Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość do bgrygor
A do chwili kiedy sił ci starczy na walkę będziesz się miotała miedzy chęciami a dyscypliną abstynencką.Przestań walczyć i uznaj za fakt dokonany Ty nie palisz i zacznij czerpać z tego przyjemność a nie wciąż sie samo okaleczać psychicznie pragnieniem zapalenia peta jednego jedynego który wzbudzi kaca nie satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Funia44 czemu usunęłaś się z nalogow,weszłam tam i to co mi napisałaś to jest,ale pisze,że użytkownik usunięty,czy to znaczy,że nie chcesz,abyśmy się tam spotykały,trochę to dla mnie dziwne,bo dwa razy napisałaś na tamtym forum,a teraz pisze,że użytkownik usunięty,może to dla mnie niezrozumiałe,napisz co o tym sądzisz,pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiękuję za rade ja nie palę i już a że się chce to chyba normalne po 30 latach fajczenia. Mam ogromną motywację i koniec. Dziś taki ponury dzień od rana pada idę pić kawkę od kilku dni zaczyna jakos inaczej smakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH :) IM -KUŚ ten post piszę szczególnie do Ciebie ty wróciłaś tak jak ja,, nie wiem czemu przypominasz mi siebie? ale tak jest ,wiem że będziesz tu dziś że jest ci ciężko mi zresztą też ale chcę Ci coś powiedzieć- -ok przechodzę do tematu.Dla mnie to forum jest bardzo ważne ,bardzo ,ludzie których tu poznałam to jest część nas ,część naszej historii coś co pozostanie tu na długo długo więc pokarzmy wszystkim że POTRAFIMY ŻE MY TEŻ DAMY RADĘ.Już nie raz chwast z nami wygrał ale pragniemy być wolne bo wracamy i morze jest nam wstyd ale nie chowamy głowy w piasek tylko wracamy na start i to się liczy. Pragnę z całego serca żeby nam się udało nie wiem czemu tak się boję że znów zaliczę wpadkę nie chcę tego bo wracać się tak bez przerwy to nie ma sensu to jest pułapka nie dajmy się teraz .Wiesz jak zdawałam egzamin na prawko to myślałam że to najważniejszy test w moim życiu a tu się okazuje że nie bo ten test pozbycia się nałogu jest o wiele bardziej ważniejszy i to my same kierujemy nie potrzebujemy kodeksu ruchu same go tworzymy, więc proszę cię pokierujmy. Pokierujmy bez wpadki ilość błędów zero zero od tej chwili. Damy radę przecież marzenia się spełniają. Zdamy test i będziemy wolne.Morze kiedyś ktoś będzie miał taki problem jak my i poczyta że były takie gwiazdy co upadały -wstawały i test wzorowo zdały. Morze komuś jeszcze pomożemy ?????? niech to będzie nasz cel nie możemy płakać i cały czas się tym męczyć że jest nam tak zle i ciężko przecież robimy sobie dobrze ech nad czym my tak lamentujemy ??? pomyśl. czego my się tak boimy ??? jesteśmy wolne a z choroby to się wyleczymy same, same bo tylko tak możemy być zdrowe.Ci co palą niech palą a nas niech to nie rusza pamiętaj nasz kodeks musimy się go trzymać. UŚMIECHNIJMY się bo nie musimy być smutne będzie ok my też będziemy się cieszyć wolnością tylko czas -czas jest nam potrzebny a my mamy się cieszyć każdą sekundą bez chwasta. TO jak IM=KA ??? JEDZIEMY ???? pewno że tak i trzymamy się naszych przepisów , UWAGA UWAGA masz kopniaka na szczęście i ja też poproszę ałććććććććććććććć nie tak mocno haha ,boli pupa no to ma boleć to kopniak na dni BP NA RESZTĘ ŻYCIA .MIŁEGO DZIONKA :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgrygor1 dzionek brzydki to fakt pogoda to bani ale bez peta i to się liczy :) pewno że tak jesteś wola posmakowałaś życia bez peta i nie ma sensu do tego wracać:) wszystkie lata z dymem uuuuuuuuuuuuuuuto i tak pozostanie miłego dnia ci życzę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,wyłania się słoneczko i zaczyna robić się przyjemnie.Betty zarejestrowłam się na nalogow chwilowo,chciałam sprawdzić czy mogą być te same niki.Konto usunęłam ponieważ rozdział palenia papierosów jest dla mnie zamknięty.Tam rozmowy są o niczym,zwykle piszą z sobą ludzie mlodzi.Jest też tak że osoby zarejestrowane są na wizii,wówczas pojawiają się wpisy nieznanych zupełnie osób,grzeczność wymaga żeby im odpowiadać.Ja nie mam czasu bawić się w to ponieważ pracuję.Przykro mi Betty że zawiodłam.Tutaj również można porozmawiać w milym gronie.Życzę milego dnia,pozdrawiam Was Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciotki
A dlaczego ten stan u ciebie nie trwa długo ? nie na miejscu jest mówic innym co mają robić a samemu się tego nie robi. Od NIE PALENIA nie urywa tyłka Nie pale ponad rok a paliłam 35 lat wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do- No co stary: Może jestem kapitalistyczną świnią, ale do grona społecznościowego nie wliczam matołów, którzy swoim zachowaniem, ale przede wszystkim niecenzuralnym jezykiem i bez powodu obrażają, wyzywają innych chociaż sami mają zapewne smutne życie. Dlatego stanowisko admina (kogoś z nas), pozwoliłoby zatrzymać rozprzestrzeniającą się plagę tego robactwa, Tylko o to chodzi. Niech sobie już nawet tutaj wchodzą, tylko bez włażenia na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak typ... A, w którym miejcu ja Cię obraziłem ? Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem :) To było do tych dzieciaków, ale skoro czujesz się urażony to już Twoja sprawa, że się z tym utoższamiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie za błedy, (utożsamiać)naczelnik w pokoju więc trzeba szybko zrzucać na pasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty stary
Dobrze że choć za błędy przepraszasz :) ale wytłumaczenie kiepskawe masz.To na tyle,trwaj w niepaleniu bo o tym jest cały temat tego topiku.Pozdrawiam niepalących i mądrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tłumeczenie jest złe tylko po prosotu nie możesz zrozumieć kilku prostych słów :) Ale po maturze już będzie to ogarniaj, nie martw się :) Pozdrawiam również Ciebie niepalącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze coś- możesz pozdrowić kolegów ze szkoły i powiedz, że nie ma tu dla nich miejsca :) Chyba, że ładnie przeproszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne słoneczko wyjrzało ja jestem bardzo zadowolona bo zmienily sie godziny mojej pracy od wtorku pracuje od 7-15,wszystkie soboty od 7-14 za to niedziele i wszystkie poniedziałki wolne pasujea mi jak najbardziej.NIE mam czasu muśleć o fajkach i tak ma być. A co to za utarczki słowne znowu nba naszym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty stary
Ale z ciebie uparty maruda:) wciąż coś insynuujesz,czegoś się domyślasz raczej coś wymyślasz.Nie wiem czy czytałeś artykuł o paleniu mężczyzn? jak komendant wyjdzie to poszperaj w necie.Ale do rzeczy okazuje się że komórki męskie się likwidują jeśli właściciel mózgu pali oczywiście i moje pytanie w tym miejscu brzmi tak.Czy uważasz że to może być prawda? Na koniec za znaczę że nie atakuje i nie mam zamiaru sie tu przepychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgrygor1- od 7.00 !? Ja myślałem, że jak pracuję od 8 to mam źle :) Z poniedziałkami to Ci dobrze, bo to chyba najgorszy dzień na wstawanie :) Podobnie jak dzisiaj- w deszczu :) Jeszcze godzinka i do domu. A niedługo weekend i oby był chociaz bez deszczu!! I oczywiście nie palimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Funia44 dzięki za informację jest ok.Ja jestem na nalogow tylko dla motywatora,wiesz,że ja nie palę dopiero 4 m-ce i 2 dni więc takie zaglądanie tam buduje moje ego,po prostu cieszę się z każdego dnia BP.Specjalnie tam z nikim nie rozmawiam jedynie z Hajką i Niepalną,masz rację,że tam są przeważnie młodzi ludzie,tu też jest ok.tylko musicie jednak się przyzwyczaić do Bernadetty,bo pomimo,że próbowałam z Betty nie udało się,chciałabym tylko się zaczernić,żeby te różne głupole nie podszywały się pode mnie,to co zaproponował Hugo to wcale nie jest takie głupie tylko trzeba się znać jak takie coś stworzyć,a ten co się z nim kłóci to nie wiem jaki ma w tym cel,Pozdrawiam Was wszystkich i życzę żeby już wreszcie przestało padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak łatwo oszukać innych
Licznik na nalogu pędzi jak dziki, szczególnie dla Hajki liczy jak oszalała rok i 7 miesięcy a przecież 25.03 zapaliła dwa malboraski takie cudowne były.Obłuda wielka bo jak można komuś mówić że fajka to świństwo a pali i się zachwyca na topiku dla ludzi którzy ciężko walczą o ten stan nie palenia.Wiem, obiecywanie poprawy bo każdy jest słaby ale czy radujemy się faktem zapalenia? kiedy o nie palenie się właśnie walczy. Hajka 117 dni nie 608 rujnują się studnie i płoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
A skąd Ty to niby wiesz,a jeżeli jesteś z jej grona znajomych to powinieneś się wstydzić mówić takie rzeczy,ile w Tobie zawiści,żeby takie rzeczy wyciągać na forum,a zresztą wogóle Ci nie wierzę,bo tak jak się podpisujesz to robi tylko tchórz,pewnie zazdrościsz Hajce,że tyle osób ją lubi,a Ty to chyba sam siebie nie lubisz,skoro w Tobie tyle jadu i zawiści,to właśnie tacy jak Wy nieudacznicy życiowi robicie zamęt na tej stronie,więc dajcie nam spokój i usuńcie się skoro macie trochę honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak łatwo oszukać innych
16:28 [zgłoś do usunięcia]Hajka Witam,nie palę ponad półtora roku,lecz mimo to ciągnie do dymka.Wczoraj byłam na spotkaniu i zapaliłam sobie dwa Malboraski,ach co za rozkosz.Dziś nic się nie dzieje,mam spokój i nie ciągnie do palenia.Najprawdopodobnie to bylo chwilowe.Podobno jak się zapali tego jednego to znów wraca sie do nalogu? Pewnie jestem ewenemet,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Zadałam sobie trud i cofnęłam się do strony 144 i rzeczywiście jest taki wpis Hajki,ale dlaczego do tego wracać,może miałachwilę słabości,może była w towarzystwie,gdzie nie wypadało odmówić,bo są narody,że się obrażają na jakąkolwiek odmowę,zresztą mniejsza z rym,czemu ma służyć wywlekanie czegoś co w chwili obecnej nie ma żadnego znaczenia,nie oskarżajmy się,bądżmy dla siebie dobrzy,nie zazdrośćmy tym,którzy mają tu poważanie i są autorytetem,będzie nam łatwiej,ja nie skuszę się na wet na jednego papierosa,bo wiem ,że zaprzepaściłabym całe 4 miesiące.Przepraszam za błędy,nie chce mi się cofać,aby poprawiać,jest póżno i jestem zmęczona.DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooo jezu, ale macie problem :) Hajka zapaliła 2 Marlboraski... po prostu straszne!! Aż się wszystkim jarać zachciało, hahahahahaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co przejmować się bzdurami.Akurat ta osoba słynie ze swojej złośliwości nawet nie ma odwagi podpisać się ,tylko pisze anonimowo!Na nalogow mnóstwio ludzi przez tą babe odeszło!.Na początku miała nik Wiki,teraz irracja.Czytałam jak ludzie o niej się wypowiadali że to wyjatkowa kanalia, podła i chamska! Teraz tutaj się przyczepiła podła wywłoka! Odczep się od nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sami widzicie jaki to podły typ z tej wywłoki. Dziwi mnie,że zbliża się do pięćdziesiątki i taka głupia?! Na nałogow nie ma z kim porozmawiać to przyszła tutaj napsuć krwi?! Teraz wiem kto tak obrabia tyłek Adminowi,zaraz do Niego napiszę i uświadomię Go ,zaproszę do nas żeby poczytał co wypisuje na Niego to indywiduum.Olejcie to dziadostwo,ignorujcie,usuwajcie. To że Hajka zapaliła to jest wyłącznie Jej sprawa.Nie oszukiwała,napisała o tym otwarcie,więc w czym idiotko widzisz problem?! Nie masz co do roboty? siedzisz przy kompie całymi dniami. Zamrozi żarcie na cały tydzień i daje dzieciom do jedzenia.Nic dziwnego że mąż to olał i odszedł do innej,mądrzejszej.Bo który mężczyzna by wytrzymał z kimś takim przebywać pod jednym dachem? Szkoda że zamiast kulosów,nie poparzyłaś sobie rąk,byłby spokój! Do Hajki zaraz napiszę e-mail,żeby zmienila swój nik. Jak Ją znam to kto wie,czy nie wyloguje się? To nie może tak być,żeby przez taką france ludzie usuwali konta!!! MUSZĘ POINFORMOWAĆ Administratora nalogow!!!! Miłego dnia Wam życzę, a tej wywłoce,paraliżu rąk życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS HALO HALO już wystarczy znamy się tu i wspieramy więc do jasnej cholery wystarczy. Szlak mnie trafia czytając te brednie o mnie piszą jeszcze lepsze ale mam to gdzieś bo wiem że nie pisze to żadna osoba z WAS i nie komentuję tego dziadostwa. Wiem że nawet jakbym zapaliła to WY mi powiecie E CIOTKA nie poddawaj się walcz dalej ,więc skończcie prowadzić dialogi z każdym dziadostwem jakie tu się pojawi a będzie ok. Dadzą sobie spokój popiszą popiszą i przestaną jak przestaniemy zwracać na nich uwagę. A co do HAJECZKI --malboraski ŚMIESZNA SPRAWA to jest nasz ANIOŁ STRÓŻ który NAS WSPIERA ,który nam pomaga i w dupie mam co piszą o HAJCE ważne jakie ja mam zdanie. A MOJE ZDANIE JEST TAKIE BIERZMY Z NIEJ PRZYKŁAD ona jest naszym wspomaganiem jest osobą niepalącą i inteligentną osobą która olała by te całe barachło oooooooooooooooooooooooooooo .PROSZĘ WAS KOCHANI powstrzymajcie się od porąbanych dialogów ,trzymajmy się razem a barachło tylko naciskajmy do usunięcia . Przecież nasze forum nie służy do pieprzenia głupot tylko służy nam jak lekarstwo więc leczmy się a nie trujmy śmieciami które są tu wypisywane OKKKKKKKKKKKK PLIS :) :) :) :) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH pamiętajcie my się znamy więc się rozpoznamy i razem się trzymamy.. lepiej jak gówna nie będziemy ruszać <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I M-KUŚ skarbie co się nie odzywasz ???? napisz coś hej daj znać nawet jeśli CI się nie udało proszę odezwij się eeeeeeeeeeeeee to nie koniec świta .. HALO HALO ja przyjmuję wszystko BABUCHO TY MOJA ODEZWIJ SIĘ ,,, NIE WNERWIAJ MNIE .. ja tak tęsknię ej no mniej litość jeśli choć troszeczkę mnie lubisz??? NIO ciocia tak ładnie CIĘ PROSI:) przecież wiesz co ci napisze jeśli nie palisz napiszę JESTEŚ WIELKA jeśli nie dałaś rady napisze ok nie poddawaj się więc do cholery gdzieś ty ????? no tak to się nie zgadzam IM-KA PODAJ ADRES wsiadam w pomykacza i jadę a jak cię dorwę to będziesz biedna gorsza będę od Tajsona.HAHA:) Przestraszyłaś się co?????????????????? błagaj o litość haha.. no już dobrze odpracujesz to co dzień 30 postów na naszym forum temat dowolny morze byś nawet o dupie marynie .. CZEKAM NA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERNADETTO ty moja uuuuuuuuuuuuuuuuuuściski dla ciebie KOCHANIUTKA nie zwracaj uwagi na te pierdoły my wiemy co jest prawdą a co nie i tylko to się liczy .. eeeeeeeeeeeeeeee dobrze jest mamy chwasta gdzieś to i na to barachło też więc w czym rzecz??? haha CIOCIA CI ŻYCZY MIŁEGO DNIA JESTEŚ kochana tralala,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szczęście nie należę
do grona piszących na nalogow,ale mój kolega tam jest zarejestrowany.Podobno tylko czyta i to prawda co napisał przemówca.Takich wrednych jak irracja, wiki (w jednej osobie) jest ich mnóstwo.Widać jacy są zagubieni,niedowartosciowani. Stąd te anonimowe zgryzliwości.Sama paskudna,sucha,niczym siebie nie reprezentuje,to słusznie że zazdrosci Hajce.Oj ma czego! zwłaszcza inteligencji oraz urody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×