Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość inaslask
Ja rzuciłam palenie z pomocą książki Allana ale mialam powiedziane ze mam ją przeczytać w jednym dniu z dostępem do papierosów i tak tez zrobiłam :) 2 strony przy końcu pomyslalam sobie że niestety na mnie to nie działa ale o dziwo dobrnęłam do końca i już 21 miesięcy nie pale:) Mam 45 lat za sobą 1 próbę rzucenia palenia po pierwszej próbie nie paliłam 9 lat ale durna byłam i na nowo zaczęłam:( Teraz nigdy więcej nie sięgnę po tego śmierdziela)Wada rzucenia palenia niestety tez jest mimo ze Allan zapewniał ze tak sie nie stanie waga w górę 13kg. od 3 miesięcy stoi w miejscu niemniej masakra.Z tym nie potrafie sobie poradzic :( ale moze jest jakas nadzieja bo podobno Allan napisał książkę o diecie.Moze ktoś litościwy zapoda na maila:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdegol
przeczytac ksiazke Allka Carr'a kupic Tabex miec odrobine motywacji i mozna probowac palilem 22l probowalem na zdrowy rozum to brac i nic z tego . 12 krokow AA tez mi nie pomoglo . Mowcie co chceta Allek jest wielki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enjaknadzieja
Do Serghe Kahili Odpowiadając na Twoje dylematy dotyczące wątpliwości czy palenie jest szkodliwe,sądzę,że każdy palacz nałogowy zawsze będzie szukał usprawiedliwienia dla siebie a Twoje pytanie jest retoryczne:)Głównym argumentem do rzucenia tego świństwa jest faktycznie tak jak sugeruje Allen Carr w swoim słynnym poradniku, chęć bycia niepalącym.A zdrowie....no cóż ...ładniejsza cera,żeby,świeży oddech,super kondycja ...mnie nie trzeba przekonywać,że są same plusy.Aaaa... i jeszcze jedno, jakoś nie przytyłam,chociaż liści sałaty nie liczę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enjaknadzieja
Do Serghe Kahili Odpowiadając na Twoje dylematy dotyczące wątpliwości czy palenie jest szkodliwe,sądzę,że każdy palacz nałogowy zawsze będzie szukał usprawiedliwienia dla siebie a Twoje pytanie jest retoryczne:)Głównym argumentem do rzucenia tego świństwa jest faktycznie tak jak sugeruje Allen Carr w swoim słynnym poradniku chęć bycia niepalącym.A zdrowie....no cóż ...ładniejsza cera,żeby,świeży oddech ...mnie nie trzeba przekonywać,że są same plusy.Aaaa... i jeszcze jedno, jakoś nie przytyłam,chociaż liści sałaty nie liczę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jest tu ktoś jeszcze?Ja po raz pierwszy na tym topiku chce rzucić z Tabexem, już nie paliłam 7miesięcy ale ślub, panieński i zaczełam na nowo. Boję się tylko skutków ubocznych po tabexie i jednak muszę chodzić do pracy. I zastanawia mnie jedno, bo u mnie jest taż że nie mam ochoty na papierosa tylko po prostu palę z przyzwyczajenia i boję się że po prostu tego nigdy nie zniweluję u sobie. Inna mają po prostu ochotę na fajkę, a ja palę bo po prostu takie mam przyzwyczajenie. Dodam, że jak nie paliłam 7mies to z własnej woli bez pomocy farmakologi itp. Czy warto spróbować tabexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapral
Długo mnie tu już nie było teraz już 1,6 miesięcy jak nie aplę a zwalczyłem to 20 stoma tabletkami tabexu paląc wcześniej 24 lata po ok.1,5 paczki dziennie.Niech nikt nie mówi ,że nie da rady bo w to nie uwierzę , ale niestety potrzebna jest silna wola bez tego nie da rady.J X24X jeżeli chodzi o tabex to nie odczuwałem sutków gdyz nie wybrałem całej dawki ale nie zawsze jest to konieczne.Przestałem palić po połknięciu pierwszej tabletki a nie po pięciu dniach.Życzę powodzenia wszystkim.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAMBO225
Witam Jestem bambo Krzysztof mam 34 lata i palę 15 lat Biorę tabex 2 tygodnie i nie wiem czy on pomaga czy nie paliłem 15 lat i na razie przestałem od pierwszego dnia zażywania tabletek ale czy one pomagają nie wiem jak ciągnelo do fajek tak ciągnie mimo że nie zapaliłem przez 2 tygodnie to dalej mi się chce palić ale nie palę ja myślę że to w psychice siedzi i silnej woli a nie w tabletkach . dużo nie paliłem paczkę na 3 dni a jak nie było kasy to nawet na tydzień starczała paka ale zawsze to palenie jak na razie nie palę i jest ok powinienem wytrzymać chociaż nigdy nie rzucałem to pierwsze rzucenie po tylu latach .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dziś 5 dzień z tabexem ale myślę, że to kwestia silnej woli a nie tych tabletek no ale biorę to dalej i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie to...
ja na tabexie rzucam na kilka dni gora tygodni i wracam. Mozna rzucic ale czy na dlugo, to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo225
A co jak sie skonczo tabletki trzeba isc po nastepne czy przerwa jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaslask
no ale przecież jest prosta metoda jak rzucić palenie z Allenem i to jest jedyny sposób skuteczny na 95% Według mnie na 100:)) Napisal rowniez ksiazke o nie zarciu :) ale na mnie nie zadzialala :(Na papierochy mialo sens o zarciu jakby jednak naciagana i jakby nie jego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo225
Ta książka bardziej na psychikę działa że papierosy to silny narkotyk który uzależnił i trudno rzucić . zawatra w nim nikotyna jest bardzo silnym narkotykiem i tak uzależnia mocno .odtruwanie po rzuceniu trwa 3 tygodnie tyle czsu nikotyna znajduje się w naszym organiźmie potem mija głód nikotynowy i nie można nawet macha wziąść bo znowu się uzależnisz mi tam nie pomogła tak bardzo nie wiem czy bym rzucił tak od razu po przeczytaniu jej ale i tak nie palę 15 dni już i nie ciągnie mnie w ogóle .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest pomagajacy srodek
kudzu rot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo225
to jest suplement diety nie wiem czy pomógł by bardziej niż tabletki tabex w sumie najtańsze tabletki po 47 zł za 100 szt Preparat ułatwiający odzwyczajenie się od palenia tytoniu. Alkaloid o działaniu zbliżonym do nikotyny, pobudza o.u.n. - szczególnie ośrodki oddechowy i naczynioruchowy. Cytyzyna wiążąc się receptorami nikotynowymi zmniejsza zapotrzebowanie na nikotynę i zapobiega występowaniu objawów głodu nikotynowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekSiedlce
Przede wszystkim trzeba sobie uczciwie postanowić, że chce się przestać palić. DLACZEGO chcesz nie palić??? - odpowiedz sobie na to pytanie. Nałóg leży w psychice i nie ma tu czarodziejskiego zaklęcia, ani pigułki. Wczoraj minęło 800 dni, od kiedy nie palę i czuję się z tym świetnie. nie wmawiam sobie, że tęsknię za smrodem, ani że przepalenie trzech tysięcy złotych rocznie jest moim życiowym celem. Po prostu dzisiaj nie palę. Więcej osób, które dzisiaj nie palą spotkasz na forum www.rzuceniepalenia.fora.pl .Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo225
rzucanie palenia z preparatami które zawierają nikotynę jest dużo bardziej trudniejsze bo ciągle podajesz nikotynę należy samemu przestać palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessia
Wlasnie dzis mial byc moj dzien 0 -- i niestety zchrzanilam go... Tyle razy brobowalam i z tabexem i z plastrami przez kilka pierwszych dzni ok, a pozniej i tak klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessia
Radek masz racje-- wiesz ja sie boje ze jak rzuce to nie bede mogla panowac nad sresem ( chociaz i tak nad nim nie panuje- a palac mam ZŁUDZENIE ze jest ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessia
Radek a czy ja Ciebie czasem z JABLUSZKA nie kojarze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxio24
Witam palilem 3 lata nie pale juz 2 dzien zażywam pastylki niqutin i ciagle jem cukierki w sumie nie ciagnie mnie az tak bardzo lecz czasami mam ataki zastanawiam sie czy tabletki tabex nie byly by lepsze bardzo prosze o pomoc i zastanawia mnie jak dlugo bd utrzymywala sie chec do zapalenie papierosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo225
przejdź na forum http://www.biomedical.pl/komentarze/niepale-dzieki-tabletkom-tabex-1659.html?p=275 tutaj nic się nie dzieje a tabletki tabex mi nie dały niechęci do fajek jak bym chciał to bym i dzisiaj zapalił bo nadal mnie ciągnie po 40 dniach niepalenia mimo że biore tabex one działają na tym by nie palić uwalniają nikotynę z organizmu a nie że zmieniają smak fajek lub niechęć do niepalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nessia
Tabex i plastry, pastylki - sa do d..y ... Zamiast uwalniac sie od nikotyny dalej ja dostarczasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJ123456789
Na wstępie, wszelkie posty z tekstami: - metoda allana od firmy x - epapieros ze sklepu x - metoda zastępcza ze sklepu x to posty osób które szukają klientów a nie pomocy/wymiany doświadczeń... od dwóch miesięcy próbuje rzucić palenie, plastry - drogie, efekt w postaci złego samopoczucia, rozdrażnienia, dla mnie pomoc zerowa. Za mocne plastry mogą zwiększyć uzależnienie. tabex - biorę drugi dzień, 3 tab. na dzień, paliłem 10-15papierosów dziennie teraz 3-5/dzień. Minus to ogromna senność i problem z...zaśnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo225
"Tabex jest lekiem pochodzenia roślinnego zawierającym cytyzynę, substancję potocznie nazywaną fałszywym tytoniem. Tabex nie zawiera nikotyny, choć posiada strukturę oraz mechanizm działania podobny do nikotyny. Po przedostaniu się do organizmu cytyzyna ;zastępuje; nikotynę, oddziałując na te same receptory, zapobiegając w ten sposób ujawnieniu się zespołu abstynencji. " Można rzucić - wystarczy chcieć.Mi tak samo przeszło po 2 listkach teraz biorę po 1 tabletce tylko bo to wszystko w głowie siedzi w psychice a nie w nałogu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambo225
fajny filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaca35lat
polecam tabletki CHAMPIX (ok.400zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdt
No witam .Nie palę od 20.09.2007 (około) wszystko jest ok ,czasami chciało by się fajeczkę popalić no ale już tak nie bardzo o tym myślę ...rzuciłem fajki bez żadnej pomocy po prostu silna wola , nie miałem wsparcia u żony wręcz przeciwnie ona pali jak jakaś lokomotywa ...ile bym dał żeby jeszcze ona rzuciła to cholerstwo , macie jakieś pomysły bo rozmowa z nią na ten temat doprowadza do kłótni...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×