Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość cala-w-strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
wielkie dzieki cala-w-strachu :* no ja okres powinnam dostac wlasciwie JUZ, gdyby mial byc regularny ale wzielam 2 postinory w 1 miesiacu wiec pewnie sobie jeszcze poczekam. Ale gdyby byla ciaza to test by ją wykazał... mimo to strasznie chce juz wreszcie miec ten okres :) i nie martwcie sie dziewczyny, to naprawde wielka rzadkosc zeby postinor nie zadzialal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA123
nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że dostępny jest u nas POSTIINOR:) Pozdrawiam goraco i trzymam kciuki za wszystkie czekające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
dzieki za wsparcie ona123:)każde sie sprzyda...szkoda że nie wiem co z monika:( czy rzezywiscie w tej ciazy jest czy nie....MONIA!!! odezwij sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Cześć, dziś o 6:30 wziełam drugą tabletke. Jak na razie czuje się świetnie i mam nadzieją, że tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
Czesc anetko!!! trzymam kciuki za ciebie!!..za siebie tez:) ..ja też sie czuje dobrze..nic mi sie nie dzieje, zadnych efektow ubocznch...dzis mija 3 dzien od wziecia 2 tabletki....cera mi sie poprawila ...ale chyba wole tysiac pryszczy niz to przechodzic jeszcze raz:)milego dna wam zycze..po poludniu tu zagladne!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
Jakby kto tu zajrzał to proszę o odp. dlaczego ginekolog zabroniła mi sie kochać do następnej miesiączki?t To ze względu na postinor czy dlatego, że chce mi zrobić następnym razem cytologie? Z nerwów kurcze zapomniałam się zapytać.Celibat, tak długo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ze wzgledu na postinor
zebys nie musiala dwa razy w cyklu brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
no ale co, jak by nie doszło do wytrysku do środka to i tak bym musiała go brać drugi raz? Czy to jest tak na wszelki wypadek jakby znowu nie poszło? Trochę tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini798
no tos ie dolacze chyba do dyskusji.. eh wczoraj wzielam pierwsza tabletke (10h po stosunku.. nie bylo wytrysku w srodku i to bylo w gumce ale nie od poczatku) wczoraj o 24 wzielam kolejna (po 12 h od pierwszej) i czekam. pech chcial ze to srodek dni plodnych. Boze.. zyciu sie tak nie stresowalam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
u mnie też był sam środeczek a stosunek do samiuteńkiego końca. Pierwszątabletke wziełam po 66 godz. A jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini798
czuje sie normalnie... tylko baaardzo sie stresuje :| wczoraj prawie nic nie jadlam i troche mnie mdlilo ale dzis juz jest ok.. boze mam nadzieje ze to tylko jakies moje fobie.. gumka sie nie zsunela ani nie pekla.. nie skonczyl z srodku.. ale ja mimo wszystko bardzo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
czy ktoś znz odp na moje pytanie które zadałam o 10:22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta805
martini, mdliło Cię bo nic nie jadłaś. Nie przejmuj się przeczytałam całe to forum i jeszcze się nie spotkałam z wypowiedzią,że postinor kturejś nie pomógł. A myślę, że Ty NA PEWNO nie masz się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie martwcie się. Ja wziełam postinor po 27 godz. też był sam środek cyklu. Nie miałam żadnego krwawienia po tabletkach tylko bardzo mnie bolał brzuch. Zrobiłam sobie dwa testy z krwi jeden wyszedł pozytywnie a drugi negatywnie. W terminie dostałam okres ijest już wszystko dobrze. Głowy do góry.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
anetko nie mam pojecia....chyba rzeczywiscie zeby nie bylo kolejnej wpadki..... ja nadal czekam..zero objawow ubocznych...no moze tylko ten gesty sluz....ciekawe czy zadziala.... wkurzajace to czekanie....co chwile mysle jeszcze 13 dni jeszcze 12 dni....koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
a wiecie co jest najgorsze??? ze jak "kochałyśmy" sie "z glową"..to te cholerne gumki musialy zawieść...powinnam zareklamowac je;) i zadać odszkodowania..za stracone pieniadze i stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
anetko..chyba niedokladnie czytalas... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1791971&start=1080 tam monika opisuje swoja historie ale nie wiem jak u niej to przebiegalo...ja znalazlam 3 przypoadki tu...nie wiem na ile sa one prawda...ach jedna moralizatorke tez....zamiast wsparcia ktorego potrzebujemy byly kolejne morale....dobrze ze wiecej takich osob sie nie odzywa....namniej nam to teraz potrzebne..pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini798
heh no mnie nie zawiodla ale byc w cizay teraz jakos mi nie odpowiada raczej.. tym bardziej ze to nie byl moj chlopak :| i tym wiekszy strach zeby nie bylo ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1122
powiedzcie mi... brałam postinor 2 tygodnie temu. Nie miałam żadnych skutków ubocznych i niepokojących objawów. okres dostałam 27 dnia cyklu. Czy jest to ta "prawdziwa" miesiączka bo zaczęłam brać pigułki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza888
2 tygodnie temu wzięłam postinor. Teraz dostałam okres 27 dnia cyklu i zaczęłam po raz pierwszy brać pigułki antykoncepcyjne. Czy postinor mógł jakoś niekorzystnie wpłynąć na zarzywanie tabletek??? no i czy są one tak samo skuteczne??? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
do Marty: wiesz ja nie wiem dokladnie bo nie bylam u lekarza....ale tu na forum wczesniej jedna dziewczyna sie zapytala i lekarka powiedziala jej ze to jest normalne krwawienie miesiaczkowe i od tego nalezy liczyc nowy cykl...wiec to jest prawdziwa miesiaczka do szyszy:)podejrzewam ze skoro dostalas okres to postinor zrobil swoej..wczesniej dziewczyny z forum tez mialy od razu przepisywane tabletki mysle ze nie ma wplywy teraz tabletki musza spelniac swoje zadanie:) ale w razie watpliwosci mozesz zadzwonic do jakiegos ginekologa i zapytac ...powinien odpowiedziec:)pozdrowionka..acha..mysle ze tabetki sa skuteczne tylko je dobrze stosuj:)...mnie nigdy nie zawiodly....mam nadzieje ze i postinor mnie nie zawiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO PATRYSIA 100 - Jeden test krwi wyszedl Ci pozytywnie? A po jakim czasie od feralnego zdarzenia zrobilas ten test? Ja zamierzam zrobic w przyszlym tygodniu i to bedzie ponad 3 tygodnie po wpadce. Mimo ze wzielam postinor 15 godz. po wpadce to i tak schizuje. Bylam na badaniu u gina i on stwierdzil ze mialam typowa miesiaczke (3 dni po postinorze), jednak dla mnie to nie jest dowod. Czuje jakies klucie w podbrzuszu i mam taki dziwny bialy wodnisty sluz. Watpie zeby to byla owulacja bo jeszczse takiego sluzu nigdy nie mialam. No i nadal panikuje. W srode ide do gina. Trzymajcie kciuki dziewczyny. Oby wszystkim nam sie tu poukladalo po naszej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi ja pierwszy test zrobiłam w 11 dniu po współżyciu miałam wynik 11 a norma była 10. Zaznaczam że robiłam go w szpitalu. Po szłam jeszcze do ginekologia i powiedział mi żebym powtórzyła badanie. Więc w 13 dniu zrbiłam kolejne i wynik był 0.1 przy normie 3.0. U Ciebie powinno już wyjść. Nie martw sie wszystko będzie dobrze. Ja też się strasznie zamartwiałam i wszystko sie dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO PATRYSIA100 - a czy tez mialas klucie w podbrzuszu i chodzilas czesto do wc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda16543
::: 2 tygodnie temu wzięłam postinor. Teraz dostałam okres 27 dnia cyklu i zaczęłam po raz pierwszy brać pigułki antykoncepcyjne. Czy postinor mógł jakoś niekorzystnie wpłynąć na zarzywanie tabletek??? no i czy są one tak samo skuteczne??? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Angi - bardzo mnie bolał brzucg tak jak na okres. Trwało to mniej więcej dwa tygodnie. A do wc był taki moment ze wydawało mi się że chodzę jakoś częściej niz zwykle ale chyba to była tylko moja psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
czesc Dziewczynki!!dzis 4 dzien po postinorze...plamie na brunatno...nie wiem czy to minie czy to bedzie wywolany postinorem okres czy to tylko skutek uboczny...nic mnie mnie boli....moze to ze stresu plamie bo dzis mam baaardzo zly dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
A ja mam wazne pytanie,mysle ze inne dziewczyny tez by chcialy to wiedziec. Albo juz mam schizy albo juz nie wiem. Przed wpadka mialam normalny stosunek,z gumka,nie pekla nie zsunela sie. Hipotetycznie zakladajac to by bylo juz 7 tygodni od stosunku. Ale od 2 tygodni lub tygodnia juz sama nie wiem,jakos tak na pewno powyzej tygodnia wydaje mi sie ze urosl mi brzuch.Codziennie go dotykam i sprawdzam jaki jest,sama juz nie wiem,czy jest twardy czy taki jak zawsze??? Od ktorego tygodnia brzuch rosnie??? Dziewczyny wiecie??? Moze to glupie pytanie,ale czy przy takim brzuchu mozna zlapac skore jak sadelko:)??? Czy nie?? Juz popadlam w taka paranoje,ze nawet jak leze to patrze czy on sie nie zmienia. No ale jest plaski a mi sie wydaje,ze nawet lezac nie powinnien zmniejszac swojej objetosci. Ludzie normalnie wariuje. Od wczoraj zauwazylam jakas dziwna brunatna wydzieline,a wlasciwie to nawet nie mozna tego nazwac plamienim,tylko kropelka, poza tym mam tez jakis dziwny wodnisty bialy sluz, kluje mnie w brzuchu. Boze normalnie po co mi to bylo????? POMOZCIE Dziewczyny,jesli macie jakakolwiek orientacje to PROSZE o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisak
ja tez miałam takie objawy na krótko przed MIESIĄCZKĄ będzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×