Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Czesc kochani! :) Mam nadzieje, ze dzisiaj wszyscy sa w dobrym humorze, tak jak ja :) Wczoraj nie pisalam, bo dowiedzialam sie o czyms, co okropnie mnie zdenerwowalo, bylam taka wsciekla, ze pewnie i tak nie bylabym w stanie napisac niczego sensownego. Ale sie z tym przsespalam, popatrzylam na cala sprawe z drugiej strony i w zasadzie to jestem teraz b. b. zadowolona, ze jest tak, a nie inaczej. W koncu nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Pamietaj o tym Psycholku, i wierz, ze wszystko predzej czy pozniej sie ulozy. Ja w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Cześć Tinuviel! Gratuluję tego tysiąca! Wiesz, ja już chyba nie muszę nic pisać, bo wszystko co chciałem napisałaś za mnie... Przespałem się z problemem, spojrzałem na niego z innej perspektywy... Cieszę się Słoneczko, że humor Ci dopisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieciaki!!!! Miło was widzieć...spałam i teraz nie nadaję się do ludzi....hihihi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, juz myslalam, ze zostawiliscie mnie sama. Ciesze sie bardzo Psycholku, ze u Ciebie wszystko wrocilo do normy. Wiem, ze wolisz sie szwedac po Europie Wschodniej, ale byles moze kiedys w Hiszpanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Nie byłem. Hiszpania i Portugalia są moim podróżniczym marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to mozesz mnie odwiedzic, bo chyba tam wyjade na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Widzę Kochanie, że z Ciebie to taki globetrotter... ;) Rozumiem, że z Angli rezygnujesz, do Polski też nie zamierzasz wracać... Podziwiam Cię, ja bym chyba tak nie potrafił, za bardzo przywiązuję się do ludzi i miejsc, co daje mi poczucie bezpieczeństwa...tak, faceci też lubią czuć się bezpiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, gdybym miala wybor, to oczywiscie wolalabym wrocic do Polski. Ale nie mam zamiaru siedziec przez rok z zalozonymi rekami i nic nie robic. Ech, w ogole jeszcze nic nie wiadomo, jak to bedzie, wiec nie rozwijam tematu. A teraz uciekam, zaraz zaczyna sie film, ktory od jakiegos czasu chce obejrzec. Cholera, lepiej, zeby byl dobry, bo kazdy film, jaki ostatnio widzialam, okazywal sie kompletnym niewypalem. Dobranoc 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Powodzenia! Życzę miłego seansu, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć dzień dobry.... wszystkim i temu, który tak uparcie milczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Cześć! Podpisuję listę. Jakoś tak pusto zrobiło się na tym topicku, od czasu do czasu nasza trójka się odezwie i to wszystko... Ha, teraz najlepsze: uczyłem się dzisiaj jeździć na łyżworolkach :D Nie połamałem się, jestem cały i zdrowy, a zabawa była przednia... szczególnie dla tych, którzy oglądali moje poczynania, ale co tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycho jak widzę masz coraz ciekawsze pomysły...;) Dzieciaku w końcu zrobisz sobie krzywdę i będziemy musiały przyjechać w odwiedziny do szpitala...:) Wiesz, ja pewnie zbyt daleko nie mam, ale Tinuviel....nie masz litości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Ciekawy facet ze mnie, to i ciekawe pomysły mam... może trochę nie przystające do mojego wieku i tzw pozycji, ale najważniejsza jest zabawa! Cały szpital by dochodził, skąd taki frajer zna takie dziewczyny, które jeszcze go odwiedzają... ;) Ty może przyniosłabyś mandarynki i np ciasto, a jak znam ironię Tinuviel, to dostałbym od niej ochraniacze albo jakąś linijkę, żebym mógł się podrapać pod gipsem... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko najpierw musiałybyśmy przebić się przez te pielegniareczki tłoczące się przy Twoim łóżku i kilka wielbicielek, które już wcześniej odkryły, w którym szpitalu jesteś...każda oczywiście chce zostawić ślad swego bycia na Twoim gipsie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
No fakt, zapomniałem o gronie wielbicielek, pielęgniarek i lekarek... Cóż... jestem pewny, że poradziłybyście sobie świetnie ;) Mogłoby jeszcze dojść do ciekawych scen przy moim łóżku (nie na!)... moje wielbicielki chciałyby Was przegonić, linijka Tinuviel poszłaby w ruch... nie no, dziewczyny nie miałyby szans... :D I to wszystko przez takiego frajera jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinuviel na pewno dzielnie by walczyła...ja oczywiście bym jej pomogła w ramach koleżeństwa...jednak potem... no wiesz nie jesteś Nim...zrozumiałbyś to ...;) Masz Tinuviel i myślę, że Ci to w zupełności wystarczy...w końcu dobrze się rozumiecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Kto wie, może Nudziarz przetarłby szlak przed Wami... :D Tinuviel, jak film? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeżeli tak , to na pewno bym została...miło by było znowu z nim po prostu porozmawiać i może już by się na mnie nie gniewał...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Jestem pewny, że kajl się nie obraził, nie jesteśmy dziećmi, które zabierają swoje zabawki i idą do innej piaskownicy... To jest net, masz ochotę jesteś, nie masz ochoty spadasz, to proste. Naprawdę ważne jest życie poza wirtualem, to co jest tutaj, może być jedynie odskocznią i musimy o tym pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fest
A mógłbyś coś więcej Psychobójco o sobie napisać? ;) Fajniutki jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madre slowa psych....Ona chyba
o tym zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Psycho masz rację, ja zdaje się o tym zapominam , przykro mi... :( Żegnajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani! Wszystko mi sie poprzestawialo i teraz w dzien spie, a w nocy sie ucze... albo siedze przed komputerem :O Psycho pomysl z linijka jest przedni, ale nie mysl sobie, ze jestem taka bezduszna i ze bylaby to jedyna rzecz, ktora przynioslabym Ci do szpitala :D Ona**** to zegnajcie zabrzmialo tak, jakbys juz miala zamiar nie wracac na ten topik. Mam nadzieje, ze sie myle! Fest Ty zdaje sie niezbyt dokladnie nasze wypowiedzi czytalas. Psycho jest pod moim pantoflem, z tego co wiem jest z tego powodu bardzo szczesliwy, wiec prosze go zostawic w spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fest
Czytałam, ale On i tak mi się szalenie podoba... delikatny, a przy tym taki męski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Cześć Kochanie! Taaaa.... oprócz linijki przyniosłabyś mi np. ... katalog sklepu sportowego... Dobrze, że wogóle jeszcze śpisz, bo ja miewałem takie fazy, że zapominałem o śnie, a to nie jest najlepsze rozwiązanie... Niestety, ja już uciekam. Rano muszę wcześnie wstać, a wiesz, jak bardzo tego nie lubię. Może lepiej też się już połóż... No i obowiązkowo śnij o ... no w każdym razie śpij spokojnie... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wszyscy
stąd uciekli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Cześć! ... zamiast pisać anonimowo, dołącz do nas! .... brzmi trochę propagandowo, ale luz... :D Ona****, czy już na dobre przerzuciłaś się na inny topick? Tinuviel, co u Ciebie słychać Słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo
hEJ JA MAM OCHOTE POGADAC JEST TU KTOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje, w porzadku, chociaz zupelnie nie wiem, co mam ze soba zrobic. To, o czym dowiedzialam sie w piatek sprawilo, ze mam kompletny metlik w glowie, i nie mam pojecia, jak postapic. Nie zasmiecalabym forum swoimi problemami, ale decyzje, ktore podejme w najblizszym czasie, wplyna na to, jak potoczy sie moje zycie... Przemyslalam juz to wszystko tysiac razy i dalej nie wiem, co robic :O Zameczalam tez pytaniami wszystkich dookola, i kazdy radzi mi co innego :O :O Najchetniej wyjechalabym gdzies na kilka dni, oderwala sie od wszystkiego, przemyslala to na spokojnie. Ale oczywiscie jest to niemozliwe :O A co u Ciebie, Psycholku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×