Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

witam od rana włąsnie ułozyłam do snu moja córeczkę :) niewiem co sie ze mna dzieje ale strasznie kreci mi sie w głowie tak mi sie wydaje bo boli mnie kregosłup u dołu od dzwigania małej że to od kregosłupa jakbym miala zdretwiała glowe w nocy jak dawałam jesc małej to jak sie połozyłam spac to jakbym sie czegos napiła tak mi sie kreciło, juz zaczełam podejrzewac ciaże ale mam nadzieje że nic takiego sie nie zdazyło dla pewnosci kupie test i sprawdze Oliwko ja tez poprosze zdjecia gdybym mogła :) Fajnie Emi że bedziesz miala ten wychowawczy zawsze jakas dodatkowa kaska - a ja jutro ide po zasiłek nawet nie bede miala tyle co TY niecąłe 400 i z tego maja ludzie zyc ?????? kama nie martw sie bedzie dobrze jeszcze sie nacieszysz @ :) zobaczysz jak przestaniesz karmic co bedzie , co dolekarzy to wierz mi ja wczesniej trafiłam na takiego co przez dwa lata powtarzał mi ze z zajsciem w ciaze bede miala wielkie problemy i dzieci to raczej nie bedzie a jak posżłam do mojej gin na kase chorych tyle ze w innym miescie to ona powiedziała a czemu nie ?? rozwaliło mnie że dwa lata chodziłam do tego durnia Wczoraj moja mala dostała ok 15 zupek i soczków plus pampersy od dziadków bo byli w Bydgoszczy i zrobili nam zakupy :) zawsze pamietaja o nas i teraz dodatkowo przezywaja wyjazd meza i póxniej nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Halo a co tu takie pustki???? Asiu bezwzględnie i bezwłocznie do lekarza - kręgosłup jest jedn na całe życie... boję sie zeby małej sie nic nie stało nic nie chce jeść i jest jakaś marudna.... lecę bo płaćze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Emciu, że tak mało latek mi dałaś :) W styczniu skończyłam 29 lat, więc kręci mi się juz na trzidzieści. Wielu ludzi zawsze mi cosik odejmuje, a jeszcze teraz jak najczęśćiej paraduję w jeansach i koszulce... I dobrze, bo Kubuś bedzie miał młoda mamę, przynajmniej z wyglądu. :) Asiulek - ja też mam problemy z kręgosłupem, w przyszłym tygodniu idę do lekarza. Ty tez kochana tam pędź szybciutko, rzeba zobaczyć jaki sjest powód twoich dolegliwości. A zdjęcia zaraz Ci prześle :) I czekam na rewanż :) Kubuś właśnie wciągnął dwa starte jabłuszka i dwa biszkopty, zrobił niezły bałagan na podłodze, a i krzesełko całe brudne :) Aaaa... muszę sie am pochwalić, że dzisiaj Kubuś kończy dziewięć miesięcy ❤️, a to on zrobił mi prezent z samego rana: \"kosi kosi łapci\" :) Podobnie było z \"papa\" - uczyłam go i uczyłam, nie chciał machać, kiedyś jechaliśmy autobusem i strasza pani wysiadała i mu pomachała, a on... podniósł rączkę i zrobiła \"papa\". Kasiu - najlepsze zyczonka dla Bartusia ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze teraz jak moja rozrabia w kojcu a ja nie mam juz sił :((( cały spacer pomijajc godzinna drzemke wstawała mi w wózku nie mam juz sił a zawsze odpoczywałam na spacerkach, spotkałam swoja uczennice która zaproponowała że pomoze mi przy małej i troche mi pomogła na spacerze ale chciałaby u nas pracowac jako niania z wielka checia przydałaby mi sie pomoc przy tej rozrabiarce ale narazie kaski brak na takie wygody OLiwko🌻 Dzieki za zdjęcia fajne musi to byc ale niestety taki urok małych miast że nie ma co marzyc o takich rozrywkach w rozliczeniu;) przesyłam swojego szkarba i gratulacje z okazji kolejnego miesiaca :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny :D Mój Bartuś dzisiaj kończy 8 miesięcy :D jutro idziemy na wizytę kontrolną, ciekawe ile waży :D A ja ciągle po spotkaniach latam, kiedy ja w końcu tą robotę znajdę :( Kama własnie ponieważ czesto karmisz to masz prawo nie mieć okresu, ale nie wiem ile czasu to norma, gina musisz spytać ;) emciu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 🌻 Duniu ogromne gratulacje z okazji 3 zębola :D :D :D 🌻 Tlurpa no własnie nie wiem czy 9 m-cy dotyczy okresu jak sie mało karmi, czy także jak sie czesto karmi, gina trzebaby było spytać ;) Asiu no to wyczyn, papa to chyba jeden z pierwszych gestów, których dziecko się uczy ;) Asiu może jesteś przemęczona dlatego tak dziwnie się czujesz?? o kurcze flooo ale super, widzę że Twoja Maja super postępy robi, ciekawe kiedy zacznie chodzić :D pewnie niebawem :D Oliwko widocznie Kubuś już dorośleje hihihi i stwierdził że cycek to nie dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Częś kochaniutkie:) Oliwko gratulacje i buziaki kolejny m-c stuka:) u nas 15.12 te nasze strzelce rosną :)Naprawdę młodziutko wyglądasz i w życi nie dała bym Ci 19 lat!Gratuluję Ci a raczej Kubusiowi dorosłej decyzji o odstwieniu się od cycusia też bym chciała zeby Gaba tak dorosło do tego podeszła- a ona poza cycusiem świata nie widzi, a jak jest zmęczona to tak słodko się przytula.... Floo super że zajrzałaś ucałuj swoje maleństwo i prześlij zdjątka....ja jak tylko naprawię swój program pocztowy to też wam wyślę:) Asiu zupełnie cię rozumiem u nas też poszła bym do pracy ale tyle co zarobię będę musiała oddać opiekunce więc lepiej w domku z maluchem posiedzieć a i bezpieczniej się człowiek czuje bo przynjmniej sie wie po czym dziecko ma guzy i siniaki a tak to by niewiadomo co po głowie chodziło... Kasiu ucałuj Bartusia jak idzie z pracą? Moja córa zaczeła tańczyć tzn tak słodko macha łapkami i kręci boczkami jak taka dziewczynka z kucykami w reklamie bobowity, świetnie to wygląda. A jaka roskoszna przy tym....idę spać bo zimno mi i spać mi sie chcei moje dzieci już śpią...papa kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana wczoraj sie troche wnerwiłam na moja tesciówke bo ciagle mnie krytykowała a to ze daje małej pic z kubeczka a powinnam jeszczez butelki bo ona malutka a to ze najlepiej gdybym j a jej zostawiła na wychowanie a ja niech sobie jade do tej Anglii ale mnie podk.....a:( wogole traktuje nas jakbysmy byli dziecmi i do tego cholernie niedopowiedzialnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) milego dnia ja tez bym poszla do pracy al eu mnie na zad...u to mozn atylko marzyc a ja nadal mysle o wyjezdzie stad moze kiedys ie uda wyemirowac dalekooooo moje slonce tez glownie przy cycku tylko by wisialo najchetniej bo wcisnac wniego cos innego to graniczy z cudem al ez ato smakuja mu ciastka biszkopty (daj emu troszke poprobowac wszystkiego_) top mu toidzie super soczek zkatronka pije bez opamietania ale bowofrutow sie nie chyci kupilam mu wczoraj chodzic jezdzik zobaczymy jak mu sie bedzie z tym chodzilo bawi sie tym chetnie bardzo mu sie to spodobalo widze ze craz mniej mniej dzieci ciagnie juz cycorka poza mna emcia i tlurpa karmi ktos jescze?????? gdzie sie posdzialy zielna anka33 ze nie wspomne juz o mia, amelkamel i reszcie???? dziewczyny cos sie z wami dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Oliwka, Kasia - dzieki za zdjecia, to niesamowite jak te maluchy rosna :) A ta akademia super! Oliwka - z jednej strony to fajnie ze maly rozstal sie z piersia tak bezbolesnie:) Tez bym tak chciala. Ale u mnie chyba bedzie z tym problem, Benjamin budzi sie czesto w nocy jak noworodek, i tylko cycek go uspokoic moze. Wogole ma ostatnio taki okres ze tylko chce do mnie i najlepiej zebym go z rak nie wypuszczala :) mafda - ja czasami wkladam malego do chodzika w sklepie, ostatnio byl taki fajny z zabawkami w kolo i Benjamin nie chcial z niego wyjsc :) Tylko uwazaj bo slyszalam ze jak za dlugo dziecko siedzi w chodziku to kolanka sie wykrzywiaja. asiulek - tesiowie juz tacy as :) Trzeba im wybaczyc :D emi - ja tez czasem mysle o pracy ale szkoda mi malego do zlobka oddawac a opiekunke tez bym musiala oddac co zarobie. Jak tak czytam o emigracjach to Wam zazdroszcze! Anglia wydaje mi sie tak bliska Polski, ja to wogole chcialabym wrocic do Polski, coraz czesciej lapie dola z tego powodu. Ale jest to niemozliwe z wielu powodow, glownie finansowych. Ale wiele bym dala zeby byc w Polsce. Pozdrowienia dla reszty mamusiek 🌼 no wlasnie gdzie sie wszyscy podziali? Pewnie w weekend znowu beda pustki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moj mail jest w profilu - wystarczy kliknac w nicka. dzis Maja zrobila porzadki w szafce z ubraniami - zebyscie widzialy z jakim zapamietaniem wyrzucala ubrania:D odmowila wogole picia mleka z butelki, chce tylko lyzeczka. ostatnio mamy duze klopoty ze spaniem, mala budzi sie co 2 godziny z jekiem lub placzem, musze wybrac sie z nia do lekarza, a moze Wy cos podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sory.... musialam wykasowac wiec podaje fladra9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wszystkim jubilatom małym i dużym STO LAT !!! 🌻 Oliwko, Kasiu dzięki za zdjęcia:) przystojne chłopaki nam tu rosną;) asiulek- ja mam podobne bóle kręgosłupa- tzn obejmujące kark, szyję i głowę, szczególnie boli w nocy, drętwieje, od tego mam często mdłości, i u mnie promieniuje na cały bark i ramie i niestety ja nie usłyszałam pocieszajacych wieści od lekarza- wyleczyć sie u mie tego nie da, chodziłam ostatnie 2 tygodnie na rehabilitację i guzik dało...moze u Ciebie będzie lepiej:) co do okresu- ja dostałam pierwszą @ ok 6 tygodni po porodzie i od tego czasu mam prawie regularnie, no i cały czas karmiłam- miesiac temu przestałam. Madzia była dziś na szczepieniu, troszkę popłakała, kiedy pani wstrzykiwała szczepionke, a potem patrzyła na panią i narzekała strasznie:) a potem przytuliła sie do misia- Wojtusia i już było dobrze:) Z nowych dokonań to może takie, ze jak mała nie chce jeść, to wydyma usteczka w dziubek, marszczy nosek i pluje:D, no i zaczęła się wreszcie przewracać z brzuszka na plecki!!! a już się martwiłam, czy coś jest nie tak, bo tego nie robiła. No a sprawy nocnikowe w dalszym ciągu bez zmian: co rano kupka, a w ciagu dnia parę razy siusiu, a za każdym razem jak wstaje, to od razu się odwraca i śmieje się do kubusia puchatka na nocniku:) mafda- u mnie sprawa z pracą podobnie- chciałabym, ale mieszkam na wsi i tu kiepsko z pracą, a kilka godzin dziennie tracić na dojazdy nie chcę+ koszt tych dojazdów+koszt opiekunki+ tęsknota za dzieckiem przez kilkanaście godzin dziennie :( oj smutne to wszystko ... to tyle u nas, pozdrawiam papa NICK------------IMIĘ--------DATA UR-----WAGA----WZROST-----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria---26.07.05 Hana---------Oliwia--------27.10.05 Dorota28----Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm-----88009,5m) Anka33 ------Zosia --------31.10.05-------2970g-----51cm ----7400(7,5m) Mia26---------Mateusz-----01.11.05 Aga*-----------Pawełek-----03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna----------Ala-----------09.11.05------3130g-----54cm-----6635 (6m) Soul78---------Ala-----------10.11.05-------3250------55cm------ok.10,5 (9m) Soul78---------Maja--------10.11.05-------3230------54cm------ok.10,5 kg (9m) Kasia12-------Hania---------11.11.05------3500------52cm----- 10100 (9m) flooo-----------Maja----------18.11.05 ------3480------58cm------8100(8,5) amelkaem-----Pawełek------23.11.05------3320------54cm------7400 (6m) Dunia77 ------Hania ---------28.11.05------3060------49cm------8780(8.5) Milusia26 -----Olek ----------29.11.05-------4050------58 cm.....11 kg (9) mafda----------Filipek--------30.11.05------3420------56cm-----ok9500(8,8m) Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----9690 (9m) Asiulek27------Martyna -----05.12.05------3050-------51---ok 8 kg ( 8 m-cy) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----10300 (8,5) Niki79---------Nela----------11.12.05-------3650g------53cm----7400 (6m) Emcia83------Gabrysia-----15.12.05-------3460g------57cm----7450(67cm tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----9400 (7,5m) Boo 13--------Karolinka------27.01.06------2720g------52cm-----5880 (4m) olala----------Magda----------21.02.06-------3160g------54cm----7950 (6,5m) Elff------------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka :) Tlurpa co do malej to jak ja odstawiłam tak: karmiłam ja moze raz dziennie w sytuacjach kryzysowych a tak dawałam mleczko sztuczne gdy juz odtawiłam pierwsze dwie noce budziła sie z płaczem i tylko ja ja uspokoiłam ale teraz juz nawet jak widzi moja piers nie reaguje kurcze dzis dowiedziałam ze by wyrobic malej paszport musze jechac 70 km razem z mezem i tam wszytsko załatwiac och ta biurokracja uciekam spac bo jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floo - dzieki za zdjecie! Maja jest sliczniutka!!! U nas ze spaniem jest to samo, Benjamin budzi sie co 2 godz. z placzem. Moze to taki wiek? Jak dowiesz sie czegos od lekarza daj znac, ciekawa jestem czy jest na to rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z tym snem to moze ząbki co?? czasami nie widac ze wychodza a jednak...idą zycze miłego dnia a teraz uciekam bo musze mieszkanie ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-))) Czytam Was codziennie ale na pisanie brak czasu. U mnie wielki remont, a dokładnie dobudowa jednego pokoju na parterze, a rozkład domku ( zabudowa szeregowa ) powoduje konieczność przenoszenia wszystkich materiałów przez cały parter. Wiecie co to oznacza - Mała ma chrzest bojowy w kontakcie z brudem, bo ja nie nadążam ze sprzątaniem :-((( Wykazalismy się też jako rodzice \"wielką wyobraźnią\", bo Zosia ostatnio źle sypia ( tzn zasypia nadal sama rewelacyjnie, ale w nocy jęczy, budzi się z płaczem - oczywiście alergia na nowe pokarmy ) i nad ranem po karmieniu wzięłam ją do łóżka między nami, rano mąż wstał, myśmy spały, więc podobno do mnie coś powiedział, że wstaje ale ja nie zarejestrowałam tego i skończyło się tak, że Zośka spadła z łóżka na panele ( nie mam dywanu ) nawet nie płakała tylko była zdziwiona, a ja przez 2-3 dni miałam \"telepkę\" i nie mogłam się uspokoić. Obserwowaliśmy ją cały czas ale zupełnie nic więc lekarka powiedziała, że OK. Zośka sama stoi ale bez trzymania to zaledwie pół minutki, raczkuje jak mały dzikus i ciężko za nią nadążyć. Bardzo mnie szantażuje rykiem, jak tylko nie chcę jej czegoś dać lub jej coś zabiorę wpada w taki krzyk i ryk, bo wie, że się złamię i jej to dam. Tragedia. Przy mężu jak anioł. Oszaleć można. Najlepiej się bawi jak mnie nie ma w pokoju i jest tylko ze swoim tatusiem. Jesteśmy na etapie tzw prowokacji i ma dostać produkty mleczne ale oczywiście ukwaszone, więc ugotowałam jej bezglutenowy i bezjajeczny makaron z duszonymi jabłkami i do tego miałam dać jej jogurt, ale jakoś tak zjadła bez wiec ostatecznie dałam jej miśkopta ( głupota ludzka nie zna granic - tam jest gluten, mleko, jajko - których nie dostaje a tu wszystko na raz ) i stąd te noce z jękami. Grudek ze słoików nie chce ale z dorosłej zupy bez problemu. Dziwne. Zajrzę później, chociaż w weekend pewnie znowu będzie \"mały ruch\". Pozdrawiam wszystkich jubilatów małych i dużych :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D my wczoraj z Bartkiem byliśmy na kontroli, mały waży 10kg i ma 73cm wzrostu, super się rozwija, pani doktor zadowolona to i ja też :D tylko nic mi na nocki nie poradziła, bo to niestety jest koszmar :( chodzimy z mężem oboje niewyspani, oczy na zapałki, od powrotu z wakacji jest coraz gorzej, strasznie często się budzi, płacze i w ogóle jest poważka w nocy, a dodam że to napewno nie zęby Emciu Bartuś ucałowany, a z pracy, kiszka, ciągle spotkania i na tym koniec, myślałam że będzie łatwiej jak się ma doświadczenie a tu dupa, już zaczynam mieć doły że sie do niczego nie nadaje :( Asiu to powiedz teściowej co myślisz i już, baba jak mądra to zrozumie, jak głupia to współczuje ;) ale generalnie zacznij olewać jej gadki ;) flooo widzę że masz podobne nocki jak my z Bartkiem, mi lekarka doradziła herbatkę Hippa z melisą, śmiech na sali, dostawał ją długo i nic to nei dało Olala gratuluje przewrotów z brzuszka na pleki, mówiłam, na każde dziecko przychodzi kolej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anko 33 słuchaj mi tez mala spadła kiedys na dywan ale płakala mocno i tez sie bałam i tez w takie j samej sytuacji bo zasneło mi sie :) ale dr stwierdziła że wszytsko ok , u nas tez zmeczenie dochodzi a moja mała tez z tatuniem extra sie bawi choc ja bardziej dla niej rygorystyczna jestem a on pobłazliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa to moga byc zabki bo moj mlody kiedys urzadzil koncert o 1 wnocy darl sie zgodzine i nie wiedzialam co mu jest al;e tak mnie cos pyklo i posmarowalam mu zelemi doslowie 5 minut i usnal jak aniolek pozniej smarowalam mu z 5 ray dziennie zeby mu ulzyc atera zjuz wogule bo narazie mu nie zawadza bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wiecej jest takich jak ja co w nocy spac nie moga :) mafda - mysle ze u mnie to nie zeby bo jak dostanie cycka to dalej spi. I juz mu wyszly te wszystkie z przodu, chyba ze te z tylu juz wychodza, ale tak szybko? Ale skoro u wiecej dzieci tak jest to moze to taki etap? Trzeba przeczekac :) Benjamin wrzystko zjada z podlogi, odkurzam codziennie a on i tak cos tam znajdzie :) dzis mu wyciagalam z buzi kocie chrupki :) Zycze milej niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzisiaj na nogach od 6, kurde kiedy synek da pospać dłużej ;) Tlurpa, mafda, asiulek27, Anka33 witajcie dziewczyny, słonecznej niedzieli życze 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Czy u Was tez tak cudownie za oknem :)? Zaraz jedziemy do rodziców na działkę, zrobimy pieczonki i posiedzimy na powietrzu. Takie rocznicowe rodzinne spotkanie urządzilismy :) Życzę Wam odpoczynku i radości tego pięknego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki!!! Ja już w domu. W rezultacie po jednym dniu w Karkonoszach i nieudanej próbie zdobycia Śnieżki przy temperaturze ok 5 st., przelotnych ulewach i wichurach, wylądowaliśmy w Chorwacji. Tam już po sezonie, ludzi mało, ceny o połowę niższe niż w sezonie. Do tego palące słońce i temperatura dochodząca do 30 st. Niezła dawka energii na nasze jesienne zawirowania pogodowe. W Chorwacji odstawiłam Alę od piersi, ale cały mój wysiłek (ograniczony zresztą jedynie do spuszczenia raz nadmiaru pokarmu nad umywalką:-) ) poszedł na marne, bo w drodze powrotnej Ala dostała wysokiej gorączki i nie chciała nic jeść, więc przystawiłam ją spowrotem:-( Zaczęłam też w Chorwacji wszystko jeść i co ciekawe, Ala dostała najpierw strasznej, ropiejącej wysypki na policzku, ale się zagoiło i zniknęło, a ja jadłam nadal specyjały, których odmawiałam sobie tyyyyle miesięcy. Może to z racji tego, że karmiłam ją już coraz rzadziej. Co do gorączki, to najpierw myślałam, że to trzydniówka, ale okazało się, że mała ma całą buzię w łuszczącym się nabłonku. Wczoraj byłam u lekarza, który stwierdził zapalenie jamy ustnej i zapisał antybiotyk. A dzisiaj gorączka minęła i mała jest cała w wysypce, więc była to jednak trzydniówka, tyle, że nałożyło się to z zapaleniem jamy ustnej. Antybiotyk podaję więc nadal i płakać mi się chce, jak patrzę na moje biedactwo. Wychudzona przez trzy dni niejedzenia, cała w czerwonych plamach, wzrok mętny, a do tego buzia umazana gencjaną. Obraz nędzy i rozpaczy. A ja znowu chodzę z piersiami pełnymi mleka, a do tego fioletowymi od gencjany:-) Co do nowych osiągnięć Ali, to chodzi już coraz pewniej trzymana za jedną rączkę, macha papa i robi kosi kosi, a z praktyczniejszych umiejętności, nauczyłam ją pić przez słomkę:-) Bardzo przydawało się to na wyjeździe. Zaraz uzupełnię tabelkę, bo Ala wczoraj skończyła 10 miesięcy, choć jej waga mnie dołuje:-( A przed wyjazdem ważyła już 7,6 kg. I znowu będę musiała nadrabiać te stracone gramy:-( NICK------------IMIĘ--------DATA UR-----WAGA----WZROST-----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria---26.07.05 Hana---------Oliwia--------27.10.05 Dorota28----Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm-----88009,5m) Anka33 ------Zosia --------31.10.05-------2970g-----51cm ----7400(7,5m) Mia26---------Mateusz-----01.11.05 Aga*-----------Pawełek-----03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna----------Ala-----------09.11.05------3130g-----54cm-----7350 (10m) Soul78---------Ala-----------10.11.05-------3250------55cm------ok.10,5 (9m) Soul78---------Maja--------10.11.05-------3230------54cm------ok.10,5 kg (9m) Kasia12-------Hania---------11.11.05------3500------52cm----- 10100 (9m) flooo-----------Maja----------18.11.05 ------3480------58cm------8100(8,5) amelkaem-----Pawełek------23.11.05------3320------54cm------7400 (6m) Dunia77 ------Hania ---------28.11.05------3060------49cm------8780(8.5) Milusia26 -----Olek ----------29.11.05-------4050------58 cm.....11 kg (9) mafda----------Filipek--------30.11.05------3420------56cm-----ok9500(8,8m) Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----9690 (9m) Asiulek27------Martyna -----05.12.05------3050-------51---ok 8 kg ( 8 m-cy) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----10300 (8,5) Niki79---------Nela----------11.12.05-------3650g------53cm----7400 (6m) Emcia83------Gabrysia-----15.12.05-------3460g------57cm----7450(67cm tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----9400 (7,5m) Boo 13--------Karolinka------27.01.06------2720g------52cm-----5880 (4m) olala----------Magda----------21.02.06-------3160g------54cm----7950 (6,5m) Elff------------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja uaktulanie :) NICK------------IMIĘ--------DATA UR-----WAGA----WZROST-----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria---26.07.05 Hana---------Oliwia--------27.10.05 Dorota28----Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm-----88009,5m) Anka33 ------Zosia --------31.10.05-------2970g-----51cm ----7400(7,5m) Mia26---------Mateusz-----01.11.05 Aga*-----------Pawełek-----03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna----------Ala-----------09.11.05------3130g-----54cm-----7350 (10m) Soul78---------Ala-----------10.11.05-------3250------55cm------ok.10,5 (9m) Soul78---------Maja--------10.11.05-------3230------54cm------ok.10,5 kg (9m) Kasia12-------Hania---------11.11.05------3500------52cm----- 10100 (9m) flooo-----------Maja----------18.11.05 ------3480------58cm------8100(8,5) amelkaem-----Pawełek------23.11.05------3320------54cm------7400 (6m) Dunia77 ------Hania ---------28.11.05------3060------49cm------8780(8.5) Milusia26 -----Olek ----------29.11.05-------4050------58 cm.....11 kg (9) mafda----------Filipek--------30.11.05------3420------56cm-----ok9500(8,8m) Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----9690 (9m) Asiulek27------Martyna -----05.12.05------3050-------51---ok 8 kg ( 8 m-cy) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----10300 (8,5) Niki79---------Nela----------11.12.05-------3650g------53cm----7400 (6m) Emcia83------Gabrysia-----15.12.05-------3460g------57cm----7450(67cm tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----10kg 73cm (7,5m) Boo 13--------Karolinka------27.01.06------2720g------52cm-----5880 (4m) olala----------Magda----------21.02.06-------3160g------54cm----7950 (6,5m) Elff------------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaczynam odliczanie juz zostało 26 dni do wyjazdu mojego meża :(( jest mi coraz bardziej smutno i trudno boje sie czy dam sobie z tym naszym urwisem rade i jak to wogóle bedzie.... Nawet zauwazyłam ze stałam sie bardziej złosliwa i powazna do meojego meza le to chyba stres i odreagowanie tego wszytskiego bo gdzie wgłebi chciałabym jechac teraz z nim ale wiem że niemoge i to byłoby nielogiczne gdybym pojechała on musi sie ustawic tam znaleśc mieszkanie i zobaczymy ale jesli nie uda mu sie na świeta przyjechac do polski rezerwuje bilety i jade do niego na świeta a jak przyjedzie to jade w styczniu ale z checia chciałabym juz z nim jechac tak wiele niewiadomych i róznych uczuc ....Boże świety wiem że to tylko trzy miesaice i szybko mina ale dla mnie to sie wydaje wiecznosc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ide 4 raz połozyc moja mala bola mnie juz rece ale co musi troche pospac a sama nie zasnie i woła mama wiec lece nie mam sposobu by ja usypiac bez bujania..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×