Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona****

czy jest tu ktoś kto chce po prostu porozmawiać?

Polecane posty

Gość Psychobójca
Witaj Tinuviel! Widzę, że u Ciebie "małe rozstaje", wiesz, może głupio to zabrzmi, bo u mnie podobnie, też muszę podjąć kilka ważnych decyzji, które będą mieć wpływ na moje dalsze życie... A z tym wyjazdem.... ech, jak ja bym chciał gdzieś wyjechać, nie myśleć o tym co się tutaj dzieje, ale to nie jest takie proste... J.Lo, cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo
Kurcze az sie zgrzalam odtego goracego powitania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
J.Lo ---> witaj!!!!!!! Jestem Psycho, miło mi Cię poznać :) No to o czym pogadamy? Jestem otwart napropozycje i cieszę sie, że ktoś nowy się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fest
Cześć Psycholku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Wiesz co Tinuviel, tak sobie myślę, że Ty sama najlepiej wiesz, co zrobić w tej sytuacji. Piszesz, że każda zapytana osoba udziela Ci innej odpowiedzi i tak przeważnie jest zawsze... skąd ja to znam.... Dlatego musisz się zdać na swój rozum i serce. Wiem, brzmi to patetycznie i wogóle..., ale może coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycho czyzby ze mna juz tak okropnie Ci sie rozmawialo? :P To chyba nie przez ta linijke? Moge sie bardzo postarac i byc milsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Kochanie, Ty się wogóle nie musisz starać, bo to moja działka i obowiązek, zresztą bardzo miły... :D Linijka...? Samo Twoje pojawienie się by wystarczyło, żebym ozdrowiał! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to mnie uspokoiles :D Ale serniczek wlasnej roboty i tak bym Ci przyniosla :D Dobranoc, Psycholku, spij dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Dobranoc Słoneczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Dobranoc Paniom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona**** przykro mi, jesli rzeczywiscie zaczelas czuc sie na tym topiku jak piate kolo u wozu. Mam nadzieje, ze nie z mojej winy. I sama widzisz co sie tutaj teraz dzieje, zostawilas mnie sama z Psycholem i jego stadem wielbicielek. Bardzo nieladnie :P Wroc, prosze, bo ja sama biedna sobie przeciez nie poradze, nawet jesli linijka pojdzie w ruch. Psycholku masz racje, wiem, ze powinnam postapic tak, jak podpowiadaja mi rozum i serce, ale na razie zyje w takim zgielku i pospiechu, ze nie bardzo jestem w stanie je uslyszec (beznadziejnie glupio to zabrzmialo, ale mam nadzieje, ze zrozumiesz, o co mi chodzi). Dlatego tez w niedziele postaram sie gdzies wyrwac przynajmniej na pare godzin, pobyc sam na sam ze swoimi myslami i podjac jakas sensowna decyzje. A swoja droga zaczyna mi ciazyc odpowiedzialnosc za wlasne zycie. Strasznie meczace jest to, ze musze podejmowac decyzje, dokonywac wyborow, a potem ponosic ich konsekwencje. Od czasu do czasu chcialabym miec kogos, kto robilby to za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Podobno jestem tu potrzebna...;) No tak, nikt nie potrafi tak odpędzać natrętnych wielbicielek jak ja. Wybacz Psycho, wielbicielki mogą Cię otaczać w realu...tu my mamy coś do powiedzenia i niestety przepędzę każdą, która będzie wchodziła w paradę mojej przyjaciółce Tinuviel... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fest
Tak? A ja dalej będę twierdzić, że facet jest świetny... Miły, czarujący i sympatyczny.... Ciekawe kiedy mu się znudzi pewna osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aztek---> tutaj też ze mną rozmawiałeś...widzę, że jesteś ciekawym rozmówcą...a ja nie mam partnera do rozmowy i jeżeli byś chciał do nas dołączyć, to....proszę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet może i jest ciekawy...jednak nie liczyłabym zbytnio , że zrezygnuje z takiej partnerki jak Tinuviel...dla kogoś kto nawet nie potrafi powiedzieć dzień dobry rozpoczynając rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fest
Czy sympatia, potem poważniejsze uczucie zwraca uwagę na konwenanse, obawiam się, że nie bo to lawina namiętności, czułości... nawet "tylko" tej słownej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy , aż tak nisko oceniasz człowieka, którm jesteś zafascynowana? Skoro uważasz, że wzbudzi jego zainteresowanie kobieta nie zwracająca uwagi na konwenanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fest
Nie sama kobieta tylko: "sympatia, a potem poważniejsze uczucie"... Proszę czytać uważniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatię musi wzbudzać ktoś...więc jest to uczucie, którym obdarzasz żywą istotę, a w tym wypadku mam nadzieję kobietę lub jej marną imitację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fest
Jesteś inteligentną kobietą, bynajmniej nie imitacją, bedę brać z Ciebie przykład! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i dziękuję za rozmowę... I proszę, nie bierz ze mnie przykładu...mam bardzo wiele wad...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona**** dziekuje za to, ze wrocilas na ten topik, ale co to za kolaboracja! Zamiast przepedzac wielbicielki Psychola, wdajesz sie z nimi w sympatyczne pogawedki 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tinuviel!!! Dla mnie była to raczej wymiana poglądów... Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Kłaniam się Paniom! Jak minął dzień? Ja jestem w wyśmienitym nastroju, choć nic ciekawego nie dokonałem, wręcz przeciwnie... Moje hasło: chcę weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Właśnie zajrzałem na "konkurencyjny" topick i co czytam..... mojego idola Koftę :D Mam jeszcze lepszy humor, Wam też polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Psycho!!!! Jezeli chodzi o Twoje hasło...hmmmm...nie powiedziałeś nam nic, czego byśmy o Tobie nie wiedziały...;) Niemniej jednak cieszymy się z Twojego nastroju... Ja też dziś jestem uśmiechnięta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychobójca
Hej Ona****, a co ja miałem Wam drogie Panie o sobie jeszcze napisać?! Ja bardzo skromny, choć szalenie przystojny facet jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycho , właśnie tam byłam i dokonałam wstrząsającego odkrycia.... I znowu sama.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko jak najbardziej w porzadku... Troche jestem zmeczona i tez juz czekam na weekend. Chodze dzisiaj cala uhahana, bo nieznajoma osoba na ulicy usmiechnela sie do mnie, co wiecej, spytala sie, co u mnie slychac :) Alez to piekne, jak takie male rzeczy potrafia poprawic nastroj :) W Polsce niestety nigdy mi sie to nie zdarzylo. Co jeszcze? Uczylam 4-letnia dziewczynke jezdzic na rowerze... Dzisiaj po raz pierwszy nie musialam trzymac jej kierownicy, i niespodziewanie napelnilo mnie to duma i... nie wiem, chyba szczesciem w najczystszej postaci. A teraz jeszcze dowiaduje sie, ze Psycho tez uwielbia Kofte... Czyz ten swiat nie jest piekny? :) :) :) najbardziej to mialabym ochote zrobic sloneczko, niestety nie ma takiej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×