Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witam Was moi mili po dośc dłuższej przerwie ale niestety nie mogłam.Czytam Wasze posty i nie mogę się nadziwic co to za pyskówki tutaj się rozwinęły.Nie warto obrzucac się iwektywami bo to tylko zaogni sytuację jaka ma tutaj miejsce.Mam nadzieję zę nasi WIELCY PANOWIE informatycy coś z tym fantem zrobią i sytuacja wróci do normy.IMKA ty się nia zrażaj nie warto.Ja mam za sobą 45 dzień BP i jak mówi Hugo nie ma dnia żebym nie myslała o chwaście ale nie mogę poddać się za duzo mnie to kosztowało a ile radości sprawiło przy tym tylko ja sama wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam u Was parę di ,bo miałam kłopoty z laptopem to co przeczytałam zjeżyło mi włos na głowie.Nie chcę o tym pisać ,cieszę się,że pojawiła się Hajka ,nie chce mi się komentować wpisów tych osób niezwrównaważnionych,tych którzy mącą na tej naszej stronie ,ale mamy takich fajnych chłopców jakHUGO,FAJANS,którzy nas w jakiś sposób obronią,dzięki Wam za to ,nie chce i sie komentować wpisówOBSERWATORA i innych.Dobrej nocy Wam życzę przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina62 bo w kupie sila. A jest nas tu juz chyba ze 4 osoby :) Czy ty popalasz jeszcze czasami? Bo ja definitywnie 5 dni bez fajki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny,niedzielny dzień.Pogoda super,nic tylko opalać się i odpoczywać.Nie palimy,pachniemy.Rzucającym palenie życzę wytrwałości żeby się Wam powiodło.Im-ka blue,jak sobie radzisz? Bettina gratuluję nie palenia! Hugo dziekuję że jesteś z nami 🖐️ Udanego dnia Wszystkim życzę 🌻 🌻 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzisiaj trochę wcześniej udało mi się wrócić do domu więc sobie tu zajrzałam.mała mi:)pytasz,czy popalam czasami,otóż ostatniego papierosa zapaliłam 17 marca więc nie palę 140 dni i bardzo mi z tym dobrze.Im więcej dni mija od ostatniego papierosa tym bardziej ich nie lubię.Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko.Jestem tu nowa.Nie pale szosty dzien i powiem szczerze ze jestem z siebie bardzo dumna bo kopcilam osiemnascie lat.Jest ciezko ale z dnia na dzien jest coraz lepiej.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że dołączyłaś do naszego grona,im nas więcej tym lepiej,oczywiście,że będziemy trzymać za Ciebie kciuki,jesteśmy po to żeby się nawzajem wspierać.Wierzę,że dasz radę,ja paliłam 40 lat,a dzisiaj mija 140 dzień bez papierosa.Będziesz zadowolona z pobytu tutaj,bo tu są fajni ludzie tacy jak:HAJKA,IM-KA BLUE,CIOTKA1,KASIA44,MAŁA MI:)HUGO24,WESOLUTKI,FAJANS,przepraszam jeżeli kogoś pominęłam,teraz Ty aniaania79 do nas dołączasz i bardzo fajnie,pozdrawiam i witam w naszym gronie nie palących i pachnących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy poniedziałek niestety ;/ Co zrobić ;p Witam Aniaanię 79 :) Z Nami na pewno nie zapalisz więc się nie martw. W grupie siła :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję abyś wracał do siebie, zajął się swoimi sprawami (Irracją) i cieszył się pięknym dniem :) PS. Gdybyś częściej odwiedzał nalogow to wiedziałbyś o wielu kłopotach i osobach z jakimi borykają forumowicze. Ale to wiązałoby się z rzetelniej wykonywaną pracą admina więc nie wiem czy Cię to interesuje. Zal mi Cie staruszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ADMINA Z NALOGOW Dobrze by było żebyś zaczął zaglądać do swojej strony,czytać jakie bluzgi lecą na czacie,zwłaszcza twojej ulubienicy; w gębie ma jak w WC! Nie wciskaj gościu facjaty tutaj gdy nie jesteś mile widziany.Wiecznie ktoś z nałogow włącza się do naszych rozmów w sposób wulgarny! Przez weekend było trochę spokoju to znów zaczynasz mącić?! Uważaj żebyś nie musiał zejść z fali!!!! Zachowujesz się jak małolat i to ma być administrator strony? Gościu nie mieszaj i zacznij się rozwijać,bo póki co udzielilo ci się obrabianie innych. Nic dziwnego że piszą o nałogow że zeszlo na psy! Powinieneś znac powiedzenie; Kibic z dala niech się nie w pier....a chyba wyraziłem sie jasno?! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem zaczerniona ale
widzę, że namnożyło się grono przeciwników nalogow i do nich dołączam. Głównie dlatego, że znam admina. Osobiście. Tzn. znałam, bo zerwałam z tym pieprzniętym człowiekiem kontakt. Po pierwsze pali papierosy. Ten chory człowiek prowadzi stronę, nawet nie zarabia na niej kokosów i sam nie może rzucić palenia !!! To tak jakby terapeuta ze spotkania z Anonimowych Alkoholików upijał się w wolnym czasie... Po drugie człowiek ten nie przejawia żadnych emocji. Woli laptopy od ludzi. Po trzecie zadaje się z małolatami, co w jego wieku jest dość żenujące. Pozdrawiam niepalących :) w tym Hugo, Fajansa i innych obrońców tej stronki. :) Nie pozwólmy adminowi tu wchodzić i bredzić jaki to on dobry i fajny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie - do Pani o niku Nie jestem zaczerniona/ Bardzo dziekuję za poparcie.Wnerwil mnie dziś admin z nałogow,zamiast pilnować swojej strony,to ten wciska się na forum kafeterii! Zero zainteresowania u siebie,zachowuje się niczym baba z magla. Na nalogow bluzgi,aż włos się jeży,a ten nawet nie usunie tego -zwyczajna "olewka" Jestem człowiekiem poważnym i nie mam tam czego szukać.Nie nadaję się do ich towarzystwa,zwłaszcza stylu wypowiedzi! Nie interesuje mnie co tam piszą inni i proszę żeby do nas nie włączały się osoby o zlosliwych wypowiedziach. Ludzie potrzebują wsparcia,żeby pomóc Im w rzucaniu palenia,a nie czytać jak jedni drugich opluwają! Chyba wyrazilem się jasno? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz tygodniowy staz jako niepalaca. to jest dla mnie istotne a nie jakis tam admin. szkoda zatruwac sobie tylek w tak ladny dzien. Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie palę już ponad miesiąc, nie przytyłam, nie musiałam walczyć z nałogiem i używać silnej woli. Pomogła mi książka Allena Carra i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wsystkim pachnącym i tym którzy przymierzają się do rzucania palenia. Miło mi powitać nowe osoby o niku aniaania79 i natke./ Słuchaj natka dawniej ściągnęłam z netu za darmo tą książkę nie widzę w niej nic szczególnego,nie ma czym się zachwycać,autor napisał bzdury! Możesz mi powiedziec po co ta reklama? Każdy sposób jest dobry na rzucenie palenia.Pogoda jest super,a ja mam urlop dopiero we wrześniu,jakoś muszę przetrwać. Wesolutki na urlopie - bgrygor1, Bettina62,Hajeczka,Hugo,Elwirra Fajans "stara wiara" dziekuję że jesteście! Im-ka blue napisz jak żyjesz? Czy próbujesz rzucić faje? Zastanawia mnie ciotka? Dlaczego do nas nie pisze,przecież na pewno urlop się już Jej skończył? Nasze Moto nie palimy,pachniemy.Nie palić to wspaniała sprawa! 🌻 🌻 🌻 😘, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mała mi w naszym pachnacym Gronie.Przepraszam za pominiecie Twojej osoby. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i pozostale osoby ktore borykają sie z tym trudnym nałogiem nikotynowym.Powodzenia,dużo pachnących dni Wszystkim życzę 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Dzisiaj ósmy dzień bez papierocha ,wczoraj pomyłka w obliczeniach.Jest coraz gorzej.Nie myśle na razie o paleniu ale nie potrafie spać.Jestem zmęczona ,jak już uda mi się usnąć to przebudzam się co godzinę no i te duszności w nocy .Tragedia.Jak długo jeszcze będe się tak męczyć.Ludziska pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaaniuu 79 Twój organizm ostatnie kilkanaście lat żył paczką za paczką. Co dziennie wiedział, że zaraz wleci do niego pełno produktów ubocznych spalanej nikotyny. Teraz nagle od 8 dni nic nie puka do drzwi:) Więc praca do pierwotnej zdrowej formy. Ale te ten proces jest niestety i bolesny i powoduje wiele skutków ubocznych. Ale mogę Cie pocieszyć faktem, że te skutki uboczne to jedne z najpiękniejszych skutków na świecie- bo pozbywasz się syfu. Niedługo dojdą standardowe bóle głowy, brzucha, itd. Organizm się oczyszcza. Po długich latach palenia nie może w jeden dzień tak po prostu się oczyścić :) Pij dużo wody niegazowanej. Duuużo. Pomaga szybko oczyścić się z syfu. Dużo owoców, vitaminy C i B. Staraj się unikać dymu od innych. Nawet kosztem niepójścia na imprezę. Ja dzisiaj obchodzę 4 miesiące bez fajki i stosowałem te zasady i czuje się o niebo lepiej. Dasz radę. A to cierpienie przyjmij na klatę i pomyśl sobie: jak boli to znaczy, że żyję i się czyszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATKA* kurczę gratuluję że nic nie przytyłaś ja niestety 9 kilo do przodu przez 2 miesiące ale te truchciki do kuchni i do sklepu już mam za sobą terza zabieram się za odchudzanie i Witam serdecznie stałych jak i nowych bywalców nie palimy pachniemy jak to mówi Kasia44.CIOTKA ile ty już na urlopie dwa tygodnie się skonczyło wracaj na topik mam nadzieję pahcnąca,Imka gdzie jesteś? A tak na marginesie mnie z tyłu co robi i kim jest administrator nalogow jeżeli pali i chce rzucić może się do nas dołaczyć my mu pomożemy jak chce mącić poszedł wek NIE CHCEMY GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich BP. Witam również nowe osoby które rzuciły palenie. Aniaania79 początki zwykle bywają trudne,organizm oczyszcza się z toksyn dlatego pojawiają się skutki uboczne.Nie jest to przyjemne dla rzucających palenie,ale zapewniam że ten stan nie będzie trwał wiecznie,po pewnym czasie wszystko wróci do normy.Czym dłużej paliliśmy,tym większy kryzys mamy teraz. Napisz czy wspomagasz się substytutami,czy silną wolą? Hugo przekazał Ci mądre wskazówki,dlatego nie będę się powtarzać.Na noc pij melisę która Cie uspokoi i pomoże zasnąć. In-ka blue, ciotka czy nadal palicie? Moje gratulacje dla Bettiny, Hugo bgrygr1, Elwirry, Fajansa,natka i innych sympatyków naszego forum.Życzę spokojnego wieczoru,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili w ten gorący wieczór,moja pora na odwiedziny naszej strony.FAJANS ale dowaliłeś ADMIN.Niestety ktoś musiał to zrobić,a my jesteśmy za delikatne.KASIU44 dzięki za miłe słowa i wiarę w nas,Ty osiągnęłaś długi staż BP,podejrzewam,że najdłuższy z nas wszystkich,HAJKA Ci dorównuje,i zobaczcie jak długo się razem trzymamy i nie ma między nami żadnych waśni i przepychanek,służymy sobie radą i jest ok.CIOTKA1 też mnie martwi,bo ile można mieć tego urlopu,HAJKA wróciła,a ona zaginęła w tych górach,czy co?NATKA,aż dziwne,że nie przytyłaś,bo my prawie wszyscy mamy problemy z nadwagą,przynajmnie na początku,potem podobno to mija.Ja od połowy marca przytyłam 3 kg.Teraz się pilnuję,zrezygnowałam z drożdżówki do kawy i staram się nie podjadać.HAJKA dzięki za miłe i mądre słowa.Pozdrawiam serdecznie,dobrej nocy życzę,pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani. Ależ ja się za Wami steskniam. Widzę nowe twarze. Super. Witajcie w gronie. Zaraz postaram się poczytać i nadrobić zaległości. Ja niestety palę., ale.....ostatni dzień. Mam kolejne podejście od jutra i już. Również martwię się ciotką. Coś mi tutaj nie gra. Ciotko odezwij się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja sie cieszę Imkuś,że do nas napisałaś.Kochana jesteś że nas nie opuściłaś,mimo tych różnych dziwnych zdarzeń ostatnimi dniami.Spokojnie,dasz radę,małymi kroczkami dojdziesz do tego, zanim się spostrzeżesz to będziesz pachnąca.Fajnie że przybywa nas coraz wiecej.Ciotka mnie również martwi że nie pisze do nas? Przecież w/g moich obliczeń to trzeci tydzień miałaby urlop? Wcześniej przecież też wyjechała na kilka dni do chrzestnej na pogrzeb i Jej nie było blisko tydzień? Cieszy mnie że wraca wspaniała atmosfera i jak słusznie zauważyła nasza kochana Bettina,my "starzy bywalcy zawsze żyjemy w zgodzie.Nigdy nie kłócimy się i to jest najważniejsze! Bardzo nam pomagają nasi Wspaniali Panowie Hugo,Fajans,Wesolutki (teraz jest na urlopie) i fajnie jest! Pachniemy nie palimy. 🌻 🌻 🌻 🌻 😘 ,dobrej nocy życzę.[czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka blue bardzo się cieszę,że się odezwałaś i dzięki Ci za Twoją odwagę,że nie ściemniasz i szczerze przyznajesz się do tego,że palisz i fajnie,że postanawiasz nie palić,przyjdzie czas,będzie pora i będziesz to miała za sobą,tylko proszę bądż tu z nami to na pewno Ci się uda,Witaj KRYSIU dobrze,że przyłączasz się do nas,im nas więcej tym dla nas lepiej,mam nadzieję,że CIOTKA się wreszcie odezwie.KASIU44 dzięki za miłe słowa.Jeszcze raz dobrej nocy Wam życzę,pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wutajce :) Dzisiaj mamy cudowny deszczowy dzień z czego się cieszę, bo wczorajszy piekarnik był masakryczny. A w pracy jak jestem to może sobie lać;p Swoją droga do "Nie jestem zaczerniona ale"- masz wszystkie dane tego pajaca :D No nieźle:) Ja tam nie mam powodu, żecy Ci nie wierzyć więc luzik. Im-ka blue od dzisiaj zaczyna rzucać tak? :) 3mamy kciuki i nie poddawaj się. Miałaś już jakąś wpadkę więc teraz już wiesz na co zwrocić większą uwagę przy rzucaniu. Hajeczka widzę przybyła z czego się baaaardzo cieszę :) Bgrygor, Bettina 62, Kasia 44, aniaania 79, panna krysia, Rozsądna, Rozważna, mała mi, Elwirra, Fajans i oczywiście Cioteczka (która gdzieś nam zniknęła!!) Wo wy tworzycie to forum i dzięki Wam to się kręci wszystko i nie udada, Oby tak dalej! Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem ze starych i nowych bywalców :) Jak to sorry ;p No to have a good day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce :) Dzisiaj mamy cudowny deszczowy dzień z czego się cieszę, bo wczorajszy piekarnik był masakryczny. A w pracy jak jestem to może sobie lać;p Swoją droga do "Nie jestem zaczerniona ale"- masz wszystkie dane tego pajaca :D No nieźle:) Ja tam nie mam powodu, żecy Ci nie wierzyć więc luzik. Im-ka blue od dzisiaj zaczyna rzucać tak? :) 3mamy kciuki i nie poddawaj się. Miałaś już jakąś wpadkę więc teraz już wiesz na co zwrocić większą uwagę przy rzucaniu. Hajeczka widzę przybyła z czego się baaaardzo cieszę :) Bgrygor, Bettina 62, Kasia 44, aniaania 79, panna krysia, Rozsądna, Rozważna, mała mi, Elwirra, Fajans i oczywiście Cioteczka (która gdzieś nam zniknęła!!) Wo wy tworzycie to forum i dzięki Wam to się kręci wszystko i nie udada, Oby tak dalej! Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem ze starych i nowych bywalców :) Jak to sorry ;p No to have a good day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło i serdecznie naszych stałych bywalców.Dziś u mnie całą noc padało,ale teraz nawet pojawilo się słoneczko.Kochani nie palimy,pachniemy. Imkuś trzymam mocno kciuki za Ciebie.Ciotka nie świruj,nie czytaj ukradkiem tylko napisz.Czy już przestalo Ciebie interesować nasze towarzystwo i rzucanie palenia? ZWRACAM SIĘ DO PAMARAŃCZOWYCH!!!! Pomyliłyście topiki,wszystkie Wasze informacje umieszczajcie sobie na stronie nalogow. Fani nałogow chętnie przeczytają o swoim idolu adminie! Nas zupełnie nie kręcą informacje na jego temat. Nie zaglądam na nalogow,nie interesują mnie inni z waszego topiku! Będę wdzięczny gdy Panie nie będą włączały się do naszych rozmów!! Nasz topik jest o rzucaniu palenia,chcemy pomagać innym chcącym rzucić fajki ,to nie jest forum plotkarskie,nie interesują nas wiadomosci z magla! Proszę nie zaśmiecać naszego forum. Hugo jaka u Ciebie pogoda?,Bettina napisz czy u Ciebie padało tak jak u mnie? Miłego dnia życzę dla naszym stałym bywalców,hej! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorżycia
Miłego dnia życzę dla naszym stałym bywalców,hej! czy to jest po polsku, czy po polskiemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×