Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witam Wszystkich serdecznie.Nie ma co sobie zaprzątać głowy innym topikiem! Z tego co mi wiadomo nałogow zszedł na psy, nie cieszy się dobrą opinią.Przeważnie pojawiają się tam ludzie młodzi używający wulgaryzmów "z bogatym" zasobem słów , sporadycznie włączają się do dyskusji osoby stateczne,jeżeli już, to nie biorą udziału w dyskusjach. Zwykle piszą z sobą na pryw. Admin to młody człowiek który rzadko zagląda na swoje strony czy też czat,no chyba że ktoś osobiście napisze,żeby zwrócił uwagę na wylgaryzmy jakich tam się używa.Ta obleśna irracja to stara dupa w wieku 50 -tki,bardzo mnie irytuje jej prostackie zachowanie,,pomijając jej bardzo niski poziom jaki sobą reprezentuje - podkreśla że jest młoda,ma niezmiennie 40 lat. Ludzie inteligentni nie mają tam czego szukać! Tutaj (irracja) nie może dominować,dlatego włącza się do rozmowy anonimowo,obraża porządne osoby i czepia się byle czego.Taka osobę trzeba eliminować z naszego grona, IGNOROWAĆ,usuwać wpisy! Nie dajmy się zniżyc do jej poziomu,przecież ta @ nie może zaśmiecać nasze forum. Z nudów buszuje po całym necie! Jakież to żałosne! Im-ka blue,pomalutku,spokojnie,Ty też rzucisz palenie.Trzymam kciuki za Was żeby się udało BP.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nie dostępna bo jestem w pracy a tu nie mam gg. Napisz mi jak mam cię znalęźć na fc. ja odczytam jak bede w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moi mili.Nie uważacie że trzeba tu wywietrzyć i przewietrzyć? jakieś gówno tu się wala,wiec radzę po dobroci,niech spier.......la bo strasznie zaśmierdziało! Przepraszam Was moi mili,że musiałem zniżyć się do poziomu tego cuchnącego śmiecia! Ciocia jak się czujesz,czy nie palisz? Bernardeta nie zwracaj uwagi na wywłoke ten typ tak ma! Tak zachowują się ludzie bez niedowartościowani,bez godności,więc olej tą suchą framugę. Alkohol tej @ uszkodzil mózg! Róbmy swoje kochani,róbmy swoje,byle gówna się nie boję! Im-ka blu z czasem i Tobie uda sie rzucić to świństwo.Troche cierpliwości.Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KA czytaj książkę Alena Carra ona ma w sobie tą moc moc wolnośći i zarazem tej radośći której my tak bardzo pragniemy czytaj i czytaj aż poczujesz że jesteś gotowa gotowa na lot to tak jak byś była ptakiem w zamkniętej klatce i nagle otwiera się klatka i masz wybór zostajesz w zamknięciu do końca życia czy rozkładasz skrzydła i fruniesz ciesząć się wolnością nie tęskniąa za zamkniętą klatką.:) czytaj a jak będziesz gotowa to fruń .. ......................... poczuj wolność .. IM-KUŚ W MORDĘ JEŻA WOLNOŚĆ DAWAJ DAWAJ nie męcz się startuj :): :) ściskam cię mocko .. ja już latam czekam na ciebie juuuuuuu chu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda do bani, słońce schowało się za chmury, zimno na zewnątrz. Trzeba było wywietrzyć nasze forum! No wreszcie świeże powietrze - teraz wspaniały zapach mamy! Kochani jak sobie radzicie; ciotka,Im-ka blue i pozostali? Trzymam za Was kciuki. Nie widzę takiej potrzeby żeby rezygnować z pisania tutaj na forum.Z taką @ można sobie poradzić bezproblemowo nawet jeżeli nie ma stałego nika! Gdy sytuacja nie zmieni się to zadziałamy,mam kumpla programistę! Nie można tolerować czegoś takiego! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KA JA BĘDĘ w domku około 15 muszę jeszcze w domu założyć gg bo narazie to w pracy otworzyłam ale ok znajdziemy się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJANS fruwam wolna i z radośćią w sercu czego morzna chcieć jeszcze chyba tylko zdrówka i BOZIA DAJE ŻĘ TEGO0 TEŻ MI NIE BRAKUJĘ no więc cieszę się każdą chwilą oooooooo :):):):) widzisz jakie ładne uśmieszki -dzięki i pozdrawiam i zyczę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani nie czekajcie rzucajcie rzucajcie tego chwasta to śmierdzące zielsko zasrało mam mózgi --gówna to lepiej się pozbyć (sorki ale ten chwast to mnie wnerwia że cho cho) Po co nam ta trutka ??? no po co?????? musimy pozbyć się tego taatajstwa raz na zawsze ooooooooo.. fak fak spadówa my już gówna nie chcemy my wolnośći pragniemy..... tylko słowka takie ostre eeeeeee troszkę pikanterji nie zaszkodzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Widzę, że pozostali tylko pozytywnie nastawieni i Ciotka w bojowym nastroju. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasssminka
hej, ja mam zamiar rzucic moge się dołaczyć? jakie sa dobre sposoby na rzucenie? ta książka tego allen carra jest pomocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o samopoczucie pytam.Niepalna jest dobrze i będzie jeszcze lepiej gdy nasi wrócą z urlopu.jasssminka miło że zawitałaś ale będziesz wiarygodna wówczas gdy zaczernisz swój nik,teraz nie mam jakoś przekonania do pomarańczy? Pytasz o sposób rzucania palenia? Każdy jest dobry,decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Witam,to Betty62,Im-ka blue Ty mnie próbujesz budzić o 8 rano,o tej porze ja już jestem u teściowej,która nie chodzi,ma 90 lat i nikogo oprócz mnie.O6 rano wychodzę z psem,a potem jadę do niej,a komputer włączam dopiero ok.19,bo jestem już wtedy wolna.A teraz do Wesolutkiego,masz rację,że trzeba takie osoby jak ta irracja eliminować z naszego sprawdzonego grona,ale to nie takie łatwe.Jak klikałam w zgłoś do usunięcia,to się tylko pyta czy usunąć,a nie usuwa.A co do starości to czy będziesz miał 30 lat,cz 60,a będziesz miał w sobie kulturę to taki pozostaniesz do końca swoich dni.Ta osoba zawsze była pełna zawiści i wiek tu nie odgrywa żadnej roli,bo tak jak mówi porzekadło,że"świnia będzie świnią nawet i w koronie".CIOTKA1 fajne zrobiłaś porównanie z ptakiem w klatce-dużo w tym morału,pomimo Twojej beztroski i humoru nieraz wisielczego jesteś mądrą kobietą.I jeszcze dwa słowa do FAJANSA piszesz do jasssminki,że nie masz zaufania do pomarańczowych,a ja od kilku dni w każdym moim wpisie proszę wszystkich,żeby pomogli mi się zaczernić,bo sama nie potrafię i nic,bez odzewu.Pozdrawiam moje bratnie dusze borykające się z tym wstrętnym nałogiem.U mnie dzisiaj 125 dzień BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziś sobota to chciałoby się po pracy wypocząć.Jednak nie zawsze tak można. Z żoną pojechałem po zakupy,potem inne zajęcia,bo przecież w domu zawsze jest coś do zrobienia. Nie ma czasu na lenistwo. Ciotka a Tobie jak dzisiejszy dzień mija bez papierosa? Niepalna również nie pali.Im-ka blue też dołączy do nas i będzie super. Bernatetta a Ty gdzie się podziałaś? Wracaj do nas,proszę. Życzę udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betyy ściągnąłem Cię myślami.Wcześniej napisałem post ,wysłałem i widzę,że pojawiłaś się tutaj wcześniej. Nie ma o kim rozmawiać,ta @ nie zasługuje żeby poświęcać temu uwagę! Zobaczysz że sprawę załatwimy na cito w najmniej spodziewanym momencie.Nie mogę o tym pisać tu i teraz! Otwierać okna wietrzyć,żeby smrodu nie było i heja do przodu. Betty milo że jesteś z nami.Z tego co piszesz nie masz łatwego życia,długo tak się nie da.Nie możesz zatrudnić kogoś do opieki? Sa takie instytucje jak MOPS, może PCK,nie wiem ale dawniej można było za niewielką opłatą uzyskać pomoc do chorego na kilka godzin.Spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Dzięki Wesolutki za radę odnośnie opieki nad teściową,co prawda w powszednie dni przychodzi pielęgniarka z Flandrii na 2 godziny i robi toaletę i inne czynności przy chorej,ale posiłki,leki i inne sprawy związane z prowadzeniem domu to wykonuję ja.Nie mam sumienia,aby zatrudnić do tego obcą osobę chociaż byłoby nas na to stać,bo teściowa jako sybiraczka(6 lat na Syberii) ma wysoką rentę,bo jest jeszcze inwalidą wojennym,ale jak wspomniałam nie mam sumienia oddać ją w obce ręce,bo jak to się mówi stoi nad grobem,a każdy w takiej sytuacji chce mieć przy sobie bliską osobę.Ale dzięki Wesolutki za troskę,fajny jesteś,żebyś jeszcze podpowiedział mi co zrobić,aby się zaczernić to byłoby ok.Pozdrawiam Cię serdecznie jak również Twoją żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili kurcze piszę juz posta po raz 3-ci mam nadzieję że wreszczie sie uda wysłać.W południe weszłam na forum a tu IRRACJA nie hallo sie wypowiada poczułam sie urazona ja swoje latka juz mam ,łagodna i cierpliwa jestem z natury ale nie pozwolę sobie gdy mi ktos już na odcisk nadepnie co ona uczynila napiusałam ja petycję chciałam wysłać a tu laptop się zawiesił.Miala ci ona sczęście po co się tu pląta a sio stąd. IMKUNIA Ty się poddawaj NIGDY NIE JEST SIĘ PRZEGRANYM DOPÓKI SIE WALCZY. Ja zaczę łam dziś nastepny miesiąc i też walczę jest lepiej niż na poczatku i naprawdę juz tak się nie myśli o chwascie jak kiedyś waga -1,2 do tyłu a wiec jakiś sukces jest. dziś miałam gości wypiłam kilka piw cytrynowych i nie ciągneło a to jest już OK.CIOTUCHNA Ty też się już nie poddawaj kilka dni BP też za TOBĄ wiec jest w porzadeczku.Niepalna dobrze ze jesteś,długo Cie nie było a gdzie jest ZATRUTA nikotyna czyzby też urlopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASSMINKA witaj w gronie rzucajacych palenie. Dobrze z jest nas wiecej walczacych ze ''smieciami'' FAJANS,WESOLUTKI DZIEKI GDZIE JESTEŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,bgrygor,Niepalna,Betty ciotka.Napisałem informacje do Betty i wszystko wcięło,nie wiem czy znajdę cierpliwość do ponownego pisania na temat nowej rejestracji Betty stały nik,na naszym forum,za chwile zacznę od nowa,może się uda. Co dotyczy plepsu nie ma co się śmieciem przejmować.Jak napisałem wcześniej,mamy obmyśloną strategię, rursko się przewiezie! Nie zwracać uwagi,wietrzyć,wietrzyć i odejdzie w sina dal na Amen - zobaczycie! Życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BETTY. Podaję Ci informację w jaki sposób trzeba się zarejestrować od nowa na Kafeterii.Piszę w kolejności; Odpowiedz na temat; wciskasz myszką; pojawia się na tej stronie WYŚLIJ WIADOMOŚĆ u samej góry zobaczysz w rubryce napis MOJE KONTO - wciskasz. Niżej widnieją informacje na temat punktu A) i B). Punkt A) jeżeli nie posiadasz profilu ( bo nie posiadasz) musisz wpisać wszystko od nowa; Zarejestruj się nie musi to być Betty,może być np.Bettina,jeśli nie uda się i pojawi się napis "Błąd" wówczas zaczynasz ponownie,aż do skutku! Wpisz nowe hasło,możesz wpisać do nowego imienia dowolną liczbę./ Natomiast pkt B) mówi,ze jeżeli posiadasz już swój zabezpieczony profil to zaloguj się teraz żeby móc zmienić swoje ustawienia.Z tego co widzę Ty nie stosujesz się do pkt B) WIDOCZNA JEST kratka z napisem Pseudonim,Hasło,ale Ty nie wpisujesz poprawnie i stąd jesteś pomarańczka. Jeżeli tym razem się nie powiedzie,to ja bardziej przejrzyście nie potrafię wyjasnić SORRY! Udanego klikania życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Dzięki Wesolutki za wyczerpujące informacje,dzisiaj już póżno więc mi się nie chce,ale jutro popróbuję i zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieję,że mi się uda,pozdrawiam serdecznie,życzę dobrej,spokojnej nocki i pięknych,kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutki,jednak spróbowałam i się udało,od dzisiaj nie jestem Bernadetta,nie jestem Betty tylko Bettina62 i w dodatku czarna,chociaż w rzeczywistości blondynka.Mam nadzieję,że wszyscy,których już znam na tym forum przeczytają to i będą wiedzieli,że to ja.Wesolutki jesteś WIELKI!!!Dzięki jeszcze raz i dobranoc.Fajnie wytłumaczyłeś i o to chodzi żeby właśnie tacy ludzie jak Ty tu przebywali i nieśli wsparcie i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu BETTINA 62 podoba mi się i jaka ładna taka czarna no no udało się WESOLUTKI piąteczka dla Ciebie bo may czarną BETTNKĘ 62 HURA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny i słoneczny poranek i zapraszam na grzybki jest ich tu w podlaskich lasach duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KUŚ a TY co mi tak umilkłaś no no nie ładnie pisz mi tu szybko nie wnerwiaj cioci bo ciocia już na urlopie uuuuuuuuuu jak mi dobrze a jutro wyjazd do rodziców do moich korzeni ależ się cieszę ale najbardziej to szczęśliwa mija córcia .. NIE wiem kochani czy będe aktywa przez tydzień??? raz że tam jest problem z internetem a dwa to czas człowiek nie wie jak się nim na cieszyć ale jak wrócę noooooooo to jest oczywiste .ALE ALE nie płaczcie ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ciocia jedzie ale wróci haha. NO ale jeszcze jestem zaczynam od nowa WSTAWAĆ .PISAĆ ,,WSTAWAĆ,, HALO WOŁAM ok a teraz uśmiechy poproszę i miłego dzionka życzę:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygor1 tu u mnie to tylko śmieci w lesie rosną najpierw szukasz lasu a jak go znajdziesz to zamiast grzybów odpady ech szkoda gadać ale jak dojadę do rodziców uuuuuuuuuuuu to pewno grzybków pojem :) tam to są lasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zbieram sie na spacerek z pieskami bo czekają bidaki do usłyszenia może już się obudzicie śpiochy:)wstawać szkoda dnia słoneczko pikne ech aż człowiek się lepiej czuje --- ale bym zjadła tych grzybów no no teraz mnie męczy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×