Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość moja skromna osoba
mada masz tutaj linka: http://zdrowie.onet.pl/1208862,2413,,kalkulator.html ale nie sugeruj sie za bardzo tym bo to nie daje 100% wiarygodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
dobra dziekuje, nie bede napewno wierzyc temu w 100% ale co mi tam zalezy jak ja wiecznie bez zabezpieczenia...a tak bede cos wiedziec :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
ok dziekuje , nie bede temu wierzyc w 100% bo jha wiem jakie to jest... ale co mi zalezy i tak wiecznie bez zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*a*d*a
kurde a co z MONISKA28 wogole nie daje znaku zycia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
a ja żadnego krawienia nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
Mam problem, od 2 miesiecy zaczelam miec regularnie okres, a przed ostatnia miesiaczka zazylam postinor, miesiaczka pojawila sie w odpowiednim dniu. Ale dwa dni temu znowu zazylam postinor, wczoraj powinnam dostac miesiaczki ale juz dzien mi sie spoznia, boje sie ze jestem w ciazy bo zbliza sie kolejny dzien a ja dalej nie mam okresu... Kazda chwila mi sie dluzy nie moge myslec o niczym innym, nawet nie mam z kim o tym pogadac, moj chlopak poszedl dzisiaj do wojska i zostalam calkiem sama... Ja sobie chyba nie poradze! Mozecie mi jakos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marielne
Dzieki dziewczyny, milo wiedziec ze nie tylko ja mam takie objawy. Wczoraj z nerwow nie wyrobilam i poszlam do ginekologa. Opowiedzialam lekarce cala historie i stwierdzila ze nie mam sie przejmowac bo postinor zabezpieczyl mnie w 100%. Troche mnie to uspokoilo ale mimo wszystko ciagle mam obawy. Na dodatek wszedzie mnie dzieci przesladuja :) W tv trafiam na same programy o ciazy, wszedzie na ulicy widze mamy z maluchami hehe, chyba juz jestem przewrazliwiona. Nie moge sie doczekac soboty, kiedy bede mogla zrobic pierwszy test. Trzymajcie sie cieplutko, wiara czyni cuda wiec musimy wierzyc ze wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
ja mam podobnie ciagle wertuje po necie i szukam czegos na temat ciazy, patrze na ubrania ciazowe, ogladam wozki itp. Wydaje mi sie ze zeswirowalam, pzoa tym ciagle siedze na tym forum i przegladam wasze wypowiedzi... Mam pytanie po jakim czasie test ciazowy wykrywa ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marielne
Ja kupilam "pre-test" firmy NORIS, podobno wykrywa juz 6-dniowa ciaze, choc oczywiscie im pozniej sie go zrobi tym wieksza wiarygodnosc. Zadzwonilam tez do laboratorium i tam mozna zrobic HCG, ktory wykrywa ciaze 10-dniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
Jeju jak ja sie boje wyniku tego testu... A ile ksoztuje ten test ciazowy? Albo HCG ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marielne
za ten "pre-test" zaplacilam 12.50 zl. W Spoldzielni Lekarskiej powiedzieli mi ze HCG kosztuje 28 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marielne
PuMMka nie stresuj sie az tak bardzo opoznieniem miesiaczki. Mnie wczoraj lekarka powiedziala ze jesli zazylam postinor do 72 godzin po "wpadce" to jestem zabezpieczona natomiast musze spokojnie czekac na miesiaczke bo po postinorze wszystko sie rozregulowuje, mozna rownie dobrze krewawic czy plamic w trakcie cyklu, dostac miesiaczke o dwa tygodnie wczesniej jak i dwa tygodnie opozniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
wielkie dzieki za info... Jutro chyba zakupie ten test... Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
Ale wlasnie o to chodzi ze kochalam sie z moim facetem okolo 6 rano w sobote a pierwsza tabletke zazylam w poniedzialek po polodniu ale druga we wtorek z samego rana przed 8... czyli juz po 72 godzinach. Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
wazne zeby PIERWSZA tabletka byla zażyta przed 72 godzinami wiec nie martw się :) Nam pękła gumka w 7. dniu cyklu, wzięłam postinor i jak widzicie jestem oazą spokoju bo wiem że mnie on zabezpieczył i tylko pocieszam inne dziewczyny na forum :) Czekam teraz spokojnie na okres który bedzie za jakieś 2 tyg. a dzisiaj wyjeżdzam na wakacje i nie mam zamiaru sobie ich psuć schizowaniem się że jestem w ciąży. Dziewczyny zaraźcie się ode mnie spokojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Dziecwzyny ja dzisiaj zrobiłam pierwszy test...Właśnie ten o którym jest mowa Pre-test...ludzie,negatywny..jedna ,czerwona kreseczka...tak sie ucieszyłam...no a teraz czekam na okres i potórze test.Madzia odezwij sie!!! Okres powinnam dostać 8-9 ciekawe czy postinor coś mi poprzesuwał:( Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
ixxx troche mnie uspokoilas, mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz i podziwiam ciebie za ten spokoj bo ja szaleje. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
Ale po ilu dniach moge zrobic test jezeli bralam we wtorek postinor a z tego co tu wyczytalam to on falszuje wyniki... Prosze odpowiedzcie mi. Chce jak najszybciej zrobic ten test i juz wiedziec bo nie moge zniesc tego napiecia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Hej dziewczyny. Ja bylam u gina wczoraj. Postinor wzielam 30.07 - 2 tabletke. Kazal mi poczekac z tydzien i zrobic test. Lekarz sam mi powiedzial,ze po postinorze to jest miesiaczka.Co do krwawienia,to mi sie wydaje,ze zalezy od organizmu i cyklu kazdej z nas. Jedna po postinorze moze miec tylko plamienie, a inna moze miec miesiaczke,jesli naklada jej sie z dniem oczekiwanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AISAK
dziewczyny wstrzymajcie się z tym robieniem testów (szkoda kasy) POSTINOR napewno zadziałał wyobraźcie sobie że ja dostałam okres 52 dni od krwawienia postinorowego POZDRAWIAM BĘDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
do Pummka. Wydaje mi sie,ze na test jest jeszcze duzo za wczesnie. Tak po 12 dniach mysle , ze powinno juz wyjsc i ze postinor nie bedzie mial wplywu. Mi lekarz kazal za tydzien, a to bedzie wlasnie 12 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA123
dzisiaj w południe wzięłam 2 tabletke i ciagle czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie martwcie sie tak bardzo! ja tez bardzo sie balam ! denerwowalam sie na maxa! widzialm wszedzie male dzici i kobiety w ciazy ! ale wierzcie mi nie ma sensu sie denerwowac!! ja postinor wzielam 20 lipca i przez 10 dni schizowalam ! ale teraz mam okres! ciesze sie na mxa !pierwszy raz sie ciesze z okresu! bedzie dobrze wierzcie mi! ja nie mialam zadnego krwawienia przed tym ! okres normalnie powinnam dostac dopiero ok 6-7 sierpnia wiec troche wczesniej nadszedl:) ale ciesze sie i jestem spokojna juz! wy tez sie tak nie martwcie ! to ze nia macie krwawienia po postinrze nie znaczy ze go nie dostaniecie okresu \"normlanie\" glowa go gory dziewczyny! trzymam kciuki z wami! martunia pisalam do ciebie na gg ale sie nie odezwlaas do mnie pozniaj(bylas niedostepna) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,mam pytanie,czy zauważyłyście u siebie wzrost wypadania włosów po zażyciu postinoru,bo ja tak,i teraz jestem pewna że to przez niego,ponieważ 2 lata temu gdy po raz pierwszy zażyłam postinor po pewnym czasie zaczeły mi wypadać włosy,trwało to 1,5 roku, potem przestały,do teraz kiedy zażyłam po raz kolejny postinor,znowu mi zaczynają wyłazić,boje sie ze znowu to bedzie tyle trwało i że znowu moja czupryna zubożeje,a tego już nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puMMka
Moze faktycznie poczekam, juz troche wyluzowalam, i zaczynam normalnie zyc w oczekiwaniu na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameba
Mam pytanie. Czy to narmalne aby po zażyciu P. nie dostać tego krwawienia? Na ulotce niby pishe ze ono MOZE wystapić 3-4 dni po zazyciu. u mnie mija już 5 dzień i nic. A czytam ze prawie wszystkie miałyscie to krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia2807
Do Ameba...Ja już mam 8 dzien po zazyciu postinoru i nie dostałam krwawienia...nie musi ono wystapić.Ginekolog powiedział,że możeono wystąpić jako miesiączka w wyliczonym okresie(tak jak wypada).Nie znaczy to o ciązy. Madzia to napisz mi swoje gg,albo zostaw mi wiadomość...Plisss!! Wczoraj robiłam test ciązowy i wyszedł negatywny,chyba go powtórzę...ja też wszędzie widze kobiety w ciązy,z wózeczkami,z mayłymi dziećmi.Gdy włączam telewizor lecą programy o porodzie,o wychowywaniu dzieći...przewalone.Ale jestem dobrej myśle po tym pierwszyn teście. Madzia odezwij sie!! A co z Moniśka28????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Dziewczyny ja nie chce zadnej straszyc,ale to,ze dostalo sie miesiaczki moze wcale nic nie oznaczac. Przeciez sa przypadki,gdzie w ciazy ma sie miesiaczke i to nawet przez pol roku,pytalam sie gina. A skad my mamy wiedziec,w ktorej grupie my jestesmy? W tej co nie maja okresu podczas ciazy czy w tej co maja??? Takze kiedys mi wystarczala mysl,ze mam miesiaczke,ale teraz nie wsytarcza i nadal zajebiscie schizuje:(((((( Ja mam zamiar zrobic badania krwi, normalny test i chyba dla pewnosci usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie przez pol roku
bo krwawienia w ciazymoga sie zdarzyc dopoki jama macicy nie jest pelna. Macica zapelnia sie do 3 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
To nie ma znaczenia czy przez miesiac, trzy, czy wiecej. To jednak nie zmienia faktu,ze nadal nie bedziemy wiedzialy,do ktorej z tych grup nalezymy.Wiec wniosek ciagle jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×