Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość HannaS.
Aniola a ile Cie się spóźniał? przed okresem jaką miałaś wydzielinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulakoffana
do HannaS Mi osobiście spóźnił sie o jeden dzień, przed okresem miałam wydzieline białą. Jestem pewna, że dostaniesz! Musisz zrozumiec, że przyjęłąś Postinor i to właśnie przez to Ci się spóźnia. Nie martw sie tym to samo przyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
ostatnio zyłam w stresie - moze to dlatego - przecież postinor powinien zadziałać - tak sobie to tłumaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
Chyba sie załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam postinor na pocztaku maja i nie doatalam zadnego krwawienia, tylko normlana miesiaczke od razu, ale podobno nie powinno go sie czesto stosowac bo moze wywolac jakies skutki niepozadane , ja osobiscie uzylam go raz i juz nigdy nie uzyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
Kolejny dzień myslenia o tym... nie wiem jak wytrzymam tyle czasu. oprócz kłucia jajnika żadnych już objawów działania postinoru, a może to już objaw czego innego... mam nadzieje ze nie... zreszta chyba na to za wczesnie -mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik**
pewnie niektore mysla czemu tak wczesnie tu jestem, bylam u lekarza i wszystko bylo ok, ale to bylo 2 tyg po zazyciu postinoru, dzisiaj pies mnie wczesnie obudzil i jakos przemyslenia sklonily mnie do zakupienia testu.....wynik wyszedl pozytywny...lekka, bo lekka, ale kreska jest...teraz sie tylko modle, zeby to byl falszywy wynik, np. z powodu hormonow zawartych w tym specyfiku...rece mi sie trzesa, ze pisac nie moge, nie wiem jak dzisiaj bede pracowala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
Do gosiek**: nie za zazdroszcze ci dziewczyno, ale może to rzeczywiście fałszywy wynik zresztą testy tez nie dają ponoć 100% pewności, może warto kupić jeszcze jeden albo poprostu znowu wybrać sie do ginekolog. Pewnie myslisz -łatwo ci mówić, ale wiedz że tak nie jest bo ja nie potrafie myslec o niczym innym jak o nieplanowanej ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za późno chyba..
ja niestety też nie mogę o niczym innym myśleć... nie śpię, nie daje już psychicznie rady, tyle, ze ja nawet postinoru nie wzięłam, bo ze swojej głupoty zdałam sobie sprawę za późno... co prawda stosunek był przerywany, ale ja już prawie nie mam nadziei a to zrujnuje moje życie... testu nie mam odwagi kupić, czekam jeszcze kilka dni, do terminu @. Pozdrawiam Was i życzę tego, co sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testu nie mialam odwagi zrobic, ale dzisiaj stwierdzilam, ze kiedys musi to nastapic, niby mialam jakis okres tyle, ze to bylo cos bardzo dziwnego...teraz to juz mnie boli wszystko, brzuch, żoładek, jest mi niedobrze i w ogole katastrofa, teraz jeszcze zepsuje poranek mojemu facetowi, czekam bo nie chce go budzic, ale sama nie moge spac, mysle, przygladam sie testowi ze wszystkich stron, czy przypadkiem,sie czegos nie doszukuje.....wykoncze sie nerwowo...dziewczyny trzymam za was kciuki zeby bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashana
hej....bardzo się boje,zażyłam postinor dopiero 60 h po stosunku,mam wielkie wątpliwości czy zadziała...czuje ze wzieam go bez potrzeby bo i tak będe w ciąży....zastanawiam sie teraz czy jezeli jestem to czy ta tabletka nie zrobi mi wielkiego bałaganu w organizmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashana
to jeszcze raz ja ...dziewczyny napiszcie coś...ja już nie wiem co mam myśleć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulakoffana
Ashana==> Nie bądź taka pesymistką!:) A Tobie się okres spóźnia czy jak, że tak panikujesz? Postinor to silny lek i rozregulowuje cykl, i jakiekolwiek odchyły w terminie miesiączki są normalne. Jeżeli doszło do zapłodnienia to Postinor nie zadziała i nie zrobi krzywdy dzidziusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulakoffana
Jeszce jets pytanie który dzień cyklu miałaś i czy Twój facet "włął" wszystko w Ciebie czy wzięłaś go dla pewności.??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
gosiek ** ty moja biedulko :( tak mnie tym postem zdolowalas ze sama nie wiem jak mam sie czuc nie mowiac juz o Tobie. Przeede wszystkim lec do apteki po test "Amil" i zrob go jeszcze raz. Czekam na wynik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
Ciąża potwierdzona testem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
Teraz boje sie jeszcze bardziej ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies miesiąc temu
miałam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska76230
gdzie kupić Postinor?czy lekarze przepisują go bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka20
gosiek* : a masz takie bole mocne ze mususz brac tabletki przeciwbólowe czy jaki to ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka20
powiem tak: tylko jakies szczesciary dostaja okrres w terminie dlatego jejku nie stresujcie sie zrobcie test jak wyjdzie negatywny to poczekajcie az przyjdzie okres, ja postinor wziełam pod koniec maja a okres dostałam dopiero w połowie sierpnia-to sobie policzcie ile ja cierpiałam, a co do pozytywnych testow ciazowych radze powtorzyc go jeszcze raz jezeli ciaza sie potwierdzi to szybciutko do lekarza z tym ze jak cos boli bardzo mocno tam to trzeba miec na uwadze ciaze poza maciczna,test ciazowy najlepszy wg mnie to quick test i PRE TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonmaj
Mi okres spóźnia sie już 3 tyg.Test robiła,m wyszedł negatywnie. Objawów ciąży też zadnych nie mam więc jestem dobrej myśli. A Wy dziewczyny jak myślicie? Co mam o tym sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do gosiek ** chwila przemyslen i mysle ze ten test byl do dupy! Po takim czasie od stosunku i po wizycie u lekarza to bylyby dwie krechy jak sie patrzy a nie jedna lekko zabarwiona, ja mysle ze to tylko wybryk testu. Trzymam kciuki i zaraz napisz jaki wyszedl drugi wynik! do HannaS. a ty mnie kobieto nie strasz co z tym testem? jak pozytywny?, rob nastepny test jutro wczesnie rano no kurcze nie mozliwe zebys byla w ciazy :( czekam o 6:00 na wynik! a ja z kolei ma inny problem wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie tabl anty zazytych zaraz po postinorze, caly dzien chodze zestresowana a to jeszcze 6 dni. Mam nadzieje ze okres sie pojawi bo jak nie to chyba sie zalamie. Zeszly tydzien czulam sie jak w........ [az boje sie tego napisac- tfu tfu] caly dzien mdlosci. Rano ledwo sniadanie do pracy robila pozniej 30 minut na zjedzenie bo tylko na tyle mnie to puszczalo a pozniej znowu :/ to jest cholernie stresujace, a po tym co tu dzisiaj gosiek** napisala to az mnie ciarki przeszly i znowu sie denerwuje. Cholera, no trzeciego testu nie zrobie bo to by oznaczalo ze wierze w McGaywera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do za pozno chyba........... idz po ten test i go zrob, bo inaczej osobiscie Ci go zrobie wirtualnie :) Nadzieja matka glupich lepiej byc pewna najgorszego niz sobie wmawiac ze moze bedzie dobrze.....a jak sie okaze ze jednak nie to sobie zyly ciac! nie nie nie! TEST! i czekam na wynik kobietko - no i glowa do gory a noz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
siemka dziewczynki:) czy wy tez miałyscie tak obfity okres i tak bardzo was bolał brzuszek?bo ja mam okres od 3 wrzesnia...to chyba po tym postinorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
Ja dostałam okres wczoraj - brzuszek boli tylko troszkę - tak jak zawsze, a okres jest normalny! Temp. spadła do 36,00 - troszkę niska, ale jest okej, a z tą ciażą to pomyłka - chciałam napisac, ciaza moze być potwierdzona testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w pracy nawet nie mialam czasu myslec o wyniku, dopiero wrocilam do domu, ale to dobrze, bo do rana niedaleko, szybko usne, a jutro pedze do lekarza...ktos powyzej pisal ze bylam u lekarza, ale to bylo 2tyg po pechowym stosunku, wiec za szybko, zeby cokolwiek bylo widac...a testu przed wizyta nie robilam, bo sie balam...co do moich objawow, to jedynie co to czasem kluje jajnik, ale juz sie do tego klucia przyzwyczailam no i budza mnie czasem nudnosci...tylko wiele osob twierdzi, ze to zwyczajne skutki zazycia postinoru...wiec sie tym do tej pory nie przejmowalam...a moj okres trwal 3 dni potem jeden dzien przerwy i jakies krotkie pojedyncze krwawienie ponownie...co mnie naszlo na ten test sama nie wiem, ale moja intuicja chyba mnie jeszcze nie zawiodla i obiawiam sie ze ten test moze miec racje...i wiecie co przestaje juz panikowac...zaczynam myslec o tym spokojnie, bo wiem ze nerwy mnie wykoncza, a tu trzeba normalnie funkcjonowac...bedzie to dobrze nie bedzie tez dobrze, juz i tak po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashana
witam ponownie.... opowiem wszystko...ostatni okres miałam 27 sierpnia, kochaliśmy się w nocy z soboty na niedziele ( między 24 a 1 w nocy),mój facet miał wytrysk we mnie,kochaliśmy sie bez jakiegokolwiek zabezpieczenia( nie moge sobie tego wybaczyc:( ) wlał we mnie wszystko,jezeli moge to tak ująć...tabletkę przyjęłam dopiero we wtorek o 11 następną gdzies o 22.30...nie wiem ale ja poprostu czuje ze jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×