Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość fajans
18011975ciotka1--lubię cie za nieskazitelny jezyk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajans
FAJANS to pedał z syfilizmem mózgowym tak zwanym postępującym joblem --poyebało cię tak do mnie mówić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie porobiło na tym forum wszystko jakoś uleciało nie ma tego ciepła jakie było jeszcze tak całkiem nie dawno nie ma ludzi z którymi można porozmawiać o wszystkim.. szczerze mówiąc ubolewam nad tym cieszyłam się tym że poznałam szczere na które mogę liczyć a w tej chwili nie ma tego --A SZKODA WIELKA SZKODA;(.. nie wiem już jak zachęcać by ktoś tu zawitał już nawet nie wiem co pisać i jak rozmawiać??? jednym słowem kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezaljans
Sami widzicie że nie ma tu z kim rozmawiać!!!! Podszywają się pod przyzwoite osoby,żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja napisałam ten post no nie to nie tak sorki wielkie FAJANS TO SUPER GOŚĆ a ten duch cafe to syfilizm mózgowy --- WYBACZ MI Fajans tak mi głupio) jasny gwint powiedz że przeprosiny przyjęte proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajans
Przeprosiny przyjete:classic_cool:Tylko widać ze jesteś o wiele młodsza niz podajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJANS ODEZWIJ SIĘ ---- i powiedz czy mi wybaczyłeś????? jesteś ok wiem wiem jak ktoś czyta to myśli że kierowałam te słowa do ciebie ale nie nie ty jesteś ok ok ok ok ok ok k ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numerku paranoję ty teraz robisz.Nie zauważyłam wcześniej czytając ducha aby ci ubliżył w jakimkolwiek sposób.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc z boku nie można tutaj mądrze rozmawiać,mimo najszczerszych chęci nie da się! Zawsze znajdzie się jakaś parszywa owca i wszystko zniszczy.Transwestyty wszędzie pełno,facet mając 46 lat nic nie mądrzeje.Sperma uderza do pustego łba i efekty widzimy! Z nudów "cuduje" zmienia niki,zakłada nowe topiki o tej samej tematyce,Ciekawe co jeszcze ten przygłup wymyśli?! Wszyscy wyzywają go,ubliżają,inni olewają a po tym dupku spływa jak po kaczce.Zupełnie brak ambicji! Takie wspaniałe forum ten gnój niszczy.Zapaskudzil mnóstwo stron swoimi durnymi wpisami powiadomię Administratora! Pani ciotko przykro mi ale nie jestem wstanie Pani kibicować dokąd ten szuja będzie oblegał ten topik.Mam nadzieję,że uda mi się go wykopać z pomocą moderatora strony?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno ten przygłup podszywa się pod pomarańczowy nik fajans.Tamten nie istnieje.Kolega napisał mi e-mai.Najlepiej zignorować dupka tego złego ducha,czy cięty jezyk.Wszystko jedno to ten sam badziew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości przebywasz numerku na moim temacie założonym.Opuściłam kafeterię na jakiś czas.Więc trochę skromności.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dłuugiej przerwie! Ciotka, Hajka, Niepalna, Im Ka Blue, Betty, jak żyjecie dziewczyny :) Mam nadzieję, że nikogo nie korciło bardzo :) Widzę, że nasze stare forum zeszło na złą drogę. Ktoś tu pięknie zaczął mieszać. Skazuję tego kogoś na banicję a jak jeszcze raz zacznie miętolić tu to nabijemy na pal skurwysyna/nkę. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cietej osy!!!! Patologia to jesteś ty,wchodzisz tutaj z brudnymi buciorami! Łazisz po innych topikach i podpuszczasz ludzi,którzy faktycznie cierpią bo chcą rzucić palenie.Jak można mieć doczynienia z takim z taki ewenementem jak ty????!!! Głupich nie sieją sami sie rodzą,SPŁYWAJ stąd bo przecież twoja zakażona osoba nie ma nic wspólnego z tym tematem,bo przecież palisz Mówie ci debilu sływaj stąd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dłuugiej przerwie! Ciotka, Hajka, Niepalna, Im Ka Blue, Betty, jak żyjecie dziewczyny :) Mam nadzieję, że nikogo nie korciło bardzo :) Widzę, że nasze stare forum zeszło na złą drogę. Ktoś tu pięknie zaczął mieszać. Skazuję tego kogoś na banicję a jak jeszcze raz zacznie miętolić tu to nabijemy na pal skurwysyna/nkę. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ośla Pało"- tak na Ciebie rodzice w dzieciństwie wołali? :) I nie ma co się dziwić. Swoją drogą wykazałeś się baaardzo małą inteligencją, bo defacto reagując na mój post sam przypisujesz sobie odpowiedzialność za ten caly chaos na forum. Nie mam pojęcia kim jesteś, ale nie robisz na nikim wrażenia owadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO no doczekałam się jest ktoś z kim miło pisać jakoś się trzymam chwilami ciężko ale pomalutku daję radę .. no a jak urlopik udany zapewne :) ja to dopiero będę miała już nie mogę się doczekać ... HAJECZKA też odpoczywa ,, IM-ka również ,,BETTY aktywna a tak to nie wiele .. porąbało się tu u nas jakieś patałachy piszą nie wiem gdzie to się uchowało takie barachło chyba z wiadra wyskoczyło i się troszkę poobijało i dlatego takie porąbane ale mam już na to wyjeba.e tak jak na chwasta:) fajnie ze jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop udany a we wrześniu druga część wakacji :D Tym razem droga i egzotyczna na maxa, ale skoro nie palę, to mogę sobie pozwolić na małe szaleństwo :) Właśnie nie mam zielonego pojęcia skąd ta banda patałachów się wzięła, ale zakładam, że skoro są wakacje to tym dzieciom musi się na maxa nudzić :) Najważniejsze to mieć wyjebane. JEsteśmy za starzy na branie do serca słów takich gimbów jak duszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: Hugo 24 (ilość tematów: 0, ilość postów: 29) użytkownik: 18011975ciotka1 (ilość tematów: 0, ilość postów: 416) MLECZAKI ,sie odezwały buahahahahahahahahahahahahhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:09 [zgłoś do usunięcia] xx44 Nie zniźę się do pani poziomu i nie zamierzam prowadzić konwersacji z kimś takim jak pani. Mogę jedynie współczuć aroganckiego zachowania i stylu wypowiedzi na tym forum.Zaskakujące że do tej pory moderator nie zareagował na inwektywy pochodzące od ciotka1.Resztę pozostawiam bez komentarza!-- no i co mleczaku!!!!Wulgaryzm to Twoje imię i kobieta tak mówi WSTYD!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę dobrze wziąść sobie do ❤️ te sentencje :D Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże co za...
męty społeczne i histerycy/histeryczki tu przebywają. Wyraźnie widać, że z ludzie z roku na rok są coraz głupsi. Kiedyś to było w miarę normalne forum, teraz wszyscy tu się wyzywają a ster przejęła ciotka a gdzie indziej praviki, bany śmieszne studenty, fiku miku i bezdomna i bezrobotna. Naprawdę szkoda słów, polecam normalnym ludziom inne fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo 24--MAMEJA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×