Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość kachnagrubachnawielgachna1981
Ad odpłatnych badań.Poszłaś prywatnie do Kipigrocha.Z prywatnego gab nie przysługują darmowe badania.Jedyna nadzieja że pódziesz teraz do gab lekarza rodzinnego i on tobie te badania przepisze na nfz ale to raczej marzenie ścietej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikcosiknikosik
nie wiecie o co chodzi???nie czytacie i tracicie.teraz juz tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudkowinska
Dziewczyny mam pyatnie, co mozecie powiedziec o doktorze Wojtynku? jestem po trzeciej cytolgii i nadal IIIgrupa, konsultowalam sie juz z dwoma ginekologami, kazdy przepisal tone globulek i antybiotykow, nie chce sie truc kolejny raz niepotrzebnie, bo i tak juz mam wyniszczony organizm....jestem zarejestrowana do doktora Wojtynka, jake macie o nim zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zucha1980
Witam!!! Chciałabym zrobić sobie badanie usg 4d lub 3d. W związku z tym proszę WAS o jakieś namiary na dobrego specjalistę. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikapostanawiaumrzeczpaulo
Dr Gbiorczyk świetnie robi 3d 4d.601932730...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaMamPytanko
80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niteczka z kłębuszka
Hej! nie wiecie może gdzie można w Toruniu zrobić kompleksowe badanie ginekologiczne na NFZ(kompleksowe czyli z usg pochwy i piersi!!!)przekopałam się przez temat, ale zależy mi na konkretnej sprawie, a z postów wynika mi tylko, gdzie nie ma usg ani nfztu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaMamPytanko
na nfz tak od razu to jedynie na uniwersyteckiej, ale teraz tam beznadziejni lekarz przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emci1986
mi chodzi tylko o recepte na antykoncepcje 72h po...moze ktos wie jaki ginekolog mi pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaMamPytanko
moja kolezanka byla w NASZ LEKARZ na ul. Łaziennej po tabletke escapelle i jej wypisali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She89
Mógłby mi Ktoś polecić dobrego ginekologa (najlepiej kobietę) z przychodni Nasz Lekarz? Słyszałam, że pani dr Różycka jest bardzo ok, ale niestety ma urlop do świąt. Będę wdzięczna za pomoc Kogoś doświadczonego w tek kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was mogłaby napisać co sądzicie o dr Zalewskiej? warto iść do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was mogłaby napisać co sądzicie o dr Zalewskiej? warto iść do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She89
Mogę szczerze polecić dr Migdę (przyjmuje w przychodni "Nasz Lekarz"). Zaznaczam, że to wstępna ocena, ponieważ jestem dopiero po pierwszej wizycie. Pierwsze wrażenie - baaardzo pozytywne. Rzeczowa, fachowa rozmowa i wbrew krążącym opiniom - przyjazność i komunikatywność Doktora. Szczerze? Właśnie tak sobie wyobrażałam dobrego ginekologa ;) Mam nadzieję, że przy kolejnych wizytach ta opinia będzie się utwierdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewdgslyhvgwEIYLCVXHJ
CZY GBIORCZYK W KWIETNIU PLANUJE URLOP????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusdgfiagsyhjvsczxhj
KIEDY GBIORCZYK PLANUJE URLOP?????who knows?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka****8
zadzwon i sie zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dr Maleńczyka. wg mnie to wspaniały fachowiec, dokładny, miły. I przede wszystkim zna się na swojej pracy. Dzięki Panu doktorowi cieszymy sie 5 letnią córcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżej-kej
a czy może ten Gbiorczyk przyjmuje na NFZ? czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa z Torunia który przyjmuję na NFZ? jeśli tak to prosiłabym o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaMamPytanko
dg gbiorczyk w toruniu juz nie przyjmuje na NFZ, jedynie prywatnie. Na NFZ i dobry gin??? Hmmm zalezy jaki masz problem, bo jak chcesz tak po prostu na wizyte to ok, ale jak masz jakis problem to jednak udaj sie prywatnie do jakiegos, bo z tego co ja slyszalam to nikt na NFZ nie mowi ze taki ginekolog jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżej-kej
chciałam iść po tabletki antykoncepcyjne tylko nigdy jeszcze nie brałam i chciałabym żeby lekarz dobrze mi je dobrał. Wiec jakiego w takiej sytuacji na NFZ polecacie?;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, słuchajcie czy gdzieś w Toruniu można się dostać do gina od razu? Ja jestem zapisana do APL, tam kiedyś było można, ale się pozmieniało i obecnie trzeba czekać nawet kilka tygodni, co jest bez sensu np jak ktoś ma nieregularne miesiączki. Poza tym pani dr Dankowska, która tam przyjmuje była dla mnie skrajnie niemiła i obiecałam sobie że już nigdy tam nie pójdę. Teraz potrzebuję iść do kogoś pilnie i bardzo was proszę o info, czy gdzieś jest możliwe się dostać od ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
najlepiej to prywatnie bo mozesz nawet tego samego dnia isc czy wolalabys jednak na nfz???? jak na nfz to np na swietopelka w przychodni mozna sie dostac tego samego dnia do dr modrzewskiej, wystarczy przyjsc po 7 to na pewno sie dostaniesz, ale predzej zadzwon do przychodni bo ona kiedys w jakis dzien przyjmowała jakos od12 ale nie pamietam w jaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, na pewno spróbuję. A prywatnie to do kogo można tak szybko? Bo ja byłam u dr Gbiorczyka prywatnie ale u niego to zawsze z tydzień się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
mozesz poszukac na necie nazwisk i telefonów i podzwonic popytac się ile sie czeka jaka cena itp. Jesli chodzi o dr gbiorczyka to jak wazna sprawa to nawet tego samego dnia przyjmie, albo czasem jak sie trafi to jak w pon, wt zadzwonisz to moze jeszcze na czw-pt zapisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasasanka19833891
dlaczego nie mozna sie na nr 601932730 dodzwonić do dr Gbiorczyka???Ma inny nr???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
nie wiem kiedy dzwonilas, bo moze w weekendy wylacza telefon, ma tez wylaczony gdy jest na urlopie, wiec moze poprobuj jeszcze w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmig
Witam, ja też próbuję się dodzwonić do p. Gbiorczyka od czwartku i cały czas ma wyłączony telefon.. A w piątek muszę iść na wizytę.. Umawiał się ze mną, ale nie powiedział, że planuje jakiś urlop.. Sama nie wiem, co robić.. Może któraś z Was słyszała o powodzie Jego nieobecności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
no ale moze ma urlop akurat do srody i np w czwartek juz bedzie:) spokojnie, w razie czego wybierz sie na wizyte moze tez mu ukradli telefon, albo zgubil, albo.... na pewno jak bedzie mial nowy to powiadomi pacjentki i jakos sie rozniesie, ale teraz obstawiam ze ma urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×