Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość Dzień dobry......
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że dziś....
jestem tu sama...:( Trochę mi smutno...deszcz pada za oknem, a ja słucham nastrojowej muzyki i siedzę przy komputerze, popijając kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tej porze kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie...
nie lubię herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tej porze
może być wszystko - ale nie kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam że pytam...
a to niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tej porze
prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tej porze
jednak beze mnie - idę spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki związek ma kawa...
z porą dnia, czy nocy? Jeżeli chodzi o sen, to śpię po kawie świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie ....
życzę Ci dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! Fatalna pogoda u mnie :( Zbliża się weekend i mam nadzieję, że słonko wylezie za chmur, bo mam dużą ochotę na plażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam nadzieję....
że będzie pogodnie....miałam jutro wyjechać ze znajomymi na działkę i nie wiem teraz jak to będzie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej obawiam się o pogodę na początku sierpnia, bo na ten okres zaplanowałam urlopik nad wodą. No ale ja jestem wieczną optymistką i myślę pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzę że będziesz...
miała piękną pogodę i opalisz się na brązik... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór...
Co trudno ukryć? Ogień, wierzę, Bowiem za dnia go zdradzi dym, A w nocy płomień, dzikie zwierzę. Lecz trudno ukryć na równi z nim Miłość. Najgłębiej choć ukryta Wiem, że miłość jest udręką Bo się wszystkiego od niej chce Ja pragnę mało, malusieńko A właściwie jeszcze mniej Ździebełko ciepełka W codziennych piekiełkach W wyblakłym na szaro obłędzie Różowa perełka, ździebełko ciepełka Znów wiem, że jakoś to będzie Gdy serce ukłuje przykrości igiełka I biedne się czuje, niczyje Ciepełka ździebełko Ździebełko ciepełka Wystarczy i wszystko przemija Ździebełko ciepełka Diamencik ze szkiełka Czułości kropelka na listku Ciepełka ździebełko Tkliwości światełko W twych oczach wystarczy za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla Was kochani
Aniele mój powiedz, Czy możesz schować Mnie w ramionach? A w skrzydłach swych Osuszyć znów moje łzy Niewiele powiem Ci Czujesz sam W niebiosach łatwiej jest trwać Aniele mój Ty przecież mnie jedną masz I mnie chronisz za grzechy Niech życie ukaże mnie Ty przy mnie zawsze bądź Chociaż wiem, me niebo daleko jest Więc nie wpuszczą jeszcze mnie Jeszcze nie... W ciemną noc modlitwy krzyk Zostałeś tylko Ty I deszcz na twarzy mej W ciemną noc nie wierzę już Choć trzepot skrzydeł znów Do snu kołysze mnie Aniele mój Czasem nie wierzę w Ciebie W samą siebie też wiary brak Zraniłam wiele serc Lecz nie opuszczaj mnie Czuję strach, że to ostatni raz Popłynie czyjaś łza, gorzka łza W ciemną noc modlitwy krzyk Zostałeś tylko Ty I deszcz na twarzy mej W ciemną noc nie wierzę już Choć trzepot skrzydeł znów Do snu kołysze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś dostałam ....
najpiękniejsze wyznanie, wyrażone poprzez słowa K.I.Gałczyńskiego.... ....Noc szumi. Grucha kochany z kochaną, ale niestety, co rano przez barokową bramę pełną sznerklów i wzorów wszystko znika na amen in saecula saeculorum: ZACZAROWANA DOROŻKA ZACZAROWANY DOROŻKARZ ZACZAROWANY KOŃ. Zostań ze mną w tym powozie, choć rankiem wszystko znika... ale wiem że któregoś ranka spojrzymy na siebie, uśmiechniemy się a każde z nas pomyśli - ... to nie sen :) Dzień dobry joguiu...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aemka
Hej, ja tu pierwszy razzzPowiedzcie mi,że ten topik jest w miarę normalny, bo sama nie mam ochoty przedzierać się przez wszystkie Wasze listy. Stopniowo.Oswajam się dopiero z netem(nie śmiejcie się) i tak tu sobie do Was zajrzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sprawy....
ja to powiem...w końcu jestem tu gospodynią...jednak mam do Ciebie pytanie... co znaczy NORMALNY ? Według mnie pojęcie normalności jest pojęciem względnym... ;) Ale oczywiście mogę się mylić.... :) Życzę miłego czytania i zapraszam do rozmowy... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiało radością i optymizmem od Gałczyńskiego :) aemko_ czy normalny? nie wiem........... ale jest przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aemka
Rzeczywiście,"normalny" zabrzmiało zbyt ogólnie.Skrót myślowy. chodziło mi o to,czy temat tego wątku jest naprawdę adekwatny do treści w nim poruszanych. Muszę Wam powiedzieć, że przeczytałam wypowiedzi wielu ludzi na tym forum i czasem po prostu mam dość internetowych świrów( z wyjątkiem tych pozytywnie zakręconych...:))Tak czy siak-miło u Was gościć. Jak mówiłam, udczę się netu-czy moze mi ktoś powiedzieć, jak korzystać z czata( czy czatu)? Będę wdzięczna. W tym też chcę się nauczyć poruszać-na razie co prawda jak dziecko we mgle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może najpierw do Ciebie....
aemko...moja dobra rada, to omijać czat z daleka... Ja na forum znajduję wszystko , czego mi potrzeba...a czat jest dla mnie straszny...tu mogę po prostu porozmawiać, poznać miłych ludzi, z którymi utrzymuję również kontakt poprzez komunikator GG lub Tlen... :) jogusiu co u Ciebie?... dawno nie plotkowałyśmy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze omijam czat, gdyż szkoda mego czasu na bzdury. A co u mnie.......Wspaniala pogoda, ktora obudziła we mnie \"ogromne poklady\" radości. Mam ochotę zostawic wszystko i oderwac sie od codziennosci na kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli masz tylko....
możliwość, to po prostu zrób to i nie zwracaj na nic uwagi... :) Na mnie ta pogoda też wpływa zbawiennie... Jak dobrze jest uciekać w lato na łono natury z dala od ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aemka
A to mnie zaciekawiłyście z tym czatem...Dlaczego tak surowe opinie?Pytam poważnie.Nigdy nie czatowałam. Pogoda rzeczywiście wymarzona!Swoją droga to ciekawe, jak takie zwykłe coś jak pogoda może mieć tak kolosalny wpływ na samopoczucie... Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo tak bardziej od strony duchowej............:) a jeżeli chodzi o bardziej przyziemne tematy.....to w pracy również oki, gdyz w koncu udalo mi sie chyba znaleźć pracownika (dobrego:) tak myślę) co nie bylo proste mimo duzego bezrobocia. I to rowniez mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×