Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość krwiopijczyni
Aalinka mam pyanko.Po jakim czasie wzielas pierwsza tabletke.U mnie tez nie ma objawow a mija juz 3 dzien dzis jest 4.Czy mam sie czym przejmowiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Dzis się zaczoł 3 dzień od tego nieszczęsnego wieczoru gdy stało się coś co stać się nie powinno. Mam nadzieję,że któraś z Was mi podpowie bo nie wiem co robić!Kurcze to był akurat środek moich płodnych dni i trach... stało się!Teraz nie wiem czy jest sens wogóle próbować załatwić sobie postinor.A powiedzcie mi jeszcze czy jak pójdę do ginekologa spytać się o te tabletki, to lekarz mi powie czy muszę brać te leki czy po prostu wypisze recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
jesli jeszcze nie minely 72 godziny to pędź do lekarza!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
oj widze ze znow nas przybylo....kurcze ja bym radzila pedzic do lekarza....moze lekarz ci przepisze recepte..ja trafilam na beznadziejna lekarke...nie chciala mi przepisac bo miala swoje MORALNE zasady....na szczescie kolezanka mi recepte zalatwila....dzis mija 3 dzien od zazycia 1x tabletki a 2 od 2rugiej...tez nie mam plamien i nic mi sie nie dzieje..zadnych skutkow bocznych....czekam cierpiwie na okres..na razie nie panikuje....zobaczymy oby sie udalo....pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
Aalinka u mnie byla bardzo podobna sytuacja!! niemal identyczna!!!..wiec mam nadzieje ze bedzie tak jak u ciebie..acha i idzcie za rada ixxx ja przelelam troszke jej spokoju:)....nie schizujmy na zapas... acha do krwiopijczyni..alina o tym pisala na 41 stronie..ja wzielam po 14 godzinach a 2 po kolejnych 12...czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
hej dziewczyny ja tez czekam na razie spokojnie, nie nakręcam sie i okres powinnam miec lada dzien ale juz po prostu chce go dostac i miec to za sobą :( a tu jeszcze moze sie przesunąc niewiadomo ile, szczegolnie ze wzielam postinor 2 razy w ciagu 1 cyklu :o no ale pocieszam sie ze nie mam zadnych objawow ciazy, a gdyby to byl 3-4 tydzien to powinny mnie chociazby bolec piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
No a ten ginekolog powie mi czy jestem w ciąży czy tego nikt nie potrafi powiedzieć tak wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
cala w strachu u mnie mija dzis 4 dzien i podobnie jak u Ciebie nie mam zadnych objawow nic mi nie jest mam tylko gesty gumowaty sluzA najbardziej mnie martwi jak jedna kobitka napisala ze w 18 dniu cyklu miala "pinga pinga" i lek nie pomogl :/ ja narazie czekam bo okres powinnam dostac ok 23.08 a slyszalam ze jesli nie ma plamien wczesniej to zazwyczaj okres pojawia sie regularnie w przewidzianym terminie.Czy oby napewno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
aha dodam jeszcze ze pierwsza tabletke wzielam po 45 min.Tak szybko jeszcze do wyjścia sie nie zbieralam nigdy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
do Aneta805: Ja Tobie radze pedzic do lekarza ale on napewno narazie nie wykryje Ci nic bo cos mozna zauwazyc ok tygodnia po zaplodnieniu-po zaplodnieniu powtarzam co nie musi oznaczac ze koniecznie w dzien odbytego stosunku.Lepiej idź i szybko wykup lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Dięki krwiopijczyni.Kurde chwila nieuwagi i takie stresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
JEST TAM KTO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
A jeszcze jedno pytanko. Czy jeśli wezme pierwszą tabletke w ciągu 72 godz po stosunku to jest 100% pewność, że na razie mamusią nie zostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
jest tam kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Właśnie jest tam kto! Prosze odp. bo mam następne pytanko ile kosztuje ten cudowny lek i może ktoś wie ile kosztuje wizyta u prywatnego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
niestety nie ma tej pewnosci ale powiem Ci ze ja sie pocieszam tym ze skutecznosc jest naprawde duza.U mnie to po prostu sie zsunela gumka i tyle stresu.Wiesz gdyby byla 100% pewnosc to teraz bym miala wszystko gdzies a tak nie jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
ten lek kosztuje ok 50-60 zl.Ja chodze do lekarza prywatnie i place 70zl a jest to pani doktor nie magister.Ale wiem ze za wizyte mozna nawet zaplacic 100zl wliczajac w to usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Chyba zapomnieli o tym forum.Czemu akurat wtedy gdy ja mam ten problem i tyle pytań. Dorze, ze chociaż Ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
A znasz może takich lekarzy w Gdańsku. Ja do prywatnego będę szła pierwszy raz i nawet nie wiem czy są problemy z dostaniem sie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Myślisz, że dzwoniąc i umawiając się na wizyte mogę od razu powiedzieć o co mi chodzi bo jestem teraz w pracy i będzie mi zależało na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Nie chciała bym wejść do gabinetu, zapłacić 100zł i usłyszeć, że recepty nie dostane bo to jest przeciwne z jego MORALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
Aneta juz Cie nie ma juz po tym co napisalymy pobieglas do lekarza?Jesli jest tam kto to niech da znac,kurdelebele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwiopijczyni
mysle ze lepiej jak np pojedziesz do szpitala i jesli tylko chcesz recepte to po co placic tyle pieniedzy za jej wypisanie jak ta kwote mozesz przeznaczyc na zakup leku.A jesli lekarz by nie chcial Ci wypisac recepty to podejrzewam ze telefonicznie by Ci o tym powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala-w-strachu
dziewczynki!!! ja w szpitalu bylam i na taka babe durna trafilam..zalamalam sie i nie poszlam juz gdzie indziej kumpela mi zalatwila recepte...ale na www.wpada.pl jest lista rekomendowanych lekarzy ktorzy wypisza na 100% taka recepte!!!! szukaj po mescie w gdansku tez sa...ja za lek zaplacilam 69 zl ale wiem ze po 60 byl ale nie chcialam juz latac po miescie za tym lekiem.... anetko mozesz powiedziec od razu prosto z mostu....moze ci wypisze...Ixxx wiesz ja bylam 2 razy w ciazy i mnie piersi ie olaly nigdy:) ale nie stresuj sie....to nie jest tez zaden ojaw ciazy...przed okresem tez oga cie bolec!! krwiopijczyni..ja sluzu nie mam zadnego!!!hmmm boze moze w ciazy jestem??? juz mi sie pzamykala szyjka i nic nie wyplywa..eee zas schizuje:( przeklete te gumki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala-w-strachu
cos sie jednak dzieje....polecialam do kibla...jakies brunatne"nitki" mam.....zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala-w-strachu
oj przepraszam was teraz zobaczylam ze tam blad napisalam...tamta strona o rekomendowanych lekarzach to www.wpadka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
hej dziewczyny :) juz nie wytrzymalam psychicznie i zrobilam test i wyszedł negatywnie, jupiii! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaary
hej ja mam takie pyt co o tym sądzicie,mianowicie zazylam pierwsza tabletke postinoru 3godz po stosunku druga za 12 godzin.po 6 dniach wystąpilo u mnie krwawienie, takie jak okres. gdy to krwawienie sie skonczylo powinnam dostac narmalnego okresu bo zazwyczaj w tym terminie dostawalam.. ale teraz nie dostalam do teraz i nie wiem co otym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
na pewno okres sie przesunął, nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala-w-strachu
wiesz..tu gdzies na forum...chyba minika ktoras byla i lekarki sie zapytala..i ta jej powiedziala ze nie ma czegos takiego jak krwawienie popostinorowe ze to jest wywolana miesiaczka i od niej nalezy liczyc nowy cykl...wiec moze nie ma sie czym przejmowac.....jesli to tylko nie bylo plamienie tylko cos do okresu podobne...wiesz..porzadna krwawica:) nie panikuj!!! pliss...bo ja tez zaczne..nie mozemy sie nakrecac!!! do ixxx...a kiedy mialas dostac okres ze test juz zrobilas????/jej ciesze sie razem z Toba..i zazdroszcze:)...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×