Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość szaninka do olostwora
napisz mi jeszce jaki masz kolor cery, ust i powiek( jasniejszy czy ciemnejszy od cery), i jakbyś mogła dokładniej opisać ten kolor brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnacja
Mam pytanko. Mogę wysłać ci zdjęcie na e-maila ze swoim zdjęciem,doradziłabyśmy coś ,bo jakoś nie mogę się zdecydować na jaki kolor zafarbować włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do magnacji
Pewnie, nie musicie pytac czy możecie wysłac zdjęcie tylko wysyłajcie. szaninka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka4555
Szaninko!Mam włosy ciemny blond ze złocistymi refleksami ( naturalne), oczy moje są w ciepłym zielonym odcieniu z zółtymi obwódkami naokoło źrenicy,usta jasnoróżowe, cera jasna, chociaż od czasu do czasu ją opalam w solarium, żeby nie być taka blada. Brwi i rzęsy mam ciemne. Mam trochę piegów. Generalnie podoba mi się moj kolor włosów, ale czasem chciałabym jakiejś odmiany. Jaki kolor włosów mogłabyś mi zaproponować?Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Z góry bardzo ci dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do milki
napisz mi jeszce jaki masz kolor powiek (jasniejszy czy ciemnjeszy od cery) i jesli mogłabyś dokładniej kolor brwi,chodzi mi o kolor to jest czeń czy (jak podejrzewam) ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia5143
Witam w związku z nadchodzącym latem chciałabym zmienić swój kolorek włosów. Bardzo prosze o pomoc. Mam zielone oczka, jasną cerę i ciemną oprawę oczu i jasno-rózowe ustka, mój naturalny kolor włosów to czarny ale z 3-ce temu były farbowane na czekoladowy brąz. Bardzo chiałabym zmienić kolorek (tylko nie na czerwienie, bo nie cierpię tego koloru) a może jakiś balejaż. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do andzi
napisz mi jeszce jaki masz kolor brwi i czy sa one gęste czy rzadkie czy normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia5143
Witam w związku z nadchodzącym latem chciałabym zmienić swój kolorek włosów. Bardzo prosze o pomoc. Mam zielone oczka, jasną cerę, ciemną oprawę oczu i jasno-różowe usteczka, mój naturalny kolor włosów to czarny ale z 3-ce temu były farbowane na czekoladowy brąz. Bardzo chiałabym zmienić kolorek (tylko nie na czerwienie, bo nie cierpię tego koloru) a może jakiś balejaż. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia5143
Mój kolor brwi to czarne-naturalne nie są ani gęste ani rzadkie są normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do andzi
myslę,że przede wszystkim nie powinnas zmieniac drastycznie całego koloru wlosów,najlepiej jest ci w ciemnych kolorach. Proponuje wlosy zafrbowac na ciemny brąz a do tego robic pasemka w jasniejszym kolorze brazu albo rudym Jeżeli chodzi o pasmeka to może to byc coś takiego jasniejszy brąz(orintalna czekolada, turecka mokka, ewentualnie sloneczny bursztyn-ale wtym wypadku cieniutkie bardzo pasemka)) http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp nr. 7/3 http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/nature_h2/index.jsp Jeżeli zas o ciemne kolory na cała glowe to coś takiego. ciemne brazy 6/37 5/3 http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/nature_h2/index.jsp Możesz też zrobic ciemny brąz na wierzch a pod spodem jasniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka4555
Powieki są raczej ciemniejsze. A oprawa oczu raczej ciemna, ale nie czarna ( bo jak pomaluję rzęsy czarnym tuszem to widać różnicę). Ciemny blond też to raczej nie jest bo jak przykładam włosy to są ciemniejsze. Dobrze mi jest raczej w ciepłych kolorach. Miałam kiedyś jasny blond i było mi w nim nawet do twarzy ( opinia innych), ale były to raczej złociste odcienie. W platynie było mi niedobrze. A i jeszcze kiedyś przez przypadek wyszedł mi czerwony kolor włosów (miał być brąz ale to była bodajże chna a z nia roznie bywa) i też mi było niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do milki
Milko na twoim miejscu to zrobiłabym pasemka albo balejaz taki miedziano-złoto blondowy(albo trójkolorowy z brazem). Takie miedziane kolorki powinny podkreslić ci kolor oczu, nie proponuję całej głowy na blond(rzcywiście powinnas wybierac ciepłe kolorki) bo masz za ciemną oprawe oczu. Ale myslę,że możesdz też spróbować z kasztanowym i brązami (ale takim od jasnego od średniego).Podaje ci linka z kolorami jakie ci proponuję do pasemek: kolory blond,czerwnie http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/viva04/levelma/colreprodu/colrenuanc.jsp# sunny blonde http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/viva04/levelma/colorprodu/colornuanc.jsp blondy(prócz 1 i 4) http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp mistyczne złoto ,słoneczny bursztyn,tygrysie oko http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp rude 7/43 6/43 ewentualnie 8/44 http://www.wella.pl/hairdresser/products/kp_04h/nuancen_h2/xred_h2/index.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka4555
Dziękuję bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawka-dobrusia
A jaki kolor włosów mi pasuje??Mam czarne, gęste brwi i rzęsy;Oczy niebieskie z żółtymi promykami przez co z daleka wydają się zielone; włosy prawię czarne rozjaśniające się na słońcu na rudo.Mam ciemną karnację.Odpowiedz proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita
W takim razie moze ja sprobuje:).Mam szaro-zielone oczy, czarne brwi i rzesy. Cere hmmm pasuja mi pudry z dodatkiem rozu. Usta raczej czerwone (najlepiej wygladaja pociagniete pudrem). Robiac sobie charakterystyke typu urody wyszlo mi ze jestem latem.Teraz mam jakis sredni blond na wlosach, ale nie czuje sie z nim dobrze. Wolalabym cos jasnego.Co proponujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do sławki-dobrusi
myślę,że w twoim przypadku to z bardzo nie ma z czym zaszalec jeżeli chodzi o kolor bo najlespze będzie czern i tutaj możesz jedynie wybierać w odcieniach np.śwlikowy,mahoniowy, granat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do lusesity
napiusz mi jeszce jaki masz kolor powiek(jasniejszy czy ciemnjeszy od koloru cery) , kolor cery bez pudru, i naturalny kolor włosów. ale jak na razie to proponowałabym ciemne kolorki a nie jasne,zwłaszca ,ze masz czarne brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita
Szaninko.Dziekuje za odzew:) Uzupelnie wiec dane...Powieki nieco ciemniejsze niz cala twarz na dodatek w takim odcieniu jest tez skora pod oczami.Wyglada to tak jakbym ciagle byla zmeczona:( Cera hmmm.Nie mam pojecia jak opisac ten kolor, lekko rozowawa,pudry dobieram z rozowawych bezow .Chyba kolor taki jak ma wiekszosc z nas:) Wlosy nie zafarbowane wygladaja jak siersc myszy:)Mam nadzieje ze dokladnie to opisalam i potrafisz to sobie jakos wyobrazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do lusesity
no więc tak,przekonałas mnie do tego ,że powinnas wybierac ciemne kolory. jeżeli chciałabyś zafarbowac włosy na jeden kolor to proponowalabym czernie raczej w klasycznym odcieiu,najwyżej o mahoniowym odblasku albo ciemne brązy. Natomiast jeżeli chodzi o pasemka to zrobiłabym taki bardzo gesty 2-kolory balejaż w kolorze zciemnego zimnego brazu + jaśniejszy ciepły odvień brazu. zobacz tu na turacką mokke i orientalną czekoladę. http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp Jeżeli nie miałas jeszce takich ciemnych kolorów to radze po raz piewrszy zafarbowac włosy na brąz ,poniewż jakbyś uznała ,ze nie pasują ci ciemne kolory to łatwiej z niego,,zejśc" najlepiej zrobić jasniejsze pasemka,mogą byc nawet takie bardzo cieniutkie pasemka w kolorze bardzo bardzo bardz jasnego blondu,ale podkreslam że musza byc naparwdę cieniutkie i nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 1987
A ja mam naturalnie bardzo ciemne włosy. Niebieskie oczy z pomarańczowymi cetkami wokół zrenicy, piegi , jasną karnację, powieki jakby jasniejsze od cery, ciemną oprawe oczu i jasno czerwono- różowe usta. Opalam się raczej nie na brązowo, tylko na odcień złoty, lekko żółtawy- pomarańczowy, zęby mam raczej kremowe- nie białe. Ostatnio pofarbowałam włosy na kolor czekoladowy, aby powrócic do naturalnego bardzo ciemnego koloru włosów, niestety było mi w nim koszmarnie. Mogłabys mi doradzić jakis kolor?? byłabym bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do kasiuni
napisz mi jeszce jaki masz klor brwi i czy sa one gęste czy normaln,rzadkie. chcesz wrócić do swojego anturalmego koloru(ciemnego) czy chciałabyś cos zmienic, bo jak na razie to propnowałabym ci jasniejsze kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiercio
jak otrzymac paltynowy blond? taki wręcz biały? dodam, że mam baleyage jasny blond i ciemne odrosty, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do ciekrci
jeżeli chcesz go otrzymać sama w domu to może byc trudno,najpewniej byloby rozjasniaczem ale to bardzo bardzo niszczy włosy ,dlatego naj;epiej jest farbowac zwłaszcza na taki kolor u prof. fryzjerów. nie mogę ci polceić żadnej farby bo to różnie bywa ,u jednego wyjdzie platyna, innemy żółty,innemu rudy,innemu nic,innemu jasny blond. Jedyne co mpgę powiedziec to oczywiste że musisz wybrać kolor super jasny blond.,ale naparwdę trudno jest przewidziec efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 1987
Mam normalna gęstość brwi- ciemno brazowe i chciałabym jakiś inny kolor włosów, ponieważ w naturalnym nie wyglądam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do kasiuni
proponuje tak: zafarbowac wlosy na taki prawdziwy średnio-ciemny brąz a do tego zrobić pasemka np.rude,w jasnieszjym kolorze brązu albo złotego,miodowego,bursztynowego,orzechowego blondu. Jeżeli chciałabyś bardzo rojasnić włosy to radziłabym zafrbować brwi na jasniejszy kolor(ale nie wiem czy zwykła henną coś zdziałasz) . Ale jak na razie radzę nie wariowac z jasnymi kolorami bo masz za ciemne brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinia.new
Szaninka, nie wiem jaki kolor wybrac i jak wytłumaczyc fryzierowi ze chce miec włosy jasne, jak zawsze tak mówie wychodzi im cos dziwnego, zazwyczaj rudy (?). Mam oczy kolory zielonego, twarz szczupła, raczej korlor opalinizujacy, mam niestety cos w rodzaju sinców pod oczami, brwi bardziej brazowe i cieknie. Usta bardziej wpadajace w róż, a moje naturlane włosy sa takie mysie, wchodzace w blond, popielate, sa bardzo cieniutkie, i przydało by sie je wzmocnic. Obecnie mam włosy kasztanowe, ale zmywaja sie i wchodza w rude, czy po nałożeniu blond pasemek, na odrosty i reszte włosów, nie wyjdzie to dziwnie? czy ten kasztan mi sie zmyje, chciałam teraz jednak miec włosy b.jasniutki bolnd, jak mam wytłumaczyc fryzierce? raz powiedziałam ze chce jasny blond i taki jak mam odrost aby pokryła pozostałe włosy, aby to miało rece i nogi, to zrobiła mi nie takie mysi tylko jakis bardzo ciemny blond, a przy tych bardzo jasnych pasemkach wyszły siwe, szare. Tak sie zastanawiam jak mam wytłumaczyć, aby ogolnie wygladało ze mam włosy bardzo jasny blond, ale aby tych rudych nie bylo, to jaki kolor musze nałozyc na odrosty i na te rude aby wyszedł mi taki jaki mam na odrostach czyli siwy? Moze cos mi doradzisz :), haha ale zakrecilam, ale mam nadzieje ze mnie zrozumiałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinia.new
Szaninka, nie wiem jaki kolor wybrac i jak wytłumaczyc fryzierowi ze chce miec włosy jasne, jak zawsze tak mówie wychodzi im cos dziwnego, zazwyczaj rudy (?). Mam oczy kolory zielonego, twarz szczupła, raczej korlor opalinizujacy, mam niestety cos w rodzaju sinców pod oczami, brwi bardziej brazowe i cieknie. Usta bardziej wpadajace w róż, a moje naturlane włosy sa takie mysie, wchodzace w blond, popielate, sa bardzo cieniutkie, i przydało by sie je wzmocnic. Obecnie mam włosy kasztanowe, ale zmywaja sie i wchodza w rude, czy po nałożeniu blond pasemek, na odrosty i reszte włosów, nie wyjdzie to dziwnie? czy ten kasztan mi sie zmyje, chciałam teraz jednak miec włosy b.jasniutki bolnd, jak mam wytłumaczyc fryzierce? raz powiedziałam ze chce jasny blond i taki jak mam odrost aby pokryła pozostałe włosy, aby to miało rece i nogi, to zrobiła mi nie takie mysi tylko jakis bardzo ciemny blond, a przy tych bardzo jasnych pasemkach wyszły siwe, szare. Tak sie zastanawiam jak mam wytłumaczyć, aby ogolnie wygladało ze mam włosy bardzo jasny blond, ale aby tych rudych nie bylo, to jaki kolor musze nałozyc na odrosty i na te rude aby wyszedł mi taki jaki mam na odrostach czyli siwy? Moze cos mi doradzisz :), haha ale zakrecilam, ale mam nadzieje ze mnie zrozumiałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinia.new
Szaninka, nie wiem jaki kolor wybrac i jak wytłumaczyc fryzierowi ze chce miec włosy jasne, jak zawsze tak mówie wychodzi im cos dziwnego, zazwyczaj rudy (?). Mam oczy kolory zielonego, twarz szczupła, raczej korlor opalinizujacy, mam niestety cos w rodzaju sinców pod oczami, brwi bardziej brazowe i cieknie. Usta bardziej wpadajace w róż, a moje naturlane włosy sa takie mysie, wchodzace w blond, popielate, sa bardzo cieniutkie, i przydało by sie je wzmocnic. Obecnie mam włosy kasztanowe, ale zmywaja sie i wchodza w rude, czy po nałożeniu blond pasemek, na odrosty i reszte włosów, nie wyjdzie to dziwnie? czy ten kasztan mi sie zmyje, chciałam teraz jednak miec włosy b.jasniutki bolnd, jak mam wytłumaczyc fryzierce? raz powiedziałam ze chce jasny blond i taki jak mam odrost aby pokryła pozostałe włosy, aby to miało rece i nogi, to zrobiła mi nie takie mysi tylko jakis bardzo ciemny blond, a przy tych bardzo jasnych pasemkach wyszły siwe, szare. Tak sie zastanawiam jak mam wytłumaczyć, aby ogolnie wygladało ze mam włosy bardzo jasny blond, ale aby tych rudych nie bylo, to jaki kolor musze nałozyc na odrosty i na te rude aby wyszedł mi taki jaki mam na odrostach czyli siwy? Moze cos mi doradzisz :), haha ale zakrecilam, ale mam nadzieje ze mnie zrozumiałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×