Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość Asss1234
idzie się do MATOPATU i nie czekasz długo. Ale wątpię,ze ktos wypisze Ci antykoncepcje bez badania. Naprawdę dobry,profesjonalny lekarz tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekkk
Czy któraś z Was wie ile kosztuje wymrażanie nadżerki u dr Gbiorczyka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje.czka
Czy ktoś wie jaki jest koszt prywatnej wizyty u dr Łojko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinag
a dlaczego Łojko? słyszałam, że niezbyt lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinag
Matopatu nie polecam, bo zwyczajnie przytrzymują pacjetntki leczeniem które zalecza a nie wylecza więc ciągłe powroty....chodziłam 5 lat najpierw do dr Szymańskiego-miły, wydaje się kompetentny ale z grzybicy pochwy mnie nie wyleczył, za to chętnie przepisywał antykoncepcję a dr Stankiwicz także miły, wydaje się kompetentny ale mało konkretne leczenie, leki na oko..., leczenie takie, że dolegliwości wracały, a ja wydawałam kolejne pieniądze na wizyty i coraz to inne leki. W Matopacie są zawsze kolejki i nie komfortowo-jak w przychodni, pacjentek zawsze przynajmniej 7-10 na korytarzu, wydałam dużo pieniędzy a teraz leczę się w przychodni na f-sz u dr Mizarewicza zobaczę co z tego wyjdzie, poleciła mi kuzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje.czka
Chciałam iść do dr Jackowskiego(czytałam o nim dobre opinie), ale nie mogłam się dodzwonić, zależało mi na wizycie w tym tyg., więc weszłam na stronę znanylekarz.pl i tam znalazłam dr Łojko (ma dobre opinie, a od koleżanki dowiedziałam się, że jest ok i opiekuje się pacjentką), zadzwoniłam i udało mi się zapisać na ten czwartek. Pójdę i się przekonam jak jest, mam nadzieję, że się nie zawiodę:) Nie mieszkam jeszcze w Toruniu, więc nie mam szerokiej wiedzy na temat tutejszej służby zdrowia, głównie opieram się o internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, możecie polecić mi dobrego ginekologa na nfz? byłam w APL na Gagarina i pani doktor nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicjuszka66
mam za sobą już 3 wizyty u dr Gbiorczyka, po miesiącu od ostatniej zadzwonił, że mam przyjść po receptę na antybiotyk bo podczas cytologii wyszło, że mam jakąś bakterię (najprawdopodobniej chlamydia), jak miałam krwawienie przez ponad dwa tyg w trakcie przyklejania plastrów długo ustalaliśmy czym to mogło być spowodowane, podczas pierwszej wizyty także spisał informacje o chorobach w mojej rodzinie (m.in. nowotwory) mam wrażenie, że dba o pacjentki, jest bardzo miły i zawsze porozmawia i odpowie na wszystkie pytania ;) od nowego roku wizyta kosztuje dyszkę więcej - 130zł, cytologię i usg robi co pół roku (podczas wizyt kontrolnych) teraz ma do dyspozycji położną, która mu pomaga i kolejna pacjentka nie musi czekać aż pierwsza dostanie np wszystkie wypisane recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wybieram się na wizytę do Gbiorczyka. Nowicjuszka mam pytanie faktycznie jest miły i sympatyczny?Pytam się, bo przed każdą wizytą u ginekologa mam ogromnego stresa. Po ostatnich przejściach z ginekologami ( jeden pan dr rzucał takie dwuznaczne teksty i patrzył w taki sposób,że miałam ochotę uciec z gabinetu, z kolei drugi był tak mrukliwy podczas całej wizyty, że nic się nie dowiedziałam ),mam nadzieję, że pan Gbiorczyk będzie trafnym wyborem i najważniejsze oby nie rzucał dwuznacznych tekstów, bo to mnie strasznie peszy, a niestety paru ginów z którymi miałam do czynienia lubili wprawaić pacjetnki w zażenowane. Bo fajnie byłoby już mieć stałego ginekologa, a nie co wizyta zmieniać. A orientujesz się może czy u dr można zrobić usg piersi i w jakiej cenie, bo chciałabym się przebadać kompleksowo. acha czy w nagłych wypadkach przyjmuje w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeeeerttffffhjj
tak robi usg piersi.nie pamietam ceny.dwuznaczny? to zalezy co przrz to rozumirsz...stara sie byc mily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pspspspsssyyyt
Czy któraś chodziła do poradni k na rakowicza? Mogę prosić o jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sele321
Dziewczyny. A kto i gdzie przyjmuje w Toruniu na NFZ? Byłam dwa razy w APLu i to był koszmar. Proszę, napiszcie konkretne nazwiska i adresy, nawet jeśli nie byłyście u tych lekarzy, ale po prostu o nich wiecie. Nie jestem z Torunia i nie wiem gdzie w ogóle mogę pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja-1092
I ja byłam u dr Dankowskiej - Jarmuszewskiej (przyjmuje w APL). Przyszłam do niej w kilku tygodniowej ciąży - stwierdziła, że "to jeszcze nie jest dziecko". Druga wizyta była jeszcze gorsza - cytologia była bardzo bolesna (mam się przyzwyczaić, będę przecież rodzic dziecko), zleca bardzo mało badań (porównuję z koleżankami). Nie polecam. Jestem w kropce, bo widzę, że w Toruniu trudno o dobrego lekarza przyjmującego na nfz (być może moja opinia jest krzywdząca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk1720
co sądzicie o dr Szymonie Bednarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk1720
Mam jakieś zapalenie i chciałabym szybko się tego pozbyć, jednak do większość lekarzy naprawdę długo się czeka. Czy możecie polecić kogoś kto szybko i profesjonalnie się mną zajmie, mam na myśli wizytę prywatną? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasasankakochanka
doktor bednarek super!!!polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalalala
nie mogę dodzwonic się od tyg do gbiorczyka zresztą ostatnimi czasy to częsty problem...albo dr na urlopie albo na szkoleniu...????hmyy ale dobrze byłoby żeby jeszcze leczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylek
trzeba próbowac i można dodzwonić się do gbiorczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalal
dziś faktycznie można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %%%%%%%
zylek ale to chyba ty w poprzednich postach pisalas ze nie mozesz sie od dluzszegi czasu dodzwonic a tetaz nagle taka zmiana opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylek
no pisałam tak ale później jakoś się dodzwoniłam. Po prostu mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunetka
Mam pytanie, jakiego lekarza polecacie, jeżeli chodzi o przyjmowanie na NFZ i gdzie przyjmuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia 123
polecam panią Magdalenę Tomczak-Warchoł, przyjmuje w przychodni na uniwersyteckiej. mila, delikatna lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunetka
Dziękuję tusia 123 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia 123
do usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amb
ja rowniez szukam dobrego lekarza od nieplodnosci.Narazie chodze do dr.Gbiorczyka ale mam wrazenie ze ten lekarz nie chce mi wcale pomoc tylko przytrzymac abym byla jak najdluzej jego pacjetka starajaca sie o dziecko.jego wizyty sa niewyczerpojace c.d.badan i informacji czy analizy usg dopochwowe.wiecej dowiaduje sie z internetu niz od niego.czy znacie ginekologa ktory jest konkretny c.d. wizyt pod kontem kobiet starajacych sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja-1092
Byliśmy wczoraj u dr Stankiewicza. Fakt - czekaliśmy ponad godzinę, ale nie przeszkadzało to nam. Wizyty mają trwać 15 minut, ale jeśli któraś z pań ma poważniejszy problem, to nie zostanie odstawiona za drzwi, bo czas minął. Po doświadczeniach z dr Dankowską - Jarmuszewską jestem zachwycona spotkaniem z Doktorem. Wyjaśniał nam usg, odpowiadał na pytania. Po raz pierwszy czułam się ważnym pacjentem. Wracając do dr D-J być może jest już wypalona, a może nieszczęśliwa? Niemniej nie jestem ani workiem treningowym ani terapeutką, by przychodzić do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Szukam dobrego, ludzkiego i delikatnego ginekologa w miarę jak najszybciej, bo ból powoli nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Przejrzałam kilkanaście stron i w oczy rzuca mi się głównie dr Gbiorczyk. Czy mogłabym Was prosić o dokładniejsze informacje? Chodzi mi o cenę wizyty, gabinet i numer telefonu, pod jakim mogę go zastać. Jeśli nie chcecie pisać tutaj, to bardzo proszę o odpowiedź na adres mailowy, będę naprawdę wdzięczna :) olunia124@op.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×