i marsz jutro do apteki po test:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySsKa
Czesc:) ja zazywalam Postinor 2 razy w moim zyciu i tak.. za 1 (kwiecien 2005) razem nie mialam plamienia popostinorowego.. a za 2 razem (listopad) juz mialam i sie wystraszylam:) ale dostalam okres w spodziewanym terminie .. czyli w grudniu ... niestety trwal tylko 2-3 dni i byl bardzo slaby.. odrazuz zaczelam brac tabletki anty.. i teraz mam od tygodnia objawy takie jak : strasznie nadety brzuch.. okropne humorki .. dzisiaj caly dzien bylam co godzinke glodna.. zjadlam najadlam sie i zaraz znow.. az tak dziwnie mi w brzuszku.. troszke czasem jajnik mnie kul ale juz nie... mam sluz bialy ktory mi leci nawet gdy leze .. w malych ilosciach.. o takim specyficznym zapachu. Piersi mi urosly.. aha zapomnialam dodac ze albo mam zaparcia albo mam od samego dolu brzucha nadety brzuszek .. nio i te uczucie ze zaraz zwymiotuje.. bo mi niedobrze.. :) nie wiem czy to dzidzia czy co? Miala ktoras z was takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia
MySsKa takie objawy mialam na drugi dzien po wzieciu postinoru. Po 5 dniach wystapilo dwudniowe krwawienie. teraz minely 3 tygodnie od wziecia i od czasu do czasu mam potworne skurcze poranne.te skurcze powinny byc zapowiedzia okresu, jednak okresu ni mo :/ zrobilam dzisiaj test i wyszedl negatywny, wiecz czekam. Wiem ze takie opuznienia to norma (znajoma miala 3 tygodniowe opoznienie). Zaczynam sie zastanawiac jak wysoka pewnosc miaja testy. Powiem szczerze ze mnie jakos slabo ten test uspokoil...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySska
Bysia .. ja za 1 razem gdy brala postinor mialam opoźnienie w okresie do 34 dnia a okres mialam zawsze po tabletkach co 21 dni :) ale wiedzialam ze dostane:) Nie martw sie tez dostaniesz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
dostałam okresu tydzień przed czase!!!chyba to dobry znak! dzis zrobilam test. wykrywa ciążę 6 dni po stosunku, wiec chyba w tej ciąży nie jestem! swiruje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka44
minelo 12 dni. testy są czule, wiec powinnam dać sobie na luz, sama sie nakręcam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
myszka jeśli dostałas miesiączke (nieważne iedy - bo termin sie nie liczy po postinorze - zawsze rozregulowuje) to nie jesteś w ciąży. fakt że można być w ciąży i do 3 miesięcy miesiączkować, ale jeśli miesiączka jest normalna (nieważne kiedy wystąpi) to wszystko jest OK. można sie obawiać jeśli miesiączka jest skąpa - baaaardzo skąpa i trwa maxymalnie 3 dni. ale zaznaczam że chodzi o miesiączke, a nie o krwawienie po postinorze jennn111 - krwawienie po postionorze o niczym nie świadczy, to że któraś krwawiła to super, a to że którąs niekrwawiła ma przerąbane. ja NIE krwawiłam (brałam 2 razy w życiu) ani za 1-szym ani za 2 gim razem, okres mi sie spóźniał, kolejne cykle byłły rozregulowane, ale w ciąży nie jestem. JESZCZE RAZ : KRWAWIENIE TO TYLKO SKUTEK UBOCZNY KTORY MOOOOOOŻE WYSTĄPIC A NIE MUSI wybaczcie caps lock, ale mam już dść pisania o tym w kółko:) moniaaaa28 - spokojnie, 6 dzien cyklu - małe prawdopodobieństwo, postinor po 8 h :) a postinor namiesza Ci w organizmie jak nic - czekaj na miesiączke (albo dla uspokojenia zrób test) ale nie martwiłabym sie na Twoim miejscu :). chociaż test bym już dawno zaliczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennn111
do monton moze masz racje z tym , za bardzo uogolnilam to stwierdzenie, ale ja nie krwawilam po postinorze i zaszlam w ciaze :// dlatego uwazam ze krwawienie to dobry znak, bo w koncu nastepuje napewno czesciowe zluszczenie sluzowki macicy, a to utrudni zagniezdzenie! to tak na logike, bo w ulotki juz dawno przestalam wierzyc! ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×