Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość Agula145
Hej! Ja po raz pierwszy tutaj. Lady H ja również mam chlamydie stwierdzono u mnie 4 miesiące temu w pazdzierniku wybieram sie na wizyte kontrolna i ronwiez chcialabym isc do dobrej lekraki w toruniu. Czy wiecie co snt Izabeli Dziekańskiej-Marciniak ona przyjmuje w Matopacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkaa***
a co wiecie o Kozankiewiczu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto kolwiek wie niech pisze
Kto chodzi lub chodził do Kurpińskiej na gagarina??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyp ile on bierze
????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
kazdy z kazdym ma rozne doswiadczenia... jedna bedzie chwalic kogos za cos tam , druga innego za cos tam, a tzrecia bedzie za to krytykowac i tak bedzie zawsze, bo to swiat lekarzy i w kazdej specjalnosci jest ten sam problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfvujcfhgc
ale to że doktor gbiorczyk figuruje w spisie lekarzy z chełmży o niczym nie świadczy...to stary wykaz...on na pewno tam nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co sie klocic ??? to jest topic najlepszy ginekolog w toruniu, wiec od tej pory jak kazda z was bedzie chciala cos napisac to niech napisze nazwisko i powod za ktorego mozna go pochwalic!!!! bez zadnej krytyki itp, a jak chcecie tak psioczyc to sobie zalozcie topic nowy ktory by brzmial najgorszy ginekolog w toruniu i tyle!!!!!! Wiec od teraz proponuje nazwisko lekarza i powod za ktory mozna do niego uczeszczac bo np wyleczyl was z tego lub tamtego, odkryl cos waznego, przepisuje skuteczne leki itp itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia88
nie da się prowadzić tematu w sposób,który zaproponowałaś, przecież dla kogoś lekarz może być ideałem,ale dla innej osoby najgorszym z możliwych, bo np z czegoś nie wyleczył.muszą być tu opinie za i przeciw. przecież nie można tu czytać samych pochwał,a na temacie "najgorszy ginekolog" samych skarg a potem sumować opinie;) ale nie ma sensu się kłócić,bo nikt nikogo nie przekona, różni ludzie, rożne potrzeby, różne opinie:) ja dzięki temu tematowi wiem,do kogo na pewno się nie udam i za to wam dziękuję:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak masz racje:) mialam tylko to na mysli ze jak ktos bedzie chcial kogos pochwalic to ma napisac powod np z czego powaznego go wyleczyl itp:) a nie ze jest tylko fajny i mily i koniec no! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziej i tyle
no i dobrze bo co drugi post o Gib... brzmi " jest , fajny, miły i z jego gabinetu wychodze uśmiechnięta ...." a to ze dobre leki zapisał no to co - przeciez inny ginekolog tez mogł tez takie dobre leki zapisać. tego sie nigdy nie sprawdziczarodziej i tyle bo przeciez nie chodzi sie do 2 róznych ginekologów jednoczesnie :P a to co czytałam na temate tego głosnego " TY" to uwazam ze lekarz nie powinien sie spoufalac z pacjentka tylko dlateg ze jest młoda siksa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa i takie co chodza do kilku jednoczesnie:) szczegolnie te w ciazy:) Dodam od siebie ze dla mnie dobry lekarz to taki ktory potrafi dobrze postawic diagnoze, dobrac dobre leki ale jednoczesnie byc milym dla pacjentki zeby byla mila atmosfera a nie jak w kostnicy albo na egzaminie...!!! Ile charakterow tyle opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula
A dlaczego tak mało opinii na temat doktora Paluszyńskiego?? Czy wiecie jaki on jest?? Czy jest godny polecenia? Napiszcie proszę jaki on w ogóle jest. POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
no ja gdzies na innym forum przeczytalam ze dr paluszynski ma bardzo dobry sprzet, wiec on w tych dwoch gabinetach ma niby taki dobry??? lepszy od innych??? jak to jest z tym sprzetem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunska myszka
ja bylam w ciazy i do dwoch lekarzy jednoczesnie nie chodzilam bo to tylko zametnt wprowadza!! paluszynski pracuje w szpiatlu na bielanach - badal mnie gdy lezalam w szpitalu - nie narzekam na niego :) co do sprzetu to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek gosiek
O Paluszynskim malo??? Przeciez na tym forum co kawalek o nim bylo i to same pochwaly. Ja tez tu juz wczesniej pisalam,ze to moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Poprzedni lekarz odmowil mi cytologii, bo uwazal,ze jak nie mam skonczonych 25 lat to nie trzeba, wiec go zmienilam, bo mialam inne zdanie. Paluszynski sam zaproponowal cytologie , usg dopochwowe i usg piersi. Byl bardzo mily, odpowiadal na wszystkie moje pytania bardzo konkretnie. Jestem z niego zadowolona. Przy badaniu byl delikatny i nie czulam skrepowania. . Ma dwa gabinety, na Astrowej i na Podgornej, ale w ktorym ma lepszy sprzet to trudno mi powiedziec, bo sie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackowski
Czy dr Jackowski jest godny polecenia? Czy trzeba się do niego wcześniej rejestrować (jak długo czeka się na wizytę?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QOTEK
Czy słyszałyście cos o dr Marii Dankowskiej Jarmuszewskiej z Citomedu bo nie dlugo sie do niej wybieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez znow to maammmm
a pani tomczak warchoł z uniwersyteckiej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyfjtydfhjc
tomczak warchoł to młoda osoba bez specjalizacji....w trakcie specjalizacji....chyba nie chcesz żeby ktoś się na tobie uczył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala m
torunianka 23 ... ide ide ale dojsc nie moge...mam taki uraz ze niestety na sama mysl mi sie przypomina porod...brrr...ale na 99% wybiore sie do gbiorczyka..jakos kolo 10 pazdziernika powinnam miec wizyte bo kolo 3 bede dzownic..numer juz mam..u doktor marchiwnskiej bylam..czeka sie wieki ale byla w miare solidna wszytsko napisala na karcie wydrukowala dała plyte z usg..niby takie pierdolki ale przynajmniej ma sprzet dobry..mi 2 lekarzy ciagle mowilo ze to dziewczynka bedzie..ja od poczatku czulam ze chlopak ale oni sie po glowie pukali i ne ne ne dziewczynka..a poszlam do marchiwnskiej a ta od razu ze chlopak..ale odradzam doktor z ulicy rozanej..pod arkadami..prowadzila mi cala ciaze a wynik byl tragiczny...takze ja odradzam z wlasnego doswiadzcenia..ale wiadomo sa ludzie ktorzy pewnie sa z niej zadowoleni..wiadomo ilu lekarzy tyle opinii...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala m
i wlasnie to pani dankowska ...na rozanej przyjmuje..ja osobiscie odradzam bynajmniej dla mnie byla niedelikatna ale ja bylam tak przejeta ciaza ze nawet o tym nie myslalam..teraz zmadrzalam..a jeszcze dzis wyczytalam to : http://www.torun.com.pl/aktualnosci/news-3990,katarzyna-dobrowolska-lekarz-winny-dramatu-mojej-corki.html nie wypowiadam sie na temat tej sytuacji ale u mnie nie wykryla zatrucia drog plodowych tu tak pisza jak pisza...ja odradzam ale niech kazda kobieta robi jak uwaza ..pozdrawiam wsyztskie raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto co wie
o doktor Kurpińskeij czy Karpińskeij z Przychodni na Gagarina????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
a czy któraś z was może polecic dobrego ginekologa-endokrynologa na NFZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
w toruniu takich nie ma, popytaj w bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipigroch
zainteresowal mnie dr KOCH o ktorym juz ktos wspomnial.... nigdy nie slyszalam o nim od kolezanek, znajomych czy rodziny... Czy to jest ktos mlody??? Na prawde tak kompetentny?? Wyleczyl kogos z jakis zlych przypadkow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linea16
JETEM 3 TYGOBNIU CIĄŻY I SZUKAM NAPRAWDĘ DOBREGO GINEKOLOGA. PROSZĘ POMÓŻCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dwie znajome w ciazy chodzily do paluszynskiego i kazda z nich chwalila...mozesz isc sprobowac, one mi gadaly ze jak w ciazy to tylko do niego najlepiej. Ale nic wiecej nie napisze bo nie znam go osobiscie i nie mam osobiscie pewnosci czy jest dobry. One chwalily...dzieci urodzily sie zdrowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyp ile on bierze
Rzyp czy on jest dobry??????????????? Same zle opinie na jego temat sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×