Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Anna Piwkowska-Po! Już po wszystkim. Skrzypienie burozłotych szyszek, niebieska beczka z wodą w ogrodzie, przy murze z czerwonych cegieł. Płaczę, niczego nie słyszę: ani ciurkania wody z rozprutego dna, ani opuszczonego wyjącego psa, ani akordeonu rumuńskiego chłopca oczy, oczy, oczi cziornyje róże, róże, rozy biełyje Nikt tu nigdy nikogo więcej nie usłyszy. Talerzyk zawirował, sens ukazał dno. Czy zdołam cię wywołać jak fotografię z kliszy, albo jak na seansie spirytystycznym? Kto to zrozumie? Spotkanie bosej stopy z ręką, dotykasz po omacku, poznajesz po ciemku, jak wtedy, coraz wyżej, do kolana, do ciepłego biodra. Pauza i znowu jest po: po chwili, po miłości, życiu z tobą, po! Pamiętam jak robiłeś spóźnione zakupy. Gotowałeś szparagi, musiałeś wysupłać jakąś resztę z kieszeni. Ja ze swojej, bo były po dziewięć złotych. Droższe niż te po pięć za pęczek u baby na targu. Kryształki soli sypałeś w wodę, łamałeś zapałki, kroiłeś pomidory, było już po piątej, po szóstej miałam pociąg, był upalny piątek po czwartku, który cały spędziliśmy leżąc na trawie, słońce grzało, śmiech, zabawy zwierząt, śmiałeś się po swojemu, co myślałeś, powiedz, w ten powrót po miesiącach, po złamanym słowie, po listach, telefonach, gdy znów było po! Mówiłam: weź te garnki, spódnice, winnice, moje szkarłatne bluzki i białe sandały. Wszystko ze sobą zabierz. Zabierz mi świat cały mówiłam. I co teraz gdy nagle jest po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love55
Wiedziała że nie jest kochana. Ale sama kochała w takim stopniu że jej uczucia starczyło dla nich obojga na całe 2 lata męczarni i szczęśliwości. Granica. Zofia Nałkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi1989
"...jeśli boli mnie dusza, to muszę czuć ból wszędzie, bo dusza jest wszędzie" "Moja samotność - mówi dalej - to jak życie w opustoszałej i zapomnianej przez wszystkich wyspie." "Musiał chyba wiedzieć, że izolacja zabija tak samo jak topór. Tylko wolniej..." "jego odpowiedź była dla niej jak cios nożem w sam środek i tak już otwartej rany." "... ciągle wydawało się jej, że on należy wyłącznie do niej" "Chociaż wiem, co to jest miłość, to nie wiem dokładnie, co znaczy "być zakochanym". Przypuszczam, że gdy zdarza się to po raz pierwszy, nie wiadomo, co to naprawdę znaczy, ale musi się to czuć (...) Czuje to. Czuję to całym sobą. Inaczej nie byłbym aż tak szczęśliwy i jednocześnie nie cierpiałbym tak bardzo. Myślę, że miłość ma tylko wtedy znaczenie, gdy się cierpi. Miłości, te bez cierpienia, zapomina się jak wiersze, które kiedyś, przez krótki czas, zachwycały, ale dzisiaj... dzisiaj nie pamięta się nawet ich tytułów. Prawdziwe szczęście osiąga się jedynie przez cierpienie." "I wtedy ja także miałem ochotę zamknąć oczy. Ale nie robiłem tego. Żal mi po prostu było tego czasu, w którym nie patrzyłbym na nią. Bo ja chcę patrzeć na nią przez cały dany mi czas. Dlatego chciałbym kiedyś obudzić się obok niej i móc obserwować jej twarz i zamknięte oczy, gdy nic nie mówi. I gdy tak śpi i nie może mnie słyszeć, chciałbym nachylić się nad nią i opowiedzieć o tym moim 'zakochaniu'. "Wie pan że jej usta zawierają się w idealnym spotkaniu dwóch idealnych łuków? Górna, szersza warga, w samym środku jest delikatnie uniesiona do góry, a dolna, ta pełniejsza, dokładnie w tym samym miejscu jest nieznacznie uwypuklona? Zamykając się, te wargi tworzą jak gdyby dwie poduszki o kolorze dojrzałych malin, które wytrysłyby sokiem, gdyby je dotknąć. Tworzą grzech. Wie pan, ile razy myślałem o jej ustach?" "... wiesz nawet mój różaniec poplątał się z Twoim. Dziwne to nasze splątanie. Czujesz to co ja? Zaraz Ci pomogę. Ostrożnie, aby nie zerwać sznurka. Te paciorki są jeszcze malutkie, nabierają dopiero barw, brakuje im wielu dni całego czasu przyszłego. Trudno byłoby je wszystkie odszukać i nawlec po raz kolejny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palada
czego oczy nie widziały,tego sercu nie żal nikt nie ma monopolu na smutek życie jest zbyt krótkie,żeby oddawać sie w jego trakcie czemu innemu niz kolejnym przyjemnosciom Jak kobieta dostała po mordzie,to musiał być jakiś powód Nie można jeść całe życie krabów,jeśli nawet właśnie to się najbadziej lubi ktoś rozlał na niebie granatowy atrament badamy to,co widzimy,ale nie zawsze to,co widzimy,istnieje naprawdę tylko teraźniejszość ma wpływ na nasze życie każdy nasz krok,w każdej minucie życia jest ważniejszy niż my sami być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą nigdy nie odczuwaj wstydu.przyjmuj co ofiarowuje Ci życie i staraj sie pic ze wszystkich kielichów. każdego wina trzeba skosztować, niektórych tylko jeden łyk, innych całą czarę nikt nie ma na własność wschodu słońca,który zachwycił nas pewnego wieczoru nikt nie moze mic na wlasnosc tego,co na ziemi najpiekniejsze,ale kazdy moze to poznac i pokochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.in traktat o luskaniu...
czego oczy nie widziały,tego sercu nie żal nikt nie ma monopolu na smutek życie jest zbyt krótkie,żeby oddawać sie w jego trakcie czemu innemu niz kolejnym przyjemnosciom Jak kobieta dostała po mordzie,to musiał być jakiś powód Nie można jeść całe życie krabów,jeśli nawet właśnie to się najbadziej lubi ktoś rozlał na niebie granatowy atrament badamy to,co widzimy,ale nie zawsze to,co widzimy,istnieje naprawdę tylko teraźniejszość ma wpływ na nasze życie każdy nasz krok,w każdej minucie życia jest ważniejszy niż my sami być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą nigdy nie odczuwaj wstydu.przyjmuj co ofiarowuje Ci życie i staraj sie pic ze wszystkich kielichów. każdego wina trzeba skosztować, niektórych tylko jeden łyk, innych całą czarę nikt nie ma na własność wschodu słońca,który zachwycił nas pewnego wieczoru nikt nie moze mic na wlasnosc tego,co na ziemi najpiekniejsze,ale kazdy moze to poznac i pokochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.in traktat o luskaniu...
czego oczy nie widziały,tego sercu nie żal nikt nie ma monopolu na smutek życie jest zbyt krótkie,żeby oddawać sie w jego trakcie czemu innemu niz kolejnym przyjemnosciom Jak kobieta dostała po mordzie,to musiał być jakiś powód Nie można jeść całe życie krabów,jeśli nawet właśnie to się najbadziej lubi ktoś rozlał na niebie granatowy atrament badamy to,co widzimy,ale nie zawsze to,co widzimy,istnieje naprawdę tylko teraźniejszość ma wpływ na nasze życie każdy nasz krok,w każdej minucie życia jest ważniejszy niż my sami być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą nigdy nie odczuwaj wstydu.przyjmuj co ofiarowuje Ci życie i staraj sie pic ze wszystkich kielichów. każdego wina trzeba skosztować, niektórych tylko jeden łyk, innych całą czarę nikt nie ma na własność wschodu słońca,który zachwycił nas pewnego wieczoru nikt nie moze mic na wlasnosc tego,co na ziemi najpiekniejsze,ale kazdy moze to poznac i pokochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulkaaaa
Życie jest kompletnie bezcelowe, przeżywamy je nie wiadomo po co, a jedyne źródło sensu to możliwość odczuwania czegoś od czasu do czasu. To wszystko. Dlatego tak ciągnie mnie do narkotyków, dlatego kocham tylko ją - bo jest taka skomplikowana. Ciągle się zmienia i zawsze potrafi wywołać we mnie jakieś uczucia. A teraz nagle stwierdza, że nie wie, czym jest miłość, że kiedyś wiedziała, ale potem okazało się, że już nie wie. Jak to możliwe, że nie wie, czym jest miłość? Przeraża mnie. Najbardziej lubię kluby nad ranem - o tej porze wszyscy nudni goście już sobie poszli, a pozostali tylko ci naprawdę nudni. Chińczycy i laowaie, prawdziwi artyści i pozerze, prostytutki, lokalni próżniacy, skretyniałe "białe kołnierzyki". Nieważne, kim są - jest już a późno, żaden facet nie poderwie żadnej kobiety, żadna babka nie poderwie faceta. Nikt już nikogo nie poderwie - wszyscy mają przerąbane. Do sali wdziera się kilka zimnych promieni porannego słońca, a my kołyszemy się w samym środku muzyki. Każdy ma swój język, język własnego ciała. Te ostatnie godziny są najprawdziwsze. Mian Mian "Cukiereczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulkaaaa
Życie jest kompletnie bezcelowe, przeżywamy je nie wiadomo po co, a jedyne źródło sensu to możliwość odczuwania czegoś od czasu do czasu. To wszystko. Dlatego tak ciągnie mnie do narkotyków, dlatego kocham tylko ją - bo jest taka skomplikowana. Ciągle się zmienia i zawsze potrafi wywołać we mnie jakieś uczucia. A teraz nagle stwierdza, że nie wie, czym jest miłość, że kiedyś wiedziała, ale potem okazało się, że już nie wie. Jak to możliwe, że nie wie, czym jest miłość? Przeraża mnie. Najbardziej lubię kluby nad ranem - o tej porze wszyscy nudni goście już sobie poszli, a pozostali tylko ci naprawdę nudni. Chińczycy i laowaie, prawdziwi artyści i pozerze, prostytutki, lokalni próżniacy, skretyniałe "białe kołnierzyki". Nieważne, kim są - jest już a późno, żaden facet nie poderwie żadnej kobiety, żadna babka nie poderwie faceta. Nikt już nikogo nie poderwie - wszyscy mają przerąbane. Do sali wdziera się kilka zimnych promieni porannego słońca, a my kołyszemy się w samym środku muzyki. Każdy ma swój język, język własnego ciała. Te ostatnie godziny są najprawdziwsze. Mian Mian "Cukiereczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Miłość zniewala, bo stale się myśli, gdzie teraz jest partner, względnie dlaczego właśnie go nie ma. Człowiek traci autonomię, to okropne.\" Elfriede Jelinek \"Wykluczeni\" \"Oślepionymi oczyma patrzyłem w niebo, to szare, nieskończone niebo oszalałego boga, który wynalazł dla swojej rozrywki życie i śmierć.\" Erich Maria Remarque \"Trzej towarzysze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew.
Post założony 3lata temu i mimo tego nadal aktualny i aktualizowany.. Fajnie ;] "Jak się w nic nie wierzy ,to niewiele ma się uciechy z życia" L.M.Montgomery "Zawsze ulega się urokowi tajemnicy.." Antoine de Saint Exupéry 'Mały książe' c.d.n Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew.
Post założony 3lata temu i mimo tego nadal aktualny i aktualizowany.. Fajnie ;] "Jak się w nic nie wierzy ,to niewiele ma się uciechy z życia" L.M.Montgomery "Zawsze ulega się urokowi tajemnicy.." Antoine de Saint Exupéry 'Mały książe' c.d.n Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytaty z książki "Zaślubiny patyków" * Czasem nie potrafimy kontrolować naszej miłości. * Nie oglądam się za siebie, chyba że po to, aby sprawdzić, czy zamknęłam drzwi na klucz. * Byłam wolna: przychodziła i odchodziłam, kiedy chciałam. * - Był wspaniały. Pkochałabyś go. - Wiem. * Gdzie Ty była? Gdzie byłaś przez cały czas? * Moralność wynika zazwyczaj z tchórzostwa. * Dziwny z ciebie gościu. Ale lubię Cię. * Jeśli cię pokocham, wejdź bez pukania, lecz dobrze to sobie przemyśl: Twoja dłuższa nieobecność sprawiłaby mi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaasia
"-Kochasz ją? - Oczywiście że ją kocham. Mówiłem Ci tyle razy. Jeb pokręcił głową. -Nie...nie mówiłeś. Sporo o niej rozmawialiśmy...mówiłeś ,że przy niej czujesz się szczęśliwy i że nie chcesz jej stracić ,ale nigdy nie powiedziałeś ,że ją kochasz. -Czy to nie to samo? -Chyba nie." "-Jesteś kim jesteś. Mężczyzną ,który kochał głęboko , który pokochał na zawsze. Nie ma znaczenia jak bardzo mnie kochasz.. Nigdy jej nie zapomnisz,a ja nie potrafię z tym żyć. -Możemy spróbować - zaczął ochryple, - Ja mogę spróbować...być innym. Przerwała mu. -Wiem ,że w to wierzysz. Sama chcę w to wierzyć. Gdybyś objął mnie i zaczął błagać , żebym została , pewnie bym została , bo odmieniłeś moje życie , dałeś coś ,czego od dawna w nim brakowało.. Nasza znajomość układałaby się tak jak do tej pory,a my mielibyśmy nadzieję ,że kiedyś może nam sie uda,ale nie mogło nam sie udać.. NIe rozumiesz? Przy następnej kłótni.. -Urwała - Nie mogę z nią konkurować. Na to nie mogę się zgodzić ,chociaż pragnę ,żebyśmy byli razem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaasia
"-Kochasz ją? - Oczywiście że ją kocham. Mówiłem Ci tyle razy. Jeb pokręcił głową. -Nie...nie mówiłeś. Sporo o niej rozmawialiśmy...mówiłeś ,że przy niej czujesz się szczęśliwy i że nie chcesz jej stracić ,ale nigdy nie powiedziałeś ,że ją kochasz. -Czy to nie to samo? -Chyba nie." "-Jesteś kim jesteś. Mężczyzną ,który kochał głęboko , który pokochał na zawsze. Nie ma znaczenia jak bardzo mnie kochasz.. Nigdy jej nie zapomnisz,a ja nie potrafię z tym żyć. -Możemy spróbować - zaczął ochryple, - Ja mogę spróbować...być innym. Przerwała mu. -Wiem ,że w to wierzysz. Sama chcę w to wierzyć. Gdybyś objął mnie i zaczął błagać , żebym została , pewnie bym została , bo odmieniłeś moje życie , dałeś coś ,czego od dawna w nim brakowało.. Nasza znajomość układałaby się tak jak do tej pory,a my mielibyśmy nadzieję ,że kiedyś może nam sie uda,ale nie mogło nam sie udać.. NIe rozumiesz? Przy następnej kłótni.. -Urwała - Nie mogę z nią konkurować. Na to nie mogę się zgodzić ,chociaż pragnę ,żebyśmy byli razem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaasia
\"-Kochasz ją? - Oczywiście że ją kocham. Mówiłem Ci tyle razy. Jeb pokręcił głową. -Nie...nie mówiłeś. Sporo o niej rozmawialiśmy...mówiłeś ,że przy niej czujesz się szczęśliwy i że nie chcesz jej stracić ,ale nigdy nie powiedziałeś ,że ją kochasz. -Czy to nie to samo? -Chyba nie.\" \"-Jesteś kim jesteś. Mężczyzną ,który kochał głęboko , który pokochał na zawsze. Nie ma znaczenia jak bardzo mnie kochasz.. Nigdy jej nie zapomnisz,a ja nie potrafię z tym żyć. -Możemy spróbować - zaczął ochryple, - Ja mogę spróbować...być innym. Przerwała mu. -Wiem ,że w to wierzysz. Sama chcę w to wierzyć. Gdybyś objął mnie i zaczął błagać , żebym została , pewnie bym została , bo odmieniłeś moje życie , dałeś coś ,czego od dawna w nim brakowało.. Nasza znajomość układałaby się tak jak do tej pory,a my mielibyśmy nadzieję ,że kiedyś może nam sie uda,ale nie mogło nam sie udać.. NIe rozumiesz? Przy następnej kłótni.. -Urwała - Nie mogę z nią konkurować. Na to nie mogę się zgodzić ,chociaż pragnę ,żebyśmy byli razem.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna piosenka
Nie zostało w nas nic, Z tamtych nocy rozpalonych po świt Nie zostało w nas nic, Nawet zapach po rozkoszy gdzieś znikł Powtarzałaś mi że, nic nie może się stać. Że będziemy zawsze zakochani Te anioły co raz dały spotkać się nam Zawsze będą czuwać nad głowami Ref.: Anioły są wokół nas, a czemu my nie widzimy ich? Anioły są wokół nas, a czemu my nie czujemy nic? Cały świat zmienia się Kolor nieba tez jest inny co dzień Ale boli ta myśl, że ktoś kochał a nie kocha już dziś Ref.: Anioły są wokół nas, a czemu my nie widzimy ich? Anioły są wokół nas, a czemu my nie czujemy nic? Powtarzałaś mi że, nic nie może się stać. Że będziemy zawsze zakochani Te anioły co raz dały spotkać się nam Zawsze będą czuwać nad głowami [Anioły wokół nas - Marek Tranda]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna piosenka
Nie zostało w nas nic, Z tamtych nocy rozpalonych po świt Nie zostało w nas nic, Nawet zapach po rozkoszy gdzieś znikł Powtarzałaś mi że, nic nie może się stać. Że będziemy zawsze zakochani Te anioły co raz dały spotkać się nam Zawsze będą czuwać nad głowami Ref.: Anioły są wokół nas, a czemu my nie widzimy ich? Anioły są wokół nas, a czemu my nie czujemy nic? Cały świat zmienia się Kolor nieba tez jest inny co dzień Ale boli ta myśl, że ktoś kochał a nie kocha już dziś Ref.: Anioły są wokół nas, a czemu my nie widzimy ich? Anioły są wokół nas, a czemu my nie czujemy nic? Powtarzałaś mi że, nic nie może się stać. Że będziemy zawsze zakochani Te anioły co raz dały spotkać się nam Zawsze będą czuwać nad głowami [Anioły wokół nas - Marek Tranda]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasik
Aaaaaasia skad te cytaty?brzmia znajomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarths
"Życie to jedno wielkie gówno, taki już jego urok." Ostrożnie z miłością - Diane Stingley "Ludzie wpadają zwykle w kłopoty z powodu seksu, dumy oraz pieniędzy. Niekiedy z powodu wszystkich trzech rzeczy naraz." Ostrożnie z miłością - Diane Stingley "Szczęście polega na tym, by chcieć tego, czego chcą bogi - a zatem od naszej woli zależy. Ja jednak myślę, że jest inne, większe i droższe, które od woli nie zależy, bo je tylko miłość dać może." Quo Vadis - Henryk Sienkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarths
"Życie to jedno wielkie gówno, taki już jego urok." Ostrożnie z miłością - Diane Stingley "Ludzie wpadają zwykle w kłopoty z powodu seksu, dumy oraz pieniędzy. Niekiedy z powodu wszystkich trzech rzeczy naraz." Ostrożnie z miłością - Diane Stingley "Szczęście polega na tym, by chcieć tego, czego chcą bogi - a zatem od naszej woli zależy. Ja jednak myślę, że jest inne, większe i droższe, które od woli nie zależy, bo je tylko miłość dać może." Quo Vadis - Henryk Sienkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulliver
Ma nadzieje że jeszcze tego nie było: "Jak duży jest wszechświat? -Nieskończony. Skąd wiesz? -Ponieważ wszystkie dane na to wskazują. Ale nie udowodniono tego jeszcze?Nie widziałeś tego.Skąd masz pewność? -Nie mam, po prostu wierzę. To samo jest chyba z miłością." Piękny Umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horned_Angel
super forum.. ;))) dodaje coś od siebie.. mam nadzieję że tego jeszcze nie było.. jeśli było to przepraszam. ,-Wiesz to jest taka gra. -GRA?? -Tak, gra w to, żeby się po prostu cieszyć. -Cóż ty opowiadasz? -No, naprawdę, gra. -Trudno mi sobie wyobrazić taką grę. -Ależ ona istnieje! Polega na tym, żeby znajdywać we wszystkim coś dobrego, radosnego...Obojętnie co.I cieszyć się tym." Porter Eleanor Hodgman ,, Pollyanna" ,, Ja tam nie spotkałam żadnego prawdziwego profesora, chociaż tytuły miało wielu. A KULTURY OSOBISTEJ to na oczy nie widziałam. Cóż, kultur bakterii w jogurcie też nie widać'' Tatiana Bohunow ,,Zapach Motyli" super książka .. polecam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horned_Angel
,,-Wiesz to jest taka gra. -GRA?? -Tak, gra w to, żeby się po prostu cieszyć. -Cóż ty opowiadasz? -No, naprawdę, gra. -Trudno mi sobie wyobrazić taką grę. -Ależ ona istnieje! Polega na tym, żeby znajdywać we wszystkim coś dobrego, radosnego...Obojętnie co.I cieszyć się tym." Porter Eleanor Hodgman ,,Pollyanna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessM.
Chodź, połóż się obok mnie Chcę w księżycu, w księżycu tulić cię Kochać, kochać, kochać tak Bez pamięci Ale odrzuć siebie Którą nosisz, którą nosisz w dzień I pomóż, bym i ja tak uczynić mógł Pozostańmy tak Tylko ty Tylko ja Tylko ty Tylko ja Nie bójmy się swych ciał Niech się nasycą głodne oczy Rękom swobodę węży daj We dwoje pokonamy strach Dżem -Tylko ty i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessM.
DEEPER & DEEPER Dave Gahan I want your love I'm gonna have you When I want to I'm gonna take you That's what I like I'm going down now Deeper and deeper Under your skin now You know that it's right I want to love you I want your love I want to love you I want your love You can't tell me That you don't want it You know that I like it When you put up a fight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasss
*-Boję się.. -Czego? -Że nigdy już nie będę tak szczęśliwa jak teraz.. *Ty i Ja... tzry metry ponad niebem;* *w trzymaniu się za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest twoja. zapominasz, że są dwie, nie jedna. *strasznie niefortunnie się złożyło, że nie mam się do kogo przytulić. *tak naprawdę upiłam się... szczęściem. ale jeszcze nie wytrzeźwiałam i trzeźwieć nie chcę. *Jestem samolubna… chcę mieć swoją samotność tylko dla siebie *Chciałam tylko złapać dystans, a straciłam samą siebie z oczu *Jeszcze ciągle cię…potrafię narysować z pamięci… * i nigdy nie każ mi wybierać,bo jeszcze wybiorę źle... *Jeszcze ciągle cię…potrafię narysować z pamięci… *A ty kim? Kim dla mnie mógłbyś być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻADEN CZŁOWIEK NIE JEST SAMOISTNĄ WYSPĄ; KAŻDY STANOWI UŁAMEK KONTYNENTU, CZĘŚĆ LĄDU. JEŻELI MORZE ZMYJE CHOĆBY GRUDKĘ ZIEMI, EUROPA BĘDZIE POMNIEJSZONA, TAK SAMO JAK GDYBY POCHŁONEŁO PRZYLĄDEK, WŁOŚĆ TWOICH PRZYJACIÓŁ CZY TWOJĄ WŁASNĄ. ŚMIERĆKAŻDEGO CZŁOWIEKA UMNIEJSZA MNIE, ALBOWIEM JESTEM ZESPOLONY Z LUDZKOŚCIĄ. PRZETO NIGDY NIE PYTAJ, KOMU BIJE DZWON; BO ON BIJE TOBIE. John Donne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessM.
The one thing l am proudest of in my whole life... is that you are happy with me. lf l couldn't... if l couldn't tell you that l was unhappy sometimes, it was because l didn't want to risk hurting the one person l treasure most. I'm so sorry... [tłum.: W całym swoim życiu, najbardziej dumny jestem z tego... że jesteś ze mną szczęśliwa. Jeśli nie mogłem... jeśli nie mogłem powiedzieć ci, że czasami nie czułem się szczęśliwy, to dlatego, że bałem się zaryzykować, że zranię najdroższą mi osobę. Tak mi przykro...] - Dance with me. - I don't know how. - Yeah, you do. - No, I don't. - You've been dancing with me for 19 years. - But I don't know the steps. - I'll teach you. - Here? - Right now. cytaty pochodzą z filmu SHALL WE DANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessM.
The one thing l am proudest of in my whole life... is that you are happy with me. lf l couldn't... if l couldn't tell you that l was unhappy sometimes, it was because l didn't want to risk hurting the one person l treasure most. I'm so sorry... [tłum.: W całym swoim życiu, najbardziej dumny jestem z tego... że jesteś ze mną szczęśliwa. Jeśli nie mogłem... jeśli nie mogłem powiedzieć ci, że czasami nie czułem się szczęśliwy, to dlatego, że bałem się zaryzykować, że zranię najdroższą mi osobę. Tak mi przykro...] - Dance with me. - I don't know how. - Yeah, you do. - No, I don't. - You've been dancing with me for 19 years. - But I don't know the steps. - I'll teach you. - Here? - Right now. cytaty pochodzą z filmu SHALL WE DANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×