Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Moim zdaniem ta cała irracja to jakaś psychiczna i nie zasługuje na to żeby poswięcić uwagę. Faktycznie nie ma z kim w chacie porozmawiać,czy pokłócić???? Kochanek Wojtek na wyjezdzie,a może już zwiał od niej,to teraz wciska się z buciorami na inne fora.Znam jej e-mail to przekażę dane do moderatora i zablokuje wariatkę! Grunt to wygodne buty nosić i tą idiotkę w głębokim poważaniu! Cześć Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacie jacie czytam i nawet wiecie śmiac mi sie chce ----------przestańmy sie przejmować nie ruszajcie gówna to nie bedzie tak śmierdziało nie wiem czy zwróciliście uwagę ale ja nie odpisuję na żadne pierdoły po prostu ignoruję to i mam na to wyje.ne i wszystkim radze to samo i bedzie k :) uśmiechnijcie sie olejcie to oooooooooooooooo pogoda sie poprawia nam każdy dzień daje więcej i wiecej więc w czym problem zdrówka wszystkim humoru i dni bez pera życzę:) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczwej Ciotki powyżej- dobrze wiemy, że to nie Nasza Ciotka więc zmykaj na fajkę i nie zawracaj ludziom głowy :) Idź zapalić śmierdziochu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde ta cała Wiki czy jak jej tam czuje się niesamowicie samotna. Detox wypalił jej więcej dziur. Kurcze, skąd się bierze taka patologia? Może powinniśmy zadzwonić do jakichś specjalnym służb, żeby ją zwinęli, bo wydaje się niebezpieczna dla otoczenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO 24 bingo zgadza się to nie nasza ciotka więc sam popatrz czy warto komentowac nie poznamy się na wzajem olejcie to prosze niech tu zapanuje spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumcie jedno takich debili nie brakuje dziś wiki jutro sriki i tak cały czas ale jak zobaczą że nikt tu nie przejmuje się takimi debilami to dadzą sobie spokój bo nie mają innego wyjścia wiecznie sami do siebie pisac nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hugo,masz rację,że to jakaś psychiczna osoba.Mnóstwo ludzi na nią narzekało na nałogow i nadal narzeka! Ktoś irracji napisał dobitnie co o niej sądzi! Dużo fajnych osób wyrejestrowało się przez tą paskudę?!! Staram się od tego pokroju ludzi być z daleka,to nie mój poziom! Nie zamierzam denerwować się,nie muszę.Po prostu zniknę i po sprawie! Jest mnóstwo interesujacych tematów,niekoniecznie o paleniu - przecież nie palę.Od Hajeczki otrzymałam e-mail.Wnerwiła się i usunęła konto.Napisała mi że posiada suwaczek który odlicza Jej dni BP. nie musi mieć motywatora,to nie jest dla Niej istotne! Będę pisała z Nią na Gadu-gadu albo na Facebooku. Tam nikt niepowołany nie wejdzie na mój profil! Życzę Ci pogodnego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a jak wam was znaleść na fecebooku nie uciekajcie oooooooooo:) :)??? tak nie morze być tacy ludzie uciekają przez jakieś barachło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani. Niestety ja zaliczam wpadke za wpadką. To jakaś matnia. Nie potrafie rozstać się na dobre z tym śmierdzielem. Tak nie może być. Jest mi wstyd ciągle pochylać głowę przed Wami. Achh szkoda gadać. Tak jak juz wczesniej pisałam po swoich wpadkach. Ja nie potrafie znaleźć w sobie tej siły, aby znów stawić czoła chwastowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KA nie Ty jedna i zapewne nie ostatnia nie ma cudownego leku tu jedyne co można to leczyć się samemu co zrobić żeby nie palic?? wiem zwyczajnie nie palić ..ale jak wytrzymać ??tej opdowiedzi nie znam.Ale przecież nadejdzie dzień że będzie ok musi taki nadejść wiem jak ciężko uwież mi że wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KA nie poddawaj się nie poddawaj słyszysz ja też nie mam pewności że za chwilę nie zapalę ale kur,a przepraszam za słownictwo nie poddam się nie nie .Pisałam kiedyś że mam znajomą która nie pali już 18 lat jak pytałam jak z tym skończyła powiedziała mi że nie wie 200 podejść miałam a 201 bylo moją wolnością i WARTO WARTO TYLKO SIĘ NIE PODDAWAJ. Ja się nie poddam nawet jeśli ją pobiję uda mi się .NIE PRZEJMUJĘ się tym co inni ludzie piszą ojjjj daj sobie spokój mam to gdzieś wieże że nadejdzie mój dzień ..TWÓJ TEŻ (CZY JESTEŚ NA facebooku?? jak mam cię namieżyć nie wiem a bardzo bym chciała jeśli wyrażasz zgodę haha nie wiem może przez skejp??? ) daj znać może masz jakiś pomysł?? :) buziaki głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisałam INNI LUDZIE to nie miałam na mysli tych którzy byli i są dla mnie bardzo ważni ja WAS UWIELBIAM I ZA WSZYSTKO BARDZO WAM DZIEKUJĘ i cieszę się ze moglam WAS POZNAĆ:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladka7
Im-ka blue,nie załamuj się.Najważniejsze że potrafisz podnieść się. Z czasem poczujesz się wolna.Najważniejsze że sama do tego dążysz żeby nie palić.Za wszystkich rzucajacych palenie,trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początki bywają trudne.Każdy dzień BP.jest Waszym sukcesem.Trzymajcie się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Witam,widzisz Ciotka jakie to podłe ludzie na tym świecie istnieją,ja to się tak wkurzam,tak bulwersuję tym wszystkim,bo ja takiego czegoś nie znałam,bo jestem tu zbyt krótko.Jak można tak obgadywać,jesteśmy tu żeby się nawzajem wspierać,czasam pośmiać,lub pogadać o wszystkim i o niczym,ale nie szkalować innych tym bardziej,gdy tej osoby nie ma na forum,bo Hajka jest przecież na urlopie.Ale Funia44 fajnie jej napisała,skąd ona to wie,bo ja póki co jestem tu zielona,ale fajnie jak ktoś z grubej rury dowali takiemu szmatławcowi.Funia44 wielki szacun dla Ciebie.Rzeczywiście to stara jędza,ja też do młodych nie należę,ale potrafię tu z Wami młodymi i starszymi być i się nawzajem wspierać.Ciotka1 cieszę się,że mnie lubisz,to właśnie Ty wprowadzasz tu dawkę humoru i optymizmu i fajnie,że już nie wdajesz się w dyskusje z tymi popieprzonymi trollami.Ja bym się nie odezwała,ale jak poruszyła Hajkę to się we mnie zagotowało.Po prostu jej zazdrości,że ma takie u nas poważanie.Ta baba czuje się niedowartościowana,a Hajce nie urasta do pięt pod względem intelektualnym i urody.To tyle,na koniec proszę pomóżcie mi się zaczernić,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Muszę Wam tylko jeszcze powiedzieć,że Hajka wylogowała się z nałogow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I minął dziś 30 dzień BP minął bo jestem zmęczona i i idę lulu.Na zaczepki co poniektórych osób ktorzy tu piszą wolę nie odpowiadac,tym którzy nas wspierają mówię WIELKIE DZIĘKUJĘ. IMKA wstawaj i walcz nie poddawaj sie bo warto badź z nami pisz,zagladaj,bądżmy szczęsliwi BP życzę wszystkim miłej i spokijnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Betty że podłośc ludzka nie zna granic.Szkoda dyskutować na temat wariatki z nalogow,najlepiej omijać ten smród na odległość, nie wdawać się w dysputy z dnem! Tak zwykle jest gdy ktoś jest mądry,ładny to ten paskudny ( to draństwo przebrzydłe) za wszelka cenę chce taką osobę usunąć z pola widzenia! Hajka to osoba o wysokiej kulturze i faktycznie ta debilka nie sięga Jej do pięt.Mam nadzieję,że forum na kafetrii wróci do normalności? Najważniejsze żeby nie palić a resztę to olać,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Wesolutki to ja Betty62 fajnie,że mnie popierasz,ale martwię się tym,że skoro Hajka wylogowała się z nałogow to i tutaj już do nas nie zajrzy,bo przecież tutaj ją szkalowano,a to byłaby dla nas wielka strata,pozdrawiam Wesolutki i życzę dobrej,spokojnej nocy z kolorowymi marzeniami sennym-DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie niech Hajeczka wróci z urlopu to zaczniemy wspólnie działać.Dowiedziała się o całej sytuacji e-mailem. "Z patologią się nie dyskutuje,ale ignoruje" tak napisała.Betty życzę Ci spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Dzięki Wesolutki za informacje o Hajce,Tobie też spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY ciocia mówi dobrej nocki uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dużo dużo pięknych snów :)buziaczek na dobranoc dla wspaniałej PANI .A HAJECZKA na pewno będzie jeszcze z nami na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetta62
Dzięki Ciotka1 za życzenia dobrej nocy,bardzo Cię lubię za Twoje niebanalne poczucie humoru,mam nadzieję,że Hajka nas tu niebawem odwiedzi,a póki co musimy radzić sobie sami-fajna babka z Ciebie Cioteczko-DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzieńdoberek wszystkim ja już na nogach dziś ostatni dzień do pracy i urlopik uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj jak cudnie:)och jak przyjemnie no i słoneczko widać .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ja dzisiaj też w pracy. Oj !!! A pospało by się. Nie spałam dziś pól nocy. Cały czas mam w głowie te śmierdziele. Motam się. Żyje w ciągłym strachu paląc, czy czasem za chwilę nie dostanę raka. Przeważnie są to obawy o moje zdrowie. Życzę wszystkim udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale widzę pustki tu dzisiaj od rana. Ciotka nawijaj. Już nie udawaj, że tak pracujesz w pracy. A Betty, Funia, Hugo, Bgrygor. No gdzie wy jesteście. Wsatwać i to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KA JESTEM JESTEM no właśnie co to za cisza do jasnej prasnej jak tak dalej będzie to uuuuuuuuuuuuu bry będę krzyczeć ,ruszać się prykać w ta klawiaturę no prosimyyyyyyyyy tak ładnie ładnie :) :) i się uśmiechamy od ucha do ucha. IM KUŚ ja w pracy mam tylko stare gadu a jak CIĘ szukam to jesteś nie dostępna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×