Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

dobrego udanego dnia ..........cieplutko pozdrawiam :) duży usmieh :D na dobry początek dnia dla wszystkich .....no i buziak ...dla kogos ??? ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich! muszę Wam się przyznać, że mi też się o wiele lepiej zasypia jak poczytam wieczorem Wasze "rozmowy". od razu się uśmiecham i łatwiej mi zasnąć. w domu tylko czytam, bo niestety mój komputer juz się nie nadaje do uzytku a w telefonie ciężko się pisze :) mam nadzieję, że was to w jakikolwiek sposób nie obraża :) dobrego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich! muszę Wam się przyznać, że mi tez się lepiej zasypia jak wieczorkiem poczytam sobie Wasze "rozmowy". zawsze wtedy zasypiam z uśmiechem na ustach i jakimś takim lepszym nastrojem. w domu tylko czytam, bo kompa mam zepsutego a w komórce ciężko się pisze. miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esteruś ..........piszemy na forum wiec kazdy moze czytac ............. trzeba naprawic komputer i pisac razem z nami :) :))) pozdrawiam :))) a jak tam humorek po wczorajszej wirtualnej imprezie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Po imprezie dobrze, kaca nie mam, bo jakoś szybko się wszyscy zmyli i sama zostałam z tą flaszką, a do lusterka pić nie lubię.......:) gorzej w domu.......:(, tam dopiero miałam ochotę na flaszkę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus .......takie dni ostatnio w pracy luz a po pracy troche innej pracy juz takiej jak to .....nilan..... pisała samemu na siebie :))) dlatego dlaczego gorzej w domu .......?????? problemy z męzem czy z paleniem :) ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........:(..niestety musze jechac dzis juz sie nie wymigam ....ha ha ha ale za jakies 4 godz bede ...............miłego pisania .............pozdrowienia szczególne dla mariki ..nilan... Esterus .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
O dziwo, o paleniu już prawie nie myślę :) . Nawet wczoraj, po ostrej wymianie zdań i po tym jak mąż wyszedł z domu trzaskając drzwiami, nie pomyślałam o papierosach. Jeszcze parę dni temu od razu poszłabym zapalić, a teraz już potrafię nad tym zapanować (mam nadzieję, że tak juz zostanie). Mąż oczywiście znowu pali po kryjomu :( a ja........no cóż..radzę sobie jakoś bez pocieszyciela........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus:-),i tak trzymaj.... Powinnas byc z siebie dumna.... Wiesz jak to w zyciu bywa,nigdy nie ma spokoju,zawsze czlowiekowi cos,lub ktos podniesie cisnienie,ale my musimy juz sobie z tym radzic inaczej............moze znajdziemy sobie innego "pocieszyciela"? Co ty na staly zapas pysznych lodow w chlodziarce?:-D Marika,bobmado......wyczuwam dziwne wibracje miedzy wami:-D:-D:-D:-D A co do wczorajszego dnia,to mnie zdazyla sie okropna i przykra sprawa,poczulam sie jakbym dostala nozem w samo serce.....moj syn mnie okrutnie zawiodl,caly wieczor przeplakalam.......... Ale nie zapalilam...choc przyznaje ze pomyslalam o tym zeby zapalic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od rana znowu nad tym mysle i nie moge zrozumiec............. Siegam pamiecia wstecz i mysle gdzie popelnilam blad?..... Kurcze bycie rodzicem to naprawde najtrudniejszy zawod............ Szkoda ze przy porodzie nie dostajemy instrukcji wychowywania........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Wiem, co czujesz nilan.............przykre słowa od kogoś bliskiego szczególnie nas bolą............choć moja córcia ma dopiero 4 latka ostatnio powiedziała mi, że jak mi się nie podoba jak ona się zachowuje( a była strasznie niegrzeczna i zwróciłam jej na to uwagę), to żebym poszukała sobie nowej córeczki .......:( do tego jeszcze kłopoty małżeńskie........i człowiek gotów zrobić jeszcze jakąś głupotę.................... do życia też powinna być instrukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic,musimy sobie z tym jakos radzic........ Moj syn to juz ma 11 lat, jest najmlodszy,ale daje nam popalic nieziemsko........a dwie starsze dziewczynki,anioly...... Syn zrobl cos niewybaczalnego,strasznego...jeszcze nie wiemy jakie poniesie konsekwencje,ale po prostu mnie "zabil".............. A co do malych dzieci,to moja corcia jak byla malutka,byla niegrzeczna ,to jak na nia nakrzyczalam to sie ubierala,a jak ja zapytalam gdzie sie wybiera to mowila ze sie wyprowadza do domu dziecka:-D...bo tam na pewno na dzieci nie krzycza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika,a co u ciebie dzisiaj?... Mam nadzieje ze lepiej niz u mnie?... Zrobilam sobie kawki,siedze sama,chwilowo,bo gro pracownikow wyszlo zapalic....caly czas jak wychodza to mnie bezczelnie czestuja i zapraszaja..... Troche zaluje ze nie moge albo nie chce z nimi isc,bo musze wam powiedziec ze "powazne" dyskusje sie prowadzilo na tych fajkah:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim dzisiaj...... Bobmado ogromny buziak dla Ciebie!!! Nilan...u mnie nieźle, daję radę To myślenie o fajkach pewnie kiedyś minie, ja też czasem jeszcze pomyślę ale mam nadzieję że nie zapalę już nigdy......... Co do waszych wcześniejszych wypowiedzi no cóż takie życie.............każdy musi znaleźć ten złoty środek hahahah ale każdy powinien pamiętać - i nie ważne czy to jest mąż, żona, dziecko, matka, ojciec, kochanek czy kochanka..... obojętne "chcesz kochać - nie rań chcesz ranić - nie kochaj" jasne jak słońce Teraz zmykam, później wpadnę, Pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ................czytam i czytam ........ normalne życie normalnie problemy .....zastanówmy sie nad tym dlaczego problem ma nilan dlaczego Esterus i dlaczego bobmado bo tez mam problemy nilan ma z dziećmi my Esterus z drugą połowa alo ta druga z nami ale nie wazne !! tylko tyle ze ja nauczyłem się z tym żyć !!! każdy z nas codziennie ma jakieś problemy mniejsze bądź większe niektórzy o nich mówią a niektórzy nie !!!!!!co do dzieci próbowałem różnych metod krzyk ,klaps , rozmowa ...... i udało się problemy zawsze są ale nie musze krzyczeć grzeczni mowie i słuchają ... !! nilan .....takie życie dzieci dorastają są problemy !!!!! Esterus...... wnioskuje z tego co pisałaś wcześniej ze problemem jest zazdrość dobrze mi się wydaje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem !!!!!!!! marika dzieki za ogromnego buziaka .......!!!! co prawda znowu czerwony jestem ale przezyje ha ha ha duzy usmiech dla was :D :D :D Esterus , marika .nilan .........pomyslec chwwile o czyms przyjemnym bedzie dobrze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..o czyms przyjemnym..... Wiem ze dzieci rosna,dojrzewaja,i ze sa i beda problemy.... Ale najgorsze jest to ze mimo naszych jak najlepszych staran,wpajania im waznych wartosci,uczenia odpowiedzialnosci,nasze dzieci łamia podstawowe zasady panujace w rodzinie............. Tak mnie to gryzie,bo prubuje sobie wytlumaczyc dlaczego,po co?????? Ach,nie bede wam tu marudzic,tak jak piszesz bobmado,kazdy dzien bedzie nam przynosil nowe "niespodzianki"...... Ale wy tez myslcie pozytywnie,jakos to sie na pewno nam pouklada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....no proszę Was bardzo!!!!.....zaraz dojdę do wniosku że ta wczorajsza imprezka powinna być dzisiaj Nilan wcale nie marudzisz.....będzie dobrze!!!!!! Bobmado .....również pomyśl o czymś przyjemnym.....i następny buziak dla Ciebie....hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesteem po obiadku i teraz czas na kawe !!! nilan nie marudzisz musimu sobie z kims porozmawiac wtedy jest lżej .......tak to jest z dziećmi łamią podstawowe zasady ???? mają wszystko co chcą wiec szukają czegoś innego zakazanego taki sam byłem i wyrosłem z tego !!! ........jeżeli to pierwszy raz porozmawiaj uświadom i obserwuj czy pomogło tylko musisz być konsekwentna jeżeli Ty odpuścisz bardzo szybko to wykorzystają następnym razem ........................................ powodzenie uśmiechnij się będzie dobrze :D marika .......jak się tak przyzwyczaję do tych buziaków to potem mi czegoś będzie brakować ha ha ha dzięki :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika zartuje przeciez .......:D :P :P myslałem ze sie usmiechniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Szkoda się wtrącać w Waszą wymianę zdań :D ja się zmywam bo mam troche roboty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super esterus...zostawilas mnie sama.... Tez zmykam,pozniej poczytam jak sobie słodziliscie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado.....uśmiecham się, uśmiecham.......smacznej kawusi życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....i jeszcze jednego ogromnego.........!!!!!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esterus mozesz sie wtrącac po to tu jestesmy :) !!!!!! nilan co to znaczy samą .....to mnie tu nie ma ......jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
och bobmado........nilan chodziło o to, że trochę głupio wciskać się do Twojej rozmowy z mariką :D tak przyjemnie sobie gawędzicie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus ............wszyscy mozemy razem przyjemnie sobie gawedzic posmiac sie razem zartowac i wypic ...... ha ha ha !!!!!!!! wiec duzy uśmiech dla Ciebie ............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×