Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Młoda16543
powiedzcie mi: 2 tygodnie temu wzięłam postinor. Teraz dostałam okres 27 dnia cyklu i zaczęłam po raz pierwszy brać pigułki antykoncepcyjne. Czy postinor mógł jakoś niekorzystnie wpłynąć na zarzywanie tabletek??? no i czy są one tak samo skuteczne??? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ma takie pytanie wczoraj sie kochałem z swoja dziewczyna ijak na pecha przy wytrysku suneła sie gumka i w prawdzie niebyło nic narobione w srodku ale z gumki sie wylało i troszke ulało sie na zewnacz i dotkło łechtaczki i warg i czy czy ten poverman no to co reklamuja w telewizji jest taki dobry bo bede musiał jechac kupic go jutro odpiszcie cos dziki z gory co wy nato czekam z niecierpliwoscia na odpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
edziu to zalezy od cyklu Twojej dziewczyny bo jesli bylyto dni plodne to lepiej nie czekajcie!!jesli jest przed miesiaczka pare dni to nie ma sie czym martwic..a czy jest dobry..ok 90% ma skutecznosci...wiec zdarza sie tez zawodny...ale raczej dobrze spelnia swoje zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
do mlodej...w ulotce od postinoru masz napisane ze postinor-duo nie stanowi przeciwwskazania do stosowania innego srodka hormonalnego antykoncepcyjnego..wiec nie dziala niekorzystnie...dostalas okres wiec postinor juz swoje zrobil...teraz czas na tabletki..i na ogol sa skuteczne...dopoki zazywalam nie zaszlam w ciaze..oboje dzieci mam po odstawieniu tabletek:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała-w-strachu ....hey w sumie to tak ze w wtorek sie kochalismy i tak jak mowiłem co sie stało ale wczoraj ja brzuch bolał cały dzień ale mi pisze ze dostała w nocy i mowisz ze niama co kupowac tej tabletki coooo doradz mi cos jeszcze bo niermalnie chyba sie wykończe nerwowo dziki z gory za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetkaa
postinor wzielam ze wtorej po jakichs 40-tu godzinach od wpadki, tuz przed 2-ga tabletka strasznie rozbolal mnie brzych!! dzis juz jest piatek a mnie nadal boli :( czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Blagam dziewczyny odpowiedzcie mi,bo jeszcze troche a psychika mi wysiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi - mysle ze masz jakies schizy ;) tak szybko to chyba brzuszek nie rosnie.. a robilas test sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Robilam pierwszy test jakies 2 tygodnie po wpadce a drugi wczoraj. Oba niby wyszly negatywnie,ale tyle sie naczytalam o falszywych testach na tym forum i na innym,ze normalnie i tak panikuje. Po cholere ja tyle czytalam?? Niedlugo bede robic test krwi. Mam nadzieje,ze to tylko schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ponad miesiac temu chlopak dotknal czlonkiem mojej pochwy.trwalo to chwile i nie bylo zadnego wytrysku..ale poszlismy do gin i on przypisal nam postinor.wzielam go po 48 godz.po jakims tyg.mialam krwwienei 3 dniowe ale nie wiem czy to byl okres.zrobislismy 2 testy i oba wyszly negatywnie.ale od tamego czasu jeszcze nie dostalam miesiaczki no boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
bea20 nie ma ZADNYCH szans zebys zaszla w ciąze, nawet nie bylo specjalnie sensu brac tabletke w twoim wypadku ;) na pewno cos sie poprzekrecało i okres bedzie pozniej.. szczegolnie ze testy wyszly negatywnie. Mi tez wyszedl negatywnie a okresu dalej nie ma, ale juz sie nie martwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
DO BEA20. wedlug mnie rowniez niepotrezbnie wzielas postinor,przeciez tak naprawde nic sie nie stalo.gdybym za kazdym razem,kiedy czlonek mojego chlopaka zetknie z moja pochwa brala postinor-nie wiem ,co by bylo ze mna teraz.nie zapominaj ,ze ten srodek to bardzo duza dawka hormonow i mysle ,ze powinno sie go brac w naprawde "prawdopodobnych sytuacjach".Hormony to nie zarty ani witaminki !!! pozdrawiam ps.sama kiedys musialam wziac postinor,to byl stosunek bez zabezpieczenia,wiec sytuacja byla powazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Zgadzam sie z moimi przedmowczyniami.Ja dzisiaj postanowilam zrobic maly eksperyment i nie myslec ciagle o ciazy. Jest ciezko ale jakos idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jakos tez juz dzis mniej mysle - chyba dlatego ze kazdy mnie zapewnia ze nie ma szans na ciaze . a co do kolezanki powyzej - nie rob tak wiecej. w takich sytuacjach nie ma szans zebys byla w ciazy. niepotrzebnie nafaszerowalas sie hormonami. a okres dostaniesz na pewno - najprawdopodobniej to co mialas 3 dni to wlasnie byl okres (bo krwawienie postinorowe wysteppuje ok 2-3 dni po zazyci tabletki) wiec nastepny powinnac liczyc te 28 czy tam wiecejdni od tamtego krawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak zrobilam ze liczylam to jako okres.no i ten juz pare dni sie spoznia.ginekolog powiedzial ze lepiej bedzie wziac tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Od wczoraj mam jakis dziwny smak w ustach. Podobno jak sie jest w ciazy to sie ma smak metaliczny,ale raczej ten takiego nie przypomina, bardziej gorzki polaczony z kwasnym:///// Co to moze byc,powinnam to laczyc z wpadka dziewczyny??? A co do nie myslenia o wpadce i o konsekwencjach to juz po wszystkim,znowu mysle cholera jasna!!! Zbyt dluga to przerwa nie byla:////5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Jeju kiedy sie to skonczy???? Ta niepewnosc. Teraz jeszcze bardziej panikuje,bo wlasnie dostalam sie na mgr uzupelniajace do Krakowa,gdzie zawsze chcialam a tu taka sytuacja:((((( Oszaleje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
Niech to szlag!! Ciagle musze trafic na programy o niemowletach, porodach, reklamy o niemowletach itd. Nawet jak szybko zmieniam kanaly w tv to i tak musze trafic na zdjecie plodu ,porody, itp. Teraz tez oczywiscie musialam trafic na reportaz o ciazy://// Mnie to przerasta,nawet jak kiedys sie obawialam to i tak nie widzialam reklam reportazy itd na taka skale jak teraz. Boje sie,ze to moze jest jakis znak:(((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
DO Angi: Kobieto spokojnie!!!! Przeciez zrobiłas az 2 testy, wyszły oba negatywnie to czym ty sie jeszcze denerwujesz? Ja tez sie dostalam na wymarzone studia i okres sie spóźnia ale zrobilam test - negativ więc jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała-w-strachu
do angi!!!...nie schizuj tak kochanie!!!..mam 2 szkrabow ale o metalicznym smaku nic nie wiem???:| ja tak nie mialam!!...nie martw sie...ja krwawie jak cholera..zaczelo sie wczoraj ...juz po strachu..mial wielkie oczy i trwal 4 dni:)..trzymam za was kciuki...angi nie martw sie..wszystko bedzie dobrze na pewno!!!!a jak sie martwisz to idz do gina..i na usg....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak zaniepokojony
CZesc wszustkim. MAm ogromną prosbę jest godzina 01.30 , o k godz 23.00 spotkalem sie z kobietą, z ktorą sie spotykalem od jakiegos czasu juz... siedzielismy sobie na lawce... zrobilo sie milo, to wsydliwe ale prawdziwe wiec pisze Wam o tym - w penym momencie ona zaczela dotykac mojego czlonkam masować coraz mociej (robilem sie juz wilgotny) no i wkoncu gdy dochodzilem do wytrysku wzialem ja czlonka w swoją rekę no i trysnąlem gdzies na ziemie- na trawe. wytarlem go. no i po jakis 10 min ja zaczelem dotykac i piescic ją. FAkt- do konca nie jestem pewien czy moja dlon idealnie wyschla- ale racze TAK. no i ja ją zaczalem piescic lechtaczkę no i wlozylem jej swoje palce do pochwy. Gdy wrocilem do domu. pomyslalem sobie ze mimo iz juz mialem suchą dlon mogly tam sobie byc plemniki i ze moglo dojsc do zaplodnienia! Ja mam 23 lata , ona ponad 33 lata. I ZROBILEM TAK.-- znalazlem w domu POSTINOR, ktory zostawil kiedys przypadkiem moj kuzyn u mnie w domu,gdyz kochal sie pod moją nieobecnosc ze swoją dziewczyną i najwyrazniej musieli go uzywac. zostaly dwie tabletki. Zdobylem pomysl zeby je dac tej kobiecie z ktorą sie spotkalem. ZADZWONILEM DO GINEKOLOGA -o tak pozniej godzinie i on poradzil mi tak, ze nie wiadomo czy moglo dosc do zaplodnienia ale ryzyko jest zawsze! i kazal zeby ONA wziela te dwie tabletki jak najszybciej obydwie od razu!! ps data produkcji tabletek 2000 r a data waznosci wrzesien 2005. Wiec jeszcze termin waznosci jest ok! nie wiem za jaki czas miala miec okres. MAM DO WAS PYTANIE DZIEWCZYNY - CZY DOBRZE ZROBILEM W TEJ SYTUACJI (podajac jej do zazycia 2 tabletki postinoru odrazu , ok 1.5 godz po tych pieszczotach) w sumie to ja mialem takie obawy i dlatego skontakttowalem sie z nia i powiedzialem ze moze byc jakie ryzyko po taim spotkaniu! ps chodzi glownie o to ze ja najpierw dotykalem swojego penisa , wytarlem go. juz dlon mialem sucha. i tą samą dlonia za ok 10 min piescilem jej pochwę. czy plemik moze zyc na suchej dloni - poradzcie PROSZĘ!!! odpiszcie BLAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak zaniepokojony
ps. doprowadzila mnie do orgazmu,ja wzialem penisa do reki trysnalem na ziemie(bo to bylo wszystko na dworzu) wytarlem go, no i ta sama prawa dlon miala wlasnie kontakt z moim penisem po wytrysku, po jakims czasie ok. 10 min ja zaczlame piescic ją nawet wkladajac palce gleboko do pochwy. ( nie czulem ze mam wilgotną dlon swoją podczas dotykania jej pochwy- lecz nawet gdy ten sluz na mojej dloni wysechl to cos moglo zostan na wyschnietej rece) odpiszcie PLEASE!!!!!!!!! wszytko to odbylo sie dzis w sumie niedawno. odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexa1234
Hej dziewczyny. Powiedzcie mi to że kochałam się w pierwszym dniu płodnym może mieć wpływ na to że preparat nie zadziała? Wzięłam go ok.35 godz po stosunku. Czy któraś z Was podobny przypadek miała? Potem po kilku godz był jeszcze jeden stosunek ale już z zabezpieczeniem. Dzięki za poradę bo już wariuję ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxx
Ten preparat wlasnie po to jest zeby zadzialac kiedy są dni płodne i zapobiec ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi
DO IXXX i CALA - W - STRACHU: Dziekuje dziekuje wam kobietki za wsparcie to sie naprawde przydaje:DD W srode ide do gina, mam nadzieje,ze to nie bedzie za wczesnie na usg, wtedy zacznie sie 4 tydzien od wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak zaniepokojony
czesc. czemu mi nie doradzicie nie pomozecie na to co sie stalo. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxa1234
Kłopot w tym że prócz strasznego bólu podczas brania preparatu nie mam żadnych innych objawów.Po 5 dobach od zarzycia nie mam krwawienia.Może jestem troszkę bardziej rozdrażniona. Czy to normalne? Jak to u Was przebiegało? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daxa - ja tez bralam w dni plodne postinor , bo obawialam sie ciazy. wzielam pierwsza tabletke we wtorek druga po 12 h itez nic. przez dwa dni mialam b. gest sluz i troche mnie jajniki bolaly ale tez krwawienia do tej pory nie mialam. krwawienie CZASEM wsytepuje.. nie zawsze.. czasem postinor pryspiesza okres (niekotre dostaja go juz po tyg od zazycia pigulki). pozosatje ci czekac az dostaniesz. lub ewentualnie zrobic sobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak -niepotrzebnie schizujesz, skoro wziala tabletke to nie ma obawy. a swoja droga to jakos wierzyc mi sie nie chce ze masz 23 lata.. chyba powinienes cos w tym wieku juz o seksie wiedziec a nie takie bezsensowne pytania zadawac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×